Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ááááh, nem hiszem el... álmodtam csak...
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a mai alapján a Rangers még egy ideig nem fog hazai playoff meccset nyerni
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Mennyire fájt volna Youngnak, ha testtel blokkolja a labdát? 😊

Mekkora choking ez a Rangers bullpentől.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
One Way To Describe Cliff Lee’s Greatness:

Sandy Koufax, career, postseason:
57 innings, 32 hits, 10 runs, 2 home runs, 11 walks, 61 strikeouts

Cliff Lee, career, postseason:
56 1/3 innings, 32 hits, 11 runs, 1 home run, 6 walks, 54 strikeouts :cool:
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
mutatja a Rays lúzerségét, hogy még Bengienek is volt egy SB-je 😀

ez a szombati meccs meg kegyetlen lesz a Giants ellen, Doc vs. Lincecum, brutál
több mint 13 éve
himynameisadam Atlanta Falcons 1
Sziasztok, van egy csomó baseball ( és kosaras ) kártyám! ha esetleg valakit érdekelne az írjon! üdv, Ádám
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
csak most láttam, hogy a Rangers Hamilton miatt az elején Canada Dryal ünnepelt 😀
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
B-Ref blogon olvastam, hogy anno 1997-ben az első interleague meccset a Giants és a Rangers játszotta, ilyen döntőre ugye most még van esély. Ami érdekesség, hogy Darren Oliver kezdett akkor a Texas színeiben, aki most is Rangers-játékos.

Más: hivatalos, hogy Cox utódja Fredi Gonzalez Atlantában, 3+1 éves szerződést kapott.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Még egy éves Rockies-összefoglaló végig menve kb az összes series-en:
http://denversports.blog.hu/2010/10/12/rockies_a_2010es_szezon


Playoff: szerintem érik a Phils-Yanks döntő idénre is, és hazai kezdésből több esélyük is lehetne, mint tavaly volt...


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Jó, hogy nyert a Texas, így állva maradt egy egyértelműen szimpatikus csapat.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
meglett az első Rangers postseason series győzelem, egy Lee showval 9 IP 1 ER
a Yankees meg örülhet hogy megússzáj a kriptonitjukat Lee-t egy ideig

The Yankees, you remember, were willing to trade their top prospect to avoid the situation they now face:Seeing Cliff Lee in the postseason. 😊
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Elképesztő mi folyik Tampában. 3 baserunning playel vezet a RAngers 3-1re, 7. alja jön. Lee 80 pitch körül jár, nagyon bízok most már a sikerben...
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ha már itt tartunk: A "neighborhood play"alapból egy hülyeség. Értem a lényegét (ne törjenek lábak kettesen), de pont a rutin DPeknél legyen már arra ideje egy major league infieldernek, hogy rálép a bázisra. Abszurdnak tartom, hogy a zónánál milliméterek számítanak, ott pedig métereket néznek el.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Nem láttam az egész meccset, de komolyan, mit csinált ez a 2nd base umpire a Gonzalez rbi errorjánál? Egy olyan ligában, ahol métereket elnéznek "neighborhood play" néven ebbe belekötni... Ráadásul kivételesen rajta volt a force-nál a middle infielder lába.Escalade
ha belegondolsz, akkor ezen lényegében nem múlott semmi, mert tényleg rossz call volt, de attól függetlenül a double play nem lett volna meg, tehát 2 out, és a run ugyanúgy megvan
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Én csak a condensedben láttam, egyik visszajátszáson úgy tűnt, rajta van a spicc, a másikon már nem. Mondjuk ezt nem bánom, hogy büntetik, mert szar volt a dobás a kettesre. Inkább ezt "büntessék", minthogy rutin DP-nél hamarabb engedik el a kettes, mint a labda odaér.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nem láttam az egész meccset, de komolyan, mit csinált ez a 2nd base umpire a Gonzalez rbi errorjánál? Egy olyan ligában, ahol métereket elnéznek "neighborhood play" néven ebbe belekötni... Ráadásul kivételesen rajta volt a force-nál a middle infielder lába.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hát, ez a Braves is elképesztő szerencsétlen csapat, a második meccset vesztették el az errorok miatt, az elsőn meg ugye a legendás bírói ítélet volt a kárukra. Télen el is felejthetnénk a BP-okat, tanuljanak meg védekezeni. 😛
Szerintem a Phils söpörni fogja a Giants-t is, legalábbis nagyon remélem.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Ez megfogott kintről:

2007-2010 NL Central rájátszás adatok (aka NL Comedy Central era 😀 )

Series record: 0 - 5
Game record: 1 - 15
Total Runs Scored/Against: 31 - 77
Average Runs Scored/Against: 1.9 - 4.2

A Central győztesei: Cubs söpörve (2007 & 2008), Cards söpörve (2009), Reds söpörve (2010)...
WC: Brewers 1-3 a Phillies ellen 2008ban...

...

Persze 2002-2006 viszont elég jó volt:

Overall: 11-6
World Series: 1-2
NLCS: 3-4
Division Series: 7-0 (Ez fincsi, főleg összehasonlítva az utóbbi évekkel)


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Na, Hamels is formában van. Nem látom sem a Friscoban, de pláne nem a Bravesben azt az erőt, ami megüti a kezdőinket, Oswalt sem lesz olyan béna mindig, mint volt pénteken. Gyakorlatilag offense nélkül hoztuk le söpréssel a párharcot, a második meccsen kellett segítség a Reds defensetől de akkoris. És a lineup is be kell induljon mert azért nem nyeretlen kétévesek próbálkoznak. A Bravest szeretném, mert nem kezdődnek olyan későn a meccsek és elég szar is a lineupjuk 😀

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Conrad megcsinálta! DS rekord, 4 error egy seriesben! 😀
Előbb nekimegy a 6-6 magas, 3szoros GGer Leenek, hogy leszedjen egy laza popoutot. Majd a meccsen a 3. errorjával (infield 101) egy pár szöget bevert a 2010es Braves koporsójába. Elég hangulatok kis utolsó 2 inning.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ez a Conrad elég nehezen fért volna be a mai bajnoki döntő 2nd base-ére... Átrakták már 3asról 2esre, de labdához ott is hozzá kell érni. Tényleg nincs jobb opció a Bravesnél?

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
davis elég jól dobál most. meglesz ez, azt holnap húzzuk a serialt nagy nehezen 😊
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Gratulálnom kell Esc?Matthew99
Csak ha akarsz 😊
19-6 (7 inning). Majdnem minden klappolt ma, Kori nagyon jó volt, a védelmünk is összeállt az utolsó két meccsre, és az Alex-Pedro páros ellen (akik nem sétáltatnak sokat) szép a 19 pont.Escalade
Mivel jobbak voltatok így megérdemlitek. Az elég szép kettőjük ellen. Sajnos ez az év nem a mienk volt, fokozottan igaz ez rám. Remélem jövőre nem lasszóval kell összeszedni az embereket és én is jobban leszek. És akkor újra találkozhatunk. Shortéknak meg sok sikert az NB II-ben. A tudás megvan hozzá.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Gratulálnom kell Esc?Matthew99
Csak ha akarsz 😊
19-6 (7 inning). Majdnem minden klappolt ma, Kori nagyon jó volt, a védelmünk is összeállt az utolsó két meccsre, és az Alex-Pedro páros ellen (akik nem sétáltatnak sokat) szép a 19 pont.

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Gratulálnom kell Esc?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.