NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Ezt a Japánt James nélkül is hozni kell
Toca
 www.youtube.com/watch?v=5IxStJKUzXg&t=8s
eaglesmcnabb
Komolyan Barca elleni meccset linkelsz te ?
Hova süllyedsz?
Toca
hát ha a bombavédelmünknek nem tudott gólt lőni muszáj 😕
eaglesmcnabb
végülis a Barca védelem is bomba, csak az időzített verzióból
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
csak közlöm, hogy meló miatt nem érek rá nézni, ebből fakadóan rohadt jó meccs lesz
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 932 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ott az első piros a VB-n!
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Pete Carroll közben a kolumbia csapat szövetségi kapitánya
 www.mcclatchy-wires.com/incoming/bgithc/picture213008289/alternates/FREE_1140/Soccer_WCup_Colombia_49038.jpg
braxa88
Láthatóan megöregedett a tavalyi szezonban.
iktriad
Voltunk ezzel így páran.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Okosak a Kolumbok, vén a japán kapus kifarasztjak a terfel cserével
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 932 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL térfélcsere. 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 932 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pete Carroll közben a kolumbia csapat szövetségi kapitánya
 www.mcclatchy-wires.com/incoming/bgithc/picture213008289/alternates/FREE_1140/Soccer_WCup_Colombia_49038.jpg
braxa88
Láthatóan megöregedett a tavalyi szezonban.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Pete Carroll közben a kolumbia csapat szövetségi kapitánya
 www.mcclatchy-wires.com/incoming/bgithc/picture213008289/alternates/FREE_1140/Soccer_WCup_Colombia_49038.jpg
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ezt a Japánt James nélkül is hozni kell
Toca
 www.youtube.com/watch?v=5IxStJKUzXg&t=8s
eaglesmcnabb
Komolyan Barca elleni meccset linkelsz te ?
Hova süllyedsz?
Toca
hát ha a bombavédelmünknek nem tudott gólt lőni muszáj 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Ezt a Japánt James nélkül is hozni kell
Toca
 www.youtube.com/watch?v=5IxStJKUzXg&t=8s
eaglesmcnabb
Komolyan Barca elleni meccset linkelsz te ?
Hova süllyedsz?
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ezt a Japánt James nélkül is hozni kell
Toca

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Ezt a Japánt James nélkül is hozni kell
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!


Japán meccshez

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Mondjuk ha James out, nem tudom ezek a kolumbiai 2-3 gólos jövendölések hogy fognak megvalósulni...
Igor
hát bazmeg, ezért nem kell egy kő alatt élni, én simán számoltam vele, amikor rájuk fogadtam
slowmotion
miért nem kezd James? "bazmeg"
braxa88
sérült elvileg
eaglesmcnabb
Pihentetik a kieséses szakaszra. Addig felesleges fáradnia 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
mindhárom mai meccs 2-1 lesz.

valaki tud külföldről is nézhető streamet az elsőhöz?
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Mondjuk ha James out, nem tudom ezek a kolumbiai 2-3 gólos jövendölések hogy fognak megvalósulni...
Igor
hát bazmeg, ezért nem kell egy kő alatt élni, én simán számoltam vele, amikor rájuk fogadtam
slowmotion
miért nem kezd James? "bazmeg"
braxa88
sérült elvileg

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dawyd728 3 695
Nyugi Kolumbia fanok és sportfogadók! Cuadrado mesterhármassal feledteti majd Hámesz hiányát. 😊
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mondjuk ha James out, nem tudom ezek a kolumbiai 2-3 gólos jövendölések hogy fognak megvalósulni...
Igor
hát bazmeg, ezért nem kell egy kő alatt élni, én simán számoltam vele, amikor rájuk fogadtam
slowmotion
miért nem kezd James? "bazmeg"

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
gyerünk inui! james nélkül az ellen, nyerni kell!

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Mondjuk ha James out, nem tudom ezek a kolumbiai 2-3 gólos jövendölések hogy fognak megvalósulni...
Igor
hát bazmeg, ezért nem kell egy kő alatt élni, én simán számoltam vele, amikor rájuk fogadtam
több mint 5 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hú ez a kolumbiai kezdő annyira nem is király.
szenegáli keret szerintem a legjobb a csoportban.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mondjuk ha James out, nem tudom ezek a kolumbiai 2-3 gólos jövendölések hogy fognak megvalósulni...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
Ez vb-ről a verdiktet sztem sosem az első kör után kell mondani, itt még inkább mennek a csapatok a biztosnak vélt pontra, hogy ne legyenek már kényszerben a második körre. Nekem az ázsiaiaik, értsd korea a csalódás, akikről az az emlékem a 2000es évekből, hogy leszegett fejjel, gyakra ész nélkül darálják és futják végig a meccseket. Igaz, nem feltétlen volt ez célra vezető, de legalább élvezetes volt. Erre a 2010es években ők is inkább próbálnak buszozni ami amellett, hogy eredménytelen még unalmas is. Kíváncsi vagyok a japók mit villantanak ma.
peach
Én Koreánál előre írtam, hogy ez lesz, a fekete afrikaiknál is felettébb zavaró, hogy saját stílusukat az "eredményesség" oltárán feláldozva elkezdik majmolni az európaiakat, hogy ugyanúgy vagy még rosszabbul szerepeljenek, mint addig...

Japánban titkon reménykedek, hogy Mexikó mellett ők is visszatalálnak ahhoz a játékhoz, amivel meg tudják lepni ellenfeleiket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal