Filmek

40 feliratkozó

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 094 — The Mathematician
zseniális volt a DP2, főleg ahogy az egész franchise fazságot kezelte 😀

az egyetlen bajom az kábel képességei, de ez legyen a legtöbb 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 203
Most is volt pár bugyuta poén, de nekem tetszett a Deadpool 2. Összességében kicsit beteg, szórakoztató mozi. Jó élmény annak, aki nem veszi komolyan. 😊
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Atyaég, még egy ennyire elbaszottul morbid beteg filmet, mint a Mother!

Aronofsky, te állat!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Megnéztem a Bosszú című filmet. Mit mondjak... az első 10 percben többször látni a csaj seggét, mint az arcát, mondjuk, utána meg olyan wtf dolgok történtek, hihetetlenül gagyi mód megjelenítve ( | zuhan 50 métert, felszúródik egy fára, de nem hal meg, utána meg "leégeti" magát a fáról, öcsém, sírtam 😀 | hogy elkapott a röhögőgörcs. És ez még csak a kezdet... Komolytalan az egész.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Senki nem nézett más filmet mostanság? 😀
#JC6
de minek? 😊
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 094 — The Mathematician
Összeomlás:

brutálisan erős film, végre sikerült pótolni
bár fingom sincs Joel Schumacher hogy hozta össze ezek után a BnR-t

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 094 — The Mathematician
Deadpool és Beckham 😀 <3
 www.youtube.com/watch?v=uxbQATBAXf8
bogec7
Reynolds a legnagyobb. Az ember erre a szerepre született. Szerintem a forgatás ökörködéseiből is összejönbe egy film.
Matthew99
jim and andy vol2? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Deadpool és Beckham 😀 <3
 www.youtube.com/watch?v=uxbQATBAXf8
bogec7
Reynolds a legnagyobb. Az ember erre a szerepre született. Szerintem a forgatás ökörködéseiből is összejönbe egy film.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Deadpool és Beckham 😀 <3
 www.youtube.com/watch?v=uxbQATBAXf8
bogec7
A Deadpool PR-osai kaphatnának egy kreatív Oscart az egész felvezetésért.
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 173
Deadpool és Beckham 😀 <3

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
|
CPT Marvel meg, hmm, ő ugye az első szuperhős, de nincs akkora ereje, hogy befolyással legyen a helyzetre, szóval csak egy tease volt gondolom a filmjének.
|
Kenny
| Hát, ahogy én most utánaolvastam a leginkább OP hős lesz Marvel Cpt., aki ráadásul a közel múltban él, ezért is üzent neki egy olyan régi 80-as évekbeli csipogóval Windu mes... Fury 😊
Mindenesetre most néztem végig én is. Irtó jó film volt, nyilván olyan befejezéssel, hogy fogalmad nincs mi lesz, mert:
1. Jön több "halott" karakternek is az új filmje.
2. Akiknek (ha jól tudom) lejár a szerződése 2019-ben azok életben vannak nagyjából (pl. Stark, Rodgers.
3. Amit már említettetek, Strange látott mindent, és ugye a kő az első számára ezt leszögezte, majd mondta, hogy a végjáték most jön, vagy hogyan fogalmazott.

Ezeken felül azért nekem is fura a Stormbreaker nagy ereje attól függetlenül, hogy ugyanabból a fémből készült, mint a Mjölnir. Illetve én kimondottan utálom ezeket a véletlen egybeeséseket, mint, hogy pont Gamora az egyetlen, akit szeret a fő Titán (akiről azért nem tudom mitől ilyen erős már a kövek előtt is, ezt nem lenne rossz, azért tisztázni) és mit ad a sors, pont Ő van vele és pont Őt/azt kell feláldozni, akit/amit? igazán szeretsz. Azt, hogy Quill elkezdei csépelni Thanost szintén komolytalannak érzem, és nyilván a doki ezt belekalkulálta, de, ha Nebula nem pofázza el a dolgokat, vagy csak lefogja arra a maradék 5 mp-re Quillt stb. akkor minden patent. Az ilyen agyatlan egybeesésekkel sosem tudtam egyik filmben sem mit kezdeni. Nem élethű, hogy érzelmek alapján hirtelen ellentmond minden hős a racionális gondolkodás által diktált (nem)cselekvésnek.
De amúgy kiváló film volt. Csak azt remélem, hogy ennek nem az lesz a vége, hogy a régi karakterek halnak meg inkább, mert azért van pár igen meghatározó, aki nem lenne baj, ha életben maradna. 😊
|
kristóf17
Hát ő a lánya kihez kötődne?
Janek
De ezek a véletlenek, hogy pont vele van ott, ahol. Elsőre.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 563 — Apu ökölbeszorított keze
|
CPT Marvel meg, hmm, ő ugye az első szuperhős, de nincs akkora ereje, hogy befolyással legyen a helyzetre, szóval csak egy tease volt gondolom a filmjének.
|
Kenny
| Hát, ahogy én most utánaolvastam a leginkább OP hős lesz Marvel Cpt., aki ráadásul a közel múltban él, ezért is üzent neki egy olyan régi 80-as évekbeli csipogóval Windu mes... Fury 😊
Mindenesetre most néztem végig én is. Irtó jó film volt, nyilván olyan befejezéssel, hogy fogalmad nincs mi lesz, mert:
1. Jön több "halott" karakternek is az új filmje.
2. Akiknek (ha jól tudom) lejár a szerződése 2019-ben azok életben vannak nagyjából (pl. Stark, Rodgers.
3. Amit már említettetek, Strange látott mindent, és ugye a kő az első számára ezt leszögezte, majd mondta, hogy a végjáték most jön, vagy hogyan fogalmazott.

Ezeken felül azért nekem is fura a Stormbreaker nagy ereje attól függetlenül, hogy ugyanabból a fémből készült, mint a Mjölnir. Illetve én kimondottan utálom ezeket a véletlen egybeeséseket, mint, hogy pont Gamora az egyetlen, akit szeret a fő Titán (akiről azért nem tudom mitől ilyen erős már a kövek előtt is, ezt nem lenne rossz, azért tisztázni) és mit ad a sors, pont Ő van vele és pont Őt/azt kell feláldozni, akit/amit? igazán szeretsz. Azt, hogy Quill elkezdei csépelni Thanost szintén komolytalannak érzem, és nyilván a doki ezt belekalkulálta, de, ha Nebula nem pofázza el a dolgokat, vagy csak lefogja arra a maradék 5 mp-re Quillt stb. akkor minden patent. Az ilyen agyatlan egybeesésekkel sosem tudtam egyik filmben sem mit kezdeni. Nem élethű, hogy érzelmek alapján hirtelen ellentmond minden hős a racionális gondolkodás által diktált (nem)cselekvésnek.
De amúgy kiváló film volt. Csak azt remélem, hogy ennek nem az lesz a vége, hogy a régi karakterek halnak meg inkább, mert azért van pár igen meghatározó, aki nem lenne baj, ha életben maradna. 😊
|
kristóf17
Hát ő a lánya kihez kötődne?

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem tudna esetleg valaki átlőni jó minőségű szinkronos Galaxis őrzői filmboltos fileokat? 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Senki nem nézett más filmet mostanság? 😀
#JC6


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Senki nem nézett más filmet mostanság? 😀
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
A marvel univerzumban alapvetően | elég nehéz meghalni.
Egy kis agyfosás, és pikk-pakk visszaírnak bárkit, bármikor.
Szóval konkrétan nem ismerem a Disney terveit, de kötve hiszem, hogy bármelyik kedvencet örökre sutba vágnák.
Az lehet, hogy nem az adott színész fogja 5-10 év múlva játszani, de egy brutál bevételt hozó film főkarakterét nem lenne túl racionális dolog mindenféle ok és haszon nélkül egyszerűen kiiktatni.
|

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
|
CPT Marvel meg, hmm, ő ugye az első szuperhős, de nincs akkora ereje, hogy befolyással legyen a helyzetre, szóval csak egy tease volt gondolom a filmjének.
|
Kenny
| Hát, ahogy én most utánaolvastam a leginkább OP hős lesz Marvel Cpt., aki ráadásul a közel múltban él, ezért is üzent neki egy olyan régi 80-as évekbeli csipogóval Windu mes... Fury 😊
Mindenesetre most néztem végig én is. Irtó jó film volt, nyilván olyan befejezéssel, hogy fogalmad nincs mi lesz, mert:
1. Jön több "halott" karakternek is az új filmje.
2. Akiknek (ha jól tudom) lejár a szerződése 2019-ben azok életben vannak nagyjából (pl. Stark, Rodgers.
3. Amit már említettetek, Strange látott mindent, és ugye a kő az első számára ezt leszögezte, majd mondta, hogy a végjáték most jön, vagy hogyan fogalmazott.

Ezeken felül azért nekem is fura a Stormbreaker nagy ereje attól függetlenül, hogy ugyanabból a fémből készült, mint a Mjölnir. Illetve én kimondottan utálom ezeket a véletlen egybeeséseket, mint, hogy pont Gamora az egyetlen, akit szeret a fő Titán (akiről azért nem tudom mitől ilyen erős már a kövek előtt is, ezt nem lenne rossz, azért tisztázni) és mit ad a sors, pont Ő van vele és pont Őt/azt kell feláldozni, akit/amit? igazán szeretsz. Azt, hogy Quill elkezdei csépelni Thanost szintén komolytalannak érzem, és nyilván a doki ezt belekalkulálta, de, ha Nebula nem pofázza el a dolgokat, vagy csak lefogja arra a maradék 5 mp-re Quillt stb. akkor minden patent. Az ilyen agyatlan egybeesésekkel sosem tudtam egyik filmben sem mit kezdeni. Nem élethű, hogy érzelmek alapján hirtelen ellentmond minden hős a racionális gondolkodás által diktált (nem)cselekvésnek.
De amúgy kiváló film volt. Csak azt remélem, hogy ennek nem az lesz a vége, hogy a régi karakterek halnak meg inkább, mert azért van pár igen meghatározó, aki nem lenne baj, ha életben maradna. 😊
|
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 094 — The Mathematician
a marvel supermanje Hyperion

 marvel.wikia.com/wiki/Marcus_Milton_(Earth-13034)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Avengers
| Én csak most jutottam el megnézni. Nagyon zsír volt, de máris kitaláltam egy how it should have ended megoldást. Miért nem vágták le a kezét egy Strange féle térkapuval, mint az elején annak a beastnek a new yorki bunyónál? 😀

Illetve mikor csettintett Thanos és megjelent az a vízen jarós látomás én tökre azt hittem, hogy a doki meghúzott valami tükörvilágos flasht. Szerintem abban lehetne valami. Bár a képregényt ismerők tutira cáfolni tudják ezt, nekem azok nincsennek meg.

Szerk: jah meg egy kérdés. Azt jól veszem le a leírásokból, hogy Cpt. Marvel a marvel supermanje?
|

Szerkesztette: Hanni
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Az ultimate troll az lett volna ha | az elporlásoknál jön Deadpool, de a healing abilityjével visszaalakul 😀 |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
na megvolt másodjára is, lehet még jobban is tetszett így, hogy nem voltam teljesen idegállapotban. nem akarom elhinni, hogy a Marvel megcsinálta, dehát ott van basszátok meg 😀

250 millió körül nyitott Amerikában, 630 világszerte, lenyomott mindent. az ehhez értők azt rebesgetik, hogy meglehet alulról a 2 milliárd környéke a végén.
shawnka
Én meg pont azt érzem, hogy bár nem volt rossz, de sokkal állatabbra ki lehetett volna hozni.
Eleve, az milyen már, hogy | a Kapitánynak annyi szerep jut, hogy kioszt pár pofont, Sólyomszem sehol, Bucky lő két-három sorozatot, Thanos meg a valóság kővel a kezén ott bokszol a Titánon, ahelyett, hogy mindenkit elbuborékosítana a picsába, vagy simán csak odébbállna, és rájuk robbantaná az egész planétát pár ezer kilométerre az ott buzgárkodó Starkéktól. |
Túl sok volt már a karakter, így mindegyikben maradt ki nem dolgozott történés rengeteg, nem tudtak mit kezdeni ennyi különböző jellegzetes figurával, ez nagy hiányossága a filmnek, én ezért nem tudok rá csak egy erős 8-ast adni mozgóképelemzés-szakmailag.
| Bírnám, ha bejönne a tipped, és Hawkeye oldaná meg a dolgot, az egyik kedvenc, méltánytalanul elhanyagolt karakter ő, de nem fog, és úgy lenne igazán kerek, ha Nebula küldené el az örök vadászmezőkre a herezacskóállút. |
De az lenne az igazi Marvel-trollkodás, ha a következő rész úgy kezdődne, hogy | a Doki visszabuzerálta az időt ennek a filmnek az elejére, és a következő rész kockapontosan ugyanez lenne, csak valahol egy pofonnal többet kioszt valaki. És akkor már csak 24 millió 604 valóságot/filmet kéne végignézned, hogy legyen egy olyan, ahol tuti a Bosszúállók nyernek. Örülnél? 😊 |

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 094 — The Mathematician
Arra nem emlékszem mi lett Thor első fegyverével(mjölnir)...
Janek
Ragnarok trailerben is mutatják ahogy Hela széttöri
Negritis
Es meg a filmet is lattam...
Janek
engem az zavar h a filmben is stormbreaker lett szal Beta Ray Bill kb esélytelen h legyen az MCU-ban
pedig lehetett volna Jarnbjorn is
na mind1 ez legyen a legnagyobb gond

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 563 — Apu ökölbeszorított keze
Arra nem emlékszem mi lett Thor első fegyverével(mjölnir)...
Janek
Ragnarok trailerben is mutatják ahogy Hela széttöri
Negritis
Es meg a filmet is lattam...

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 094 — The Mathematician
Arra nem emlékszem mi lett Thor első fegyverével(mjölnir)...
Janek
Ragnarok trailerben is mutatják ahogy Hela széttöri

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!