Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Most kapcsolódtam be, rohadt jó az ez állandó pitch-tracker a kép jobb oldalán. Lee brutálisan dobálgatja a zóna sarkát.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
jövőre Lee a Metsben vagy a Yankeesben lesz? 😊
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
A Phils folytó divatszagától rosszul leszek, bár nekik legalább a tudásukat elismerem. A Reds nem PO-csapat, csak egy sereg piros bohóc egy faszszíV(ott)óval az élen. 😀
TheMileHighCity
Jaj istenem, a jókat divatozni nem menő 😛 aki abszolút divat baseballban az tuti BoSox vagy Yankees drukker.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Elég mókás eddig a "duel". Az első inningben 2 komoly helyzetből jött ki minkét pitcher, erre Jeff egy RBI double-t tol Marci orra alá.

Ja és ezt a Tropicana Field-et rég be kellett volna tiltani. Egyszerűen ocsmány.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Bár a mai meccsek közül még ez az Rays-Rangers olyan párosítás, ahol nem hányok és fosok egyszerre mindkét csapattól.TheMileHighCity
Azért a Reds @ Phillies is nézhető lesz. Legalábbis számomra. 😊

Remélem sokáig jut a Cincy, mert rajtuk kívül nincs olyan csapat, amely meccsének a nézésére rá tudnám venni magam, szeressem akármennyire is a baseballt. 😛Mikey
A Phils folytó divatszagától rosszul leszek, bár nekik legalább a tudásukat elismerem. A Reds nem PO-csapat, csak egy sereg piros bohóc egy faszszíV(ott)óval az élen. 😀

*Közben tessék, Francoeur a clutch player megint villant. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Bár a mai meccsek közül még ez az Rays-Rangers olyan párosítás, ahol nem hányok és fosok egyszerre mindkét csapattól.TheMileHighCity
Azért a Reds @ Phillies is nézhető lesz. Legalábbis számomra. 😊

Remélem sokáig jut a Cincy, mert rajtuk kívül nincs olyan csapat, amely meccsének a nézésére rá tudnám venni magam, szeressem akármennyire is a baseballt. 😛
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor


😀 Azért elég pocsék playoff-mezőny gyűlt össze. 😛

Bár a mai meccsek közül még ez az Rays-Rangers olyan párosítás, ahol nem hányok és fosok egyszerre mindkét csapattól.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
MLB.comon most lehet nézni a Path to the Postseason műsort by MLB Network. Kettőig tart és nagyon színvonalas.

TOMORROW IS PLAYOFF TIME!!!

Akiken szorítok:
AL: Twins&Rangers
NL: Itt mindegyik csapat szinte szimpi, de örülnék egy meglepetésnek a Red részéről.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
kis kedvcsináló a Phillies-reds meccshez, az idei regular season legnagyobb 4 meccses seriese volt, ez 1000 %
http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2010_07_08_cinmlb_phimlb_1&mode=wrap (Schneider walk-off homér a 10.inningben)
http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2010_07_09_cinmlb_phimlb_1&mode=wrap (hatalmas comeback 7-1-ről a 9-ben, majd Howard walk-off HR a 10-ben
http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2010_07_10_cinmlb_phimlb_1&mode=wrap (Wood 8 inningen keresztül tartó perfect gameje, majd Rollins walk-off single a 11-ben
http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2010_07_11_cinmlb_phimlb_1&mode=wrap (óriási pitcher teljesítmények, itt is egy Rollins singlevel nyertünk)
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 719 — Sworn to the Black
Chicago Tribune-ről:
TOKYO (AP) — Former major leaguer Matt Murton broke Ichiro Suzuki's record for the most hits in a single season in Japanese Professional Baseball on Tuesday.

Murton got his 211th hit of the season with a two-run single to center in the second inning for the Hanshin Tigers against the Yakult Swallows.

Suzuki set the previous record of 210 in 1994 for the Orix BlueWave.

When Suzuki set the record, the regular season consisted of 130 games. Since then, the season has been extended by 14 games and Murton was playing in his 142nd game of the season.

"1994 and 2010 are two different seasons," Murton said. "He did it in 130 games. It is what it is, it's a great honor. In terms of Ichiro, this doesn't change anything. He's one of the best players in baseball."
Mikey
Erről az jut eszembe, amikor Roger Maris megdöntötte Babe HR rekordját '61-ben hosszabb alapszakaszban, és mindenki szarrá fikázta érte. Plusz Japánban nem engedik Oh HR rekordját amcsik által megdönteni, ha volt valaki aki már ott volt, hogy behozza, akkor azt inkább sétáltatták. Nehogy ezt a gyereket is szopassák emiatt.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Chicago Tribune-ről:
TOKYO (AP) — Former major leaguer Matt Murton broke Ichiro Suzuki's record for the most hits in a single season in Japanese Professional Baseball on Tuesday.

Murton got his 211th hit of the season with a two-run single to center in the second inning for the Hanshin Tigers against the Yakult Swallows.

Suzuki set the previous record of 210 in 1994 for the Orix BlueWave.

When Suzuki set the record, the regular season consisted of 130 games. Since then, the season has been extended by 14 games and Murton was playing in his 142nd game of the season.

"1994 and 2010 are two different seasons," Murton said. "He did it in 130 games. It is what it is, it's a great honor. In terms of Ichiro, this doesn't change anything. He's one of the best players in baseball."
Mikey
Rockies nevelés 😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Chicago Tribune-ről:
TOKYO (AP) — Former major leaguer Matt Murton broke Ichiro Suzuki's record for the most hits in a single season in Japanese Professional Baseball on Tuesday.

Murton got his 211th hit of the season with a two-run single to center in the second inning for the Hanshin Tigers against the Yakult Swallows.

Suzuki set the previous record of 210 in 1994 for the Orix BlueWave.

When Suzuki set the record, the regular season consisted of 130 games. Since then, the season has been extended by 14 games and Murton was playing in his 142nd game of the season.

"1994 and 2010 are two different seasons," Murton said. "He did it in 130 games. It is what it is, it's a great honor. In terms of Ichiro, this doesn't change anything. He's one of the best players in baseball."
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
picsába, hogy Redsel kezdünk, jobb lett volna a másik 2-őt kapni most 😊 mondjuk úgyis mind1, melyik 2 csapatot győzzük le most 😛
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Az utolsó 14 meccsből 13-at buktuk, de a végén már olyan összeállításunk volt, amivel a szezon közben a Triple-A-ben vitézkedtünk, közben ezek még Pujols-szal meg Holliday-jel erőlködtek.TheMileHighCity
😂 😂

Legalja, komolyan. De legalább vége a szezonnak, kicsit pihenhettek. Bár most meg az Avst nyomják majd el... 😊 😉Rammer
Ne is mondd, már az előidény alatt elment a kedvem az egésztől, miután a kingz lemészárolta a fél csapatot... 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Minayat most eldugják valami semmilyen pozícióba hogy ne kelljen neki egy csomót fizetni kirúgás miatt?Ork
Ugyanannyit kap, akármit csinál (évi $1M még két évig). Csak egyelőre nem tudni, hogy a leendő GM számít-e rá a scouting részlegben vagy máshol, illetve maga Minaya akar-e dolgozni a klubnál.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Minayat most eldugják valami semmilyen pozícióba hogy ne kelljen neki egy csomót fizetni kirúgás miatt?
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Közben megerősítette a Mets, hogy nem érvényesítjük Manuel opcióját, Minaya pedig mostantól nem GM, de az még nem tiszta, hogy fog-e csinálni valamit a csapatnál.

Az egész üggyel kapcsolatban annak örülnék a legjobban, ha megfogadnák (és később betartanák), hogy Jeff Wilpon (az öreg Freddel szerencsére nincs ilyen gond) nem fog folyton belepofázni a szakmai vezetés dolgába, max annyiban, hogy megmondja mennyi a büdzsé.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Jenks menjen, az egyszerű kérdés, de pl. Dunn már nem annyira, szerintem. Ha Konerko nem maradna, sem biztos, hogy idehoznám, mert akkor nálam egyértelműen Viciedo lenne a 1B, míg Dunnak a DH szerep ugye nyilvánvalóan kevés lenne. Az ugyanakkor igaz, hogy egy lefty slugger kell...Mikey
Ezt nem értem. Megkapja ugyanazt a pénzt és mellé nem kell védekeznie? Szerintem inkább ezt választaná, mint egy 1B-állást, nem az a fajta, aki azon aggódna, hogy túl kevés lehetőséget kap védekezésben.marci
Még a non-waiver deadline-kor olvastam egy nyilatkozatát, miszerint ő 1B akar lenni akkor is, ha elkerül Washingtonból, és a Soxhoz is csak azért jött volna akkor, mert csak 2 hónap DH-eskedésről lett volna szó, nem többről.Mikey
Ez érdekes a részéről. Most utánaolvastam az mlbtraderumorson, állítólag még most is tartja ezt az álláspontját. Fura.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Jenks menjen, az egyszerű kérdés, de pl. Dunn már nem annyira, szerintem. Ha Konerko nem maradna, sem biztos, hogy idehoznám, mert akkor nálam egyértelműen Viciedo lenne a 1B, míg Dunnak a DH szerep ugye nyilvánvalóan kevés lenne. Az ugyanakkor igaz, hogy egy lefty slugger kell...Mikey
Ezt nem értem. Megkapja ugyanazt a pénzt és mellé nem kell védekeznie? Szerintem inkább ezt választaná, mint egy 1B-állást, nem az a fajta, aki azon aggódna, hogy túl kevés lehetőséget kap védekezésben.marci
Még a non-waiver deadline-kor olvastam egy nyilatkozatát, miszerint ő 1B akar lenni akkor is, ha elkerül Washingtonból, és a Soxhoz is csak azért jött volna akkor, mert csak 2 hónap DH-eskedésről lett volna szó, nem többről.
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Mikor adják az SS-t és a GG-t?
Az AL Silver Slugger nálam elég egyértelmű
McCann-Votto-Uggla-Wright-Tulo-Holliday, Cargo, Braun-Gallardoharomt
Nem lepne meg ha 1B úgy lenne, hogy Votto vagy Pujols, attól függően ki lesz az MVP. Amire szerintem Votto esélyesebb hogy megkapja, akkor Pujols SS.

Cardsból aki nálam dij-esélyes:
GG: Molina, Pujols és Waino
SS: Pujols és Holliday
MVP: Pujols top3ban lesz, legnagyobb eséllyel második (Votto nyer, CarGo 3.)
CY: Waino 2. lesz Doc mögött, de mindenképp top3.
RoY: Garcia top3.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mikor adják az SS-t és a GG-t?
Az AL Silver Slugger nálam elég egyértelmű
McCann-Votto-Uggla-Wright-Tulo-Holliday, Cargo, Braun-Gallardoharomt
kár hogy ez az NL 😀Ork
jóvan vazze 😛 Megszoktam már hogy Aval kezdődik a konfom 😊
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
annak örülök hogy Miggynek megmaradt az RBI előnye :cool:


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Mikor adják az SS-t és a GG-t?
Az AL Silver Slugger nálam elég egyértelmű
McCann-Votto-Uggla-Wright-Tulo-Holliday, Cargo, Braun-Gallardoharomt
kár hogy ez az NL 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mikor adják az SS-t és a GG-t?
Az AL Silver Slugger nálam elég egyértelmű
McCann-Votto-Uggla-Wright-Tulo-Holliday, Cargo, Braun-Gallardo
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Mondjuk Castro idén pont végig egészséges volt, kb. egyedüliként a csapatban. 😊

Jenks menjen, az egyszerű kérdés, de pl. Dunn már nem annyira, szerintem. Ha Konerko nem maradna, sem biztos, hogy idehoznám, mert akkor nálam egyértelműen Viciedo lenne a 1B, míg Dunnak a DH szerep ugye nyilvánvalóan kevés lenne. Az ugyanakkor igaz, hogy egy lefty slugger kell...Mikey
Ezt nem értem. Megkapja ugyanazt a pénzt és mellé nem kell védekeznie? Szerintem inkább ezt választaná, mint egy 1B-állást, nem az a fajta, aki azon aggódna, hogy túl kevés lehetőséget kap védekezésben.

Kösz JJ, nem is tudtam, hogy írogattak mindenkiről, gyorsan meg is nézem, hogyan lehet a Mets-ből jövőre bajnok. 😊