Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 784 — Cowboys fan
A Dodgers vs. D-Backs meccsen megint voltak érdekes dolgok, néhány hit by pitch után elszabadultak az indulatok - a sima (vétlen) hit by pitch még csak-csak, de hogy szándékosan megdobni egy játékost, ezt nem is értem, szerintem simán el kellene tiltani azt, aki ilyet tesz - (főleg, ha fejre dob az illető 90 mph felett szándékosan) csak ugye nem teljesen egyértelmű, hogy melyik szándékos és melyik nem, de ha egy meccsen 5 db hit by pitch van, az minimum gyanús.
 espn.go.com/los-angeles/mlb/story/_/id/9374542/yasiel-puig-hit-pitch-los-angeles-dodgers-arizona-diamondbacks-brawl
 espn.go.com/blog/sweetspot/post/_/id/36923/kennedy-should-face-long-suspension
Dbacks saying the pitch that hit Puig was not intentional. Pitched him in all game, were trying to again, but ball got away, they say.
Zack Greinke said he did not hit Miguel Montero on purpose. Ian Kennedy also said he did not hit Greinke on purpose.
Aguirre
Majd nézd vissza, ahogy Montero felnéz Greinke fejére amikor at the bat, és utána jön Kennedy fejlövése. Ahhhh, teljesen véletlen. 😕danyly
miért, az nem lehet, hogy kicsit ratyi a csávó, és bejön neki Greinke? 😊
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Dodgers vs. D-Backs meccsen megint voltak érdekes dolgok, néhány hit by pitch után elszabadultak az indulatok - a sima (vétlen) hit by pitch még csak-csak, de hogy szándékosan megdobni egy játékost, ezt nem is értem, szerintem simán el kellene tiltani azt, aki ilyet tesz - (főleg, ha fejre dob az illető 90 mph felett szándékosan) csak ugye nem teljesen egyértelmű, hogy melyik szándékos és melyik nem, de ha egy meccsen 5 db hit by pitch van, az minimum gyanús.
 espn.go.com/los-angeles/mlb/story/_/id/9374542/yasiel-puig-hit-pitch-los-angeles-dodgers-arizona-diamondbacks-brawl
 espn.go.com/blog/sweetspot/post/_/id/36923/kennedy-should-face-long-suspension
Dbacks saying the pitch that hit Puig was not intentional. Pitched him in all game, were trying to again, but ball got away, they say.
Zack Greinke said he did not hit Miguel Montero on purpose. Ian Kennedy also said he did not hit Greinke on purpose.
Aguirre
Majd nézd vissza, ahogy Montero felnéz Greinke fejére amikor at the bat, és utána jön Kennedy fejlövése. Ahhhh, teljesen véletlen. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na basszus pont ezt a meccset nem láttam. Igazi csoportrangadó volt: 5 HBP, 5 ejections.
A szemét catchers (azt hiszem Montero volt), jól még nézte Greinke fejét és utána annak rendje és módja szerint fejbe is dobta Kennedy Greinkét. Ebben szépen benne volt a manager, a catchers és persze a végrehajtó is. Annyira látszott, hogy "azért is visszaadjuk" stílusban dobott a D"backs dobó.
És Aaron Boone szerint: 'It Got Ugly In L.A.' Elmegy a picsába.

Nem baj a lényeg, hogy nyertünk, mehetnek a ...

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
A Dodgers vs. D-Backs meccsen megint voltak érdekes dolgok, néhány hit by pitch után elszabadultak az indulatok - a sima (vétlen) hit by pitch még csak-csak, de hogy szándékosan megdobni egy játékost, ezt nem is értem, szerintem simán el kellene tiltani azt, aki ilyet tesz - (főleg, ha fejre dob az illető 90 mph felett szándékosan) csak ugye nem teljesen egyértelmű, hogy melyik szándékos és melyik nem, de ha egy meccsen 5 db hit by pitch van, az minimum gyanús.
 espn.go.com/los-angeles/mlb/story/_/id/9374542/yasiel-puig-hit-pitch-los-angeles-dodgers-arizona-diamondbacks-brawl
 espn.go.com/blog/sweetspot/post/_/id/36923/kennedy-should-face-long-suspension
Dbacks saying the pitch that hit Puig was not intentional. Pitched him in all game, were trying to again, but ball got away, they say.
Zack Greinke said he did not hit Miguel Montero on purpose. Ian Kennedy also said he did not hit Greinke on purpose.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Természetesen kikaptunk az Arizonától. 😕
Szétestek a srácok a végére, pedig volt egy MLB debut P srác a D'backs-ből (Brewer). Első dobása majdnem HR lett de az a kis szemét Parra elkapta (amúgy szép munka volt a részéről + sajna nem is ment volna ki a lelátóra).
A divízióban 8-20 a W-L arányunk. Így nem lesz PO. 😕

Szerk.: Ez volt a 18. pihenőnap nélküli meccs egymás után (és még két nap van)!!!
Ez azért így elég húzós.danyly
múltkor a Braves ellen meg pont egy safe call helyett mondott out-ot a 1B umpire a Braves ellen, az nagyon kellett a győzelemhez. tudom, a Braves nem divízió-ellenfél, a D'backs meg az, de a hibák hosszú távon kiegyenlítik egymást.
szerintem inkább az a csoda, hogy a csapat bármennyi meccset képes volt elhozni a Braves-től, mert többen hiányoznak, mint tavaly a Cowboys-ból (ahol kb a negyed kezdő IR-en volt)slowmotion
Igen arra én is emlékszem, én is csak néztem. A sors visszavette. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
De jó Wangot ismét MLB dombon látni. 😊
A ChiSox játékosok is örülnek neki. 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 784 — Cowboys fan
Természetesen kikaptunk az Arizonától. 😕
Szétestek a srácok a végére, pedig volt egy MLB debut P srác a D'backs-ből (Brewer). Első dobása majdnem HR lett de az a kis szemét Parra elkapta (amúgy szép munka volt a részéről + sajna nem is ment volna ki a lelátóra).
A divízióban 8-20 a W-L arányunk. Így nem lesz PO. 😕

Szerk.: Ez volt a 18. pihenőnap nélküli meccs egymás után (és még két nap van)!!!
Ez azért így elég húzós.danyly
múltkor a Braves ellen meg pont egy safe call helyett mondott out-ot a 1B umpire a Braves ellen, az nagyon kellett a győzelemhez. tudom, a Braves nem divízió-ellenfél, a D'backs meg az, de a hibák hosszú távon kiegyenlítik egymást.
szerintem inkább az a csoda, hogy a csapat bármennyi meccset képes volt elhozni a Braves-től, mert többen hiányoznak, mint tavaly a Cowboys-ból (ahol kb a negyed kezdő IR-en volt)
több mint 10 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Pubcast extra, harmadik különkiadás:
 playball.baseball.hu/2013/06/11/hbf-pubcast-extra-3/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
De ahol az 1B umpire állt lehet én is benéztem volna. Nem kellett volna kicsit oldalra állni (persze a pályán belül)? Vagy az már zavarta volna a játékot? Mi a pontos elhelyezkedése az 1B umpire-nek?danyly
Szerintem csak annyi, hogy a legoptimálisabb helyen kell állnia, hogy mindent lássan, amit kell.
 mlb.mlb.com/mlb/official_info/official_rules/umpire_9.jsp
(b) A field umpire may take any position on the playing field he thinks best suited to make impending decisions on the bases.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Rohadt köcsög 1B umpire. 8. alján teli bázisok, hit, befut bázisra az ütő, simán (!) benn van, erre a kedves bíró kinn mutat. Rágózott is idegesen a fekete ruhás mikor Mattingly meglátogatta.

Természetesen kikaptunk az Arizonától. 😕
Szétestek a srácok a végére, pedig volt egy MLB debut P srác a D'backs-ből (Brewer). Első dobása majdnem HR lett de az a kis szemét Parra elkapta (amúgy szép munka volt a részéről + sajna nem is ment volna ki a lelátóra).
A divízióban 8-20 a W-L arányunk. Így nem lesz PO. 😕danyly
Csak a Condensed összefoglalót néztem,  wapc.mlb.com/play/?content_id=27928791 és tökéletesen igazad van, Hairston egyértelműen előbb ért a 1st base-hez, és ez igencsak kihatással lett volna a meccs alakulására (amúgy a meccs vége tényleg izgalmas volt).
És ez felvet egy kérdést (amiről pár hete az egyik SweetSpot TV: Key Storylines adásban volt szó  espn.go.com/video/clip?id=9318339 ) a robot umpire kérdését. Ami elsőre elég viccesen hangzik, de tényleg annyi téves ítélet született az idényben (HR meg nem adás, pitcher csere dobás nélkül, egy csomó szabad szemmel nehezen eldönthető out-ról és a strike zone-beli strike/ball tévedésről nem is beszélve), hogy akár ezen is komolyan el lehetne gondolkodni.Aguirre
De ahol az 1B umpire állt lehet én is benéztem volna. Nem kellett volna kicsit oldalra állni (persze a pályán belül)? Vagy az már zavarta volna a játékot? Mi a pontos elhelyezkedése az 1B umpire-nek?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Rohadt köcsög 1B umpire. 8. alján teli bázisok, hit, befut bázisra az ütő, simán (!) benn van, erre a kedves bíró kinn mutat. Rágózott is idegesen a fekete ruhás mikor Mattingly meglátogatta.

Természetesen kikaptunk az Arizonától. 😕
Szétestek a srácok a végére, pedig volt egy MLB debut P srác a D'backs-ből (Brewer). Első dobása majdnem HR lett de az a kis szemét Parra elkapta (amúgy szép munka volt a részéről + sajna nem is ment volna ki a lelátóra).
A divízióban 8-20 a W-L arányunk. Így nem lesz PO. 😕danyly
Csak a Condensed összefoglalót néztem,  wapc.mlb.com/play/?content_id=27928791 és tökéletesen igazad van, Hairston egyértelműen előbb ért a 1st base-hez, és ez igencsak kihatással lett volna a meccs alakulására (amúgy a meccs vége tényleg izgalmas volt).
És ez felvet egy kérdést (amiről pár hete az egyik SweetSpot TV: Key Storylines adásban volt szó  espn.go.com/video/clip?id=9318339 ) a robot umpire kérdését. Ami elsőre elég viccesen hangzik, de tényleg annyi téves ítélet született az idényben (HR meg nem adás, pitcher csere dobás nélkül, egy csomó szabad szemmel nehezen eldönthető out-ról és a strike zone-beli strike/ball tévedésről nem is beszélve), hogy akár ezen is komolyan el lehetne gondolkodni.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Természetesen kikaptunk az Arizonától. 😕
Szétestek a srácok a végére, pedig volt egy MLB debut P srác a D'backs-ből (Brewer). Első dobása majdnem HR lett de az a kis szemét Parra elkapta (amúgy szép munka volt a részéről + sajna nem is ment volna ki a lelátóra).
A divízióban 8-20 a W-L arányunk. Így nem lesz PO. 😕

Szerk.: Ez volt a 18. pihenőnap nélküli meccs egymás után (és még két nap van)!!!
Ez azért így elég húzós.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Ez a Diamondbacks mitől ilyen jó, még mindig előzi a Giantsem?zavi27
 espn.go.com/blog/sweetspot/post/_/id/36294/diamondbacks-defense-best-in-the-majorsAguirre
Na ez mindjárt hasznosabb info😊zavi27
továbbá:
Paul Goldschmidt and hitting in the clutch
 espn.go.com/blog/sweetspot/post/_/id/36846/paul-goldschmidt-and-hitting-in-the-clutch
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Rohadt köcsög 1B umpire. 8. alján teli bázisok, hit, befut bázisra az ütő, simán (!) benn van, erre a kedves bíró kinn mutat. Rágózott is idegesen a fekete ruhás mikor Mattingly meglátogatta. Remélem ennek ellenére nyerünk.
Ez a Parra mennyire egy idegesítő gyerek. Még az idény elején volt neki egy bullpen játékosok felé való cukkolás, most meg ez az elkapás + a nagy pofája.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 685 — Amerikai sportok rajongója
Ez a Diamondbacks mitől ilyen jó, még mindig előzi a Giantsem?zavi27
 espn.go.com/blog/sweetspot/post/_/id/36294/diamondbacks-defense-best-in-the-majorsAguirre
Na ez mindjárt hasznosabb info😊
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Kedden a BJ-sben Wang fog kezdeni a ChiSox ellen. Kíváncsi leszek.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Ez a Diamondbacks mitől ilyen jó, még mindig előzi a Giantsem?zavi27
 espn.go.com/blog/sweetspot/post/_/id/36294/diamondbacks-defense-best-in-the-majors
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 784 — Cowboys fan
Ez a Diamondbacks mitől ilyen jó, még mindig előzi a Giantsem?zavi27
több runt szereznek, és kevesebbet kapnak, mint az ellenfeleik? és ezt esetleg gyakrabban képesek hozni, mint a Giants? 😊
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 685 — Amerikai sportok rajongója
Ez a Diamondbacks mitől ilyen jó, még mindig előzi a Giantsem?
több mint 10 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Cubs meccsen Pats Fitzgerald a Northwestern edzője volt a vendég, és valami 7th inning strech keretében megénekeltette valami indulóval a közönséget. Erről mit kell tudni, milyne dal volt ez? Take me out to the ball game talán. Amúfy iszonyat hangulatos volt az egész közvetítés, nagyon szimpi ez a Cubs,c sak ne lennének állandóan ilyen gyengék😊zavi27
1: Pat Fitzgerald
2: Ahogy írtad a Take me out to the ball game volt amit a Cubs hazai meccsen mindig egy meghívott ember énekel el (aki a 7. inning alján még beszélget a két kommentátorral egy fél inninget).Fucu
Szerencsére szorítják vissza ezt a tradíciót, van amikor a kellemetlen kötelező beszélgetés elmarad.

több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 685 — Amerikai sportok rajongója
Erről mit kell tudni, milyne dal volt ez? Take me out to the ball game talán. zavi27
 en.wikipedia.org/wiki/Seventh-inning_stretch

 playball.baseball.hu/2007/04/25/take-me-out-to-the-ball-game/robiroboter
köszi!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Cubs meccsen Pats Fitzgerald a Northwestern edzője volt a vendég, és valami 7th inning strech keretében megénekeltette valami indulóval a közönséget. Erről mit kell tudni, milyne dal volt ez? Take me out to the ball game talán. Amúfy iszonyat hangulatos volt az egész közvetítés, nagyon szimpi ez a Cubs,c sak ne lennének állandóan ilyen gyengék😊zavi27
1: Pat Fitzgerald
2: Ahogy írtad a Take me out to the ball game volt amit a Cubs hazai meccsen mindig egy meghívott ember énekel el (aki a 7. inning alján még beszélget a két kommentátorral egy fél inninget).



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Erről mit kell tudni, milyne dal volt ez? Take me out to the ball game talán. zavi27
 en.wikipedia.org/wiki/Seventh-inning_stretch

 playball.baseball.hu/2007/04/25/take-me-out-to-the-ball-game/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 685 — Amerikai sportok rajongója
Cubs meccsen Pats Fitzgerald a Northwestern edzője volt a vendég, és valami 7th inning strech keretében megénekeltette valami indulóval a közönséget. Erről mit kell tudni, milyne dal volt ez? Take me out to the ball game talán. Amúfy iszonyat hangulatos volt az egész közvetítés, nagyon szimpi ez a Cubs,c sak ne lennének állandóan ilyen gyengék😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 784 — Cowboys fan
egyébként a 2HR, 5 RBI, 1 2B meccsén volt egy E is a neve mellett, kérdezték Mattingly-t, hogy a hibák miatt nem ideges-e, mire ő azt mondta, hogy amíg runt szereznek Puig által, mint szívunk miatta, addig nincs vele problémája 😊slowmotion
Ez amúgy nagyon jól hangzik, csak éppen hosszútávon nem tartható. 😊Mikey
ja persze, a tavalyi Kemp, csak kicsit fiatalabb, kicsit kubaibb, kicsit arrébb áll fel a pályán.