Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
én maradtam le rólva vagy marci nem is örömködte itt ki magát, hogy Jeff Francoeur elkerült végre? 😊
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Borzalmas a bullpen, ez a meccs is rajtuk fog elmenni. Hihetetlen ütőparádét rendeztünk, amíg Chacin volt fent köze nem volt a meccshez a Phils-nek - jó, a végére kicsit befásult, de közben három HR-t lőttünk. Aztán jönnek ezek a balfékek, és mindet sorra megszórják, Delcarmen is az első embertől HR bemutatkozásként. Már 7-7, nyilván elmegy a meccs, pedig abszolút nyerhető lett volna. 😕

*Utley GS megkönnyítette a szenvedést. 7-12, uram isten... 😕

**11-12 L. Nehéz erre mit mondani, az ütőkre büszke vagyok, hogy a végsőkig próbálkoztak, Beimel és Delcarmen viszont remélem ezekben a percekben váltja a jegyet a hóhérhoz.
Most éjszaka mehetünk vissza fuckniába, és holnaptól SD series.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Igggggggeeeeeennnnnnnn! Oakland ellen négy meccses söprés, Sabathia 19. győzelem, nagyon közel van élete első 20W szezonjához. 😊 8IP, 0R, 1H, 3BB 5K. Mindössze 3 flyball ment ki az outfieldre. 😊
Támadásban Posada küldött egy HRt, Granderson pedig mindjárt kettőt, ha már berángatták Swisher helyett. 😀
Berkman egy foul-lal majdnem fejbe küldte az on deck lévő Posadat. Egyre gyanúsabb... 😀
Holnaptól Toronto ellen mehet a menet, aminek nem örülök az az, hogy Morrow ellen.
Go Yankees!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Morgan ezután ellopta a kettes és hármas bázist is, ami megint nem értem, hogy miért esett rosszul a Marlinsnak.marci
Én érteném, ha kontrában történik ez a dolog.Escalade
Igen, az úgy pöcsség.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Morgan ezután ellopta a kettes és hármas bázist is, ami megint nem értem, hogy miért esett rosszul a Marlinsnak.marci
Én érteném, ha kontrában történik ez a dolog. Tehát ha a vezető csapat játékosa lop el két bázist. Mégis szerintem a legbotrányosabb dolog az volt, ahogy a 3rd base coach rávetődött a pitcherre. Semmi keresni valója nincs ott, főleg belekeveredni egy ilyen bunyóba. Volstad azért nem rettent nagyon meg... 😊
Morgán szimplán hülye. Annál a home plate collisionnál az ellenfélnek spórolt meg egy vezető pontot a 10. tetején, nem értem miért ugrálnak. A tegnapi bunyó utáni mutogatása pedig szimplán csak egy egyszerű lelket takar, az MLB le fogja rendezni.

Ha más nem, elmondhatja a két csapat, hogy történt valami érdemleges szeptemberben.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
nem ő volt aki előző héten csak úgy nekirohant molinának amikor még nem is dobták neki a labdát?Ork
Bryan Andersont könyökölte le. Előtte Philadelphiában megdobott egy drukkert egy labdával.marci
Utánaolvasva a dolognak, a Marlins is köcsög. Azzal kezdődött, hogy tegnapelőtt a 10. inningben 0-0-nál Morgan ütközött a catcherrel. Ezt valamiért zokon vette a Marlins, ami szerintem hülyeség, de bosszúból tegnap megdobták Morgant, amikor 10-11 runnal vezettek. Morgan ezután ellopta a kettes és hármas bázist is, ami megint nem értem, hogy miért esett rosszul a Marlinsnak. Ezután jött, hogy megint megpróbálták megdobni.

Nem lennék haverja Morgannek, mert fura fazonnak tűnik, de ebben az esetben a Marlins volt a nagyobb pöcs.marci
annál a korábbi ütközésnél úgy tűnt, hogy a catcher nem fedezte rendesen a home platet, és ha becsúszik akkor könnyen megvan a run és helyette ő nekirohant és kiesett
a baseball tonightban sem tetszett a két kommentártornak a 2 steal arra valami olyasmit mondtak, hogy a saját csapattársaira és a csapatára nincs vele tekintettel és csak a saját statisztikáit növeli vele, mondjuk ha így is van akkor se a Marlins dolga az igaz 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
nem azt a májusban rain delay miatt eltörölt meccset kell bepótolni? Hurka
Az a meccs, de akkor is most két három meccses series között, ezért utazunk haza éjszaka. Nektek útba esik, mert ha jól tudom, akkor utánunk már otthon fogtok játszani, mi viszont ezután mehetünk vissza gyakorlatilag ugyanoda még egyszer. Faszán megoldották, persze, tudom, hogy a sűrű programba valahogy be kellett építeni a meccset, de számunkra akkor sem sikerült túl szerencsésen. De már megszoktam, hogy minden sportágban ott vannak ellenünk, ahol csak tudnak. Ráadásul mi hajnalban értünk haza az esti meccs után, ti a délutáni LA-i teázás után már Denverben aludtatok - remélem szöges matracon, és a denveri travikurvák is riogattak titeket. 😀TheMileHighCity
valószínű 😀 egyébként igen, ezután Brewers elleni series jön itthon, tényleg jó lenne ezt behúzni

mondjuk az igaz, hogy az sokkal jobb lett volna, ha 16-ára teszik, ti nektek előtte lesz egy Padres elleni home series, és akkor még utána lett volna ez, mi meg Floridából utazunk le ide, és onnan Phillybe, de most már mind1 persze...
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
nem azt a májusban rain delay miatt eltörölt meccset kell bepótolni? Hurka
Az a meccs, de akkor is most két három meccses series között, ezért utazunk haza éjszaka. Nektek útba esik, mert ha jól tudom, akkor utánunk már otthon fogtok játszani, mi viszont ezután mehetünk vissza gyakorlatilag ugyanoda még egyszer. Faszán megoldották, persze, tudom, hogy a sűrű programba valahogy be kellett építeni a meccset, de számunkra akkor sem sikerült túl szerencsésen. De már megszoktam, hogy minden sportágban ott vannak ellenünk, ahol csak tudnak. Ráadásul mi hajnalban értünk haza az esti meccs után, ti a délutáni LA-i teázás után már Denverben aludtatok - remélem szöges matracon, és a denveri travikurvák is riogattak titeket. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Reds söprés és NL Central vezetés után három hét alatt 5(!!!) győzelem, 18 meccsből (most 7.5 GB úgy hogy a Reds még játszik ma...), ebből két győzelem az egyetlen .500 feletti csapat ellen esett, a többiek ellen 3-for-15... ez siralmas 😕Rammer
Nem tudom mi van veletek, látványosan összeomlottatok. Amúgy pont a Cards lenne NL-ben a legszimpatikusabb csapat, csak miattunk szurkolok ellenetek - elég hatékonyan, amint látjuk, bárcsak a fuckniaiak ellen így bejönne, akkor már nem is léteznének évek óta. 😀

Nagyon komoly dobópárharc az Ubaldo-Lincecum, mindkettő dominál, bár most Little Pony bevarrta a gyökérnek az idei 30. HR-t. 😛

*A kurva életbe, miért így kell eldőlnie? 1-1-nél a nyolcadikban egy Ubaldo wild pitch & Olivo throwing error play-ből vitték be a győztes runt. Ezzel még messzebb vannak tőlünk, és a mocskos Dodgers is kikapott a Phils-től, ők is elmentek, nem lesz ebből semmi. Semmivel nem jobbak ezek a majmok, leginkább csak rohadt nagy parasztok, nem tudom ki szerzi meg a Wild Card-ot, de ezek a kretének nagyon remélem, hogy nem fogják. Az a semmilyen örökloser Padres is playoffolni fog, mi meg nem, nagyszerű. Remélem a hétvégi series-ben lesérítünk közülük pár köcsögöt, de közben azért kapjunk ki nehogy még legyen esélyük, bár az nehéz lesz, mert amekkora ótvar szarok, bármikor verjük őket. Holnap hajnali 1-es meccs a Phils ellen, nem tudom mi értelme van egy fuckniai trip közepén hazamenni egy meccsért, ők is a kísértetvárosból mennek, ráadásul nekik délutáni meccsük volt, minket direkt estére raktak, hajnalban fogunk hazaérni és koraeste játszhatunk. Nyilván így védekezik az MLB, hogy a Coors Field magic power elől mentsék a divatcsapat seggét. Szóval rohadjon meg mindenki úgy nagyjából és egészében.TheMileHighCity
nem azt a májusban rain delay miatt eltörölt meccset kell bepótolni? a verekedés meg óriási volt, bár ez a Wild pitchen ténleg nagyon látszott, hogy teljesen szándékos, nem értem miért így kell az ilyet lerendezni
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Seggdugasz Nyjer Morgant szépen helyretette - ha jól láttam - Gaby Sanchez. 😀
http://www.youtube.com/watch?v=VKFpkAtfx0omarci
nem ő volt aki előző héten csak úgy nekirohant molinának amikor még nem is dobták neki a labdát?Ork
Bryan Andersont könyökölte le. Előtte Philadelphiában megdobott egy drukkert egy labdával.marci
Utánaolvasva a dolognak, a Marlins is köcsög. Azzal kezdődött, hogy tegnapelőtt a 10. inningben 0-0-nál Morgan ütközött a catcherrel. Ezt valamiért zokon vette a Marlins, ami szerintem hülyeség, de bosszúból tegnap megdobták Morgant, amikor 10-11 runnal vezettek. Morgan ezután ellopta a kettes és hármas bázist is, ami megint nem értem, hogy miért esett rosszul a Marlinsnak. Ezután jött, hogy megint megpróbálták megdobni.

Nem lennék haverja Morgannek, mert fura fazonnak tűnik, de ebben az esetben a Marlins volt a nagyobb pöcs.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Reds söprés és NL Central vezetés után három hét alatt 5(!!!) győzelem, 18 meccsből (most 7.5 GB úgy hogy a Reds még játszik ma...), ebből két győzelem az egyetlen .500 feletti csapat ellen esett, a többiek ellen 3-for-15... ez siralmas 😕Rammer
Nem tudom mi van veletek, látványosan összeomlottatok. Amúgy pont a Cards lenne NL-ben a legszimpatikusabb csapat, csak miattunk szurkolok ellenetek - elég hatékonyan, amint látjuk, bárcsak a fuckniaiak ellen így bejönne, akkor már nem is léteznének évek óta. 😀

Nagyon komoly dobópárharc az Ubaldo-Lincecum, mindkettő dominál, bár most Little Pony bevarrta a gyökérnek az idei 30. HR-t. 😛

*A kurva életbe, miért így kell eldőlnie? 1-1-nél a nyolcadikban egy Ubaldo wild pitch & Olivo throwing error play-ből vitték be a győztes runt. Ezzel még messzebb vannak tőlünk, és a mocskos Dodgers is kikapott a Phils-től, ők is elmentek, nem lesz ebből semmi. Semmivel nem jobbak ezek a majmok, leginkább csak rohadt nagy parasztok, nem tudom ki szerzi meg a Wild Card-ot, de ezek a kretének nagyon remélem, hogy nem fogják. Az a semmilyen örökloser Padres is playoffolni fog, mi meg nem, nagyszerű. Remélem a hétvégi series-ben lesérítünk közülük pár köcsögöt, de közben azért kapjunk ki nehogy még legyen esélyük, bár az nehéz lesz, mert amekkora ótvar szarok, bármikor verjük őket. Holnap hajnali 1-es meccs a Phils ellen, nem tudom mi értelme van egy fuckniai trip közepén hazamenni egy meccsért, ők is a kísértetvárosból mennek, ráadásul nekik délutáni meccsük volt, minket direkt estére raktak, hajnalban fogunk hazaérni és koraeste játszhatunk. Nyilván így védekezik az MLB, hogy a Coors Field magic power elől mentsék a divatcsapat seggét. Szóval rohadjon meg mindenki úgy nagyjából és egészében.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Seggdugasz Nyjer Morgant szépen helyretette - ha jól láttam - Gaby Sanchez. 😀
http://www.youtube.com/watch?v=VKFpkAtfx0omarci
nem ő volt aki előző héten csak úgy nekirohant molinának amikor még nem is dobták neki a labdát?Ork
Bryan Andersont könyökölte le. Előtte Philadelphiában megdobott egy drukkert egy labdával.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Seggdugasz Nyjer Morgant szépen helyretette - ha jól láttam - Gaby Sanchez. 😀
http://www.youtube.com/watch?v=VKFpkAtfx0omarci
nem ő volt aki előző héten csak úgy nekirohant molinának amikor még nem is dobták neki a labdát?
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Seggdugasz Nyjer Morgant szépen helyretette - ha jól láttam - Gaby Sanchez. 😀
http://www.youtube.com/watch?v=VKFpkAtfx0o
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Lehet, hogy csalt az a 105-ös sebességmérő, de a pitch FX szerint 104 benne van Chapmanben. Igaz, mindkettő ball volt, de akkor is. 😊

Egyébként brutális az a slider, nem csak a sebessége, hanem az élessége miatt is.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Chris Sale's first major league save. :cool:
Mondjuk necces volt, de megvan.
Konerko pedig a legnagyobb, bárki bármit mond. 😊

De qrva nehéz meccsek jönnek, belegondolni is rossz...Mikey
pfej, Red Sox és Tigers háromszor illetve négyszer idegenben... a Twins elleni series-ig nagy sorozat kellene

Nagy arc az atlantai stadion orgonistája. Lucas Duda élete első at-batjénél ezt a dalt játszotta el: http://www.youtube.com/watch?v=noYptXPHiAE&feature=related 😀marci
😀 áá, most ez fog járni a fejemben minimum egy hónapig 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nagy arc az atlantai stadion orgonistája. Lucas Duda élete első at-batjénél ezt a dalt játszotta el: http://www.youtube.com/watch?v=noYptXPHiAE&feature=related 😀
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Reds söprés és NL Central vezetés után három hét alatt 5(!!!) győzelem, 18 meccsből (most 7.5 GB úgy hogy a Reds még játszik ma...), ebből két győzelem az egyetlen .500 feletti csapat ellen esett, a többiek ellen 3-for-15... ez siralmas 😕


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 618
Chris Sale's first major league save. :cool:
Mondjuk necces volt, de megvan.
Konerko pedig a legnagyobb, bárki bármit mond. 😊

De qrva nehéz meccsek jönnek, belegondolni is rossz...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
olyan nagy egyetértésben éltettük és akartuk Lee-nek adni a Cy Youngot, egy hónapja, hogy azóta 10 feletti ERA-ja van
lehet jobb lett volna neki inkább a Centralba visszajönniOrk
Itt szépen kijön az xFIP varázsa: Seattle-nél és Texasnál produkált xFIP-je szinte ugyanaz, ami azt mutatja a bekapott home runok arányát leszámítva minden mutatója kb. ugyanolyan.marci
Érdekes lesz idén a Young, nekem már van is egy tuti befutóm... 😉
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Manny csatlakozott a csapathoz, de ma még nem játszik. Csak du. fél 3-ra ért Clevelandbe, így mára pihenőt kapott.
Viszont holnap tuti kezdeni fog, és az ötödik hely lesz az övé a batting orderen.
Pierre, Vizquel, Ríos, Konerko, Manny Ramírez, Quentin, Pierzynski, Alexei Ramírez, Teahen.
Elvileg ez lesz majd. Határozottan tetszik.
Ahogy a Dodgersben, 99-es mezben fog játszani nálunk is, lévén a kedvenc száma Viciedo által foglalt.
De nagyon kíváncsian várom, mit fog alakítani.

Beckham pedig épüljön fel hamar, Jenks meg nyaljon sót.Mikey
pedig ha Pierzynski nem ütötte volna azt a 3-run HR-t, akkor vszeg bases loadednál ő lett volna a pinch hitter a 9-ben
az vicces volt, mikor pont volt ez a jelent, néhányan nem is nézték az ütést, hanem Mannyt fotózták 😀
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
olyan nagy egyetértésben éltettük és akartuk Lee-nek adni a Cy Youngot, egy hónapja, hogy azóta 10 feletti ERA-ja van
lehet jobb lett volna neki inkább a Centralba visszajönniOrk
Itt szépen kijön az xFIP varázsa: Seattle-nél és Texasnál produkált xFIP-je szinte ugyanaz, ami azt mutatja a bekapott home runok arányát leszámítva minden mutatója kb. ugyanolyan.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
olyan nagy egyetértésben éltettük és akartuk Lee-nek adni a Cy Youngot, egy hónapja, hogy azóta 10 feletti ERA-ja van
lehet jobb lett volna neki inkább a Centralba visszajönni
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Elszúrta a bullpen a végét, amúgy szoros volt, ez benne van, ezzel együtt kell élni sajnos. Viszont ha a holnapit nem hozzuk, akkor ismét elég reménytelen helyzetben leszünk, de bízom benne, hogy Ubaldo-nak végre sikerül, és a múltkorihoz hasonlóan szétütjük a köcsögképűt.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mi is hoztunk egy Manny-t. Igaz csak Delcarment a BoSox-ból, valami sokadig prospectért.
Sokat nem láttam, de pár éve megbízhatóbb volt. Nem most van karrierje csúcsán. Bár a bullpenünkre bármilyen erősítés ráfér ami jobb mint mondjuk Corpas