Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 2 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 395
Nálunk meg kidőlt a teljes starting rotation. Jöhetne már az all star break.
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 657 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
 www.wesa.fm/arts-sports-culture/2021-06-21/pittsburgh-businessman-announces-long-shot-bid-to-buy-the-pirates

Nem tudom, hogy mennyi a valóság tartalma, de nagyon jó lenne egy olyan tulajdonos, aki szeretne is tenni valamit ezért a csapatért, és hajlandó lenne a pénztárcáját is kinyitni azért, hogy sikeresebbek legyünk. Nuttingból már nagyon elegem van.

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 657 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Azta, nyertünk egy szériát. 😀😀 Jól is jött a White Sox féle mészárlás előtt. 😀
Gergőke
Bennem azért felmerül a kérdés, hogy most ki fog lemészárolni kit. Ez az Astros elleni négymeccses söprés mindennek a legalja volt.
Mikey
Azért azt nem hiszem, hogy komoly ellenállást tudnánk kifejteni veletek szemben 😀
Gergőke
A legrosszabb ütőjük is komoly kihívás a legjobb dobónknak, aki nem is tudom, hogy pontosan ki.
Willie Parker
Elvileg Brubaker a legjobb, de ő ugye tegnap dobott. Anderson és De Jong lesz a kezdő a két meccsen.
Gergőke
Tudom, hogy papíron JTB a legjobb, meg Andersonban van kakaó, de nagyon slim!!!
Willie Parker
Maximálisan így van. Normál esetben, egy közepes csapatnál ők a rotációban 3.,4. számúak lennének kb.

" class="embed">
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
Azta, nyertünk egy szériát. 😀😀 Jól is jött a White Sox féle mészárlás előtt. 😀
Gergőke
Bennem azért felmerül a kérdés, hogy most ki fog lemészárolni kit. Ez az Astros elleni négymeccses söprés mindennek a legalja volt.
Mikey
Azért azt nem hiszem, hogy komoly ellenállást tudnánk kifejteni veletek szemben 😀
Gergőke
A legrosszabb ütőjük is komoly kihívás a legjobb dobónknak, aki nem is tudom, hogy pontosan ki.
Willie Parker
Elvileg Brubaker a legjobb, de ő ugye tegnap dobott. Anderson és De Jong lesz a kezdő a két meccsen.
Gergőke
Tudom, hogy papíron JTB a legjobb, meg Andersonban van kakaó, de nagyon slim!!!
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 657 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Azta, nyertünk egy szériát. 😀😀 Jól is jött a White Sox féle mészárlás előtt. 😀
Gergőke
Bennem azért felmerül a kérdés, hogy most ki fog lemészárolni kit. Ez az Astros elleni négymeccses söprés mindennek a legalja volt.
Mikey
Azért azt nem hiszem, hogy komoly ellenállást tudnánk kifejteni veletek szemben 😀
Gergőke
A legrosszabb ütőjük is komoly kihívás a legjobb dobónknak, aki nem is tudom, hogy pontosan ki.
Willie Parker
Elvileg Brubaker a legjobb, de ő ugye tegnap dobott. Anderson és De Jong lesz a kezdő a két meccsen.

" class="embed">
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
Azta, nyertünk egy szériát. 😀😀 Jól is jött a White Sox féle mészárlás előtt. 😀
Gergőke
Bennem azért felmerül a kérdés, hogy most ki fog lemészárolni kit. Ez az Astros elleni négymeccses söprés mindennek a legalja volt.
Mikey
Azért azt nem hiszem, hogy komoly ellenállást tudnánk kifejteni veletek szemben 😀
Gergőke
A legrosszabb ütőjük is komoly kihívás a legjobb dobónknak, aki nem is tudom, hogy pontosan ki.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
A pletykák szerint Hahn vissza akarja hozni Chicagóba Eduardo Escobart. Édes istenem.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Azta, nyertünk egy szériát. 😀😀 Jól is jött a White Sox féle mészárlás előtt. 😀
Gergőke
Bennem azért felmerül a kérdés, hogy most ki fog lemészárolni kit. Ez az Astros elleni négymeccses söprés mindennek a legalja volt.
Mikey
Azért azt nem hiszem, hogy komoly ellenállást tudnánk kifejteni veletek szemben 😀
Gergőke
Legyen igazad!
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 657 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Azta, nyertünk egy szériát. 😀😀 Jól is jött a White Sox féle mészárlás előtt. 😀
Gergőke
Bennem azért felmerül a kérdés, hogy most ki fog lemészárolni kit. Ez az Astros elleni négymeccses söprés mindennek a legalja volt.
Mikey
Azért azt nem hiszem, hogy komoly ellenállást tudnánk kifejteni veletek szemben 😀

" class="embed">
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Löfli
azt nem tudom, hogy tényleg benne volt-e a meccsben, vagy csak trollkodni akartunk, de így talán a legszarabb kikapni - hogy 2-9-ről feljöttök 8-9-re, aztán Rátok csapjuk az ajtót
slowmotion
Egy pillanatig nem hittem benne, hogy megfordítjuk. A Dodgers ennek a csapatnak a "daddy", hagynak minket szórakozni, de amikor számít, azért kifejtik a dominanciájukat. 2017-ben ez még jobban látszott az alapszakasz és az NLDS közti különbséggel.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 706 — Cowboys fan
Löfli
azt nem tudom, hogy tényleg benne volt-e a meccsben, vagy csak trollkodni akartunk, de így talán a legszarabb kikapni - hogy 2-9-ről feljöttök 8-9-re, aztán Rátok csapjuk az ajtót
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Mi jól kiszoptuk ezt a Seattle-i túrát, viszont Red Sox ellen felhívtuk Wander Franco-t! Kíváncsi leszek rá, USA-ban elég nagy a hype

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Azta, nyertünk egy szériát. 😀😀 Jól is jött a White Sox féle mészárlás előtt. 😀
Gergőke
Bennem azért felmerül a kérdés, hogy most ki fog lemészárolni kit. Ez az Astros elleni négymeccses söprés mindennek a legalja volt.
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 657 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Azta, nyertünk egy szériát. 😀😀 Jól is jött a White Sox féle mészárlás előtt. 😀

" class="embed">
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Megnyugtató látni, hogy lehet akármilyen jó a White Sox, a csalók ellen ugyanúgy nem megy.

Mondjuk kezd az az érzésem lenni, hogy kezd elfogyni az offense, és Jiménez, Robert és Madrigal hiányát már nem bírja el. Kettőt még csak-csak, de hármat már nem.
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 369
Duvall utolsó 2 meccsen 4 HR és még nincs vége
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
 www.sport1tv.hu/podcasts/101595/extra-inning-12-lejart-a-dobok-ideje/



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 369
Jézusom mi ez a felállás.
Ha igy sikerül pontot szereznünk emelem kalapom a csapat előtt. 😀
adamfaragoo
update: Egy kurva pontot nem szereztünk 😀
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
valaki írjon már valami pozitívat a csoportba, kész letargia ami itt van 😀 Löfli
Novella hosszúságban tudnék pozitívumokról írni, így csak annyit, hogy: ligaelső a kedvenc csapatom!
Mikey
Látens SF drukker, nagggyyon helyes!😉🤣
nagir
Akkor ezek szerint holtverseny van. 😉😊
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Ez pozitív?
Matthew99
Nem lesz már jelentősége szerintem.
Kampman
Szerintem meg de. Ha kiderül másról is, akkor az Astros mondhatja, hogy bezzeg mások is csinálták ezért jogos, hogy nem vették el a bajnoki címüket.
Matthew99
Az Astros játékosok nem kaptak büntetést, a bajnoki cím elvétele komolyan nem merült fel, néhány vehemens játékos vagy honlap nem számít ebből a szempontból. Hinch és Cora azóta már újra manager (utóbbit konkrétan a volt csapata vette vissza). Egyébként is köztudott, hogy sok csapat élt valamilyen szinten a sign stealinggel. A botrány elült, lesznek még utózöngék, de szerintem itt a vége.

Szerkesztette: Kampman
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
valaki írjon már valami pozitívat a csoportba, kész letargia ami itt van 😀 Löfli
Novella hosszúságban tudnék pozitívumokról írni, így csak annyit, hogy: ligaelső a kedvenc csapatom!
Mikey
Látens SF drukker, nagggyyon helyes!😉🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!