NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
nemtom hogy hype vagy aggódás az erősebb mindenestre ha a tónust nem tolják el jó lehet ez
 www.youtube.com/watch?v=xLCn88bfW1o
Negritis
Ajjajj. Én kicsit félek, hogy ebből mi lesz. "Kis" túlzást érzek.
kristóf17
En meg azt, hogy a kibaszott jo trailer azert ut, mert mindent beletoltak, a film pedig mar nem fog tudni ujat mutatni.

Az meg tipikusan meh, hogy a trailer vegebe sikerult benyomni azt a kepkockat, amivel lelottek kb. az egesz tortenetet, | a csunya gonosz vallalati bacsi meghulyul es sajat magabol csinal kurva gonosz bacsit, es lesz belole Riot, a jo szuperhos bacsi pedig megallitja, mert ennek igy kell lennie | .
Stez
nem szedtem szét a trailert pont ezért, bár számomra elsőre mészárszéknek tűnik

| valamint ugye elvileg a comic guruk szerint ez valszeg valami symbiote wars adaptáció lesz
szóval jön Scream, Phage, Riot, Lasher, and Agony
Aztán lehet ez az egész úgy lesz h az utódok nem is Venomtól hanem mészárszéktől származnak
|

én mindenestre várom

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
nemtom hogy hype vagy aggódás az erősebb mindenestre ha a tónust nem tolják el jó lehet ez
 www.youtube.com/watch?v=xLCn88bfW1o
Negritis
Ajjajj. Én kicsit félek, hogy ebből mi lesz. "Kis" túlzást érzek.
kristóf17
Nem kell felni a Sony elkurja!
Toca
az a baj h nem vagyok benne biztos, sőt bízom benne hogy nem
a Life-nál éreztem hasonlóan a trailerek után és az sztem kurvajó volt
Negritis
| Ahogy belemászik a dög reynoldsba a mai napig kísért. | Utoljára tizenévesen az alientől paráztam úgy filmtől mint ettől. Igaz, hogy klisé film, de nagyon profin összerakva.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nemtom hogy hype vagy aggódás az erősebb mindenestre ha a tónust nem tolják el jó lehet ez
 www.youtube.com/watch?v=xLCn88bfW1o
Negritis
Ajjajj. Én kicsit félek, hogy ebből mi lesz. "Kis" túlzást érzek.
kristóf17
En meg azt, hogy a kibaszott jo trailer azert ut, mert mindent beletoltak, a film pedig mar nem fog tudni ujat mutatni.

Az meg tipikusan meh, hogy a trailer vegebe sikerult benyomni azt a kepkockat, amivel lelottek kb. az egesz tortenetet, | a csunya gonosz vallalati bacsi meghulyul es sajat magabol csinal kurva gonosz bacsit, es lesz belole Riot, a jo szuperhos bacsi pedig megallitja, mert ennek igy kell lennie | .

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
nemtom hogy hype vagy aggódás az erősebb mindenestre ha a tónust nem tolják el jó lehet ez
 www.youtube.com/watch?v=xLCn88bfW1o
Negritis
Ajjajj. Én kicsit félek, hogy ebből mi lesz. "Kis" túlzást érzek.
kristóf17
Nem kell felni a Sony elkurja!
Toca
az a baj h nem vagyok benne biztos, sőt bízom benne hogy nem
a Life-nál éreztem hasonlóan a trailerek után és az sztem kurvajó volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 653 — Vikings fan
nemtom hogy hype vagy aggódás az erősebb mindenestre ha a tónust nem tolják el jó lehet ez
 www.youtube.com/watch?v=xLCn88bfW1o
Negritis
Ajjajj. Én kicsit félek, hogy ebből mi lesz. "Kis" túlzást érzek.
kristóf17
Nem kell felni a Sony elkurja!
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
nemtom hogy hype vagy aggódás az erősebb mindenestre ha a tónust nem tolják el jó lehet ez
 www.youtube.com/watch?v=xLCn88bfW1o
Negritis
Ajjajj. Én kicsit félek, hogy ebből mi lesz. "Kis" túlzást érzek.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nekem is bejött a Tonya, sokat röhögtem. Szerintem jó film.
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 487
Én Tonya...

Néztem néztem aztán beugrott: ez olyan mint a Roncsfilm csak unalmasabb ...
Janek
Én is mostanában néztem, de szerintem egyszer simán jó volt. Mondjuk azt hozzáteszem, hogy egyáltalán nem ismertem a sztorit és nem is hallottam korábban Tonyáról (alig voltam több mint 1 éves a lillehammeri olimpia idején 😀), ami azért jót tett a film élvezhetőségének, mivel azt hittem egy (elég rövid) ideig, hogy valami #americandreamcometrue típusú film lesz. Hát aztán végül nagyon nem 😀
Arra a gyökér dagadékra (aki a képernyőidejének felében biztos épp zabált) pedig nincsenek szavak 😀 😀

Szerkesztette: Gorcsev

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 569 — Apu ökölbeszorított keze
Én Tonya...

Néztem néztem aztán beugrott: ez olyan mint a Roncsfilm csak unalmasabb ...

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
az év híre
 filmbuzi.hu/archives/2018/07/25/jon-a-deadwood-film/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
nemtom hogy hype vagy aggódás az erősebb mindenestre ha a tónust nem tolják el jó lehet ez

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Ready player one, pacific rim 2 - hopnap nem fogok emlékezni, az előbbi k9nkrétan annyira idegesített, hogy alig bírtam végignézni.
Black panther - a végtelen háború és a tél katonája után bekocogott a harmadik helyre a dobogómon a polgárháború és a galaxis örzői mellé. Az avatar óta nem láttam ilyen faszán megálmodott és kivitelezett fantasy világot mint wakanda, michael b. jordan meg egyik legjobb főellenség evör.
Fargo - kár, hogy csak most pótoltam, de nem ez lesz a kedvenc coen filmem.
peach
A top Marvel film a Doctor Strange.
Nem láttad vagy nem értetted? 😛
Sobri Jóska
Ízlésről akarsz vitatkozni? Vagy baggio bibliája szerint strange a nyerő? 😊
peach
az én bibliám szerint biztos nem, mert OBJEKTÍV szempontok alapján mozgóképelemzésileg nettó nézhetetlen a film a Matthew által említett dolog okán
r.baggio
Sobri belinkeli a könyvet, 3...2...1 😀

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Black panther - a végtelen háború és a tél katonája után bekocogott a harmadik helyre a dobogómon a polgárháború és a galaxis örzői mellé. Az avatar óta nem láttam ilyen faszán megálmodott és kivitelezett fantasy világot mint wakanda, michael b. jordan meg egyik legjobb főellenség evör.
peach
Nálam az ötlet jó, de az eddigi egyetlen film aminél konkrétan zavart a CGI. Főleg a harcoknál volt nagyon durva. Ez nagyon lerontott az értékből.
Matthew99
Nekem mezei nézőként nincs szemem az ilyesmihez ezért nem is volt zavaró 😊
peach
Pont az a baj hogy nálam nagyobb koca néző se sok van. A CGIre mint szóra is rákerestem hogy tényleg az amire gondolok. Na így tűnt fel hogy mikor maszk nélkül harcolnak külön életet élnek nyaktól felfelé és lefelé valami megmagyarazhatatlan elválasztással. És még sorolhatnám a "kilógó" dolgokat. Ennyire elcseszve én még nem láttam sehol.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
nekem pedig pont a harcok tetszettek
ahogy az Ant-Man-ben is a Strange-ben is kreatívan az adott világhoz igazították a harcokat
nyilván hozzá tartozik hogy szeretem a Pink Floyd klippeket is - pedig még csak nem is toltam acidot se soha
valamint elég sok animét néztem, ahol vannak még elborultam harcok mint az hogy a teret görbítjük

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Black panther - a végtelen háború és a tél katonája után bekocogott a harmadik helyre a dobogómon a polgárháború és a galaxis örzői mellé. Az avatar óta nem láttam ilyen faszán megálmodott és kivitelezett fantasy világot mint wakanda, michael b. jordan meg egyik legjobb főellenség evör.
peach
Nálam az ötlet jó, de az eddigi egyetlen film aminél konkrétan zavart a CGI. Főleg a harcoknál volt nagyon durva. Ez nagyon lerontott az értékből.
Matthew99
Nekem mezei nézőként nincs szemem az ilyesmihez ezért nem is volt zavaró 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Ready player one, pacific rim 2 - hopnap nem fogok emlékezni, az előbbi k9nkrétan annyira idegesített, hogy alig bírtam végignézni.
Black panther - a végtelen háború és a tél katonája után bekocogott a harmadik helyre a dobogómon a polgárháború és a galaxis örzői mellé. Az avatar óta nem láttam ilyen faszán megálmodott és kivitelezett fantasy világot mint wakanda, michael b. jordan meg egyik legjobb főellenség evör.
Fargo - kár, hogy csak most pótoltam, de nem ez lesz a kedvenc coen filmem.
peach
A top Marvel film a Doctor Strange.
Nem láttad vagy nem értetted? 😛
Sobri Jóska
Ízlésről akarsz vitatkozni? Vagy baggio bibliája szerint strange a nyerő? 😊
peach
az én bibliám szerint biztos nem, mert OBJEKTÍV szempontok alapján mozgóképelemzésileg nettó nézhetetlen a film a Matthew által említett dolog okán


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Black panther - a végtelen háború és a tél katonája után bekocogott a harmadik helyre a dobogómon a polgárháború és a galaxis örzői mellé. Az avatar óta nem láttam ilyen faszán megálmodott és kivitelezett fantasy világot mint wakanda, michael b. jordan meg egyik legjobb főellenség evör.
peach
Nálam az ötlet jó, de az eddigi egyetlen film aminél konkrétan zavart a CGI. Főleg a harcoknál volt nagyon durva. Ez nagyon lerontott az értékből.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Ready player one, pacific rim 2 - hopnap nem fogok emlékezni, az előbbi k9nkrétan annyira idegesített, hogy alig bírtam végignézni.
Black panther - a végtelen háború és a tél katonája után bekocogott a harmadik helyre a dobogómon a polgárháború és a galaxis örzői mellé. Az avatar óta nem láttam ilyen faszán megálmodott és kivitelezett fantasy világot mint wakanda, michael b. jordan meg egyik legjobb főellenség evör.
Fargo - kár, hogy csak most pótoltam, de nem ez lesz a kedvenc coen filmem.
peach
A top Marvel film a Doctor Strange.
Nem láttad vagy nem értetted? 😛
Sobri Jóska
Ízlésről akarsz vitatkozni? Vagy baggio bibliája szerint strange a nyerő? 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Ready player one, pacific rim 2 - hopnap nem fogok emlékezni, az előbbi k9nkrétan annyira idegesített, hogy alig bírtam végignézni.
Black panther - a végtelen háború és a tél katonája után bekocogott a harmadik helyre a dobogómon a polgárháború és a galaxis örzői mellé. Az avatar óta nem láttam ilyen faszán megálmodott és kivitelezett fantasy világot mint wakanda, michael b. jordan meg egyik legjobb főellenség evör.
Fargo - kár, hogy csak most pótoltam, de nem ez lesz a kedvenc coen filmem.
peach
A top Marvel film a Doctor Strange.
Nem láttad vagy nem értetted? 😛

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Ready player one, pacific rim 2 - hopnap nem fogok emlékezni, az előbbi k9nkrétan annyira idegesített, hogy alig bírtam végignézni.
Black panther - a végtelen háború és a tél katonája után bekocogott a harmadik helyre a dobogómon a polgárháború és a galaxis örzői mellé. Az avatar óta nem láttam ilyen faszán megálmodott és kivitelezett fantasy világot mint wakanda, michael b. jordan meg egyik legjobb főellenség evör.
Fargo - kár, hogy csak most pótoltam, de nem ez lesz a kedvenc coen filmem.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 487
Haverok Harca

Röviden annyi, hogy egyszer jó (de nem ér mozijegyet).
Végig azt éreztem, hogy valamiért nem jön át film, nem ragad magával a sztori úgy igazán. Értettem, hogy mik akarnak lenni a komikum forrásai, vagyis tudtam hogy hol és mikor kellene nevetnem egy nagyot, de valahogy nem sikerült. Pedig az ötlet szerintem nagyon jó. Van is benne akció, meg dinamika néhol olyan mintha valami akciófilm forogna. Ilyenkor a Jerry nevű fószer dolgai viszont túlságosan kilógnak a film által sugallt valóságérzetből, és engem volt hogy zavart. Általában ez a kettősség jellemzi a filmet és ezen kellene nevetni, hogy néha elborulnak az agyak aztán hirtelen BUMMM vissza a realitás talajára. De nekem inkább csak adott valami kellemetlen érzést amitől nem tudtam elengedni magam és kattogtam hogy most akkor kamu vagy sem.
| Ja és ebben is benne van már majdnem tipikus amcsi vígjáték(!) toposz, hogy az egyiknek rákos daganata van és ettől volt a nagy felindulás, hogy még utoljára megtegye amire vágyik (megfogja Jerry-t). |

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
sokan lehúzzák, de én imádtam az Ant Man& Wasp-t

kicsit a tét (a kedvem nem sötét), a poénok ülnek
az akció kreatív

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
 www.youtube.com/watch?v=mP0VHJYFOAU

a Jurassic World bejelentese ota nem vartam ennyire filmet! ha vmit akkor ezt tuti moziban nezem majd. (gyerekkorom legmeghatarozobb es kedvenc zenekara a Queen volt, de mai napig imadom es hallgatom. hasonloan a Jurassic Park filmekkel, azok is gyerekkorom elmaradhatatlan reszet kepeztek 😀 )
Borbinho
ugyanez, mínusz a dínós baszakodás
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hmm-hmm... i'm intrigued. Not impressed, just intrigued.

Szintén a nem megfilmesíthető sztorik közé tartozik, de mivel Cameron/Rodriguez - ha valóban kijön decemberben - lehet adunk neki egy esélyt...


We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Érdekes. Megtudod indokolni, hogy a fenti filmekhez írt véleményed miért nem igaz az alsóra?
Illetve láttad az "eredetit" ?
gordon
Az eredetit még nem láttam, de pótolom.
A film elejétől eltekintve a többi része nagyon rendben volt, kellő helyen és időben a poénok, jó színészek, vicces és szívmelengető helyzetek. Nekem két lányom van, hasonló szitukon néhol átmentem, talán ez is plusz pont volt nálam. Illetve a szinkron is tetszett, ami ma MO-n szerintem csodaszámba megy.
#JC6
Ha előtte nézted volna meg akkor egyetértenél velem.
kiszámítható "poénok" túljátszott karakterek.. én is csak a lányom kedvéért ültem be rá 😊