Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 296 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jó pár éve játszottunk velük, nem? vagy csak keverem valami random ázsiai országgal?
Löfli
Antigua és Barbuda ellen volt meccsünk még Mattheus idején, ez volt a legegzotikusabb párosítás
r.baggio
jaja, emlékszem arra 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ettől a Szaúd-Arábiától vártak meglepetést? Kínszenvedés volt nézni az 1. félidőt.
Jughead
Szerintem ez csak kincstári optimizmus volt...ez a csapat borzasztóan gyenge, de nincs egy legalább közepesen jegyzett játékosuk se. Azért mert kelet-timornak lőttek 17-et, ez még komolytalan. Japán, Kórea és szerintem Irán is messze előttük van, de Ázsiából legalább könnyebb kijutni
Klaci79
Kelet-timor 😊 Ott is kb a válogatott a papucsos halászokból áll
shagi0206
Gyorsan le kell fixálni velük egy önbizalomnövelő meccset a válogatottnak!
iktriad
Várjunk már az ilyen kijelentésekkel. Melyik ország is volt az, ahol nem profi játékosokat nem tudtunk megverni? Akiknek a válogatottja főállásban buszsofőr, stb. tagokból állt? Ez még annyira nem is volt régen.
shagi0206
Feroerre gondolsz

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
jó pár éve játszottunk velük, nem? vagy csak keverem valami random ázsiai országgal?
Löfli
Antigua és Barbuda ellen volt meccsünk még Mattheus idején, ez volt a legegzotikusabb párosítás


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 568
Ettől a Szaúd-Arábiától vártak meglepetést? Kínszenvedés volt nézni az 1. félidőt.
Jughead
Szerintem ez csak kincstári optimizmus volt...ez a csapat borzasztóan gyenge, de nincs egy legalább közepesen jegyzett játékosuk se. Azért mert kelet-timornak lőttek 17-et, ez még komolytalan. Japán, Kórea és szerintem Irán is messze előttük van, de Ázsiából legalább könnyebb kijutni
Klaci79
Kelet-timor 😊 Ott is kb a válogatott a papucsos halászokból áll
shagi0206
Gyorsan le kell fixálni velük egy önbizalomnövelő meccset a válogatottnak!
iktriad
Várjunk már az ilyen kijelentésekkel. Melyik ország is volt az, ahol nem profi játékosokat nem tudtunk megverni? Akiknek a válogatottja főállásban buszsofőr, stb. tagokból állt? Ez még annyira nem is volt régen.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Kambodzsa ellen is 7-2-re nyertek...ott is lenne keresnivalónk. Bár ebbe már nem élem bele magam 😊
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 058 — nabege2@yahoo.com
jó pár éve játszottunk velük, nem? vagy csak keverem valami random ázsiai országgal?
Löfli


Meg volt egy 0-0 is

Szerkesztette: NB2
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 296 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jó pár éve játszottunk velük, nem? vagy csak keverem valami random ázsiai országgal?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 441 — LIGHTS OUT!
Ettől a Szaúd-Arábiától vártak meglepetést? Kínszenvedés volt nézni az 1. félidőt.
Jughead
Szerintem ez csak kincstári optimizmus volt...ez a csapat borzasztóan gyenge, de nincs egy legalább közepesen jegyzett játékosuk se. Azért mert kelet-timornak lőttek 17-et, ez még komolytalan. Japán, Kórea és szerintem Irán is messze előttük van, de Ázsiából legalább könnyebb kijutni
Klaci79
Kelet-timor 😊 Ott is kb a válogatott a papucsos halászokból áll
shagi0206
Gyorsan le kell fixálni velük egy önbizalomnövelő meccset a válogatottnak!
iktriad
Csak ki ne szopjunk tőlük is .

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ettől a Szaúd-Arábiától vártak meglepetést? Kínszenvedés volt nézni az 1. félidőt.
Jughead
Szerintem ez csak kincstári optimizmus volt...ez a csapat borzasztóan gyenge, de nincs egy legalább közepesen jegyzett játékosuk se. Azért mert kelet-timornak lőttek 17-et, ez még komolytalan. Japán, Kórea és szerintem Irán is messze előttük van, de Ázsiából legalább könnyebb kijutni
Klaci79
Kelet-timor 😊 Ott is kb a válogatott a papucsos halászokból áll
shagi0206
Gyorsan le kell fixálni velük egy önbizalomnövelő meccset a válogatottnak!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Jó lenne egy x mert drágulni fog az olaj..
gordon
euró is 320 már, azért sok lesz ez így 😊
NB2
bár 320 lenne:


322.967 +2.402 +0.75%
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 058 — nabege2@yahoo.com
Jó lenne egy x mert drágulni fog az olaj..
gordon
euró is 320 már, azért sok lesz ez így 😊
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 568
Ettől a Szaúd-Arábiától vártak meglepetést? Kínszenvedés volt nézni az 1. félidőt.
Jughead
Szerintem ez csak kincstári optimizmus volt...ez a csapat borzasztóan gyenge, de nincs egy legalább közepesen jegyzett játékosuk se. Azért mert kelet-timornak lőttek 17-et, ez még komolytalan. Japán, Kórea és szerintem Irán is messze előttük van, de Ázsiából legalább könnyebb kijutni
Klaci79
Kelet-timor 😊 Ott is kb a válogatott a papucsos halászokból áll
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Viccnek jó, de a spanyolok játsszák a focit? Az elmúlt 2 vb-n inkább altatták a nézőket a buzi tologatós szarjukkal.
shagi0206
| nekem ne mondd, nem tudom oket v az argentinokat utalom-e jobban 😀 talan a portugaloakt 😀 csak kellett 1 csapat a 9 miatt |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Nem túl erős választás első meccsnek , kb mindenkinek már most elment a kedve a vb-től . Mondjuk nem tudom , hogy orosz vs bárki lehetett-e volna jobb .
Sixo
Ajánlom az ano-kúrát, ha te tényleg azt hiszed, hogy az átlagszínvonal nem ilyen lesz... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Ettől a Szaúd-Arábiától vártak meglepetést? Kínszenvedés volt nézni az 1. félidőt.
Jughead
Szerintem ez csak kincstári optimizmus volt...ez a csapat borzasztóan gyenge, de nincs egy legalább közepesen jegyzett játékosuk se. Azért mert kelet-timornak lőttek 17-et, ez még komolytalan. Japán, Korea és szerintem Irán is messze előttük van, de Ázsiából legalább könnyebb kijutni

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Help. Ezek a szaudiak hogy jutottak ki?
Coolearie
 totaltv.in/newsImg/mainimg1502523946.JPG

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 568
Help. Ezek a szaudiak hogy jutottak ki?
Coolearie
gondolom úgy, hogy a mi szintünkön (van olyan? 😮 ) lévő csapatokat meg tudták verni a selejtezőben.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Jó lenne egy x mert drágulni fog az olaj..
gordon
x2-nél meg a gáz, az jobb? :p

Amúgy az afrikaiknál nyilván a közelmúltra gondoltam, én még Algériát is szívesebben látnám ezen a vb-n Nigéria helyett, nagyon jó spílereik vannak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Szenegál pedig még túl is szárnyalta a várakozásokat, amikor megviccelték kezdésnek a franciákat...és épp csak kiestek. Mondjuk az a Diouf féle csapat nagyon jó volt.
Drogbáéktól meg szerintem azért nem vártak pl. elődöntőt, de volt, hogy tovább is mehettek volna.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Jó lenne egy x mert drágulni fog az olaj..
gordon
Az arabok elkuldtek spanyolba a valogatott 9 tagjat. Szponzoraltak csak ezert spanyol csapatokat az olajbol. Aztan persze mind padozik azota is. Jo sokat fejlodtek gondolom. Allitolag a tomeguk nott, de azt mondtak az mind izom. Ettol meg egy fejjel kisebbek maradtak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Help. Ezek a szaudiak hogy jutottak ki?
Coolearie
Megelőzték Ausztráliát.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 568
off:
bracketes tippelgetes kozben jottem ra (ahogy en raktam amiatt 😀), hogy lehet siman nem lesz afrikai csapat a legjobb 16ban. A 48csapatos VB-n legalabb a knock-out reszt megelhetik majd 😀
Borbinho
és ott baszki 9-en lesznek... éljen az antifoci
Löfli
Írj 9 csapatot mely játssza a futballt az összes válogatott közül :p
r.baggio
spanyol, brazil, belga, francia, nemet, argentin, andorra ellenunk, luxemburg ellenunk, kazahok ellenunk
Borbinho
Viccnek jó, de a spanyolok játsszák a focit? Az elmúlt 2 vb-n inkább altatták a nézőket a buzi tologatós szarjukkal.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Ettől a Szaúd-Arábiától vártak meglepetést? Kínszenvedés volt nézni az 1. félidőt.
Jughead
Megértem, hogy a szaudi taktik bedőlt a 12. percben, de amit elővezetnek az sokkal gyengébb mint amit vártam tőlük.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Help. Ezek a szaudiak hogy jutottak ki?

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 441 — LIGHTS OUT!
Nem túl erős választás első meccsnek , kb mindenkinek már most elment a kedve a vb-től . Mondjuk nem tudom , hogy orosz vs bárki lehetett-e volna jobb .