Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
egyébként a 2HR, 5 RBI, 1 2B meccsén volt egy E is a neve mellett, kérdezték Mattingly-t, hogy a hibák miatt nem ideges-e, mire ő azt mondta, hogy amíg runt szereznek Puig által, mint szívunk miatta, addig nincs vele problémája 😊slowmotion
Ez amúgy nagyon jól hangzik, csak éppen hosszútávon nem tartható. 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 779 — Cowboys fan
Hahhh Puig mit művel. 4. (!) meccse a Dodgers-ben és eddig 3 HR, közte a tegnapi grand slam. Lesz valami a srácból? 😊danyly
Innen lehet jóó nagyot pofára esni.Mikey
Kedves.danyly
csak irigykedik, mert Puig a kezdése óta többet ütött (meg, ki és be), mint a CWS összesen 😊slowmotion
Nagyjából. 😊Mikey
egyébként a 2HR, 5 RBI, 1 2B meccsén volt egy E is a neve mellett, kérdezték Mattingly-t, hogy a hibák miatt nem ideges-e, mire ő azt mondta, hogy amíg runt szereznek Puig által, mint szívunk miatta, addig nincs vele problémája 😊
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
Hahhh Puig mit művel. 4. (!) meccse a Dodgers-ben és eddig 3 HR, közte a tegnapi grand slam. Lesz valami a srácból? 😊danyly
Innen lehet jóó nagyot pofára esni.Mikey
Kedves.danyly
csak irigykedik, mert Puig a kezdése óta többet ütött (meg, ki és be), mint a CWS összesen 😊slowmotion
Nagyjából. 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 779 — Cowboys fan
Hahhh Puig mit művel. 4. (!) meccse a Dodgers-ben és eddig 3 HR, közte a tegnapi grand slam. Lesz valami a srácból? 😊danyly
Innen lehet jóó nagyot pofára esni.Mikey
Kedves.danyly
csak irigykedik, mert Puig a kezdése óta többet ütött (meg, ki és be), mint a CWS összesen 😊
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hahhh Puig mit művel. 4. (!) meccse a Dodgers-ben és eddig 3 HR, közte a tegnapi grand slam. Lesz valami a srácból? 😊danyly
Innen lehet jóó nagyot pofára esni.Mikey
Kedves.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
Hahhh Puig mit művel. 4. (!) meccse a Dodgers-ben és eddig 3 HR, közte a tegnapi grand slam. Lesz valami a srácból? 😊danyly
Innen lehet jóó nagyot pofára esni.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hahhh Puig mit művel. 4. (!) meccse a Dodgers-ben és eddig 3 HR, közte a tegnapi grand slam. Lesz valami a srácból? 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Nyári célpontok B'moreban: Cliff Lee, Matt Garza, Yovani Gallardo, Josh Johnson, Ricky Nolasco, Bud Norris, Jason Vargas, és ha boltolja a ChiSox, akkor Peavy.
Ja, vannak bajok a rotációnkkal 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Én szavaztam Tulora és Cargora is. Bár ez nem sokat számít 😊

Jól van akkor megnyugodtam, hogy nem kaptál agyvérzést az 5 pont elszórása miatt.

Tényleg. Biogenesis? A-Rod minden testrészét megműttetheti, mert lesz ideje kipihenni. Braunt meg nem bánom. Mióta megkapta Kemp előtt az MVP-t nem nagyon bírom.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
a White Sox vs. Mariners meccs igen durva volt, 13 inningig 0-0, aztán a Chicago 5 run előnyt leadott, aztán mégis nyert...
Aguirre
Gondolom ez Mikey idegrendszerének nagyon jót tett 😊Matthew99
Mikey idegrendszerének nagyon jót tett, hogy miután negyed 12-re hazaért melóból, beesett az ágyba és aludt. 😀

ON: jellemző, hogy az L8 streak minden meccsét láttam, de pont azt nem, amelyen megszakad a sorozat.

Mindegy, az idegrendszeremnek sokkal jobban árt, hogy Peavy 4-6 hetet kihagy, ezzel ő a harmadik az alap rotációból, aki hosszabb időre parkolópályára kerül. Ezt így NEM lehet.
több mint 10 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Micsoda bombázás volt ez az overrated Reds ellen! 😀
20 hit és 6 HR, náluk össz 5 ütés.
CarGo 3 HR, 6 RBI
Tulo 5-for-5, 2 HR
(Toddfather HR, Arenado 4 hit)

Egyértelműen kétesélyes az NL MVP idén. (Bár meglepődnék, ha egyáltalán az ASG-ra csak az egyiküket is meghívnák véletlen.)

 denversports.blog.hu/2013/06/06/reds_rockies_1_2_w


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
a White Sox vs. Mariners meccs igen durva volt, 13 inningig 0-0, aztán a Chicago 5 run előnyt leadott, aztán mégis nyert...
Aguirre
Gondolom ez Mikey idegrendszerének nagyon jót tett 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
a White Sox vs. Mariners meccs igen durva volt, 13 inningig 0-0, aztán a Chicago 5 run előnyt leadott, aztán mégis nyert...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 779 — Cowboys fan
Jólvan, nem elég az L7 streak - ami úgy 40 perc múlva L8 lesz -, még Peavy is megsérül; a 3. inningben lejött a dombról.
Szegény ember és az ág esete. 😕Mikey
nem baj, én azért feltettem egy kis pénzt a százalékok ellen. hátha bejön...
több mint 10 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Mikor ütött pitcher utoljára Grand Slamet? 😊Jakehomer
Egy hetes lemaradásban vagyok a cikkekben, úgyhogy csak most jött szembe:
Ebben fel van sorolva 2000 óta mind a 11 dobó ütötte grand slam:
Good Wood: Cubs pitcher hits rare grand slam
 mlb.si.com/2013/05/30/travis-wood-cubs-grand-slam-white-sox/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Esc, tényleg ennyire gyenge a 424 vagy csak nincs semmi szerencséjük?Matthew99
Is-is. Ellenünk mindig megpróbálják azért a "krémet" összeboronálni, most is ránézésre egész használható csapatuk volt, de nagyon kijött nekünk a lépés. Idén először tudtunk normálisan ütéseket egymásra halmozni, nem csak séta/error kombinációból voltak rallyk. Nem értem, hogy nem tudnak 1,5 éve meccset nyerni.

Te hogy vagy? Még mindig egészség/távolság/munka a visszatartó erő, vagy már a házas élet is nehezíti a megjelenést? 😊Escalade
Azért meglepő mert a névsor alapján szorosabb meccseket várnék meg egy pár győzelmet. Nem hiszem, hogy én meg a tesóm annyi pluszt jelentenénk, hogy NB 3 döntős szintről nulla győzelmes csapat legyenek.

Jól érezem magam, a kezem is rendben de sajnos így ahogy írod a távolság/család miatt már nem éri meg egy napot a hétvégémből feláldozni. Pedig sokat járok ki ütögetni egymagam és most vasárnap egy ismerőssel dobáltam is. Jól éreztem magam és hiányzik a meccsfíling de nem tudom összeegyeztetni a dolgokat. Viszont gondolkozok még egy visszavonulós meccsen ami mindenképp ellenetek lenne...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Esc, tényleg ennyire gyenge a 424 vagy csak nincs semmi szerencséjük?Matthew99
Is-is. Ellenünk mindig megpróbálják azért a "krémet" összeboronálni, most is ránézésre egész használható csapatuk volt, de nagyon kijött nekünk a lépés. Idén először tudtunk normálisan ütéseket egymásra halmozni, nem csak séta/error kombinációból voltak rallyk. Nem értem, hogy nem tudnak 1,5 éve meccset nyerni.

Te hogy vagy? Még mindig egészség/távolság/munka a visszatartó erő, vagy már a házas élet is nehezíti a megjelenést? 😊

több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Esc, tényleg ennyire gyenge a 424 vagy csak nincs semmi szerencséjük?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
Jólvan, nem elég az L7 streak - ami úgy 40 perc múlva L8 lesz -, még Peavy is megsérül; a 3. inningben lejött a dombról.
Szegény ember és az ág esete. 😕
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Tex ma is vágott egy HR-t, pechjére csak 2on volt 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Jeter az 5. legtöbb szavazatot kapta az AL-ben a SS-ok között, dacára annak, hogy idén egy darab meccset sem játszott 😊
 mlb.mlb.com/news/article.jsp?ymd=20130603&content_id=49475890&vkey=news_mlb&c_id=mlbAguirre
És ez meglep? 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Jeter az 5. legtöbb szavazatot kapta az AL-ben a SS-ok között, dacára annak, hogy idén egy darab meccset sem játszott 😊Aguirre
Ugyanilyen "vicces" hogy a Home Run Derby szavazásból csak a ligaelső Chris Davis és Domonic Brown hiányzik.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Jeter az 5. legtöbb szavazatot kapta az AL-ben a SS-ok között, dacára annak, hogy idén egy darab meccset sem játszott 😊
 mlb.mlb.com/news/article.jsp?ymd=20130603&content_id=49475890&vkey=news_mlb&c_id=mlb
több mint 10 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Kint a 24. pubcast! Hallgassátok!
 playball.baseball.hu/2013/05/31/hbf-pubcast-24/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Meg lett szellőztetve, hogy jön Zack Wheeler és kettejük közül valaki csomagolhat és mehet AAA-be. 😀marci
A Wheeler-Harvey duó nem lesz rossz...

Közhely, de egy sérülés (vagy rossz forma), és máris lehetőséget kap egy tehetséges prospect (pl. nemrég Jurickson Profar TEX vagy Tyler Skaggs ARI), aki persze él is a lehetőséggel, (Kevin Gausman BAL se volt rossz ), most pl. Michael Wacha STL - azért a Cardinals bullpen nem semmi a sérülések ellenére:

Projected rotation:
Carpenter
Wainwright
Garcia
Lynn
Westbrook

Current rotation:
Wainwright
Lynn
Miller
Lyons
Wacha

ERA 3.07 - 1st Overall
QUALITY STARTS 35 - 2nd Overall
WHIP 1.19 - 3rd Overall

amúgy Yasiel Puig-ra is kíváncsi vagyok, ha felhívják a lesérült Matt Kemp helyére.