Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 10 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
A Mets háza táján éppen az filózgatják a szurkerek (és én is), hogy kit lehet elpasszolni a deadline előtt értelmes playákért. Parnellt szívem szerint rásóznám a Red Soxra. Marlon Byrdot meg a Piratesra, mielőtt még nagyon kihűl. Nagy kár, hogy John Buck nem most hozza azt, amit áprilisban, különben el lehetne pattintani őt is.

Lényeg a lényeg, nem túl izgalmas ez a Mets-idény sem. 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Jose Iglesias az első aki 118AB-ból ért el 50H-t. Tegnap volt két nagyon szép védekezése is. Kezdem megkedvelni őt is.GRAFI
és egyelőre az utolsó is lesz, ha Puig legalább .429-et üt a következő hat-nyolc meccsen (min 12 H/ max 28 AB) 😀slowmotion
update: Puig-nak a 116. AB-ben lett meg az ötvenedik ütés, de nagyon belassult, mióta leütközte a Coors Field kerítését.
azt hiszem, megkezdődött a konvergencia .300-.350 felé
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ez mekkora meccs volt. Nova 9 inning, 3H, 2ER, 11K. Jim Johnson 6. BS-je.gdavid
Megoszlanak a vélemények ;probiroboter
Francokat! A meccs hatalmas volt, neked is csak a végeredménnyel van problémád 😀 😛gdavid
Én annyival egészíteném ki, hogy nekem a kilencedikig nagyon nem tetszett csak Nova része. De a végén megbocsátottam mindent az ütőknek. 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Ez mekkora meccs volt. Nova 9 inning, 3H, 2ER, 11K. Jim Johnson 6. BS-je.gdavid
Megoszlanak a vélemények ;probiroboter
Francokat! A meccs hatalmas volt, neked is csak a végeredménnyel van problémád 😀 😛

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nem gondoltam volna, hogy Garza ilyen jól fog játszani miután visszatért. Kezd végre csapatként kinézni a Cubs néha. Még a tripla A-ból 1-2 arc jó lenne ha fel tudna kerülni idén. Kár, hogy senki nincs nagyon a közelében, még Brett Jacksontól is sokkal több kéne.Shawn84
Advanced statok szerint ez egy .500-as csapat, ami ha nem is sokat ér, ennyire szedett-vedett gárdától nem rossz.

Feldmannek mennie kellett. Trade alapnak hozták, szerencsére jól is dobott, és próbálták meglovagolni ezt a magas hullámot. Lehet hogy kicsit áron alul adták el (bár Arrietanal MLB-szintű az arzenál, a kontrollal van baj = upside), viszont mivel van egy értékesebb Cub SP is a piacon, ezzel elkerülték, hogy egymással is versengjenek/más csapatok sakkozzanak kicsit.

A Marmol trade pedig csak egy "mindenki húzzon ahova akar" dolog volt. Senki nem tudja, pontosan mi áll a háttérben, hiszen Guerrer sem most, sem egy esetlegesen versenyképes jövőbeli gárdánál nem nagy segítség.

Brett Jacksonról sajnos lassan lekerül a prospect státusz. Úgy néz ki a gyilkos hendikepjén nem tud túllépni (félelmetesen aranyos kontakt ráta), és mostanában sérülget is rendszeresen (a la Josh Vitters).

Jó hír azért Chicagoból, hogy az idei nemzetközi szabadügynök piacról elhozták a legjobb és egyesek szerint a második/harmadik legjobb venezuelai srácot (pár magasan jegyzett tehetséggel együtt). Jed és Theo próbálják kihasználni a most kialakulóban levő caprendszer ismeretlenségéből adódó előnyöket (idéntől cserélni lehet a slotokat). Nagyon nehéz ezekből a 15-16-17 éves közép-amerikai gyerekekből igazi MLB-szintű sztárt nevelni, viszont annyira meg van most már kötve a csapatoknak a keze, hogy muszáj rizikózni, ami nekem tetszik.

több mint 10 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Ez mekkora meccs volt. Nova 9 inning, 3H, 2ER, 11K. Jim Johnson 6. BS-je.gdavid
Megoszlanak a vélemények ;p

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Ez mekkora meccs volt. Nova 9 inning, 3H, 2ER, 11K. Jim Johnson 6. BS-je.

Let's go Yankees!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Cubs acquired RHPs Jake Arrieta, Pedro Strop, #Orioles’ 3rd/4th international signing bonus slots for RHP Scott Feldman, C Steve Clevenger .


#Cubs today acquired RHP Matt Guerrier from the #Dodgers for RHP Carlos Marmol and Chicago’s fourth international signing bonus slot.

Marmol elpasszolásának örülök, de Feldmanénak már jóval kevésbé.Shawn84
Örülök neki, hogy elment Guerrier, nem sokat ért. Már csak Belisario-t kellene valahogy elküldeni. De, hogy ez a Marmol gyerek mit hoz a konyhára nem tudom, de Capuano-val is kezdeni kell valamit, mert igen gyenge szezonja van eddig sajnos.danyly
el kell adni három marék szotyiért. azért nem kettőért, mert néha vannak jó pillanatai is, lásd a múltkori 11 inninges sorozata.
a másik verzió, hogy Honeycuttnak kell adni egy hatalmas bikacsököt, és ha úgy látja, hogy Capuano nem dolgozik megfelelően, akkor megsuhintja vele.

meg persze az is lehet, hogy azért tartják CC-t, hogy néha veszítsen is a csapat, hogy a finis izgalmasabb legyen, hátha akkor több jegy fogy majd.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
A Triple-A egyik legjobb idei ütőjátékosa, C Josh Phegley ma felhívást nyer a nagy ligába!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Cubs acquired RHPs Jake Arrieta, Pedro Strop, #Orioles’ 3rd/4th international signing bonus slots for RHP Scott Feldman, C Steve Clevenger .


#Cubs today acquired RHP Matt Guerrier from the #Dodgers for RHP Carlos Marmol and Chicago’s fourth international signing bonus slot.

Marmol elpasszolásának örülök, de Feldmanénak már jóval kevésbé.Shawn84
Örülök neki, hogy elment Guerrier, nem sokat ért. Már csak Belisario-t kellene valahogy elküldeni. De, hogy ez a Marmol gyerek mit hoz a konyhára nem tudom, de Capuano-val is kezdeni kell valamit, mert igen gyenge szezonja van eddig sajnos.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Nem gondoltam volna, hogy Garza ilyen jól fog játszani miután visszatért. Kezd végre csapatként kinézni a Cubs néha. Még a tripla A-ból 1-2 arc jó lenne ha fel tudna kerülni idén. Kár, hogy senki nincs nagyon a közelében, még Brett Jacksontól is sokkal több kéne.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
én meg azt, hogy a 10 hit + 9 walk ellenére (ebből 6+7 az első 5 inningben) sikerült győzni a világ legnagyobb sörözőjében.
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Le sem merem írni: 3-game winning streak. Köszönjük, hogy van Twins!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
ennyire lyukas B'moreban a rotáció: Scott Feldman is the 13th different starting pitcher used by the Orioles this season, exceeding last year's total.robiroboter
Mégis nyertek. Ez az O's egy jó rotációval csoda dolgokra lenne képes.

---

81 meccs után 48 L, az a szezon végére 96 lenne. Vártam én, csak nem ezt. De legalább a jó csereértékkel bíró játékosok mennek DL-re, nehogymáne.
több mint 10 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
ennyire lyukas B'moreban a rotáció: Scott Feldman is the 13th different starting pitcher used by the Orioles this season, exceeding last year's total.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Cubs acquired RHPs Jake Arrieta, Pedro Strop, #Orioles’ 3rd/4th international signing bonus slots for RHP Scott Feldman, C Steve Clevenger .


#Cubs today acquired RHP Matt Guerrier from the #Dodgers for RHP Carlos Marmol and Chicago’s fourth international signing bonus slot.

Marmol elpasszolásának örülök, de Feldmanénak már jóval kevésbé.Shawn84
nem követem a Cubsot, de Guerrierért cserébe már két marék szotyiért is elégedett lettem volna 😊slowmotion
Azt kaptál. Marmolon idén kb 4-5 meccsünk ment el. Általában 2-3 pontos vezetést játszott el 1 inning alatt és mindig kikaptunk. Örülök, hogy megszabadultunk tőle, de annak nem, hogy te meg Guerrierről vagy hasonló véleménnyel.Shawn84
akkor itt már tényleg csak a környezetváltozás pozitív hatásában bízhatunk...
több mint 10 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Kint a 25. pubcast:  playball.baseball.hu/2013/07/03/hbf-pubcast-25/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
de jó kis izgalmas meccs volt ez az A's - Cubs 😊
aki teheti nézze meg, akár az összefoglalót is. Norris = Beast.



Just Win Baby!
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
@Mikey: Series Preview: Orioles @ White Sox, 2-4 July 2013
 www.camdenchat.com/2013/7/2/4485706/orioles-vs-white-sox-series-previewrobiroboter
Normál esetben én a holnapi Santiago starttól várnék W-t, ám González ellen nem látom hogy az offense feltenne elég pontot a táblára ehhez.
Hammel fekete ló, benne lehet bármi, de Danks dettó ugyanez, fene tudja.
Quintana pedig jó idén, mégis 16 startjából 3-at nyert csak meg, így arra a meccsre nem fogadnék.
A széria tuti bukó, de én söprést várok, leginkább azért, hogy Hahnék végleg a "rebuilding" mellett tegyék le a voksukat.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Cubs acquired RHPs Jake Arrieta, Pedro Strop, #Orioles’ 3rd/4th international signing bonus slots for RHP Scott Feldman, C Steve Clevenger .


#Cubs today acquired RHP Matt Guerrier from the #Dodgers for RHP Carlos Marmol and Chicago’s fourth international signing bonus slot.

Marmol elpasszolásának örülök, de Feldmanénak már jóval kevésbé.Shawn84
nem követem a Cubsot, de Guerrierért cserébe már két marék szotyiért is elégedett lettem volna 😊slowmotion
Azt kaptál. Marmolon idén kb 4-5 meccsünk ment el. Általában 2-3 pontos vezetést játszott el 1 inning alatt és mindig kikaptunk. Örülök, hogy megszabadultunk tőle, de annak nem, hogy te meg Guerrierről vagy hasonló véleménnyel.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Cubs acquired RHPs Jake Arrieta, Pedro Strop, #Orioles’ 3rd/4th international signing bonus slots for RHP Scott Feldman, C Steve Clevenger .


#Cubs today acquired RHP Matt Guerrier from the #Dodgers for RHP Carlos Marmol and Chicago’s fourth international signing bonus slot.

Marmol elpasszolásának örülök, de Feldmanénak már jóval kevésbé.Shawn84
nem követem a Cubsot, de Guerrierért cserébe már két marék szotyiért is elégedett lettem volna 😊
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Cubs acquired RHPs Jake Arrieta, Pedro Strop, #Orioles’ 3rd/4th international signing bonus slots for RHP Scott Feldman, C Steve Clevenger .


#Cubs today acquired RHP Matt Guerrier from the #Dodgers for RHP Carlos Marmol and Chicago’s fourth international signing bonus slot.

Marmol elpasszolásának örülök, de Feldmanénak már jóval kevésbé.
több mint 10 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
@Mikey: Series Preview: Orioles @ White Sox, 2-4 July 2013
 www.camdenchat.com/2013/7/2/4485706/orioles-vs-white-sox-series-preview

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
@Mikey: akkora rollban a starterek miatt nem vagyunk, kőkeményen kapufás a rotációnk. Hogy a Yankst söpörtük, az inkább az ő kritikájuk, mint az O's dcsérete. Davis, Macho, Flaherty(!!!)stb, oké, ütnek, de simán mennnek el meccsek a dobóinkon (incl. bullpen). Dunno. 2-1 ide. Egy meccs el fog menni.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Robi,

mire számítasz a holnap kezdődő Orioles @ White Sox szérián?

Én söprésre.