Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
rohadt SC megölte a versenyt... nem igaz, hogy ilyenkor nem lehetne kitolni a körök számát, hogy még láthassunk egy izgalmas versenyt
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
MazeSpin is back at it once again 😀
Heisman
ez amúgy nem volt igazi spin 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 702 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
MazeSpin is back at it once again 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
Úgy látom másnak is feltűnt Norris, meg úgy alapvetően a social media felületeken is úgy tűnik, hogy rengetegen kedvelik a srácot, nekem is szimpatikus. Nagyon jó versenyző, nem nagypofájú, nincsenek sztárallűrjei, nem nyavalyog, stb. Hajrá Lando!
Duff
1 évvel vagyunk azután, hogy szárnyalni kezdett Lando twitchen, szóval ez nem most kezdődött. Meghát nem mindennap lesz egy full-time streamerből F1 versenyző 😀
shawnka
Meg hát a rádiózásai, az interjúk, amiket ad, ahogy Sainz-cal, Ricciardoval meg a kortársaival hülyül az mind-mind igazi közönségkedvenccé fogja tenni, mint ahogy Räikkönen és Ricciardo is az lett (oké Räikkönen nem épp a hülyülős fajta, de szórakoztató egyéniség).

Szerkesztette: Jughead
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Úgy látom másnak is feltűnt Norris, meg úgy alapvetően a social media felületeken is úgy tűnik, hogy rengetegen kedvelik a srácot, nekem is szimpatikus. Nagyon jó versenyző, nem nagypofájú, nincsenek sztárallűrjei, nem nyavalyog, stb. Hajrá Lando!
Duff
1 évvel vagyunk azután, hogy szárnyalni kezdett Lando twitchen, szóval ez nem most kezdődött. Meghát nem mindennap lesz egy full-time streamerből F1 versenyző 😀
shawnka
amúgy én kíváncsi leszek, hogy vha lesz-e VB esélyes.
csebi
Amilyen a fejlődési pályája nagyon úgy néz ki, hogy csak a techikán fog múlni



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Úgy látom másnak is feltűnt Norris, meg úgy alapvetően a social media felületeken is úgy tűnik, hogy rengetegen kedvelik a srácot, nekem is szimpatikus. Nagyon jó versenyző, nem nagypofájú, nincsenek sztárallűrjei, nem nyavalyog, stb. Hajrá Lando!
Duff
1 évvel vagyunk azután, hogy szárnyalni kezdett Lando twitchen, szóval ez nem most kezdődött. Meghát nem mindennap lesz egy full-time streamerből F1 versenyző 😀
shawnka
amúgy én kíváncsi leszek, hogy vha lesz-e VB esélyes.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Úgy látom másnak is feltűnt Norris, meg úgy alapvetően a social media felületeken is úgy tűnik, hogy rengetegen kedvelik a srácot, nekem is szimpatikus. Nagyon jó versenyző, nem nagypofájú, nincsenek sztárallűrjei, nem nyavalyog, stb. Hajrá Lando!
Duff
1 évvel vagyunk azután, hogy szárnyalni kezdett Lando twitchen, szóval ez nem most kezdődött. Meghát nem mindennap lesz egy full-time streamerből F1 versenyző 😀
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
Az F1 szponzora az Aramco minden héten csinál Power Rankinget (nem tudom mi alapján)
Érdekes azért, jó kis vitaindító :
1. Hamilton 9.2
2. Norris 8.8
3. Ocon 8.7
4. Verstappen 8.3
5. Mick Sc. 8.2
6. Leclerc 8.0
7. Alonso 7.8
8. Perez 7.3
9. Bottas 7.2
10. Gasly 7.0
Heisman
Indokolatlan Hamilton és Verstappen közötti különbség. Hamilton hibája volt a legnagyobb, még ha csak apró is volt ténylegesen. Ott nem rajta múlt, h most nem ő van 10 pont hátrányban. Ha azt az 1 hibát leszámítom, akkor oké, de pilóta értékelésbe nem szerencsés nem belevenni a szerencse faktort. Úgysem egyenlítődik ki egy szezon alatt a szerencse-pech ráta. Lehet 100-200 futam alatt igen, de láttuk 2016-ot pl. Ott sem egyenlítődött ki..
dawyd728
Közben nézem, hogy ez csak a múlt heti, összesítésben a top 3 így néz ki:

1. Norris (9,1)
2. Hamilton (9,1)
3. Verstappen (8,9)
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
Úgy látom másnak is feltűnt Norris, meg úgy alapvetően a social media felületeken is úgy tűnik, hogy rengetegen kedvelik a srácot, nekem is szimpatikus. Nagyon jó versenyző, nem nagypofájú, nincsenek sztárallűrjei, nem nyavalyog, stb. Hajrá Lando!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
Az F1 szponzora az Aramco minden héten csinál Power Rankinget (nem tudom mi alapján)
Érdekes azért, jó kis vitaindító :
1. Hamilton 9.2
2. Norris 8.8
3. Ocon 8.7
4. Verstappen 8.3
5. Mick Sc. 8.2
6. Leclerc 8.0
7. Alonso 7.8
8. Perez 7.3
9. Bottas 7.2
10. Gasly 7.0
Heisman
Lehet elfogult vagyok, de Norris nálam simán első. Oké nem akkora a tét rajta, mint a Hamilton-Verstappen duón, de a 3 verseny alatt egy hibája se volt (az imolai időmérőt szerintem nem lehet hibának venni, hiszen az a kör így is csoda kategória volt), és egyelőre csak Red Bull és Mercedes tudta megelőzni.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597

iktriad
Elolvastam az összes technikai változást is, gyakorlatilag egy teljesen új sorozat lesz a jövő évtől, csak a neve lesz változatlan.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
dawyd728 3 698
Az F1 szponzora az Aramco minden héten csinál Power Rankinget (nem tudom mi alapján)
Érdekes azért, jó kis vitaindító :
1. Hamilton 9.2
2. Norris 8.8
3. Ocon 8.7
4. Verstappen 8.3
5. Mick Sc. 8.2
6. Leclerc 8.0
7. Alonso 7.8
8. Perez 7.3
9. Bottas 7.2
10. Gasly 7.0
Heisman
Indokolatlan Hamilton és Verstappen közötti különbség. Hamilton hibája volt a legnagyobb, még ha csak apró is volt ténylegesen. Ott nem rajta múlt, h most nem ő van 10 pont hátrányban. Ha azt az 1 hibát leszámítom, akkor oké, de pilóta értékelésbe nem szerencsés nem belevenni a szerencse faktort. Úgysem egyenlítődik ki egy szezon alatt a szerencse-pech ráta. Lehet 100-200 futam alatt igen, de láttuk 2016-ot pl. Ott sem egyenlítődött ki..
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 702 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Az F1 szponzora az Aramco minden héten csinál Power Rankinget (nem tudom mi alapján)
Érdekes azért, jó kis vitaindító :
1. Hamilton 9.2
2. Norris 8.8
3. Ocon 8.7
4. Verstappen 8.3
5. Mick Sc. 8.2
6. Leclerc 8.0
7. Alonso 7.8
8. Perez 7.3
9. Bottas 7.2
10. Gasly 7.0

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
A NextGen autók, amik jövőre érkeznek a Cup Seriesbe.
Este 9-től streamen közvetítik a NASCAR hivatalos oldalán a prezentációt.

Szépnek szépek, sokkal inkább "hagyományos" autó kinézetük van.

A többi pedig majd kiderül.

 twitter.com/joshahamilton/status/1389945780040085506?s=09
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Pato gyerek ezt a tegnapit nagyon odarakta Texasban 😀 Egész végig ( szemre, friss Indy nézőként) a legjobban mozgónak tűnt, szerintem az akciók és előzések nagyobb és szebb részét ő mutatta be. Remélem tudja folytatni, kell az őrségváltás 😀 (és gyönyörű ez a Mclaren)

Amit még szokni kell, az a pontozási rendszer. Kicsit furcsa hogy ha kiesel, is kapsz pontot, persze valahol értem a logikát mögötte. Viszont valaki árulja el hogy a tegnapi rajt balesetben egyszerre kieső 6 autót mi alapján rangsorolnak? 😀 nem mindegy a pontokat nézve.
esanders10
Gondolom utolsó befejezett kör sorrendje, annak híján rajtsorrend.
több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 450
Pato gyerek ezt a tegnapit nagyon odarakta Texasban 😀 Egész végig ( szemre, friss Indy nézőként) a legjobban mozgónak tűnt, szerintem az akciók és előzések nagyobb és szebb részét ő mutatta be. Remélem tudja folytatni, kell az őrségváltás 😀 (és gyönyörű ez a Mclaren)

Amit még szokni kell, az a pontozási rendszer. Kicsit furcsa hogy ha kiesel, is kapsz pontot, persze valahol értem a logikát mögötte. Viszont valaki árulja el hogy a tegnapi rajt balesetben egyszerre kieső 6 autót mi alapján rangsorolnak? 😀 nem mindegy a pontokat nézve.

Szerkesztette: esanders10
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Most szembesültem azzal, hogy mi az a DRS.
Ez nem faszság, hogy az elől lévő nem használhatja?
Vagy az, hogy nem lehet állandóan használni, csak bizonyos helyeken, bizonyos feltételek teljesültekor?
Amikor régen néztem F1-t, akkor nem volt ilyen, most kommentátorhanggal nézve szereztem erről tudomást, és nem igazán tetszik.
Mi a nézői konszenzus róla?
Jó és hasznos újítás?
Sobri Jóska
Nem jó, de nincs jobb.
Nagy kanyartempó, óriási leszorítóerő. Aki elől megy, annak zavartalan a levegő a kanyarokban, így nagyobb hatékonysággal nyomják az aerodinamikai elemek az autóját az aszfaltra. Mindehhez társulnak elavult, nem a mai f1-es autókra kialakított versenypályák, ahol nehezen tudsz alternatív íveken autózni, h kikerüld az előtted lévő autó által keltett zavaros levegőt.
Összességében DRS nélkül borzalmasabb versenyek lennének, mint anno a kétezres évek elején a tankolásos korszakban.
dawyd728
Én ezt annyival módosítanám, hogy az F1 ott halt meg amikor megalkották a "tudatos" turbulens légáramlást az autó mögött! A szélárnyék minden gyorsasági versenysportban előny. Itt nem létező fogalom, sőt hátrány. A legtöbb szabályváltoztatás pedig csak kompenzáció (Pl. DRS), nem pedig a gyökérok kezelése. Talán jövőre... 😉
több mint 2 éve
dawyd728 3 698
Most szembesültem azzal, hogy mi az a DRS.
Ez nem faszság, hogy az elől lévő nem használhatja?
Vagy az, hogy nem lehet állandóan használni, csak bizonyos helyeken, bizonyos feltételek teljesültekor?
Amikor régen néztem F1-t, akkor nem volt ilyen, most kommentátorhanggal nézve szereztem erről tudomást, és nem igazán tetszik.
Mi a nézői konszenzus róla?
Jó és hasznos újítás?
Sobri Jóska
Nem jó, de nincs jobb.
Nagy kanyartempó, óriási leszorítóerő. Aki elől megy, annak zavartalan a levegő a kanyarokban, így nagyobb hatékonysággal nyomják az aerodinamikai elemek az autóját az aszfaltra. Mindehhez társulnak elavult, nem a mai f1-es autókra kialakított versenypályák, ahol nehezen tudsz alternatív íveken autózni, h kikerüld az előtted lévő autó által keltett zavaros levegőt.
Összességében DRS nélkül borzalmasabb versenyek lennének, mint anno a kétezres évek elején a tankolásos korszakban.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Ez nem faszság, hogy az elől lévő nem használhatja?
Sobri Jóska
Épp az a lényege, hogy nem használhatja, mert ez egy előzéssegítő rendszer.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Most szembesültem azzal, hogy mi az a DRS.
Ez nem faszság, hogy az elől lévő nem használhatja?
Vagy az, hogy nem lehet állandóan használni, csak bizonyos helyeken, bizonyos feltételek teljesültekor?
Amikor régen néztem F1-t, akkor nem volt ilyen, most kommentátorhanggal nézve szereztem erről tudomást, és nem igazán tetszik.
Mi a nézői konszenzus róla?
Jó és hasznos újítás?

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Verstappennek össze kell szednie magát, mert eddig 3 versenyből 2 versenyen is hibázott, és súlyos pontokba került ez neki.


csebi
Kérem? Bahreinben nem hibázott Hamiltonhoz képest többet vagy nagyobbat, csak az általam élőben látott versenyhétvégék(2005 imola óta) legbotrányosabb bíráskodása zajlott.

Imolában nem lett meg a pole, valóban hibából, de nyert, pontot nem vesztett ezáltal.

Most egy pontot bukott, jogosan, a leggyorsabb körért. Az időmérős hibája nem oszt nem szoroz, itt Lewis levadászta volna versenyben sajnos amúgy is.

Szóval én nem látom a súlyos pont vesztést önhibákból Maxnál. Amit látok hogy Lewis viszont súlyos pont vesztést úszott meg világi mákkal.
esanders10
Bahreinben ha picit nyugodtabb akkor var egy kort ahol megelőzi simán anélkül h pályát szelesit. Ezt tartom hibának. Attól még h nem kerül pont veszteségbe a hiba az meg hiba és vszeg a mercinek is más stratégiája lett volna ha Verstappen első, Bottas második, hami harmadik a rajtnál de ezt nem tudjuk meg

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Egek milyen balesettel indult a tegnapi IndyCar verseny, szegény Daly még fejre is állt.
több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 450
Verstappennek össze kell szednie magát, mert eddig 3 versenyből 2 versenyen is hibázott, és súlyos pontokba került ez neki.


csebi
Kérem? Bahreinben nem hibázott Hamiltonhoz képest többet vagy nagyobbat, csak az általam élőben látott versenyhétvégék(2005 imola óta) legbotrányosabb bíráskodása zajlott.

Imolában nem lett meg a pole, valóban hibából, de nyert, pontot nem vesztett ezáltal.

Most egy pontot bukott, jogosan, a leggyorsabb körért. Az időmérős hibája nem oszt nem szoroz, itt Lewis levadászta volna versenyben sajnos amúgy is.

Szóval én nem látom a súlyos pont vesztést önhibákból Maxnál. Amit látok hogy Lewis viszont súlyos pont vesztést úszott meg világi mákkal.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 702 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
elég uncsi verseny volt ez most amúgy. RB 2. ülése el van átkozva, bki ül ott, az szarul megy.
csebi
Azért Perez egy klasszissal jobb mint Gasly és Albon, várjunk még ezzel egy kicsit hogy rendesen megszokja az autót

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz