Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Nesze neked 105 mph 😛 mondjuk Aroldist csíőem eléggé de most nagyon örülök, hogy megég, bár nem egészen az ő hibája.

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Abszolút nem bánom, hogy Utley-nak két brainfartja is volt, de Howardnak a másodiknál le kell jönni a bagről és elkapni a labdát, mert azzal megmentették volna a runt.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Ezt durva hiba volt, ha nincs meg a DP akkor is Arroyo jön, nem lett volna gond

Perception is reality.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
A kommentátor kicsit meg van kavarva, már harmadszor hívja Royalsnak a Redst, de egyszer keverte is a két csapatot (Oswalt's record against Philadelphia is... és bemondja a Reds ellenit 😀 )

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Lol, Oswaltot ezért sem érdemes Dochoz hasonlítani. Ettől még innen dobhat egy perfectet is akár, nem szívbajos hálisten.

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Woot egy Reds run, ezt is megértük 😊

Perception is reality.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Az eheti Simpsons címe MoneyBART, ha esetleg nem is követitek az epizódokat, ezt szerintem érdemes lesz. 😊marci
a tartalom alapján érdekes lehet 😊
már volt korábban is egy baseballos rész, amikor Burns összeszedett egy all-star csapatot az erőműnek, mondjuk 18 éve Scioscia még máshogy volt ábrázolva 😀

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Az eheti Simpsons címe MoneyBART, ha esetleg nem is követitek az epizódokat, ezt szerintem érdemes lesz. 😊
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Sajna Esc most se fogunk találkozni. Most voltam kicsit kint dobálni és totál kész a kezem. Azért meg, hogy végignézzem nem megyek fel (benzinbe se jó buli és mazochista sem vagyok). Szóval jó időt és jó meccset nektek! Győzzön a jobb.Matthew99
Sajnálom. Majd jövőre

Btw: Vác, ti indultok a következő szezonban?

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Sajna Esc most se fogunk találkozni. Most voltam kicsit kint dobálni és totál kész a kezem. Azért meg, hogy végignézzem nem megyek fel (benzinbe se jó buli és mazochista sem vagyok). Szóval jó időt és jó meccset nektek! Győzzön a jobb.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
edit 2: Tampa Bayben pedig nem csak az építészek, de a fodrászok is alkalmatlanok. Ezek a hajszerkezetek önmagukban kiáltanak a sweepért.Escalade
Remélem nem Longoria pamacsára gondolsz, mert Tulonak is olyan van, szóval az csak király lehet.marci
😀 Ezt most vettem észre. Azért volt olyan haja, mert az egész szezon alatt nem vágatta le babonából, szóval király volt. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Martinez drága lesz, valószínűleg más IF fog kelleni, pl ezért kellett volna Cantu-ért trade-elni, de még így is lehet hasznos utility-t hozni, aki 1B is lehet. Helton azt nyilatkozta, hogy folytatni fogja. DLR maradása fontos lenne, a bullpenbe én nem várok komoly igazolást, a maradékból fogunk inkább selejtezni.

Amúgy egyéni évértekelő és jövőképek:
http://denversports.blog.hu/2010/10/08/rockies_egyeni_ertekelesek

Később lesz még több is, csak hogy lenyugodjak... 😂TheMileHighCity
maradjon de ne 10+ millióért PH-nak. Annak még nagyon jó lenne, de ennyi pénzért...
Szerintem lesz penbe igazolás. Betancourt menni fog.
Daley, Belisle, Reynolds, Street és long relievernek még Rogers aki maradhat. a többi szar.
És ebben egy balkezes sincs. Szóval az fog jönni egy, mert Morales botrányos.haromt
Betancourt két évre írt alá tavaly...
Reynolds balos, jövőre már tavasszal fent kezdhet, meg szerintem azt a szerencsehuszár Beimelt is lehet megtartjuk, szintén lefty. Morales elég bizonytalan volt, de a szezon vége felé azt mondták, hogy megkapja a lehetőséget jövőre is. Bár valóban nem ártana egy megbízhatóbb lefty reliever.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Martinez drága lesz, valószínűleg más IF fog kelleni, pl ezért kellett volna Cantu-ért trade-elni, de még így is lehet hasznos utility-t hozni, aki 1B is lehet. Helton azt nyilatkozta, hogy folytatni fogja. DLR maradása fontos lenne, a bullpenbe én nem várok komoly igazolást, a maradékból fogunk inkább selejtezni.

Amúgy egyéni évértekelő és jövőképek:
http://denversports.blog.hu/2010/10/08/rockies_egyeni_ertekelesek

Később lesz még több is, csak hogy lenyugodjak... 😂TheMileHighCity
maradjon de ne 10+ millióért PH-nak. Annak még nagyon jó lenne, de ennyi pénzért...
Szerintem lesz penbe igazolás. Betancourt menni fog.
Daley, Belisle, Reynolds, Street és long relievernek még Rogers aki maradhat. a többi szar.
És ebben egy balkezes sincs. Szóval az fog jönni egy, mert Morales botrányos.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Én már az FA piacot nézegetem. A jó arc csapatok úgyse nyernek WS-t (Rays, Rangers, Twins) így érdektelen.

Nagyon kéne egy slugger 1B. Derek Lee vagy Berkman jó lehetne. Igazából tényleg az segítene a rockieson,ha visszavonulna Helton. Akkor lenne pénz esetleg Cliff Lee-re, mert ami még nagyon fontos lenne, Ubaldo mögé egy másik ace. Annélkül esélyünk sem lehet jövőre playoffra. Rebesgetik hogy V.Martinezt szeretnénk, hát nem tudom. Mégiscsak a C az eredeti posztja. Persze nem lenne rossz ő sem. Illetve meg kell tartani DLR-t. Cook-ot az utcára vagy cseréljük el egy zsák labdára.
Ubaldo, valaki FA/trade, DLR, Hammel, Chacin nem lenne olyan szar.
Ja és még kéne egy closer type RP. Gregg mondjuk, aki setupnak is jó. Persze komoly takarítás kell a bullpenben. Dotel mehet amerre lát, Morales, Corpas dettó. Jövőre talán már feljöhet Christian Friedrich.

Egyébként ezeket a Type A meg B FA-kat nem értemharomt
Martinez drága lesz, valószínűleg más IF fog kelleni, pl ezért kellett volna Cantu-ért trade-elni, de még így is lehet hasznos utility-t hozni, aki 1B is lehet. Helton azt nyilatkozta, hogy folytatni fogja. DLR maradása fontos lenne, a bullpenbe én nem várok komoly igazolást, a maradékból fogunk inkább selejtezni.

Amúgy egyéni évértekelő és jövőképek:
http://denversports.blog.hu/2010/10/08/rockies_egyeni_ertekelesek

Később lesz még több is, csak hogy lenyugodjak... 😂


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én már az FA piacot nézegetem. A jó arc csapatok úgyse nyernek WS-t (Rays, Rangers, Twins) így érdektelen.

Nagyon kéne egy slugger 1B. Derek Lee vagy Berkman jó lehetne. Igazából tényleg az segítene a rockieson,ha visszavonulna Helton. Akkor lenne pénz esetleg Cliff Lee-re, mert ami még nagyon fontos lenne, Ubaldo mögé egy másik ace. Annélkül esélyünk sem lehet jövőre playoffra. Rebesgetik hogy V.Martinezt szeretnénk, hát nem tudom. Mégiscsak a C az eredeti posztja. Persze nem lenne rossz ő sem. Illetve meg kell tartani DLR-t. Cook-ot az utcára vagy cseréljük el egy zsák labdára.
Ubaldo, valaki FA/trade, DLR, Hammel, Chacin nem lenne olyan szar.
Ja és még kéne egy closer type RP. Gregg mondjuk, aki setupnak is jó. Persze komoly takarítás kell a bullpenben. Dotel mehet amerre lát, Morales, Corpas dettó. Jövőre talán már feljöhet Christian Friedrich.

Egyébként ezeket a Type A meg B FA-kat nem értem
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nem tudom mennyire vagytok képben, létezik egy Game Score nevű stat, amit anno Bill James fejlesztett ki és a célja az, hogy megmutassa mennyire volt jó, domináns egy dobó egy adott mérkőzésen.

Start with 50 points. Add 1 point for each out recorded, (or 3 points per inning). Add 2 points for each inning completed after the 4th. Add 1 point for each strikeout. Subtract 2 points for each hit allowed. Subtract 4 points for each earned run allowed. Subtract 2 points for each unearned run allowed. Subtract 1 point for each walk.

Ami az érdekesség, hogy ezzel a módszerrel Lincecum startja (96) felülmúlta Halladay-ét (94). 😊 Nyilván a strikeoutok miatt jött ki Timnél a magasabb érték (és most arról is eldiskurálhatunk, hogy a strikeout jobb-e, mint a stabilan gyenge kontakt -- egyik halálosan biztos, hogy nem lesz ütés, a másik kicsit kevésbé viszont a kontakt kevesebb dobással jár), de gondoltam érdekes. 😊
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
De akkor nem írom be minden egyes alkalommal, majd áprilisban mellékelek egy listát. 😀TheMileHighCity
Hol lehet megszavazni?

Cserébe itt Lincecummal volt a legkevesebb baj. Tim (az ő mércéjéhez képest) közepes stuff-al 2-hit, 14K shutout.
Ez a Braves pithingtől eltekintve nem PO szint (bejutottak, ergo megérdemlik, és drukkolok is nekik, szóval nem savanyú a szőlő effekt...khm). Kár érte, pedig jó hangulatú series lehetne belőle...

edit: sajnos ez a PO sem múlik el bírózás nélkül. Az a virtuális zóna szerintem csak polgárpukkasztás, rengetegszer pontatlan. Viszont csak tegnap volt 3 kritikus hiba (kettő komolyan befolyásolta a hazai csapat do-or-die meccsét, Posey pedig tisztán kiesett a lopásánál) amelyik közül egyik sem volt igazán nehéz call.Escalade
Igen, a zónás dolog tényleg bizonytalan, illetve ha konzisztens a bíró, akkor senkit sem fog zavarni, hogy pl. a zóna külső oldala mellé érkező labdák strike-ok. És én azt sem bánom, hogy amikor a zóna tök másik felére jön a labda (és a catchernek igyekeznie kell, hogy elkapja), azt ballnak ítéli még akkor is, ha éppen zónát ért.

Viszont a foulballt, meg a bázison az outokat nyugodtan lehetne normálisan ítéleni. A check-swing kicsit szürke tekrület, mert a szabály sem egyértelmű, de Posey lopása, a Golson-catch vagy a foulballok megítélése viszonylag egyszerű dolog.

A Posey-stealről mondta valamelyik fejes, hogy azért baszhatta el a spori, mert nem volt jó helyen. Marha jó indok. 😊
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
marcit talán érdekelheti:
ST. PETERSBURG, Fla. -- White Sox assistant general manager Rick Hahn will interview for the New York Mets' vacant GM job, a major league source said Thursday.

Hahn expanded his scouting duties to the amateur side in 2008. Hahn is highly regarded for his negotiating skills, knowledge of baseball rules and his organization.
Hahn withdrew his name from consideration in past openings in Pittsburgh and St. Louis in past seasons.

The Mets are also set to interview Allard Baird and Josh Byrnes next week.
Nem örülnék, ha Hahn lenne a befutó.Mikey
Örömmel olvastam, az SNY honlapján kifaggattak egy Sox-bloggert, aki zömmel jókat mondott róla. Szóval bizakodok. 😊
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
De akkor nem írom be minden egyes alkalommal, majd áprilisban mellékelek egy listát. 😀TheMileHighCity
Hol lehet megszavazni?

Cserébe itt Lincecummal volt a legkevesebb baj. Tim (az ő mércéjéhez képest) közepes stuff-al 2-hit, 14K shutout.
Ez a Braves pithingtől eltekintve nem PO szint (bejutottak, ergo megérdemlik, és drukkolok is nekik, szóval nem savanyú a szőlő effekt...khm). Kár érte, pedig jó hangulatú series lehetne belőle...

edit: sajnos ez a PO sem múlik el bírózás nélkül. Az a virtuális zóna szerintem csak polgárpukkasztás, rengetegszer pontatlan. Viszont csak tegnap volt 3 kritikus hiba (kettő komolyan befolyásolta a hazai csapat do-or-die meccsét, Posey pedig tisztán kiesett a lopásánál) amelyik közül egyik sem volt igazán nehéz call.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 707
marcit talán érdekelheti:
ST. PETERSBURG, Fla. -- White Sox assistant general manager Rick Hahn will interview for the New York Mets' vacant GM job, a major league source said Thursday.

Hahn expanded his scouting duties to the amateur side in 2008. Hahn is highly regarded for his negotiating skills, knowledge of baseball rules and his organization.
Hahn withdrew his name from consideration in past openings in Pittsburgh and St. Louis in past seasons.

The Mets are also set to interview Allard Baird and Josh Byrnes next week.
Nem örülnék, ha Hahn lenne a befutó.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Szuperdzsájentsz:
http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=12772687
Kicsit arcátlan, hogy a fuckniaiaknak mindent lehet... most arról ne beszéljünk, hogy Timmy-nek úgy mozgott a zone, ahogy a haját fújta a szél, mert már megszoktuk. Talán ennél nagyobbat már nem tudnak csalni.TheMileHighCity
Neked meddig tart feldolgozni, hogy a Rockies kiesett? 😛 Remélem minél hamarabb sikerülni fog, mert már elképesztően zavaró ez az állandó mindenki szar, köcsög vagy csal dolog. Normálisan is meg lehet fogalmazni dolgokat... Minden playoff résztvevőről írtál már ilyen jelleggel szinte, szóval javasolnék egy kis pihenőt, ne nézd, ha ennyire zavar minden a Rockieson kívül...gsn
Ez egy teljesen nyugodt, valós ténymegállapítás volt, mintha nem lenne teljesen igazam. De akkor nem írom be minden egyes alkalommal, majd áprilisban mellékelek egy listát. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
gsn 3 548
Szuperdzsájentsz:
http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=12772687
Kicsit arcátlan, hogy a fuckniaiaknak mindent lehet... most arról ne beszéljünk, hogy Timmy-nek úgy mozgott a zone, ahogy a haját fújta a szél, mert már megszoktuk. Talán ennél nagyobbat már nem tudnak csalni.TheMileHighCity
Neked meddig tart feldolgozni, hogy a Rockies kiesett? 😛 Remélem minél hamarabb sikerülni fog, mert már elképesztően zavaró ez az állandó mindenki szar, köcsög vagy csal dolog. Normálisan is meg lehet fogalmazni dolgokat... Minden playoff résztvevőről írtál már ilyen jelleggel szinte, szóval javasolnék egy kis pihenőt, ne nézd, ha ennyire zavar minden a Rockieson kívül...

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Szuperdzsájentsz:
http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=12772687
Kicsit arcátlan, hogy a fuckniaiaknak mindent lehet... most arról ne beszéljünk, hogy Timmy-nek úgy mozgott a zone, ahogy a haját fújta a szél, mert már megszoktuk. Talán ennél nagyobbat már nem tudnak csalni.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
az ace pitcherek eddig kegyetlenek, Lee, Lincecum és Doc is sima win, Doc no-hitter, Lincecum 14 K, valamint C.J. Wilson is egy sima shutoutot csinált, az AL-ben úgy tűnik eldőlt, hogy ki játsza a CS-t, bár sztem Garza behúzza a Raysnek a 3. meccset

ma pedig végre élőben tudom megnézni a csapatunk meccsét, Oswalt vs. Arroyo, Oswalt nagyon jó formában van, nem lehet probléma
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ezaz! Pettitte király volt, de kellett tőle ez a hét inning. A bullpen így legalább kapott egy nap extra pihit. Wood gyönyörű nyolcadikat, Rivera pedig még gyönyörűbb kilencediket hozott le. Berkman és Granderson eddig nagyon kemények. Így tovább!
Hajrá Yankees!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/