Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 870
Màker Hami. SC
NB2
Nem mintha azt az 5 mp-t ne dolgozta volna le a maradék 65 körben, mikor 4-5 tizeddel gyorsabb körönként az RB--nél. 😅
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Safety Car …
Mondtam, hogy Hami simán nyeri 😊
Toca
Hami jofej!

több mint 2 éve
csipkelli 3 287
Yuki a beépített ügynök.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Safety Car …
Mondtam, hogy Hami simán nyeri 😊
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Màker Hami. SC
több mint 2 éve
csipkelli 3 287
Ha jobb a versenytempó, akkor simán nyerhető. Durva.
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 870
Ennyi volt Hamiltonnak feljönni a top3be, 5 kör... 😅
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hami màr 5. Röhögve. Mondtam tegnap.
NB2
Jah, de azzal, hogy z idiota Bottas elchokerkedte az eselyet, Hamiltonnal is kiszurt. Igy nem fogja elerni Verstappent.

több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Hami màr 5. Röhögve. Mondtam tegnap.
NB2
Csak nem mindegy, hogy Bottas fogta volna Verstappent, vagy Perez fogja Hamiltont 😊

több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Botlás elkúrta
Heisman
Meglepő fordulat, tőle aztán nem lehetett várni, hogy elcseszi… 😊

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Hami màr 5. Röhögve. Mondtam tegnap.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Botlás elkúrta

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 323 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mekkora részegedés mehet mos a paddockban Valenciában 😊

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bottast a futam utan basznam ki, mint macskat...

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És akkor egy hihetetlen pályafutás utolsó kilóméterei jönnek rövidesen...
Vale! 👏🥲
bogec7
Isten vale?

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
- Rossira nincsnek szavak. Micsoda karrier micsoda életút. Basszus kis iskolás pöcsös voltam, amikor csillogó szemekkel kezdtem drukkolni neki. Most asszony meg gyerek van. Elképesztő.
Cowboykarcsi90
én '96-ban kezdtem el motorversenyt nézni (akkor még ugye 125-250-500 ccm), de emlékszem, hogy '97-ben már akkor is Rossival foglalkozott a kommentátor, amikor nem is ő vezette a versenyt. és tényleg, kicsit olyan volt, mint amikor a szimulátort még az eggyel könnyebb fokozaton hagyod - megnyered a futamot, legfeljebb nem annyira könnyen.
pedig hát tényleg kis taknyos volt akkor a többiekhez képest, ehhez képest szétdominálta a 125-ös osztályt - 15 versenyből 11-et nyert meg, 13-on állt dobogóra, olyat addig talán senki sem látott, általában ötös-hatos vonatból nyert valaki mindig.

annak azért örülök, hogy '99-ben még csak a 250-es osztályban tolta, legalább Criville is világbajnok tudott lenni.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
És akkor egy hihetetlen pályafutás utolsó kilóméterei jönnek rövidesen...
Vale! 👏🥲
bogec7
Szegény, csak 2 évet késett vele...
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Amúgy jól számolok, hogy ha Peco nem dobja el az előző versenyen az élről és beér, akkor pontegyenlőség lett volna? Persze akkor Quarta is máshogy áll ehhez a hétvégéhez, de akkor is.
bcsarli
Meg ha Misanoban nem esik el az olasz, Quartararo nem csak ehhez a hétvégéhez áll másképp, de szinte biztos, hogy Portimaoban sem kockáztat annyit hogy eldobja a vasat.

Szerintem ilyen egy két ponttal behozta volna a francia így is az idei évet. Meg is érdemelten, mert a teljes szezont tekintve messze Ő volt a legkiegyensúlyozottabb és azt se mondhatni, hogy egy űrmotoron csak körbe kellett mennie a pályákon.

Az biztos, hogy fel kell kötnie a gatyát a hangvillásoknak, egyrészt hogy továbbra is bajnoki címért harcoljanak. Másrészt meg ami ebből következik, hogy Fabio a következő szerződéshosszabbításnál is ide akarjon aláírni…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Fuh, hát nem semmi egy év volt ez azért. Szándékozom majd bővebben is írni később ha lesz időm. Addig is néhány gondolat:

- Bagnaia az utolsó hat versenyen 4 győzelem, 5 dobogó, 5 pole. 115 pont a lehetséges 150ből. Ha nem esik vissza jelentősen a Ducati(miért esne), vagy nem talál bele nagyon durván valamelyik rivális… hát nem sok esélye lesz a nem olasz gépen ülő motorosoknak(vagy még lehet nekik se) jövőre.
- Rossira nincsnek szavak. Micsoda karrier micsoda életút. Basszus kis iskolás pöcsös voltam, amikor csillogó szemekkel kezdtem drukkolni neki. Most asszony meg gyerek van. Elképesztő.
- az milyen már, hogy Marquez úgy a legjobb Hondas hogy 8(!) versenyen nullázott vagy nem is állt rajthoz. Mondhatjuk hogy a bajnokság felét kihagyta. Mindent elmond a HRC jelenlegi helyzetéről.

Már most baszott várom a 2022es szezon!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 323 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Amúgy jól számolok, hogy ha Peco nem dobja el az előző versenyen az élről és beér, akkor pontegyenlőség lett volna? Persze akkor Quarta is máshogy áll ehhez a hétvégéhez, de akkor is.

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 323 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Casey-t is jó mosolyogni látni. Pályafutása alatt nem sok ilyenre emlékszem, benne lehetett a betegsége is.

több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 450
Hát ez hideg rázós volt még úgy is, hogy sosem szurkoltam neki..
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 323 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
És akkor egy hihetetlen pályafutás utolsó kilóméterei jönnek rövidesen...
Vale! 👏🥲
bogec7
Szépen megy az első 10-ben

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
0,2mm-el volt nagyobb a szárnytávolság az egyik oldalon Lajos autóján.
vpi
Bevonalazta a VAR az estet, belogott a jatekos valoban, tehat les volt.

több mint 2 éve
bogjosi New England Patriots 1 179
És akkor egy hihetetlen pályafutás utolsó kilóméterei jönnek rövidesen...
Vale! 👏🥲

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!