Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Mondjuk Castro idén pont végig egészséges volt, kb. egyedüliként a csapatban. 😊

Jenks menjen, az egyszerű kérdés, de pl. Dunn már nem annyira, szerintem. Ha Konerko nem maradna, sem biztos, hogy idehoznám, mert akkor nálam egyértelműen Viciedo lenne a 1B, míg Dunnak a DH szerep ugye nyilvánvalóan kevés lenne. Az ugyanakkor igaz, hogy egy lefty slugger kell...
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
A JJ által másolt cikkre: Adam Dunn tökéletes lenne ide. Jenks amúgy szinte tuti, hogy non-tender lesz.marci
ha valakit érdekel még a kedvenc csapatáról szóló teljes összefoglaló, keressen meg pm-ben és ott elküldöm
természetesen egyelőre csak a po-ba nem jutottakról került fel ilyen 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
... remélem, nem a tegnapi volt Konerko és Pierzynski utolsó meccse in black & white.Mikey
AJ helyett nem lenne jobb most már Flowersnek lehetőséget adni?marci
Igazából jó a kérdés, mert nehéz a kérdés.
Lehetőséget mindenképpen adni kéne Flowersnek, én jövőre mint "relatíve sokat játszó második számú C" számítanék rá.
Én úgy csinálnám, hogy megtartanám AJ-t, és mondjuk ő kapna nagyságrendileg 110 meccs környékén lehetőséget, Flowers pedig 50 meccs környékén.
Ezzel szerintem mindenki jól járna.
Castrónak úgy tudom, csapat opciós éve a '11-es, és bár backupnak nála jobbat elképzelni nem tudok, nem élnék az opcióval.Mikey
Castroval az a baj, hogy nem tud egészséges maradni. Mondjuk, ha AJ nem drága, én is megtartanám.

----

A JJ által másolt cikkre: Adam Dunn tökéletes lenne ide. Jenks amúgy szinte tuti, hogy non-tender lesz.
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Az utolsó 14 meccsből 13-at buktuk, de a végén már olyan összeállításunk volt, amivel a szezon közben a Triple-A-ben vitézkedtünk, közben ezek még Pujols-szal meg Holliday-jel erőlködtek.TheMileHighCity
😂 😂

Legalja, komolyan. De legalább vége a szezonnak, kicsit pihenhettek. Bár most meg az Avst nyomják majd el... 😊 😉


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
JJ, igen, tudom, hogy te is Sox fan lennél, de gondoltam, hogy nem követted kiemelten a csapatot, ezért mertem úgy írni, ahogy. 😊
De akkor fogalmazok úgy, hogy egyetlen, a csapatot napi rendszerességgel követő szurkolója vagyok itt. Remélem így megfelel. 😊

Az insideres cikket köszi, nem nagyon tudok belekötni a benne foglaltakba.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
... remélem, nem a tegnapi volt Konerko és Pierzynski utolsó meccse in black & white.Mikey
AJ helyett nem lenne jobb most már Flowersnek lehetőséget adni?marci
Igazából jó a kérdés, mert nehéz a kérdés.
Lehetőséget mindenképpen adni kéne Flowersnek, én jövőre mint "relatíve sokat játszó második számú C" számítanék rá.
Én úgy csinálnám, hogy megtartanám AJ-t, és mondjuk ő kapna nagyságrendileg 110 meccs környékén lehetőséget, Flowers pedig 50 meccs környékén.
Ezzel szerintem mindenki jól járna.
Castrónak úgy tudom, csapat opciós éve a '11-es, és bár backupnak nála jobbat elképzelni nem tudok, nem élnék az opcióval.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Nos hát összességében jó szezon volt ez Sox részről, a 88-74-es mérlegre szerintem nem lehet panasz.
Rengeteg mindent tudnék írni, de mivel egyedüli Sox fan vagyok itt, így azt hiszem jobb, ha megtartom magamnak azt a sok gondolatot, ami kering a fejemben.
Ill. annyit azért írnék, hogy remélem, nem a tegnapi volt Konerko és Pierzynski utolsó meccse in black & white.

A playoffban pedig a Reds lezúzhatna mindenkit, hogy legalább egy szimpi csapat nyerjen. 😛Mikey
insideres cikk (az "egyedüli Sox fan" titulust kikérem magamnak, bár alig néztem baseball-meccset idén, egy White Sox kabát, pulóver és póló büszke tulajdonosa és viselője vagyok 😛)

Now, it's time to kiss the Chicago White Sox goodbye.

The starting rotation the White Sox hoped would be dominant turned out to be much less than that. Jake Peavy struggled and then got hurt, Mark Buehrle slogged through parts of the season and Chicago finished in the bottom half of the majors in ERA. Coming off a 2009 season in which Carlos Quentin was constantly banged up, the White Sox opted to not fill the DH spot with someone like Jim Thome -- and it was a decision that came back to hurt them, because Thome had an outstanding season for the Twins, and the White Sox spent $3.8 million on Manny Ramirez to fill the DH spot in September (with virtually no return on the investment). Gordon Beckham was a victim of the sophomore jinx, and Bobby Jenks was a disaster whenever he was asked to pitch in day games.

Also, from the start of spring training right up until the final week of the season, the tempestuous relationship between GM Ken Williams and manager Ozzie Guillen played out like an ugly reality show, involving many tweets and tweaks.

Paul Konerko merited top-five consideration for Most Valuable Player -- in the final year of his contract -- and Alex Rios lowered his hands in his swing and was greatly improved. Matt Thornton was regarded by advance scouts as one of the most dominant left-handed relievers in the game, and if the White Sox ever decide to move him -- which is unlikely at this point -- there would be a flush market for Thornton.

Guillen has indicated that he will return to the White Sox in 2011, but for sanity's sake, he and Williams need to work out their personal differences. Chicago wants to retain Konerko, but if he departs there will be a huge hole in the lineup that needs to be filled with someone like Adam Dunn. The White Sox have to hope that with an offseason of reflection and rest, Beckham gets back to being as good as everyone thinks he'll be. And it's probably time for the White Sox to decide whether they think Jenks is suitable to be their closer, or if they should spend to get someone like Rafael Soriano or make a trade for the likes of Heath Bell.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Tiszta szerencse, hogy az első néhány játéknapon az általam nagyobb érdeklődéssel várt párharcok lesznek előbb (Rays-Rangers és Phils-Reds). 😊
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nos hát összességében jó szezon volt ez Sox részről, a 88-74-es mérlegre szerintem nem lehet panasz.
Rengeteg mindent tudnék írni, de mivel egyedüli Sox fan vagyok itt, így azt hiszem jobb, ha megtartom magamnak azt a sok gondolatot, ami kering a fejemben.
Ill. annyit azért írnék, hogy remélem, nem a tegnapi volt Konerko és Pierzynski utolsó meccse in black & white.

A playoffban pedig a Reds lezúzhatna mindenkit, hogy legalább egy szimpi csapat nyerjen. 😛Mikey
AJ helyett nem lenne jobb most már Flowersnek lehetőséget adni?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Nos hát összességében jó szezon volt ez Sox részről, a 88-74-es mérlegre szerintem nem lehet panasz.
Rengeteg mindent tudnék írni, de mivel egyedüli Sox fan vagyok itt, így azt hiszem jobb, ha megtartom magamnak azt a sok gondolatot, ami kering a fejemben.
Ill. annyit azért írnék, hogy remélem, nem a tegnapi volt Konerko és Pierzynski utolsó meccse in black & white.

A playoffban pedig a Reds lezúzhatna mindenkit, hogy legalább egy szimpi csapat nyerjen. 😛
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
CarGo elvitte a batting title-t, ezt legalább nem tudta elvenni tőle a csalóliga, és ha már semmiféle egyéni díjat nem is fog kapni, és a szezon végén senki eszébe nem fog jutni a neve, ez azért összejött, és mi büszkék vagyunk rá. 😊

Az utolsó 14 meccsből 13-at buktuk, de a végén már olyan összeállításunk volt, amivel a szezon közben a Triple-A-ben vitézkedtünk, közben ezek még Pujols-szal meg Holliday-jel erőlködtek.

http://denversports.blog.hu/2010/10/04/cardinals_rockies_4_0_l

A Padres csak lemaradt a PO-ról, szerintem áprilisig rajtuk fogok röhögni, hogy egész évben ott voltak, aztán az utolsó nap pofára estek. 😂


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Na, a Braves győzött. Tehát a Padres-nak kell nyernie, és két tiebreaker lesz. 😊

Nekünk most lett vége... Jó, azért nem mondom, hogy már érzem is az ürességet, de félév mindennapos baseball-láz után most elég pocsék lesz enélkül, egyrészt lehet, hogy aludni fogok, másrészt meg naphosszakat az esélyeink jártak a fejemben, meg a csapat, most meg csakúgy vége... Lehet rövid ez a 162 meccses alapszakasz. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ha valaki esetleg követi a tétmeccseket.

Braves win, Giants win – Padres out; (3) Reds at (1) Phillies, (4) Braves at (2) Giants
Braves win, Padres win – NL West: Giants at Padres on Monday, Wild card: Loser at Braves on Tuesday
Braves lose, Giants win – NL West: Giants win No. 2 seed; Wild card: Padres at Braves on Monday
Braves lose, Padres win – Braves out; (4) Giants at (1) Phillies, (3) Reds at (2) Padres

Braves-Phillies már megy, 22:10-kor kezdődik a Giants-Padres.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
A baseball azért kiszámíthatatlanabb ennél 😊 de kétségtelen, hogy az idei NL mezőny nem olyan jó, mint a tavalyi vagy a tavalyelőtti. Mellesleg vicces, hogy egy bő hónapja Hurka azt mondta, hogy legfeljebb a WC-re lehet esélyünk nagy hajrával,a csoport elúszott, nem hitte el nekem, hogy a szeptember nagyon hosszú tud lenni 😛 végül simán az egész MLB legjobb mérlegét hoztuk, az NL-ből pedig abszolút kimagaslottunk.Rajna
a legnagyobbak is tévedhetnek 😛
több mint 13 éve
rsk 66
élőben a magyar bajnoki dönő második meccséről a baseball.hu-n

http://baseball.hu/hu/2010/10/szentendre-sleepwalkers-obuda-brick-factory-elo-2/
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
A baseball azért kiszámíthatatlanabb ennél 😊 de kétségtelen, hogy az idei NL mezőny nem olyan jó, mint a tavalyi vagy a tavalyelőtti. Mellesleg vicces, hogy egy bő hónapja Hurka azt mondta, hogy legfeljebb a WC-re lehet esélyünk nagy hajrával,a csoport elúszott, nem hitte el nekem, hogy a szeptember nagyon hosszú tud lenni 😛 végül simán az egész MLB legjobb mérlegét hoztuk, az NL-ből pedig abszolút kimagaslottunk.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nem semmi NL West végjátéka a SF és a SD között, és a Braves-szel akár még hármas holtverseny is lehetne, akkor két tiebreaker jönne. 😀TheMileHighCity
Az kéne, hogy a Giants nyerjen a Braves meg szívjon és az extrameccset húzza be a San Diego, álomszerű bracket lenne. Mondjuk annyi hátrány volna, hogy nyugati parti meccseket is nézni kéne de hát istenem.Rajna
Én csak annak szurkolok, hogy ne jusson be két NL West-es, na meg két tiebreaker mekkora poén lenne, éjjel hallottam, hogy van ilyen lehetőség.

De egyébként szerintem mindegy mi lesz, a Phils könnyen meccsvesztés nélkül mehet a WS-ig; a Padres és a Reds nem PO-kaliberű csapat, a Giants is max Lincecum meccsein lehet veszélyes, a Braves meg úgyse jut be, és egyébként is macska-egér harcot folytattok velük.

Amúgy Pujols jófej volt, többször is felhívta Olivo-t, hogy mi van vele, úgy korrekt, ha ezt is leírom... A tegnapi meccsen az idegesített, hogy Holliday hogy ünnepeltette magát, miután egy error-ral meglett neki a walk-off, enyhén szánalmas volt.

*Ja, CarGo nem játszott tegnap sem, és ma sem fog, szóval .336-tal, 34 HR-nal és 117 RBI-jal fejezi be az évet. Ha jövőre nem lesz egész évben sérült, akkor reális lehet a .350 és a 150 ribi, idén legalábbis ebben a formában könnyen meglett volna, ha mondjuk az utolsó két hónapban nem járt volna ekkora fájdalommal megfogni az ütőt.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Nem is láttam még olyat, hogy miközben a catcher megpróbálja kiejteni a baserunnert a kettesen, addig a hármason lévő baserunner ellopja a home platet, ergo runt ér el.
Ma Pierre-nek köszönhetően láttam. 😀

Egyébként, Brent Morel nagyon jó 3B lesz. Nagyszerű védő. Meglepne, ha jövőre nem ő lenne már a szezon legelejétől a "mindennapos" 3B-nk.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Nem semmi NL West végjátéka a SF és a SD között, és a Braves-szel akár még hármas holtverseny is lehetne, akkor két tiebreaker jönne. 😀TheMileHighCity
Az kéne, hogy a Giants nyerjen a Braves meg szívjon és az extrameccset húzza be a San Diego, álomszerű bracket lenne. Mondjuk annyi hátrány volna, hogy nyugati parti meccseket is nézni kéne de hát istenem.

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Mi volt Esc?

Tudod mit néztem? Ahhoz képest hogy csak 3 meccset játszottam egyedül te előzöl meg NBIII-ban SB-ben 😀Matthew99
23-12 ide.
Jó meccs volt. Az Árpit megütöttük az elején, majd onnantól kezdve egész jól támadták a zónát a pitchereink, szóval nem lett szoros. Én persze ütöttem egy sima, csak éppen foul ball HRt. Remélem jövőhéten jössz, lehet belőle doubleheader...Escalade
Jesszusom miért nem lehet már elfelejteni azt az embert. Én még nem láttam, hogy jól dobott volna valaha is. Megpróbálok jövő héten menni és kicsit közelebb hozni a két csapatot, de 2 meccset nem tudom, hogy bírok-e. Te meg ne swingelj olyan gyorsan 😛


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nem semmi NL West végjátéka a SF és a SD között, és a Braves-szel akár még hármas holtverseny is lehetne, akkor két tiebreaker jönne. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Bede Márton: Mr. Manuel, ön retardált?
Jerry Manuel: Igen, de már 4 hete nem csináltam retardált dolgot, így gondoltam jelzem, hogy van még bennem kakaó. A szerdán kezdőként 7 inninget dobó Dickey-t dobattam ma egy inning erejéig és ha sikerül, holnap is játszatni kívánom.
BM: Köszönöm az interjút.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Mi volt Esc?

Tudod mit néztem? Ahhoz képest hogy csak 3 meccset játszottam egyedül te előzöl meg NBIII-ban SB-ben 😀Matthew99
23-12 ide.
Jó meccs volt. Az Árpit megütöttük az elején, majd onnantól kezdve egész jól támadták a zónát a pitchereink, szóval nem lett szoros. Én persze ütöttem egy sima, csak éppen foul ball HRt. Remélem jövőhéten jössz, lehet belőle doubleheader...

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Mi volt Esc?

Tudod mit néztem? Ahhoz képest hogy csak 3 meccset játszottam egyedül te előzöl meg NBIII-ban SB-ben 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
...TheMileHighCity
Kezdek félni tőled... 😀Matthew99
Ha majd egyszer Filip Colorado állam kormányzója lesz, akkor az összes többi köcsög csapatot eltűnteti még az emberek emlékezetéből is, és csak coloradói csapatok lesznek minden major ligában. 😀