Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
edit: Adam Jones nemkicsi szerződése csak szerintem korai még?Mikey
Szerintem egy picit sok a 4-6. évben, Jones nálam nem ilyen kaliberű játékos, de egyébként korrekt.

Korainak szerintem nem korai abból a szempontból, hogy bele van kalkulálva, hogy jövőre még arbitráción kapna pénzt (8,5 jár csak 2013-ban). A prime éveit vették meg (27-32), ráadásul a megfelelő szándékot is jelzi az O's részéről a játékosok felé, talán egy ilyen szerződés és ambíció hozzájárul ahhoz, hogy ne röhögjék szembe őket a jobb szabadügynökök a télen.

szerk.: az persze más kérdés, hogy Duquette volt olyan buta, hogy Jones talán legjobb másfél hónapját követően csinált szerződést és nem várta meg, míg visszaesik a srác egy kicsit a földre.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Chicagoban hogy viszonyul egymáshoz a Cubs és a White Sox? Tehát kinek van ott több szurkolója, melyik a tradicionálisabb ott, ki a kis testvér, eredményesebb ha vannak ilyen különbségek? 😊 nekem a White Sox amúgy szimpi, tetszik!zavi27
A Cubs népszerűbb, nemtudjukmiért, a Sox sikeresebb, na nem sokkal, de a közelmúltban mindenképp.

edit: Adam Jones nemkicsi szerződése csak szerintem korai még?
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
A seattle-i különítménynek:



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Baltimoreban Adam Jones megkapta az egyik legnagyobb OF szerződést: 6 év/85,5 M $

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Johnny Damonnek mióta van ilyen idegesítő batting motionje?Mikey
😛 Öregszik. 😛
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
Chicagoban hogy viszonyul egymáshoz a Cubs és a White Sox? Tehát kinek van ott több szurkolója, melyik a tradicionálisabb ott, ki a kis testvér, eredményesebb ha vannak ilyen különbségek? 😊 nekem a White Sox amúgy szimpi, tetszik!
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Elég brutál ez a Texas. 4-2-re ment a Toronto erre back to back to backkel fordítanak. És az a Cruz kezdte a sort aki tegnap 8 RBI-t kapart össze, köztük egy GS-et.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Valaki olvasta a két Hayhurst könyvből bármelyiket is? Elég jókat írnak róla, lehet be kéne egyet nyárra szerezni.Escalade
Én elkezdtem olvasni a Bullpen Gospelst, de elakadtam; hozzáteszem, hogy nagyon lassan haladok könyvekkel, szóval nem vagyok ebből a szempontból mérvadó.
Mivel ír érdekes dolgokat a minor ligások mindennapjairól, ezért nem bánom, hogy megvettem, de egyébként se a minor ligás élet elbeszélése, se az offszezonja/otthoni helyzete bemutatása nem fogott meg annyira. Valahogy az írói stílusa nem szippantott úgy be és nem feltétlenül a nyelvi korlátaim miatt, mert egy Joe Posnanskit nehezen tudok letenni. 😊

Viszont a Bullpen Gospels tapasztalata alapján az új könyvét nem fogom megvenni. (Kivéve ha egyszer az amazon brutális akcióval árulja kindle-re. 😊)marci
Most nekem is van bőven olvasnivalóm (a la vizsgaidőszak), még meglátom. Köszi

Nem kis catch:
http://www.youtube.com/watch?v=ILDWdTMsan4&feature=player_embedded

több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Valaki olvasta a két Hayhurst könyvből bármelyiket is? Elég jókat írnak róla, lehet be kéne egyet nyárra szerezni.Escalade
Én elkezdtem olvasni a Bullpen Gospelst, de elakadtam; hozzáteszem, hogy nagyon lassan haladok könyvekkel, szóval nem vagyok ebből a szempontból mérvadó.
Mivel ír érdekes dolgokat a minor ligások mindennapjairól, ezért nem bánom, hogy megvettem, de egyébként se a minor ligás élet elbeszélése, se az offszezonja/otthoni helyzete bemutatása nem fogott meg annyira. Valahogy az írói stílusa nem szippantott úgy be és nem feltétlenül a nyelvi korlátaim miatt, mert egy Joe Posnanskit nehezen tudok letenni. 😊

Viszont a Bullpen Gospels tapasztalata alapján az új könyvét nem fogom megvenni. (Kivéve ha egyszer az amazon brutális akcióval árulja kindle-re. 😊)
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Valaki olvasta a két Hayhurst könyvből bármelyiket is? Elég jókat írnak róla, lehet be kéne egyet nyárra szerezni.

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Johnny Damonnek mióta van ilyen idegesítő batting motionje?
több mint 11 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Muhahaha, ki lesz az első aki megüti a Marlins park "That Thing"-jét? 😛

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Jó kis slugfest volt a tegnapi White Sox-Twins meccsen. Összesen 7 HR és 19 run.
Nagyszerű érzés, hogy a legutóbbi blogbejegyzésemben dicsértem De Azát, mert tegnap meglőtte élete első ML Grand Slamjét, tovább erősítve azt az érzést, hogy nem cserélném el egyetlen másik CF-re sem. 😊

BTW Will Ohmant még mindig ki kéne b_szni.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Wellst leküldtük AAA-zni, mikor még Figgins a rosteren volt. Dafuq? 😀

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Az utolsó meccset megnyertük a Marlins ellen, hat vereség után győztünk először. Ha továbbra is ebben az ütemben haladunk, akkor elég gyalázatos lesz a vége, márpedig nem várható semmi más.

http://denversports.blog.hu/2012/05/24/marlins_rockies_2_1_l_2


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Through nine games (eight starts), Sale (5-2) leads all qualifying AL left-handers with a 2.50 ERA. He also has limited opponents to three runs or fewer in all eight starts.

Emellett minden AL kezdő dobót figyelembe véve Peavy a 3., Sale a 4. legjobb ERA-vel rendelkezik. :cool:
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
MLB.tv: Tony Campana avoids being tagged outrobiroboter
Elég szép megmozdulás volt. És ezt a bíró is jól látta. Pedig az utóbbi napokban több esetben is rossz helyen álltak és ezért nem tudták rendesen megítélni, hogy volt-e tag vagy sem.Matthew99
Ezt hívják klasszikus mistackle-nek 😊, mivel a Cubs a tradícióihoz méltóan szerepel, az apró sikereknek is örülni kell.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
MLB.tv: Tony Campana avoids being tagged outrobiroboter
Elég szép megmozdulás volt. És ezt a bíró is jól látta. Pedig az utóbbi napokban több esetben is rossz helyen álltak és ezért nem tudták rendesen megítélni, hogy volt-e tag vagy sem.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!


MLB.tv: Tony Campana avoids being tagged out

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Stanton brutális volt:
http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=21647463&topic_id=28033182

Valahogy meg kell tanulnom a jó oldalát nézni, pl már csak alig 120 meccset kell végig szenvedni. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Buck Showalter, ennyi :cool:

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Azért én úgy gondolom, hogy az Orioles idei teljesítményét jelenleg biztos hogy az FBI paranormális tevékenységekkel foglalkozó csoportja nagy erőkkel vizsgálja. 😀
több mint 11 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Miért nem meri még mindig elhinni minden O's drukker: Can the Orioles Buck History and Stay Above .500?

És akkor jöjjön a last place Boston a first place Baltimoreba 😀 :cool: Ilyen viszont tuti nem volt az elmúlt tizenpár évben 😛

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Back-to-backek napja. Mikey jöhet az újabb cikk amiben Peavy magasztalva van 😊Meg most Beckham is eltalálta a lasztit és Dunn folytatta.Matthew99
Újra .500-on a Cubs söprése után

Persze azért nem vittem túlzásba. Csak szerényen. 😉