Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 654 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A D-backs állítólag érdeklődik Marte iránt ☹️

" class="embed">
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
meanwhile in Los Angeles
 twitter.com/Dodgers/status/1221133876593971200?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1221133876593971200&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.mlb.com%2F
egy élet véget ér, egy új elkezdődik*

persze nem tegnap született, nyilván

Szerkesztette: slowmotion
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 654 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A Kobe-féle helikopterbalesetben meghalt az Orange Coast College edzőlegendája, John Altobelli is. A Metses Jeff McNeil például azt nyilatkozta h Altobelli nélkül nem lett volna belőle profi játékos.
empty taxi
Nyugodjék békében Ő is! 😪

" class="embed">
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
A Kobe-féle helikopterbalesetben meghalt az Orange Coast College edzőlegendája, John Altobelli is. A Metses Jeff McNeil például azt nyilatkozta h Altobelli nélkül nem lett volna belőle profi játékos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
NYYomik (😛), béke, oké
 www.theplayerstribune.com/en-us/videos/the-call-derek-jeter-hall-of-fame-announcement

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Azért kaptak ilyen arányt, mert változott a közhangulat picit... Seaver volt a rekoder 25 éven át, de ugye Griffey is elég közel volt a 100%-hoz.

És ha Jeter first ballot 100%, akkor nagyon sok névnek annak kell lennie.... teljesen érdektelen sztori amúgy.
Walker sokkal érdekesebb, meg az hogy JJ Putz kapott 1 szavazatot 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Azért utolsó évében látszott h a liga és a többi 29 csapat hogyan all Jeterhez annak ellenére h yankee. Vszeg az sem véletlen h ez a két játékos kapott ilyen arányt, és igen az az egy újságíró sztem csak azért nyomott nemet h ne legyen 100% ami nettó kocsogseg de sztem senki sem hal bele.
csebi
Na, és kik ellen játszotta az utolsó meccset? Meg ráadásul hogy fejezte be. Na, ugye, persze, még szeressem is 😀
Arra leszek kiváncsi, hogy nyilvánosságra hozzák-e a szavazatokat, és azt az egy nevet 😀
Bár nem hiszem, hogy kitennék a habzó szájú no. 2 mezesek dühének 😀 😀 😀
(De komolyan, a mai világban még le is vadásznák.)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
Nem volt kérdéses, de hol az a 0,3%?
 www.instagram.com/p/B7mbLLkH5DB/?hl=hu
Matthew99
1 szavazaton múlt, biztos félrenyomott az illető, más elképzelésem nincs 😀
kapitnono
El vagytok tévedve, mint általában a Yankees-drukkerek úgy mindig (😛), Mo a ritka és egyetlen kivétel volt, nem jár minden jankecnek, sőt egy játékosnak sem az egyhangú beszavazás, hiába "Oh Kapitány, kapitányom"…
Itt egy érdekes lista, hogy kik NEM kapták még meg a 100%-ot. (Ja, vannak rajta nagyobb legendák, mint Jeter.)
 www.baseball-reference.com/awards/hof.shtml
robiroboter
Köszönjük hogy megint értelmetlenül megnyilvánulsz.
kapitnono
Azért ennyire ne vedd már a szívedre. Első évében csont nélkül HoF-fer lett. Gratula.
Csak nem kell szívrohamot kapni egy szavazat miatt. Így is a top 2 arány jenkié. (Eh.)
BTW: 29 csapat szurkolói rühellik a Yankst 😀 O's drukkerként meg csak nem lehetek kivétel 😀
robiroboter
Azért utolsó évében látszott h a liga és a többi 29 csapat hogyan all Jeterhez annak ellenére h yankee. Vszeg az sem véletlen h ez a két játékos kapott ilyen arányt, és igen az az egy újságíró sztem csak azért nyomott nemet h ne legyen 100% ami nettó kocsogseg de sztem senki sem hal bele.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Nem volt kérdéses, de hol az a 0,3%?
 www.instagram.com/p/B7mbLLkH5DB/?hl=hu
Matthew99
1 szavazaton múlt, biztos félrenyomott az illető, más elképzelésem nincs 😀
kapitnono
El vagytok tévedve, mint általában a Yankees-drukkerek úgy mindig (😛), Mo a ritka és egyetlen kivétel volt, nem jár minden jankecnek, sőt egy játékosnak sem az egyhangú beszavazás, hiába "Oh Kapitány, kapitányom"…
Itt egy érdekes lista, hogy kik NEM kapták még meg a 100%-ot. (Ja, vannak rajta nagyobb legendák, mint Jeter.)
 www.baseball-reference.com/awards/hof.shtml
robiroboter
Köszönjük hogy megint értelmetlenül megnyilvánulsz.
kapitnono
Azért ennyire ne vedd már a szívedre. Első évében csont nélkül HoF-fer lett. Gratula.
Csak nem kell szívrohamot kapni egy szavazat miatt. Így is a top 2 arány jenkié. (Eh.)
BTW: 29 csapat szurkolói rühellik a Yankst 😀 O's drukkerként meg csak nem lehetek kivétel 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Nem volt kérdéses, de hol az a 0,3%?
 www.instagram.com/p/B7mbLLkH5DB/?hl=hu
Matthew99
1 szavazaton múlt, biztos félrenyomott az illető, más elképzelésem nincs 😀
kapitnono
El vagytok tévedve, mint általában a Yankees-drukkerek úgy mindig (😛), Mo a ritka és egyetlen kivétel volt, nem jár minden jankecnek, sőt egy játékosnak sem az egyhangú beszavazás, hiába "Oh Kapitány, kapitányom"…
Itt egy érdekes lista, hogy kik NEM kapták még meg a 100%-ot. (Ja, vannak rajta nagyobb legendák, mint Jeter.)
 www.baseball-reference.com/awards/hof.shtml
robiroboter
Köszönjük hogy megint értelmetlenül megnyilvánulsz.


több mint 4 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Nem volt kérdéses, de hol az a 0,3%?
 www.instagram.com/p/B7mbLLkH5DB/?hl=hu
Matthew99
1 szavazaton múlt, biztos félrenyomott az illető, más elképzelésem nincs 😀
kapitnono
El vagytok tévedve, mint általában a Yankees-drukkerek úgy mindig (😛), Mo a ritka és egyetlen kivétel volt, nem jár minden jankecnek, sőt egy játékosnak sem az egyhangú beszavazás, hiába "Oh Kapitány, kapitányom"…
Itt egy érdekes lista, hogy kik NEM kapták még meg a 100%-ot. (Ja, vannak rajta nagyobb legendák, mint Jeter.)
 www.baseball-reference.com/awards/hof.shtml

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Nem volt kérdéses, de hol az a 0,3%?
 www.instagram.com/p/B7mbLLkH5DB/?hl=hu
Matthew99
1 szavazaton múlt, biztos félrenyomott az illető, más elképzelésem nincs 😀


több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Nem volt kérdéses, de hol az a 0,3%?
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/81833747_2712493475645037_3547424628053770686_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=OGawlFsZxcsAb7OGZkv&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfC28l5ZF7r7awJLU1MsTuYX3kN3kSuyxdFzYlhYkRl_TQ&oe=662AA8FD
MLB ⚾ on Instagram: "The highest percentage ever for a position player. #HOF2020"
220K likes, 3,032 comments - mlbJanuary 21, 2020 on : "The highest percentage ever for a position player. #HOF2020".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
King Felix -> Braves


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
Lesznek itt még játékosok is eltiltva. Teljes joggal.
Mikey
Corranal már lehet hallani az örök eltiltást is. Beltran is elhúzott közös megegyezéssel (ugye ő az egyedüli játékos aki meg volt nevezve)
csebi
Ja jó. De ne visszavonult/félig visszavonult játékosokat tiltsanak már el.
Matthew99
Nem voltunk ott a meghallgatásokon. Ha tényleg az összes Astros játékos benne volt és most elmondtak az igazat a kuka utesrol akkor megértem a kegyelmet. Igyis olyat fognak kapni a stadionokban meg vszeg a HoF tagsággal kapcsolatban is olyan kételyek merülnek fel h elég bunti ez nekik. Meg hat mostantól Altuve sem lesz mki kedvence meg a semmibol legenda történet.
Gondolj bele aki borította a bilit egy volt Astros játékos aki 17ben miután legtöbbet foglalkoztattak a regular szezonban, egy percet sem dobott a POban (nem tudom h gyűrűt kapott-e, vszeg igen). Ha pl ő is komoly buntit kapott volna mert cinkos volt akkor a jövőben senki sem jönne elő házon belülről. Házon kívülről meg ezeket lehetetlen kideríteni szinte.

Azonban ha kiderül ez a testre rögzített rezgős/elektromos dologban csak pár kiváltságos játékos vett részt, őket el kell tiltani komolyabban és az ellen már a játékos szakszervezet sem tehet semmit mert akkor néhány ügyfelet védi a többi 99%kal szemben.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Lesznek itt még játékosok is eltiltva. Teljes joggal.
Mikey
Corranal már lehet hallani az örök eltiltást is. Beltran is elhúzott közös megegyezéssel (ugye ő az egyedüli játékos aki meg volt nevezve)
csebi
Ja jó. De ne visszavonult/félig visszavonult játékosokat tiltsanak már el.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
Lesznek itt még játékosok is eltiltva. Teljes joggal.
Mikey
Corranal már lehet hallani az örök eltiltást is. Beltran is elhúzott közös megegyezéssel (ugye ő az egyedüli játékos aki meg volt nevezve)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Lesznek itt még játékosok is eltiltva. Teljes joggal.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Beltran is ment a Metsből 😀
Löfli
Sokak szerint nem volt elég kemény az Astros büntetése, én még ennyit se vártam.
Azt viszont, hogy pár napon belül 3 manager is belebukik a botrányba, nem gondoltam volna.
Kampman
Megy tovább a story.
Állítólag játékosokra (Altuve, Bregman és Reddick) raktak egy szerkezetet amivel rezgessel jeleztek h milyen pitch jön. Egyből indult is a conteo h Altuve ezért futott úgy a walkoff HR után h elore kiabálta h le ne tepjek róla a mezt valamint Reddickrol is van egy fotó nyilatkozat közben h vmi oda van ragasztva a felső testére. Ugye Chapman is azt mondta egyből aHR után lenn a pályán h Altuve elore tudta h milyen labda jön. Azért ez már nagyon kemény, ha tényleg igaz lenne.
csebi
És akkor ne akarja az ember, hogy elvegyék a bajnoki címet vagy játékost is tiltsanak el...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
Beltran is ment a Metsből 😀
Löfli
Sokak szerint nem volt elég kemény az Astros büntetése, én még ennyit se vártam.
Azt viszont, hogy pár napon belül 3 manager is belebukik a botrányba, nem gondoltam volna.
Kampman
Megy tovább a story.
Állítólag játékosokra (Altuve, Bregman és Reddick) raktak egy szerkezetet amivel rezgessel jeleztek h milyen pitch jön. Egyből indult is a conteo h Altuve ezért futott úgy a walkoff HR után h elore kiabálta h le ne tepjek róla a mezt valamint Reddickrol is van egy fotó nyilatkozat közben h vmi oda van ragasztva a felső testére. Ugye Chapman is azt mondta egyből aHR után lenn a pályán h Altuve elore tudta h milyen labda jön. Azért ez már nagyon kemény, ha tényleg igaz lenne.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Beltran is ment a Metsből 😀
Löfli
Sokak szerint nem volt elég kemény az Astros büntetése, én még ennyit se vártam.
Azt viszont, hogy pár napon belül 3 manager is belebukik a botrányba, nem gondoltam volna.
Kampman
Hát Cora alap volt hogy bukik. A Mets GM meg azt mondja, hogy "nem fogják elmondani, mi vezetett Beltrán kirakásához." Szerencsére tudjuk anélkül is. 😂
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 346
Beltran is ment a Metsből 😀
Löfli
Sokak szerint nem volt elég kemény az Astros büntetése, én még ennyit se vártam.
Azt viszont, hogy pár napon belül 3 manager is belebukik a botrányba, nem gondoltam volna.
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Beltran is ment a Metsből 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
 www.youtube.com/watch?v=FBv3WgMLDBY&t=29s
Heisman Trophy
Ez szép és jó de a catcher elfelejti h az mlb 2017. Szeptember 15-én kiküldött egy memot h ez tilos és buntetve lesz. Ezt a részét nagyon könnyen kihagyják a beszélgetésből.
Innentől kezdve pedig igen is érthető h buntit kaptak.
csebi
lehet, hogy neki nem mondta el a Reds front office, hogy volt ilyen kommunikáció
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
 www.youtube.com/watch?v=FBv3WgMLDBY&t=29s
Heisman Trophy
Ez szép és jó de a catcher elfelejti h az mlb 2017. Szeptember 15-én kiküldött egy memot h ez tilos és buntetve lesz. Ezt a részét nagyon könnyen kihagyják a beszélgetésből.
Innentől kezdve pedig igen is érthető h buntit kaptak.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.