Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Rohadt gyorsan kezdeni kellene valamit a bullpenünkkel. A tegnapi 7-2-es előnyt is sikerült majdnem leadniuk a 9. inningben.
Egyedül Sale az, aki jó az utóbbi időben, a többiek hihetetlenül formán kívül vannak.
Persze az is hozzátartozik a dologhoz, hogy a Thornton, Jenks, Putz trió sérülésekkel küzd az utóbbi három hétben, de ettől még pl. Santosnak nem kéne 3 runt benyalnia...Mikey
nem sokon múlt az tényleg
ha 0 outnál nem pont képen találja Jenkset a line drive akkor nagyon csúnya lehetett volna a vége 😊
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Rohadt gyorsan kezdeni kellene valamit a bullpenünkkel. A tegnapi 7-2-es előnyt is sikerült majdnem leadniuk a 9. inningben.
Egyedül Sale az, aki jó az utóbbi időben, a többiek hihetetlenül formán kívül vannak.
Persze az is hozzátartozik a dologhoz, hogy a Thornton, Jenks, Putz trió sérülésekkel küzd az utóbbi három hétben, de ettől még pl. Santosnak nem kéne 3 runt benyalnia...
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Howardot kicsapták, mókás lesz a felállás mert a padunk már üres... Ibanez egyesen, Oswalt LF. Ilyet se láttam még 😊 plusz ő a cleanup, mondjuk most nem jön egy ideig de röhej 😊

ütöttek is rá, de Golden Glove-os nyugalommal kapta el 😊

Loool, mekkora diving tag Ibaneztől egyesen 😀 úgy néz ki megtaláltuk az ultimate védekező felállást 😀

Na, kiírták, '71ben játszott utoljára pitcher mezőnyben, asszem ezt a meccset kifogtam 😊Rajna
16 inning, nem hiszem el 😕
miért feküdtem le a 12. inning után, én idióta 😀

aztakurva, hogy vissza kellett fogni Ryant, ilyet is rég láttam.. mondjuk tényleg nagyon balfasz volt a bíró, ha Polanco nem fogja vissza, sztem simán megüti őt
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Szívás lett, bajos 16. után későei volt a rally, oswalt már fix out volt. Ha Howard lett volna a helyén akkor itt a győzelem nem eltt volna messze, egy swinggel walkoff lehetett volna... idióta bíró, a strike is marhaság volt sztem, de az még elment, viszotn az ejection (pláne a szitu ismeretében) teljesen érthetetlen.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Howardot kicsapták, mókás lesz a felállás mert a padunk már üres... Ibanez egyesen, Oswalt LF. Ilyet se láttam még 😊 plusz ő a cleanup, mondjuk most nem jön egy ideig de röhej 😊

ütöttek is rá, de Golden Glove-os nyugalommal kapta el 😊

Loool, mekkora diving tag Ibaneztől egyesen 😀 úgy néz ki megtaláltuk az ultimate védekező felállást 😀

Na, kiírták, '71ben játszott utoljára pitcher mezőnyben, asszem ezt a meccset kifogtam 😊

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hát, megint megvertük őket. CarGo és S. Smith is betűzött egy-egy HR-t (fantasy team rulez), de a legnagyobb az volt, amikor a nyolcadikban kettő out után Barmes-t strikeoutolták, de a nagy lol-star catcher passed ball-jával továbbmentünk loaded-ra, Fowler meg bebaszott egy 2-runnert, és 5-2-vel eldöntöttük. 😛

Látom a Cards kikapott, talán a Phils is ki fog, és akkor már csak a főköcsögöknek kéne bukniuk, hogy javítsunk a Wild Card-helyzetünkön. W3, az All-Star szünet előtt volt utoljára a hasonló sorozatunk emlékeim szerint. Holnap Rogers jöhet.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
nem hagynak engem aludni 😕
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Kellemetlen 4-3-as vereséget szenvedtünk, főleg hogy meglehetett volna az egyenlítés a legvégén, de a kettesről induló Winnt megállította Oquendo a hármason, pedig valószínűleg beért volna... ezt követően 1 out bases loaded után Holliday és Felipe López is könnyen kiesett. Waino amúgy nem volt jó, mindenesetre így is be kellett volna húzni a mait, úgyhogy morcos is vagyok emiatt.... Na majd holnap.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Bazz, épp mennék alunni, Jimmy fenntart a semmiből 😊Rajna
itt 100-ból 98 ember már nem hitt ebben kb. Én és J-Roll voltunk a kivételek 😀
mernék tenni rá, ha nyerünk, akkor abban még Ruiznak szerepe lesz 😀
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Bazz, épp mennék alunni, Jimmy fenntart a semmiből 😊

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
J-ROLL DID IT! 😀
mondjuk extra innig lesz, de akkor is életben tartotta a meccset
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ezt is megéltük.. Rollins 1. caught stealje egész szezonban, ez volt pedig a 32. kísérlete
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Damon meg marad továbbra is nálunk


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Ha elkap egy olyan szériát, mint 2008-ban, nagy vásár lehet (akkor is új csapatba került és lejáró volt a szerződése), kérdés, hogy össze tudja-e még kapni magát és mekkora hendikepp védekezésben.marci
Igen, pont az említett év okán nem lennék a behúzása ellen. (Utánaolvasgattam még a non-waiver deadline-kor felmerült pletykák idején.)
Persze tényleg kérdéses, hogy mit produkálna, főleg, hogy sérülésből jön vissza, de mivel nélküle is megvagyunk, nagy gond nem lenne, ha mégsem hozna semmi pluszt.
Védekezésben szerintem nem jelentene hátrányt, max 1-2 regular meccset kapna OF-ként, inkább DH lenne.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ha elkap egy olyan szériát, mint 2008-ban, nagy vásár lehet (akkor is új csapatba került és lejáró volt a szerződése), kérdés, hogy össze tudja-e még kapni magát és mekkora hendikepp védekezésben.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
"Foxsports.com reports: The White Sox plan to file a waiver claim on Manny Ramirez with the intention of acquiring him, a major-league source told Fox Sports' Ken Rosenthal.

The White Sox pursued Ramirez before the non-waiver trade deadline but couldn't iron out a deal with the Dodgers."

Akartam is írni Goose hsz-e után, hogy szerintem mi behúzzuk, ha a Dodgers tényleg waiverre teszi, és nem viszi el előttünk senki.
Igazából veszíteni nem veszítenénk vele semmit, azt gondolom.
több mint 13 éve
robiroboter 2 010 — Let's go O's!
MLB Dugout Heroes: Free Massive Multiplayer Online Baseball Game

pöpec kezelhetőség (egér+w,a,s,d), pattogós játékmenet, érdemes regisztrálni, letölteni és játszani.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Randy Johnson talált új elfoglaltságotDöme
Jó kis meló! 😊

Manny ügye akkor így már tiszta, csak olvastam még róla valamit a Reds vonatkozásában és ez kevert meg.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 716 — Sworn to the Black
Randy Johnson talált új elfoglaltságot:
http://www.noisecreep.com/2010/08/20/randy-johnson-shoots-ozzfest-photo-gallery
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Látom egész jól sikerültek a mai eredmények, különösen a Giants-Reds (WC-t egyelőre nem szeretem nézni, bízom a divíziógyőzelemben, de ott se volt rossz tegnap).

Feliz elég jól kezdett náluk, noha ez nem meglepő valahol és azért én még mindig szkeptikus vagyok vele hosszútávon (cáfoljon rám), de mindenképp megjegyzendő. Sőt igazából most szinte mindenki felébredt az 5 meccses rémálom után, kezdünk úgy kinézni ahogy mindig kellene, és most az ellenfelek is kedvezőek.

A másik akit kiemelnék: Albert. Most nézem, hogy Pujols, akit még egy hónapja azért a szurkolók egy része ha enyhén is de kritizált (.300 alatti BA, "legrosszabb szezonja, amikor a legjobban kéne" stb) alaposan összekapta magát: .436, 10 HR és 21 RBI az utolsó 19 meccsen! Ütésátlagban már 3. a ligában (.319, Votto vezet .323), HR és RBI listát már egy ideje vezeti, lassan megint első számú MVP esélyes lesz, különösen hogy .005-re van egy Triple Crowntól (és .345 körüli karrierátlaga van a szezonok utolsó 40 meccsein)... Ja és egy home runra van a 400-tól, ez amúgy szerintem még itt Pittsburghben megtörténik majd.

Ma Wainwright lesz Maholm ellen, kötelező!


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
The Dodgers push Ramirez through waivers?? :oGoose
Ezek visszavonható waiverek. Augusztus 1. után szinte minden játékost waiverre helyeznek, Manny-t csak azért most, mert eddig DL-en volt.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
The Dodgers push Ramirez through waivers?? :o
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
a Rangers meg 8.1 inninget bírt ki úgy, hogy nem kaptak hitet, (ez combined no-hitter lett volna Hardentől, O'Day-től, Harrisontól és Neftali Feliztől) de aztán Feliz elrontotta, és természetesen Mauer csinálta meg azt hitet...
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
De jó meccs volt, már megérte hazaérni a Coors Field-re a fuckniai divatmezőkről. 😛
Tulajdonképpen végig nálunk volt az előny, bár a nyolcadikban betonbaszó BS, de egyből visszavettük, és Street be tudta fejezni gond nélkül. Helton 4/4-gyel tüzelt, CarGo a sérülése után most tért vissza a formájához, megvan a nyolcvanadik ribanc a szezonban a 2/3-as napja után. Holnap DLR pajzánkodhat Lowe ellen, ott még szerényebb esélyeink lesznek, de ha így ütünk, akkor bármikor nyerhetünk. Azért ne tegyünk már szívességet a Phils-nek (a WC-harcban is a Cards-nak drukkolok), szóval a holnapit odaadhatnánk nekik.
Jövőre szerintem vigyük magunkkal Dingert a road trip-ekre, hogy legyen valami hazai hangulat, hátha akkor jobban megy majd. 😊TheMileHighCity
nagyon kellett ez a Rockies győzelem, mert nekünk is sikerült kikapni otthon az Astros ellen...
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
De jó meccs volt, már megérte hazaérni a Coors Field-re a fuckniai divatmezőkről. 😛
Tulajdonképpen végig nálunk volt az előny, bár a nyolcadikban betonbaszó BS, de egyből visszavettük, és Street be tudta fejezni gond nélkül. Helton 4/4-gyel tüzelt, CarGo a sérülése után most tért vissza a formájához, megvan a nyolcvanadik ribanc a szezonban a 2/3-as napja után. Holnap DLR pajzánkodhat Lowe ellen, ott még szerényebb esélyeink lesznek, de ha így ütünk, akkor bármikor nyerhetünk. Azért ne tegyünk már szívességet a Phils-nek (a WC-harcban is a Cards-nak drukkolok), szóval a holnapit odaadhatnánk nekik.
Jövőre szerintem vigyük magunkkal Dingert a road trip-ekre, hogy legyen valami hazai hangulat, hátha akkor jobban megy majd. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring