Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
az egészről a béna Rays tehet, kellett nekik pont a Yankeest dobni a Twinsnek, de nektek jövőre is max cska ilyen örömötök lesz 😛
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 707
végre egy jó hír,a twins megkapta a sweepet 😊Joci
Ezért aztán megérte bejutniuk. 😊
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
végre egy jó hír,a twins megkapta a sweepet 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Esc' indulunk és nb2-t megnyerjükShortstop
Rögtön NB2be mentek?Escalade
Igen úgy érezzük, hogy tudjuk hozni azt a szintet, plusz azért ott már komolyabban kell venni a dolgot.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nagyszerű videómontázs a 2010-es alapszakaszról: Images of the year

(azonban titkos forrásból tudom, hogy ez még nem a kész verzió, ugyanis arról az összes Rockies játékost ki fogják vágni)Escalade
Nálam már nem jelent meg egy Rockies-os sem, csak a divatcsapatok embereit láttam... 😀

A Twins kisöprését úgy veszem, hogy Jeter bosszút állt rajtuk Tulo-ért. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Meglep, hogy se a Rangers, se a Rays nem használ hármas rotációt. A Rangers részéről még okés, hogy a döntő meccsen Cliff Lee mehessen a dombra, nehogy egy CJ Wilson, de a Rays-nél ilyen gond nincs, a 3 days rest meg nem olyan vészes.

Mindegy, ha Davis és Hunter összehozzák, hogy legyen egy ötödik meccs, nem bánom. 😊
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nagyszerű videómontázs a 2010-es alapszakaszról: Images of the year

(azonban titkos forrásból tudom, hogy ez még nem a kész verzió, ugyanis arról az összes Rockies játékost ki fogják vágni)Escalade
Ez nagyon zsír.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nagyszerű videómontázs a 2010-es alapszakaszról: Images of the year

(azonban titkos forrásból tudom, hogy ez még nem a kész verzió, ugyanis arról az összes Rockies játékost ki fogják vágni)

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
én sem gondoltam volna, hogy cc lesz a leggyengébb és nagyon kellett ez a söprés, mert a 3-as rotáció miatt holnap ő kezdett volna, így viszont péntekig pihenhet. Szerintem Riverát azért kellet dobatni, mert idén, ha hosszabb szünetet tartott, kissé rozsdásnak hatott. Szóval szerintem kellett ez az "átmozgatás" neki. Remélem a texas jön, mert dome-ban nem igazán megy - legalábbis girardi örült, hogy nem dome jött az első körben.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
SÖPRÉS! 😊
Na, ha valaki előre mondja, hogy a három Yankee starter közül Sabathia startja lesz a leggyengébb... 😊
Hughes nagyon lazán lehozott hét inninget, az offense pedig megint mögötte volt végig, Thames első találata a rájátszásban egy 2R-HR, később Swish is kivágott egyet. De végig termelték a pontokat a srácok.
Wood a nyolcadikban kapásból engedett egy duplát, amiből pont is lett, aztán egy outnál meg is töltötte a bázisokat, Logan aztán egy dobással kiejtette Kubelt (popout a mound mellé), Robertson pedig három dobással Youngot egy sima flyouttal centerbe. Riverát nem tudom miért nem lehetett békén hagyni és pihentetni.
Sajnálom, hogy ilyen szerencsétlen a Minnesota, Morneauval biztosan szorosabbá tették volna.
ALCS here we come!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ez a mai HPU tragédia. A zóna teteje és az outside corner tippjáték.

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Crawford vagy nagyon formán kívül van, vagy nagyon világos a háttér vagy mind a kettő. 2 on, 2 out az 5.-ben és két teljesen üthető, belt-high labdáról lemarad, hogy aztán jöjjön a zóna fölé a fastball és annak rendje és módja szerint alálenget.

Nagyon durván betli a teljes Rays-ütősor.
több mint 13 éve
rsk 66
holnap eldőlhet a magyar bajnoki cím sorsa! a három győzelemig tartó sorozatban 2:1-re vezet a Szentendre Sleepwalkers, miután ma drámai csatában 4:3 arányban legyőzték az Óbuda Brick Factory-t!

a 4. mérkőzés 10.10. vasárnap 11:00-tól kezdődik Érden, térkép: http://href.hu/x/dd39

lesz élő közvetítés is a baseball.hu-n.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Az idősebb Tony Gwynnek nyálmirigyrákja van (ha jól használtam a szótárt). Jobbulást. :/
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Esc' indulunk és nb2-t megnyerjükShortstop
Rögtön NB2be mentek?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Esc' indulunk és nb2-t megnyerjük
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Éjjel a Philly-streamen aludtam el, és 7-kor arra ébredtem, hogy telerakta a bázist a Giants a 10-ben. Megvártam mi lesz, aztán visszaaludtam. 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ezt elkiabáltad JJ a Braves visszajött és 11 inning alatt megnyerték 5-4-reOrk
de méghozzá hogy: egy nagyon durva bases loadedot úszott meg 1 outnál a Braves, ráadásul úgy, hogy előtte Wagner megsérült, de megcsinálták a double playt, majd a 11-ben a semmiből Ankiel kiküldte a Csendes-óceánba a labdát

a mi meccsünkön megint elaludtam, nem hiszem el, mekkora béna vagyok, de innen simán be kell jutni a WS-be
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
ezt elkiabáltad JJ a Braves visszajött és 11 inning alatt megnyerték 5-4-re
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
volt már olyan playoff kör bármelyik major sportban, hogy mindegyik csapat sweeppel jutott tovább? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
A Braves mentálisan teljesen összeroppant mióta rendesen üldözőbe vettük őket a divelsőségért. Pedig szerintem alapjában véve jobbak is a Giantsnél, de így semmi sanszuk nincs.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Én PO tapasztalatnak mondanám... Egyszerűen nem bírta végig fejben a Reds a 9 inninget.

Bobbyn látszik, kicsit szégyenkezett, hogy tegnap lustaságból bent maradt a meccsben a Posey slide után. Ma egy teljesen felesleges vita miatt már a 2. inningben kiszállt. Meglepően amatőr hiba.

edit: fizikai fájdalom nézni ezt a Braves defense-t. Melky és Gonzo ma is alkot.

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Borzalmas vereség, díszcsomagolásban adták át a meccset a Philliesnek.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Botrányos, ahogy a Reds elveszti ezt a meccset..... BTW szerintem Utley out volt kettesen, de ez már csak egy ilyen PO..Petya
Necces volt, a slide tuti időben volt de nagyon hülyén rakta a lábát, nem lehetett látni, hogy megvan-e... de szterintem az megvolt, ami gázabb, az az eljátszott HBP, ami a elgnagyobb vicc, ahogy megkajálta a bíró, hogy egy 102-es fastball után a legkisebb fájdalma sincsen 😀

több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Botrányos, ahogy a Reds elveszti ezt a meccset..... BTW szerintem Utley out volt kettesen, de ez már csak egy ilyen PO..