Filmek

40 feliratkozó

több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
Uncharted pipa.
Ez a film egyszeruen rossz.

Nincs bajom Hollanddel, sem Wahlberggel, imadom a playstation cimeit is, kb egytol egyig kijatszottam oket. De nem tudom, kinek az otlete volt, hogy Nathan szerepere egy 173 centis tokmagot, Sullyera meg egy manapsag jo ideje tucatszineszkent, mindig pontosan ugyanabban a stilusban jatszo szineszt odadobjon. Nem lehet oket komolyan venni, egy percig sem.

De amugy a kincskeresos resz is tucat volt, kicsit sem elvezheto, mint ahogy az akciojelenetek sem. Ezernyi kulonb treasure filmmel talalkoztam mar. Mert ez tenyleg rossz. Mintha egy parodiafilm lenne, amit a jutubra rakott ossze par unatkozo fan.
Stez
És nulla felvezetés nélkül már olyan a mixer Holland mintha 20 éve kincskeresne, meg repülőből ugrálna ki és szuperhősködne felváltva. Én alapból el tudok nézni minden filmet agy nélkül, de ez nagyon összecsapott volt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Uncharted pipa.
Ez a film egyszeruen rossz.

Nincs bajom Hollanddel, sem Wahlberggel, imadom a playstation cimeit is, kb egytol egyig kijatszottam oket. De nem tudom, kinek az otlete volt, hogy Nathan szerepere egy 173 centis tokmagot, Sullyera meg egy manapsag jo ideje tucatszineszkent, mindig pontosan ugyanabban a stilusban jatszo szineszt odadobjon. Nem lehet oket komolyan venni, egy percig sem.

De amugy a kincskeresos resz is tucat volt, kicsit sem elvezheto, mint ahogy az akciojelenetek sem. Ezernyi kulonb treasure filmmel talalkoztam mar. Mert ez tenyleg rossz. Mintha egy parodiafilm lenne, amit a jutubra rakott ossze par unatkozo fan.

Megvolt a The northman is.
Fura, elvont, van egy eleg lehuzos stilusa, de osszessegeben tetszett. Szineszkedni nem kellett tudni hozza, az fix, de ugatni es horogni, na az jol ment. 😂 Tetszett, de azert eleg tre lenne az ev, ha peldaul ez oda tudna erni a legjobbak koze 2022ben.

több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 182 — The Mathematician
én a jay - néma bob rebootot se utáltam, de már érződött hogy túl a zeniten és valamit elvesztett
ezt is várom és meg fogom nézni, de főleg hogy újra lássam a színészeket/karaktereket


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Átszinkronizálás terén elértük a mélypontot. A film cafén a hét mesterlövészt sikerült meggyalázni 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Cruise legrosszabb filmje a Világok harca. Ritka pocsék valami...

több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Edge of tomorrow, Jack Reacher, MI filmek szerintem mind bőven nézhető kategória
r.baggio
+
egy becsületbeli ügy. a cég, jerry maguire, collateral (hatalmas), különvélemény
briareos
Úristen az mennyire underrated film. Baráti körben a "Yo homie, is that my briefcase" óriási szállóige
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
Edge of tomorrow, Jack Reacher, MI filmek szerintem mind bőven nézhető kategória
r.baggio
+
egy becsületbeli ügy. a cég, jerry maguire, collateral (hatalmas), különvélemény
briareos
a Céggel kapcsolatban az a vicces, hogy még egyszer nem néztem meg (valami német adón néztem, de nem beszélek alemánul), viszont valószínűleg nem überelné a könyvet, amit meg kb tizenéves fejjel olvastam otthon a könyvtárból kivéve, úgyhogy lehet, hogy ennyiben is marad.

ha egyszer lesz időn, akkor lehet elolvasom még egyszer, elvileg itt figyel pár Grisham-kötet a polcon eredetiben...
slowmotion
nem üti a könyvet (ami nálam top 3 grisham) de ettöl eltekintve kurva jó a film is, crusie is oké, de még erre jön ed harris meg hát a grisham állando gene hackmann

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Edge of tomorrow, Jack Reacher, MI filmek szerintem mind bőven nézhető kategória
r.baggio
+
egy becsületbeli ügy. a cég, jerry maguire, collateral (hatalmas), különvélemény
briareos
Igen annyit elfelejtettem írni, hogy csak az elmúlt évtizedből, mert az Oblivionhoz fűztem a gondolatmenetet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Edge of tomorrow, Jack Reacher, MI filmek szerintem mind bőven nézhető kategória
r.baggio
+
egy becsületbeli ügy. a cég, jerry maguire, collateral (hatalmas), különvélemény
briareos
a Céggel kapcsolatban az a vicces, hogy még egyszer nem néztem meg (valami német adón néztem, de nem beszélek alemánul), viszont valószínűleg nem überelné a könyvet, amit meg kb tizenéves fejjel olvastam otthon a könyvtárból kivéve, úgyhogy lehet, hogy ennyiben is marad.

ha egyszer lesz időn, akkor lehet elolvasom még egyszer, elvileg itt figyel pár Grisham-kötet a polcon eredetiben...
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Uj Top Gun Tob Gunabb a Top Gunnal. Mindent megad amit varsz tole, Tom Cruise baszki meg mindig Tom Cruise.
JéBé
Nekem ennyi elég is hogy ne nézzem meg 😊
Negritis
Minden hulyeseget felreteve, nem tudok mast mondani aki ekkora jelenseg a vasznon.
JéBé
pedig volt az a faszi is, nem jut eszembe a neve, aki a Trópusi viharban a menedzser volt. azt mondták, csinálnak egy spinoffot, de nem lett belőle semmi.
slowmotion
Les akit az univerzum szólított meg Grossman
csebi
oké, de ki játszotta? na neki is van jelenléte
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
Edge of tomorrow, Jack Reacher, MI filmek szerintem mind bőven nézhető kategória
r.baggio
+
egy becsületbeli ügy. a cég, jerry maguire, collateral (hatalmas), különvélemény

több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
kár hogy minden filmje szar
vagy ami jó az nem miatta (Esőember)
braxa88
utolsó szamuráj vagy interjú a vámpírral is jó



Edge of tomorrow, Jack Reacher, MI filmek szerintem mind bőven nézhető kategória
r.baggio
csak a második MI filmet láttam 😊
nem mondom hogy nem lenne jó vagy nézhető, de engem nem érdekel
Negritis
Pont a magasan leggyengébbet 😃
peach
Fuh, azt nem is tudom h a 3-at lattam-e.
Melyikhez keszult a Metallica klip? A kettohoz?
Solymi
igen a kettőhöz.
elég odabaszós volt az ost meg is van eredeti cdn 😀

több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
kár hogy minden filmje szar
vagy ami jó az nem miatta (Esőember)
braxa88
utolsó szamuráj vagy interjú a vámpírral is jó



Edge of tomorrow, Jack Reacher, MI filmek szerintem mind bőven nézhető kategória
r.baggio
csak a második MI filmet láttam 😊
nem mondom hogy nem lenne jó vagy nézhető, de engem nem érdekel
Negritis
Pont a magasan leggyengébbet 😃
peach
Fuh, azt nem is tudom h a 3-at lattam-e.
Melyikhez keszult a Metallica klip? A kettohoz?

több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
kár hogy minden filmje szar
vagy ami jó az nem miatta (Esőember)
braxa88
utolsó szamuráj vagy interjú a vámpírral is jó



Edge of tomorrow, Jack Reacher, MI filmek szerintem mind bőven nézhető kategória
r.baggio
csak a második MI filmet láttam 😊
nem mondom hogy nem lenne jó vagy nézhető, de engem nem érdekel
Negritis
Pont a magasan leggyengébbet 😃



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 182 — The Mathematician
kár hogy minden filmje szar
vagy ami jó az nem miatta (Esőember)
braxa88
utolsó szamuráj vagy interjú a vámpírral is jó



Edge of tomorrow, Jack Reacher, MI filmek szerintem mind bőven nézhető kategória
r.baggio
csak a második MI filmet láttam 😊
nem mondom hogy nem lenne jó vagy nézhető, de engem nem érdekel

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Mi a baj az Oblivionnal?
dugo93
szar színészi játék
blőd forgató könyv és egy szánalmas fordulat
ez önmagában nem lenne akkor gond, de hót komolyan veszi magát és közbe isteníti a szkientológust
Negritis
Nemtom, en elvoltam az Oblivionnal, bar tul nagy nyomot nem hagyott bennem.

En birom Cruiset, a legtobb filmje vallalhato es sikeres, gyakorlatilag azon keves arc egyike akinek a neve beviszi a nezot a moziba.

Gyerekkent sokszor nem is azt neztuk h mi a film sztorija, hanem h ki jatszik benne.

Anno meg Sam Neil is be tudott vonzani az Event Horizonra, a Jurassic Park miatt.

Raadasul Cruise a Top Gunnal igencsak kilotte magat es a trailerekbol itelve jol nyultak hozza a TG2-hoz.
Bar a cheesy, kikacsintos, nosztalgiazos jelenetekbol remelem nem lesz sok.

Mindegy, jov heten kiderul, akkor megyek moziba megnezni.

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Edge of tomorrow, Jack Reacher, MI filmek szerintem mind bőven nézhető kategória


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Uj Top Gun Tob Gunabb a Top Gunnal. Mindent megad amit varsz tole, Tom Cruise baszki meg mindig Tom Cruise.
JéBé
Nekem ennyi elég is hogy ne nézzem meg 😊
Negritis
Minden hulyeseget felreteve, nem tudok mast mondani aki ekkora jelenseg a vasznon.
JéBé
kár hogy minden filmje szar
vagy ami jó az nem miatta (Esőember)
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Uj Top Gun Tob Gunabb a Top Gunnal. Mindent megad amit varsz tole, Tom Cruise baszki meg mindig Tom Cruise.
JéBé
Nekem ennyi elég is hogy ne nézzem meg 😊
Negritis
Minden hulyeseget felreteve, nem tudok mast mondani aki ekkora jelenseg a vasznon.
JéBé
pedig volt az a faszi is, nem jut eszembe a neve, aki a Trópusi viharban a menedzser volt. azt mondták, csinálnak egy spinoffot, de nem lett belőle semmi.
slowmotion
Les akit az univerzum szólított meg Grossman

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
én sem bírom a csávót, de ez az akciófilmes vonal egész jól áll neki, az M:I filmek meg kifejezetten jók a 4. rész óta


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 182 — The Mathematician
Mi a baj az Oblivionnal?
dugo93
szar színészi játék
blőd forgató könyv és egy szánalmas fordulat
ez önmagában nem lenne akkor gond, de hót komolyan veszi magát és közbe isteníti a szkientológust

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 075
Uj Top Gun Tob Gunabb a Top Gunnal. Mindent megad amit varsz tole, Tom Cruise baszki meg mindig Tom Cruise.
JéBé
Nekem ennyi elég is hogy ne nézzem meg 😊
Negritis
Minden hulyeseget felreteve, nem tudok mast mondani aki ekkora jelenseg a vasznon.
JéBé
engem az oblivionnal kiégetett teljesen azóta bármilyen filmje jön nem nézem meg,
Moonfall szintű faszság az a film
kicsit "büszkeségből is" mert pl a Múmia érdekelt volna, bármilyen rossz is lett
1-2 régebbi filmjére úgy emlékszem szerettem is, de nem hiányoznak azok amiket azóta tolt (holnap határán maybe)
Negritis
Mi a baj az Oblivionnal?

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Uj Top Gun Tob Gunabb a Top Gunnal. Mindent megad amit varsz tole, Tom Cruise baszki meg mindig Tom Cruise.
JéBé
Nekem ennyi elég is hogy ne nézzem meg 😊
Negritis
Minden hulyeseget felreteve, nem tudok mast mondani aki ekkora jelenseg a vasznon.
JéBé
pedig volt az a faszi is, nem jut eszembe a neve, aki a Trópusi viharban a menedzser volt. azt mondták, csinálnak egy spinoffot, de nem lett belőle semmi.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 182 — The Mathematician
Uj Top Gun Tob Gunabb a Top Gunnal. Mindent megad amit varsz tole, Tom Cruise baszki meg mindig Tom Cruise.
JéBé
Nekem ennyi elég is hogy ne nézzem meg 😊
Negritis
Minden hulyeseget felreteve, nem tudok mast mondani aki ekkora jelenseg a vasznon.
JéBé
engem az oblivionnal kiégetett teljesen azóta bármilyen filmje jön nem nézem meg,
Moonfall szintű faszság az a film
kicsit "büszkeségből is" mert pl a Múmia érdekelt volna, bármilyen rossz is lett
1-2 régebbi filmjére úgy emlékszem szerettem is, de nem hiányoznak azok amiket azóta tolt (holnap határán maybe)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!