Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Számomra meglepő, hogy Manny "egycsapásra" (idénre) ekkorát öregedett.marci
tavaly sem volt már éppen a topon... :cool:Goose
jó de akkor terhes volt szegény 😀Ork
😂
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
No, gyüjjenek a fiatalok. 7 meccs a hátrány, nincs miről beszélni még akkor se, ha a kövi két meccset hozná a csapat.

BTW, Ramirez csak egy van, és annak a Ramireznek nem Manny a keresztneve.Mikey
Számomra meglepő, hogy Manny "egycsapásra" (idénre) ekkorát öregedett.marci
tavaly sem volt már éppen a topon... :cool:Goose
jó de akkor terhes volt szegény 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
No, gyüjjenek a fiatalok. 7 meccs a hátrány, nincs miről beszélni még akkor se, ha a kövi két meccset hozná a csapat.

BTW, Ramirez csak egy van, és annak a Ramireznek nem Manny a keresztneve.Mikey
Számomra meglepő, hogy Manny "egycsapásra" (idénre) ekkorát öregedett.marci
tavaly sem volt már éppen a topon... :cool:
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ez a kemény, 9-2-nél tartunk, abból Tulo 7 RBI, a másik kettő CarGo-é, aki ezzel NL leader ismét egyedül, közben már .342. 😂


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Payton és Giambi is a mai kezdőben. Még pár faszit beküldhetnénk a helyi öregek otthonából, vagy innen a szomszéd cefrefőző bácsit, hogy igazán pofás legyen a lineup. 😀
Na, de no fun, a vérnyomásom az egekben, a szívem a torkomban dobog, pár óra múlva kiderül, hogy túléljük-e még a saját kivégzésünket... 😐


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 563
Ahogy 3-9 lett, én is gondolkodás nélkül kiléptem az MLB TV-ből... pedig nem szokásom az ilyesmi... :rolleyes:
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
csak most láttam a baseball tonightban hogy 9-3 után mennyi ember ment el és hogy kiürült a stadion
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 563
Manny Ramirez's first two weeks with the White Sox: zero extra-base hits, zero RBI. He's not helping the CWSOrk
Hát igen... Gondolom örülsz. 😛Mikey
örülök hogy nem Dunn jött 😊Ork
Én is. Mert így maradt Beckham és Quentin is. 😊
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Manny Ramirez's first two weeks with the White Sox: zero extra-base hits, zero RBI. He's not helping the CWSOrk
Hát igen... Gondolom örülsz. 😛Mikey
örülök hogy nem Dunn jött 😊
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 563
Manny Ramirez's first two weeks with the White Sox: zero extra-base hits, zero RBI. He's not helping the CWSOrk
Hát igen... Gondolom örülsz. 😛
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Riost én nem hibáztatom. Csinált már meg annyi nehéz elkapást a szezon során, hogy ez a mostani belefért. Főleg, hogy nem azon múlt, ahogy marci is írja.
A két említett bullpenesre viszont ki vagyok akadva. Nem csak a tegnapi produkciójuk miatt.

Manny: nyilván nem láttam korábban játszani, így a visszaesését sem tudom megítélni. Engem igazából az zavar, hogy még idén is a Dodgersben volt 40 RBI-je ~60 meccsen, míg a Soxban 12 meccsen 0, azaz nulla. Pedig bőven jutott neki lehetőség bases loaded, vagy éppen RISP helyzetben is. 37 at bat alatt 10 single, 2 walk és 5 hit by pitch. Ez semmi. Nem jött be ez a húzás Williamstől, van ilyen.Mikey
Manny Ramirez's first two weeks with the White Sox: zero extra-base hits, zero RBI. He's not helping the CWS
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Pont a Cardinalst és a Brewers verjük idén a csoportból... Ráadásul pont a nagy 3asuk ellen zajlik a series, akikből 2-t már szépen megütöttünk.

Valamint végre egy Carpenter vs. Zambrano igazi pitching duelnek mondható. Big Z 5-2, 1.60-as ERAval 7 startja alatt, amióta visszatért a csapathoz.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 563
Riost én nem hibáztatom. Csinált már meg annyi nehéz elkapást a szezon során, hogy ez a mostani belefért. Főleg, hogy nem azon múlt, ahogy marci is írja.
A két említett bullpenesre viszont ki vagyok akadva. Nem csak a tegnapi produkciójuk miatt.

Manny: nyilván nem láttam korábban játszani, így a visszaesését sem tudom megítélni. Engem igazából az zavar, hogy még idén is a Dodgersben volt 40 RBI-je ~60 meccsen, míg a Soxban 12 meccsen 0, azaz nulla. Pedig bőven jutott neki lehetőség bases loaded, vagy éppen RISP helyzetben is. 37 at bat alatt 10 single, 2 walk és 5 hit by pitch. Ez semmi. Nem jött be ez a húzás Williamstől, van ilyen.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Golson milyen lézerrel zárta le a Tampa elleni meccset. Mintha Ichirot láttam volna. És ezzel visszakerült a Yankees a megérdemelt első helyre.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
No, gyüjjenek a fiatalok. 7 meccs a hátrány, nincs miről beszélni még akkor se, ha a kövi két meccset hozná a csapat.

BTW, Ramirez csak egy van, és annak a Ramireznek nem Manny a keresztneve.Mikey
Számomra meglepő, hogy Manny "egycsapásra" (idénre) ekkorát öregedett.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Rios sokat megtett a Twins győzelméért 😀Ork
Nem volt könnyű labda, a line drive-okat nagyon nehéz felmérni és nincs is sok idő pozícióba kerülni. Aki sokat tett a Twins-sikerért abban az inningben az Thornton és Putz volt. 😊
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Rios sokat megtett a Twins győzelméért 😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 563
No, gyüjjenek a fiatalok. 7 meccs a hátrány, nincs miről beszélni még akkor se, ha a kövi két meccset hozná a csapat.

BTW, Ramirez csak egy van, és annak a Ramireznek nem Manny a keresztneve.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
...ez viszont már nem poén, hogy másodszor is kikaptunk "fiókcsapatunktól". Hammel hogy lehetett ennyire szar, aztán beindultunk, CarGo 3/4 és három RBI. A végén meg folyamatosan írtam előre, hogy ki helyett hozzunk PH-t, erre Tracy csak nem hallgatott rám minden esetben, és azokkal az out-okkal vége is lett, pedig a cserék felhoztak minket 6-7-re. Nem akarok káromkodni, de szétbasz az ideg egy ilyen után. Holnapra ebből a dühből fogok erőt meríteni, és mindenképpen ketté kell harapnunk a torkukat, nem fér bele több hiba.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Kikaptunk a Padres-től 10 győzelem után. Ugye Cook nem játszhatott, helyette a sérült Francis-t kellett kezdetni, és hamar jönnie kellett a tegnap is terhelt Rogers-nek, most nem jöttünk vissza 0-5-ről, bár CarGo és Tulo ma is megtették a magukét. Igazából kicsit örülök neki, hogy megszakadt a sorozat, mert annyira babonás vagyok, hogy egy streak alatt kb szarni se merek, nehogy valamit elrontsak és aztán kikapjunk, meg már éreztem, hogy hamarosan lesz egy vereség, de nincs baj, végre borotválkozhatok két hét után, és holnaptól kezdhetjük az újabb sorozatot. 😉


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
hehe 30 éves rookie megnyerte az első startját az oaklandel 😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 563
Röviden, tömören: Konerko for MVP!
😊
Tudom, úgy se ő lesz az, de nekem nem kérdés, hogy neki kellene lennie. .322 AVG, 36 HR, 104 RBI. Unbelievable.
És a számok nem mutatják meg azt a sok-sok clutch ütését, amivel megnyerte az adott meccset a csapat.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Valaki tudja, hol lehet ütőket venni a legolcsóbban? Nem kell túl jó minőség (verekedni megyünk 😀 ).Rajna
Régebben hirdette a Ponyvamanufaktúra, hogy itthon faragnak a csapatoknak faütőt, mert úgy olcsóbb mintha hozatnak (emlékeim szerint). A baseballshop.hu-n érdeklődj szerintem ott tudnak segíteni. Vagy mondjuk ebay ha normálisat akarsz (de ezeket az infókat kizárólag akkor olvashatod ha nem verekszel vele 😀) Végső esetben fafaragó 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Rajna, bazzeg ez ütött. 😀

Giambi hozta a walk-off wint a kilencedikben, megint ugyanolyan szarul kezdtünk, mint tegnap, hat játék alatt semmit nem csináltunk - csak megvártuk, amíg a Broncos befejezi, hogy Filip nyugodtan nézhesse a meccset, és akkor felébredtünk, kiegyenlítettünk, az öreg pedig áttörve a kocsmai lengő ajtót beszállt egyet pinch hittelni, és befejezte a mókát mára. A Giants nyerni fog, szóval mindkét riválistól 1.5-re leszünk, és holnaptól a Padres ellen folytatjuk.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Valaki tudja, hol lehet ütőket venni a legolcsóbban? Nem kell túl jó minőség (verekedni megyünk 😀 ).