Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Azért csak sikerült hozni hazai pályán a seriest az Orioles ellen. Mondjuk a season seriest így is buktuk 3-4-gyel.
Persze Showalterrel egész jó az O's, de azért ez ennek ellenére "ciki".
Pierzynski végre megtalálta a jó ütőjét, az utóbbi meccseken bőven .300 felett üt, és a szezonátlaga is .254-nél tart. Hosszú böjt volt ez, de megérte kivárni. Remélem a szezon végére .260 fölé megy az átlaga szépen.
A többieket pedig csak azért nem emelem ki, mert egy-egy homály meccs kivételével konstans jó formának örvendenek. A csapat .269-es átlaga top7 körüli, a fene se gondolta ezt még június elején, amikor utolsó előtti volt a csapat e tekintetben az egész ML-ben.

Hétvégén Yankees... 1-2-t várok, tartok tőle, hogy Garciát meg fogják csapni, Sabathia ellen pedig sok esélyt nem adok magunknak. Vasárnap meg majd egy számomra ismeretlen pitcher kezd, őt csak megcsapjuk majd. Plusz aznap lesz visszavonultatva a franchise történetének legjobb ütőjátékosa, Frank Thomas 35-ös meze is, ilyen alkalomból meg illenék nyerni.

Nem akarom elkiabálni - úgyis elfogom - de kezd úgy tűnni, hogy Jackson for Hudson cserével mindenki jól járt. Jackson nálunk eddig négyszer kezdett, háromszor 1-1 runt engedett, majd tegnap egyet sem. A 2.25 BB/9 és a 10.93 K/9 átlaga pedig több mint tetszetős. Különösen előbbi, lévén a D-backsnél akadtak gondjai a strikezóna megtalálásával. A másik oldalon pedig Hudson is rettentő jó eddig, 2.00 alatti ERA-vel, nagyon kevés walkkal és nagyon sok K-val. Örülök, hogy neki is megy. Remélem így is marad ez hosszú távon.

Manny Ramirez pedig "közelít" Chicago déli feléhez... tegnap nem játszott, és a hírek szerint kész figyelmen kívül hagyni az NTC-jét, ha mi ajánlatot teszünk érte. Ugyanakkor olvastam egy olyan pletykát, hogy csak akkor teszi ezt meg, ha jövőre is aláíratjuk. Hát nem tudom, DH-nek végül is felőlem maradhat akár, bár elég kockázatosnak látszana jövőre is megtartani. Ha minden igaz, ma létrejöhet a csere, állítólag két alsóbb ligás prospect mehet érte cserébe. Meglátjuk.

Ui.: jó hosszú lettem, remélem lesz olyan, aki el is olvassa majd. 😊
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Megint 2 ilyen vereség, nagyon nem jó ez az örökös hullámzás, kikészít 😊

Viszont megvan Pujolsnak a 400. HR!

http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=11417539

Harmadik legfiatalabbként jutott el eddig (A-Rod és Ken Griffey Jr. után) és az ötödik legkevesebb at bat szükségeltetett neki (McGwire, Ruth, Killebrew és Thome után). Valamint ezzel ő az ötödik játékos akinek van legalább 400 HR, 1200 RBI és e mellett .330 feletti karrierátlag, nem rossz névsor: Stan "The Man" Musial, Babe Ruth, Lou Gehrig, Ted Williams és Albert Pujols.

Simply The Best 😊


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ezzel a mai játéknappal szinte már "négy és fél" meccses a winning-streak, mivel a Phils negyedszer is kikapott az Astros-tól, és végül a Cards is vesztett, akkor hagytam őket ott, amikor a végén egyenlítettek, és még extra inningekbe kezdtek.
Tartok a Dodgers-től, most volt egy jó series-ük, és ellenük soha nem megy úgy, ahogy kéne, ha most túl tudunk végre lépni a saját árnyékunkon, akkor viszont még sokra vihetjük...


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nem tudom elhinni, hogy megint nem tudtunk élni a lehetőséggel, hogy közelebb kerüljünk az elöttünk állókhoz. Mindketten buktak, erre a doubleheaderből az egyiket mi is beszoptuk. Rajtunk már csak a csoda segíthet idén.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Összefoglaló a Braves elleni söprésről:
http://denversports.blog.hu/2010/08/26/rockies_braves_3_0_w

Hát nem semmi volt a tegnapi meccs, és végre volt egy kis szerencsénk a többi eredménnyel, de nagyon nem akarok elkezdeni reménykedni, mert jövő héten megint idegenbeli párharcok jönnek, ahol nyilván hasalni fogunk kegyetlenül.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
Brantley mit kapott el. :cool:
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
egy érdekes elkapás japánból 😀

http://www.youtube.com/watch?v=zAKgM8LJfmQOrk
http://www.youtube.com/watch?v=p-Ze1zSpl5s&feature=related
Arra jól emlékeztem, hogy ugyanennél a csapatnál volt már egy hasonló, de most nézem, hogy ráadásul a dobó is ugyanaz volt. 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ez szégyen, a Houston kisöpört minket úgy, hogy mi játszottunk otthon... azt hiszem ehhez nem is kell többet hozzátenni...Hurka
de tudok, azt, hogy teljesen hülye vagyok, mert még ma is lesz egy meccs itteni idő szerint este 7-től, ezt már be kell húzni
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ez szégyen, a Houston kisöpört minket úgy, hogy mi játszottunk otthon... azt hiszem ehhez nem is kell többet hozzátenni...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egy érdekes elkapás japánból 😀Ork
😂 csávó sztem ismerte már a terepet 😀
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
egy érdekes elkapás japánból 😀

http://www.youtube.com/watch?v=zAKgM8LJfmQ
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1,000 career strikeouts for Felix Hernandez! Felix strikes out David Ortiz for his 7th strikeout of the game and his 1,000th career strikeout. He becomes the 3rd youngest pitcher in MLB history to achieve the milestone.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nyehehe 1-10 ről 12-10 és söpörtük az East leadert 😀

Ha egy ilyen sweep nem sarkallja arra a csapatot hogy jöjjön a legendás szeptemberünk akkor semmi...haromt
5-10-nél elaludtam, reméltem, hogy szerencsét hozok vele... 😛 Nem is tudom, hogy a győzelemnek örüljek jobban vagy a loser ellenfélen röhögjek, inkább utóbbi, mert a mi szezonunknak már akkor is vége, nem lesz akkora mákunk, hogy ilyen hátrányból megelőzzünk három csapatot, azt tiltják Fortunáék - minket csak szopatni tudnak. De mindegy, az ízlik, hogy a Braves levesébe beleturháztunk egy tetemeset.
Hétvégén Dodgers, éles visszaesés jöhet, mint ahogy ellenük mindig hatványozottan szarok vagyunk, de ha két L mellett csak egy ilyen comeback lenne, már örülnék. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nyehehe 1-10 ről 12-10 és söpörtük az East leadert 😀

Ha egy ilyen sweep nem sarkallja arra a csapatot hogy jöjjön a legendás szeptemberünk akkor semmi...
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Kámbekk-nap van az NL-ben, a Rockies és a Giants is 1-10-ről jött vissza a Braves, ill. a Reds ellen. Denverben már vége a meccsnek, 12-10-re nyert a Rox, San Franciscoban 11-10-es Giants-vezetésnél Wilson elrontotta a save-et, kiegyenlített a Reds. 😊
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Naaa de nagy az egyetértés itt urak. 😛
Remélem október 4-én is ekkora egyetértésben fogtok gratulálni a CWS-nak a csoportgyőzelemhez. :cool: 😛
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
why?Joci
ők legutobb a 11. és a 10.-ben kaptak ki tőlük 😊Ork
jó de a CWS nem érdekel senkit 😛Joci
hát igen jobban örülnék ha ti lennétek a Twins nyomában és a CWS szállt volna rég el 😀
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
mostmár legalább van aki megértheti Mikeyt 😀Ork
why?Joci
ők legutobb a 11. és a 10.-ben kaptak ki tőlük 😊Ork
jó de a CWS nem érdekel senkit 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
de jó érzés kikapni a 12.-ben a royalstól

azzal pedig már a tököm kivan hogy a dobók nem dobnak Cabreranak,már 26 IBB-nél járJoci
mostmár legalább van aki megértheti Mikeyt 😀Ork
why?Joci
ők legutobb a 11. és a 10.-ben kaptak ki tőlük 😊
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
de jó érzés kikapni a 12.-ben a royalstól

azzal pedig már a tököm kivan hogy a dobók nem dobnak Cabreranak,már 26 IBB-nél járJoci
mostmár legalább van aki megértheti Mikeyt 😀Ork
why?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
de jó érzés kikapni a 12.-ben a royalstól

azzal pedig már a tököm kivan hogy a dobók nem dobnak Cabreranak,már 26 IBB-nél járJoci
mostmár legalább van aki megértheti Mikeyt 😀
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
de jó érzés kikapni a 12.-ben a royalstól

azzal pedig már a tököm kivan hogy a dobók nem dobnak Cabreranak,már 26 IBB-nél jár


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Rogers 1.2 inning, 7 run... 😕 Innentől nem tudom mivel töltjük el a maradék játékidőt, az a baj, hogy másnapos vagyok, pedig például tanulhatnék közben vagy valami, de így nem tudom, megint csak kilátástalanul fogok bámulni és magamat emésztem. Sajnálom amúgy a srácot, múltkor Street blown save-je miatt nem lett meg neki egy nagyon szép győzelem, most meg nagy pofont kapott, reméljük nem fog megmaradni benne a következő startra... 😐


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a szezonról: http://media.thenewstribune.com/smedia/2010/07/21/00/1099839.standalone.prod_affiliate.5.jpg
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Rohadt gyorsan kezdeni kellene valamit a bullpenünkkel. A tegnapi 7-2-es előnyt is sikerült majdnem leadniuk a 9. inningben.
Egyedül Sale az, aki jó az utóbbi időben, a többiek hihetetlenül formán kívül vannak.
Persze az is hozzátartozik a dologhoz, hogy a Thornton, Jenks, Putz trió sérülésekkel küzd az utóbbi három hétben, de ettől még pl. Santosnak nem kéne 3 runt benyalnia...Mikey
nem sokon múlt az tényleg
ha 0 outnál nem pont képen találja Jenkset a line drive akkor nagyon csúnya lehetett volna a vége 😊Ork
Jah, nagyon kevesen múlt a dolog. Szerencsére így double play lett belőle, amivel el is dőlt a meccs. 😊

Csak emlegetnem kellett... Thornton és Putz DL-en, Threets és Harrell felhívva Charlotte-ból. Nehéz napok jönnek...