Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Bronx BOMBERS a seggem, az...Darksun3
5-0-nál inkább kinyomtam. Tegnap is ezt kellett volna tennem...

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Bronx BOMBERS a seggem, az...

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
péter73 18
Sajnos nem tudom belinkelni,de valahogy így néz ki:

New York Metz-Arizona Diamondbacks................. under 1.5....................1,30
Összes hazafutás-1.innings .......................................... vesztett
Eredmény:0-2

Minnesota Twins-New York Yankees........................under 1.5...................1.32
Összes hazafutás-1.innings..............................................vesztett
Eredmény:3-1
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Tuti, hogy nem kevered a home runt a runnal? Mert szvsz nincs az a fogadóiroda, ami 1. inningre ilyen magas home run O/U-t adna.marci
A fogadási opció így szól:összes hazafutás-1. innings over 1.5,under 1.5,és mivel van külön futások száma opció is(az az egész mérkőzésre vonatkozik)szerintem nem keverem.péter73
Linkeld be ide a fogadószelvényt, lehet úgy kiderül a turpisság.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Lincecum no-no. Csak 148 pitch kellett hozzá.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
péter73 18
Tuti, hogy nem kevered a home runt a runnal? Mert szvsz nincs az a fogadóiroda, ami 1. inningre ilyen magas home run O/U-t adna.marci
A fogadási opció így szól:összes hazafutás-1. innings over 1.5,under 1.5,és mivel van külön futások száma opció is(az az egész mérkőzésre vonatkozik)szerintem nem keverem.
több mint 10 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Tuti, hogy nem kevered a home runt a runnal? Mert szvsz nincs az a fogadóiroda, ami 1. inningre ilyen magas home run O/U-t adna.
több mint 10 éve
péter73 18
(oké, elolvastam a kérdést, csak az első inning játszik.)

A fogadással kapcsolatban kötésben volt a tipp, tehát a két meccs összesen számított? Mert akkor bukó, ugyanis két HR volt az első inningekben, itt is egy, ott is egy. Vagy külön-külön 1,5 alatt?robiroboter
Egy szelvényen voltak,de külön-külön számítottak.A Metz meccsen 0-2,a Yankees meccsen 3-1-et hoztak ki.péter73
Ez egy későbbi fogadás 1. inning hazafutás 1.5 alatt,vesztes 4-0.
 mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2013_07_10_atlmlb_miamlb_1&mode=box
több mint 10 éve
péter73 18
(oké, elolvastam a kérdést, csak az első inning játszik.)

A fogadással kapcsolatban kötésben volt a tipp, tehát a két meccs összesen számított? Mert akkor bukó, ugyanis két HR volt az első inningekben, itt is egy, ott is egy. Vagy külön-külön 1,5 alatt?robiroboter
Egy szelvényen voltak,de külön-külön számítottak.A Metz meccsen 0-2,a Yankees meccsen 3-1-et hoztak ki.
több mint 10 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
(oké, elolvastam a kérdést, csak az első inning játszik.)

A fogadással kapcsolatban kötésben volt a tipp, tehát a két meccs összesen számított? Mert akkor bukó, ugyanis két HR volt az első inningekben, itt is egy, ott is egy. Vagy külön-külön 1,5 alatt?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
péter73 18
Sziasztok!Mivel nem nagyon értek a baseball-hoz egy kis segítségre lenne szükségem.A két oldal alapján megtudnátok nekem mondani mennyi hazafutás volt az első inningben ezen a két mérkőzésen?http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2013_07_01_nyamlb_minmlb_1&mode=box
 mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2013_07_01_arimlb_nynmlb_1&mode=box
Egy online fogadás kapcsán merült fel ez a probléma.Köszönöm előre is ha valaki tud segíteni.péter73
Összesen 2. Yankees meccsen 1 (Cano) Mets meccsen szintén, ott GoldschmidtShawn84
Köszönöm a választ!A fogadás lényege az volt mindkét meccsre,hogy az első inningben 1.5-nél kevesebb hazafutás lesz,vesztett a fogadásom,majd miután megkérdeztem,hogy miért,erre a két oldalra hivatkoztak.Abból amit leírtál úgy néz ki mégis nekem volt igazam,nyernem kellett volna?
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Akkor Rick Hahn elkezdte a kiárusítást: Matt Thornton mától Boston Red Sox játékos.

Kedvenc csapatom még úgy sem rebuildelt, most legalább megtudom, milyen érzés szurkolóként átélni.
Elfogadni, hogy Thornton már nem White Sox játékos, nem egyszerű.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Sziasztok!Mivel nem nagyon értek a baseball-hoz egy kis segítségre lenne szükségem.A két oldal alapján megtudnátok nekem mondani mennyi hazafutás volt az első inningben ezen a két mérkőzésen?http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2013_07_01_nyamlb_minmlb_1&mode=box
 mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2013_07_01_arimlb_nynmlb_1&mode=box
Egy online fogadás kapcsán merült fel ez a probléma.Köszönöm előre is ha valaki tud segíteni.péter73
Összesen 2. Yankees meccsen 1 (Cano) Mets meccsen szintén, ott Goldschmidt
több mint 10 éve
péter73 18
Sziasztok!Mivel nem nagyon értek a baseball-hoz egy kis segítségre lenne szükségem.A két oldal alapján megtudnátok nekem mondani mennyi hazafutás volt az első inningben ezen a két mérkőzésen?http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2013_07_01_nyamlb_minmlb_1&mode=box
 mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2013_07_01_arimlb_nynmlb_1&mode=box
Egy online fogadás kapcsán merült fel ez a probléma.Köszönöm előre is ha valaki tud segíteni.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Elhozta a csapat a szériát a Comericából, erre sem tettem volna nagy pénzt előtte.
Chris Sale neve mellé május 17. (!) után először került W betű.
Josh Phegley fenomenálisan kezdte ML karrierjét: mai grand slamjével 5 meccsen 3 HR és 8 RBI került a neve mellé.
A hétvégén @Philly, ezek után tuti bukó lesz.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Kedden a Suicidal Tendencies bulin két Mets pólót is láttam. 2 dolog jutott eszembe:
Ennyi Mets szurker van Budapesten?
Miért jön New York-i csapat színeiben west coast hc bulira?
(Mondjuk rajtam is a Jets sapi volt)

Bezzeg Sick Of It All-on nem láttam egyet sem 😊civilmanu
Lehet azt se tudták mi az a Mets, csak turkálóban ócsó volt 😀
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Kedden a Suicidal Tendencies bulin két Mets pólót is láttam. 2 dolog jutott eszembe:
Ennyi Mets szurker van Budapesten?
Miért jön New York-i csapat színeiben west coast hc bulira?
(Mondjuk rajtam is a Jets sapi volt)

Bezzeg Sick Of It All-on nem láttam egyet sem 😊

Go Jets!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jose Iglesias az első aki 118AB-ból ért el 50H-t. Tegnap volt két nagyon szép védekezése is. Kezdem megkedvelni őt is.GRAFI
és egyelőre az utolsó is lesz, ha Puig legalább .429-et üt a következő hat-nyolc meccsen (min 12 H/ max 28 AB) 😀slowmotion
update: Puig-nak a 116. AB-ben lett meg az ötvenedik ütés, de nagyon belassult, mióta leütközte a Coors Field kerítését.
azt hiszem, megkezdődött a konvergencia .300-.350 feléslowmotion
Örökké nem tartható a .400 feletti átlag. De a .300 feletti is szép teljesítmény lesz tőle.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hihetetlen, hogy a Twins elleni szériától eltekintve mekkora nulla a Yankees ütésben az utóbbi bő egy hónapban.Darksun3
Inkább nézzél Dodgers meccseket, mert ott aztán van bőven mindig ütés. 😊
De úgy is nemsokára játszik a két csapat.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
 www.sbnation.com/longform/2013/7/9/4503894/zorrilla-baseball-league-profile-brooklyn-new-york
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Hihetetlen, hogy a Twins elleni szériától eltekintve mekkora nulla a Yankees ütésben az utóbbi bő egy hónapban.Darksun3
Végignéztem a mait is. Csak annyival volt jobb, mint tegnap, hogy nem volt egy egy órás esőszünet. Ilyen lineuppal nem is lehet győzelmeket várni, mert run support az nincs. Ha az ASG után nem jönnek vissza gyorsan a sérültjeink, akkor roló le erre az évre 😕

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Hihetetlen, hogy a Twins elleni szériától eltekintve mekkora nulla a Yankees ütésben az utóbbi bő egy hónapban.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
közben volt egy BS amiből L is lett Rivera-nak... hát nem a legjobbkor jött...visszakerültünk volna a 2. helyre... Boston meg kezd nagyon messze kerülni...csebi
Ilyeneket nem emlegetünk. Nyertünk 6-ot zsinórban, az élet szép. Majdnem hetet.. de dobtunk egy csontot az esélytelenebbeknek. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
közben volt egy BS amiből L is lett Rivera-nak... hát nem a legjobbkor jött...visszakerültünk volna a 2. helyre... Boston meg kezd nagyon messze kerülni...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
A Triple-A egyik legjobb idei ütőjátékosa, C Josh Phegley ma felhívást nyer a nagy ligába!Mikey
Második meccsén meg is ütötte első HR-ját. Meg majdnem még kettőt. Az élet apró örömei így .400-nál.