Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek


még mindig pontosabb, mint Mark Sanchez 😀
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Egyszerűen írd le nekik, hogy keverik a szezont a fazonnal. run =/= hazafutás.
Melyik oldal ez egyébként?
több mint 10 éve
péter73 18
a 4 runt keverik a 4 home runnal. amiből ugye egy sem volt az egész meccsen. run=pont, home run=hazafutás. filmszinkronokban nem követik már el ezt a hibát, egy kicsit durva lehúzás egy fogadóiroda részéről.robiroboter
Kösz a választ,akkor tovább vitatkozom velük,meglátjuk mi lesz belőle.
több mint 10 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
a 4 runt keverik a 4 home runnal. amiből ugye egy sem volt az egész meccsen. run=pont, home run=hazafutás. filmszinkronokban nem követik már el ezt a hibát, egy kicsit durva lehúzás egy fogadóiroda részéről.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
péter73 18
Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogy a meccsstatisztikákban a Run battad in mit jelent?
 www.eredmenyek.com/merkozes/r3YcaL4h/#a-merkozes-statisztikaja;1
Ennél a meccsnél is vesztes lett az összes hazafutás 1. inning 1.5 alatt,4-0 eredménnyel.péter73
A fogadóiroda rosszul fordítja, keveri a run-t a home run-al. Lehetne velük vitatkozni, magyarul is jól elkülöníthető a kettő (futás - hazafutás).

Jártam így a Patriost-Giants superbowl-on, az esemény: Hernandez intercepiton yardok kevesebb, mint 49,5 - itt az elkapott yardokra gondolhattak, összekeverték a kifejezéseket. Rögtön megtettem, borítékolható volt, hogy Hernandez nem fog INT yardokat szerezni...civilmanu
Pontosan ezért reklamáltam én is náluk,mert ez már nem az első eset,hogy vesztesre értékelték a hasonló fogadásaimat.Ha most is azt írják,hogy helyes volt az értékelésük,megkérdezem náluk mi is az a hazafutás.
.péter73
Nos, a válaszolt a fogadóiroda,szerintük helyes volt az értékelésük,belinkelték ezt az oldalt,és hozzáírták,hogy az első inningben a Marlinsnak 4 hazafutása volt.Mivel én nem értem ezt a statisztikát,szerintetek mire gondolhatnak?
 mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2013_07_10_atlmlb_miamlb_1&mode=box#gid=2013_07_10_atlmlb_miamlb_1&mode=plays
több mint 10 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Cespedes kicsit bevadult 😉 remélem felpörgeti ez a kis móka a szezon 2. felére, és szétüt mindenkit, aztán meg sem állunk a döntőig 😛 Go A's!



Just Win Baby!
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A zenét ismerem, de fogalmam sem volt EDDIG ki az előadó. 😊
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Miss Call me maybe 😊 A legnagyobb slágere kábé baseball-himnusz lett tavaly:  www.youtube.com/results?search_query=call+me+maybe+carly+rae+jepsen+baseballrobiroboter
Köszi szépen srácok, most egész este ezt fogom dúdolni... -_-

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Miss Call me maybe 😊 A legnagyobb slágere kábé baseball-himnusz lett tavaly:  www.youtube.com/results?search_query=call+me+maybe+carly+rae+jepsen+baseball

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Fogalmam sem volt ki ez a luvnya. A gif alapján meg kb. 15-nek néztem. 😀
több mint 10 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Szezon elején dobott a Camden Yardson is, akkor pöpecül Hammel kesztyűjébe:
 baltimoresportsreport.com/carly-rae-jepsen-orioles-first-pitch-39643.html

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ehhez azért tényleg ritka szerencsétlennek kell lenni. Csak nehogy öngyilok legyen, mert rajta röhög a fél iskola majd, ahova jár. 😀GRAFI
Idén lesz 28 ... szerinted? (közben látom, hogy Robi megelőzött az infóval 😀 )

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
oh my

jjncaa
Ez ám a wild pitch...Mikey
Vagy: a fotós cuccát akarta eltalálni, akkor viszont tökéletes. 😀Darksun3
...és arról végül is jó irányba pattant. Bár vannak kétségeim hogy aztán elgurult a home plate-ig. 😀
több mint 10 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
27 éves, 75 milliót keresett az elmúlt egy évben, szóval pont jól fog mutatni az önéletrajzában. Egyébként meg csak Mariah Careyt másolta 😀  bit.ly/16DCUzi

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ehhez azért tényleg ritka szerencsétlennek kell lenni. Csak nehogy öngyilok legyen, mert rajta röhög a fél iskola majd, ahova jár. 😀
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
oh my

jjncaa
Ez ám a wild pitch...Mikey
Vagy: a fotós cuccát akarta eltalálni, akkor viszont tökéletes. 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
oh my

jjncaa
Ez ám a wild pitch...
több mint 10 éve
péter73 18
Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogy a meccsstatisztikákban a Run battad in mit jelent?
 www.eredmenyek.com/merkozes/r3YcaL4h/#a-merkozes-statisztikaja;1
Ennél a meccsnél is vesztes lett az összes hazafutás 1. inning 1.5 alatt,4-0 eredménnyel.péter73
A fogadóiroda rosszul fordítja, keveri a run-t a home run-al. Lehetne velük vitatkozni, magyarul is jól elkülöníthető a kettő (futás - hazafutás).

Jártam így a Patriost-Giants superbowl-on, az esemény: Hernandez intercepiton yardok kevesebb, mint 49,5 - itt az elkapott yardokra gondolhattak, összekeverték a kifejezéseket. Rögtön megtettem, borítékolható volt, hogy Hernandez nem fog INT yardokat szerezni...civilmanu
Pontosan ezért reklamáltam én is náluk,mert ez már nem az első eset,hogy vesztesre értékelték a hasonló fogadásaimat.Ha most is azt írják,hogy helyes volt az értékelésük,megkérdezem náluk mi is az a hazafutás.
.
több mint 10 éve
péter73 18
run(s) batted in (beütött pont) azé a játékosé, akinek az ütéséből a csapattársa befutja a pontot. ennek csak annyi a köze a hazafutáshoz (home run), hogy aki homárt üt, az értelemszerűen magát is beüti pontra.

itt az egész meccsen nem volt home run:  mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2013_07_10_atlmlb_miamlb_1&mode=boxrobiroboter
Köszönöm a választ.Ha jól értem ebből amit leírtál elvileg nyernem kellett volna.Úgy látszik náluk minden futás amiből pont van,hazafutás.Már reklamáltam,kíváncsi vagyok mivel magyarázzák.
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogy a meccsstatisztikákban a Run battad in mit jelent?
 www.eredmenyek.com/merkozes/r3YcaL4h/#a-merkozes-statisztikaja;1
Ennél a meccsnél is vesztes lett az összes hazafutás 1. inning 1.5 alatt,4-0 eredménnyel.péter73
A fogadóiroda rosszul fordítja, keveri a run-t a home run-al. Lehetne velük vitatkozni, magyarul is jól elkülöníthető a kettő (futás - hazafutás).

Jártam így a Patriost-Giants superbowl-on, az esemény: Hernandez intercepiton yardok kevesebb, mint 49,5 - itt az elkapott yardokra gondolhattak, összekeverték a kifejezéseket. Rögtön megtettem, borítékolható volt, hogy Hernandez nem fog INT yardokat szerezni...

Go Jets!
több mint 10 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
run(s) batted in (beütött pont) azé a játékosé, akinek az ütéséből a csapattársa befutja a pontot. ennek csak annyi a köze a hazafutáshoz (home run), hogy aki homárt üt, az értelemszerűen magát is beüti pontra.

itt az egész meccsen nem volt home run:  mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2013_07_10_atlmlb_miamlb_1&mode=box

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
péter73 18
Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogy a meccsstatisztikákban a Run battad in mit jelent?
 www.eredmenyek.com/merkozes/r3YcaL4h/#a-merkozes-statisztikaja;1
Ennél a meccsnél is vesztes lett az összes hazafutás 1. inning 1.5 alatt,4-0 eredménnyel.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
oh my



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Bronx BOMBERS a seggem, az...Darksun3
5-0-nál inkább kinyomtam. Tegnap is ezt kellett volna tennem...gdavid
El is vitte az egyik fogadásomat. Pedig tökéletesnek tűnt. CC, otthon, valami gyenge ellenfél ellen. Nem nagyon fog előfordulni még egyszer ilyen, hogy Yankees meccset nézek, és nekik drukkolok. 😀
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Jön 4 nap szenvedés nélkül, éjahóóó..!