Filmek

40 feliratkozó

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Arra nem emlékszem mi lett Thor első fegyverével(mjölnir)...

több mint 6 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Fejezd be ezt az individuális ömlengést!
Több szakszerűséget az opusz analizálásakor!


több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
na megvolt másodjára is, lehet még jobban is tetszett így, hogy nem voltam teljesen idegállapotban. nem akarom elhinni, hogy a Marvel megcsinálta, dehát ott van basszátok meg 😀

250 millió körül nyitott Amerikában, 630 világszerte, lenyomott mindent. az ehhez értők azt rebesgetik, hogy meglehet alulról a 2 milliárd környéke a végén.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Nah, én is megnéztem.
Én viszont egy rakat vonatkozó filmet nem láttam, szóval engem nem gyötörnek a hozzátok hasonló dolgok, nekem nagyon bejött 😀

| "Szia nyuszi"-t még bedobhattak volna, amikor Thor magához tér 😀 |
kishaszi
| follow the robot rabbit 😀 |

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nah, én is megnéztem.
Én viszont egy rakat vonatkozó filmet nem láttam, szóval engem nem gyötörnek a hozzátok hasonló dolgok, nekem nagyon bejött 😀

| "Szia nyuszi"-t még bedobhattak volna, amikor Thor magához tér 😀 |

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
1mill sub, és kell a patreon mert a studiók retardáltak továbbra is (a universal főleg nem érti hogy miért nem jó a trailerek miatt strike-t kidobni)

 www.youtube.com/watch?v=qLGxmcQk17E

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
| ettől függetlenül a kesztyű leszedős részt így faszság volt megoldani, illetve egy mi-t simán be kell áldozni már a legelején - nyílván akkor fiom sincs 😀
@shawnka még akár be is jöhet, hiszen clint már volt egyszer egy kő hatása alatt, lehet vág valamit amit a többiek nem 😀
|



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Azért volt még pár érthetetlen dolog:

|
Thanos kis manói közül az időssebb, aki a legerősebbnek tűnik közülük, úgy hal meg, hogy kiszippantja a nyomás az űrbe a hajójáról. Ez azért elég lame, és a beharangozott képességeihez képest is vicces. Mintha Hulk úgy halna meg, hogy elüti egy autó. Elég komikus volt.

Strange az idő követ használva lecsekkol 16 millió párhuzamos valóságot, amiből egyetlen egyszer győzik le Thanost, de ezzel az infóval semmit nem tud kezdeni? Ráadásul a követ se használja, holott a saját filmjében kb így győzi le a Földre támadó világzabáló valamit.

Vízió barátnője egyik pillanatban arra képes csak, hogy az erejével pár méterre arrébb vonszolja a robotot, a "nagy" csatában meg a fél ellenséget lezúzza, ráadásul egy követ is képes elpusztítani. Ok.

Eléggé behájpolták, hogy ha meg lesz Thanosnak az összes kő, akkor senki fel nem érthet hozzá. Sőt, már 3-4 kővel ez lesz a helyzet. Ehhez képest jön Thor és simán "lezúzza" őt úgy, hogy már a birtokában van az összes kő. (előttem amúgy már kifejtették, hogy mi a para még a fegyverével)
|
undisputedly
| 1. Eléggé meglepődnék ha Ebonynak csak ennyi szerepe lett volna, képregényekbe csinált pár komolyabb dolgot (ha nem is épp ebbe a storylineba) szóval furcsálnám ha ennyivel elintézték volna, bár tekintve, hogy nem is volt teljes a Black Order és igazából Ebonyn kívül mindenki 0 volt (jó Proxima még probálkozott, de Őt is egy mozdulattal elintézte Wanda 😀) és csak arra kellettek, hogy valakiket látványosan elverjenek a hősök is, ne csak Thanos pusztítson, így lehet tényleg csak ennyit szerepelt.

3. Sok X képregényt olvastam, de még így se nagyon tudom, hogy Wanda most éppen milyen erővel bír és az mitől függ neki úgy, hogy ezt nézd el 😀 képregényekben is hol simán legyőzik, hol meg képes az egész mutáns generációt kíírtani egyetlen mondtattal 😊 Lehet tényleg az aktuális hangulatától függ. 😀😀
|
Raven17
| Nyilván ha lepörgette az összes lehetséges forgatókönyvet, akkor azt játsza meg amivel nyerhetnek, szóval elbukták a csatát, hogy a háborút megnyerhessék. Doki vág mindent. |

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
marvel unlimited legész emberi áron van, lehet befizetek rá 😀

egyébként a Wanda, Quicksilver duó a képregényekben is elég érdekes
főleg a Luna rész érdekel, aki QS és Crystal lánya

az inhuman connections miatt érdekel

meg persze a spiderman, venomverse és gwenpool kötetek is érdekelnek 😀

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Azért volt még pár érthetetlen dolog:

|
Thanos kis manói közül az időssebb, aki a legerősebbnek tűnik közülük, úgy hal meg, hogy kiszippantja a nyomás az űrbe a hajójáról. Ez azért elég lame, és a beharangozott képességeihez képest is vicces. Mintha Hulk úgy halna meg, hogy elüti egy autó. Elég komikus volt.

Strange az idő követ használva lecsekkol 16 millió párhuzamos valóságot, amiből egyetlen egyszer győzik le Thanost, de ezzel az infóval semmit nem tud kezdeni? Ráadásul a követ se használja, holott a saját filmjében kb így győzi le a Földre támadó világzabáló valamit.

Vízió barátnője egyik pillanatban arra képes csak, hogy az erejével pár méterre arrébb vonszolja a robotot, a "nagy" csatában meg a fél ellenséget lezúzza, ráadásul egy követ is képes elpusztítani. Ok.

Eléggé behájpolták, hogy ha meg lesz Thanosnak az összes kő, akkor senki fel nem érthet hozzá. Sőt, már 3-4 kővel ez lesz a helyzet. Ehhez képest jön Thor és simán "lezúzza" őt úgy, hogy már a birtokában van az összes kő. (előttem amúgy már kifejtették, hogy mi a para még a fegyverével)
|
undisputedly
| 1. Eléggé meglepődnék ha Ebonynak csak ennyi szerepe lett volna, képregényekbe csinált pár komolyabb dolgot (ha nem is épp ebbe a storylineba) szóval furcsálnám ha ennyivel elintézték volna, bár tekintve, hogy nem is volt teljes a Black Order és igazából Ebonyn kívül mindenki 0 volt (jó Proxima még probálkozott, de Őt is egy mozdulattal elintézte Wanda 😀) és csak arra kellettek, hogy valakiket látványosan elverjenek a hősök is, ne csak Thanos pusztítson, így lehet tényleg csak ennyit szerepelt.

3. Sok X képregényt olvastam, de még így se nagyon tudom, hogy Wanda most éppen milyen erővel bír és az mitől függ neki úgy, hogy ezt nézd el 😀 képregényekben is hol simán legyőzik, hol meg képes az egész mutáns generációt kíírtani egyetlen mondtattal 😊 Lehet tényleg az aktuális hangulatától függ. 😀😀
|
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Infinity War
| Nagyon adja a film, de pár dolgot nem értek:
- Vision miért lett ennyire gyenge? Gyakorlatilag Wanda védi végig. Azt hittem, hogy kb Ő a legerősebbek között van, erre elég balfasz volt végig.
- A stormbreaker mitől lesz ennyire erős Thorral együtt? Mjölnir esetében nem kellett ehhez még varázslat is? Most meg elég csak a kovácsolás?
- Ahhoz képest, hogy be lett harangozva, hogy mennyi jelentős karakter fog meghalni, mégis él Tony, él Cap, él Hulk, él Thor, azok meg meghaltak, akik miatt nem is tudok aggódni, mint Pókember, BP, Dr Strange, vagy Gamora, amikor bejelentették a következő filmjeiket...sajnos így nekem veszít az erejéből ez a sok halál. Mennyi marad belőlük végleges? Loki gondolom, aztán pont ennyi....a legjobb karakter korábbról Stark mellett
- Thanos mennyire sérült most akkor meg? A karján csat én láttam a infinity gauntlet-et ripityára menve? Meg milyen bolygón nézi a napfelkeltét vagy lementét épp?
|
Eazzy
Rohadt nagy spoiler, ezeket csak aki látta az olvassa
| víziót leszúrták ezért gyenge
Aki most túlélte azok nagyrésze szerintem feláldozza magát hogy az emberiség fele akik eltűntek visszajöjjenek. Igy jövőre thor,
Cap, stark esélyes hogy meghal.
Feltűnően a régiek mardtak meg,
Az újak tűntek el
|
braxa88
ORDAS SPOILER- a következő filmre is, tényleg csak az nyissa meg aki valamennyire vágja a dolgokat-
| De ugye csak a gauntlet semmisült meg, a kövek nem, tehát kell még egy gauntlet és abban benne vannak a kövek, többek között az idő köve is, és ezzel vissza lehet hozni mindenkit aki "elpárolgott". Senki nem halt meg. Csak köddé vált az univerzum fele
CPT Marvel meg, hmm, ő ugye az első szuperhős, de nincs akkora ereje, hogy befolyással legyen a helyzetre, szóval csak egy tease volt gondolom a filmjének.
|

Szerkesztette: Kenny

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Amúgy volt vmi a stáblista után?
steelwolf
igen
Negritis
És szabad tudni h micsoda?
steelwolf
|
Samuel L Jackson nem tudja kimondani h "motherfucker" mer eltűnik
és belengetik a Ms Marvel filmet
|
polygom cikk

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Amúgy volt vmi a stáblista után?
steelwolf
igen
Negritis
És szabad tudni h micsoda?
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Amúgy volt vmi a stáblista után?
steelwolf
igen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Amúgy volt vmi a stáblista után?
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Infinty War:

Nagyon rendben! Remek kis csapatokat raktak össze! Jó sztori-jó gonosz! DE
| a vége remek volt, de kb annyi súlya volt min a BvS-ben Superman halálának! Egyszerűen nem lehet elhinni Pókember, BP+GotG halálukat! |
steelwolf
steelwolf
ha figyelted a filmet igen, nem lehet komolyan venni nagy részét
de ettől még ült

nálam ez a film ott van a Birodalom Visszavág mellett
Negritis
Igen ez azoknak tökéletes film, akik nem tudják h milyen filmek jönnek a jövőben!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Infinty War:

Nagyon rendben! Remek kis csapatokat raktak össze! Jó sztori-jó gonosz! DE
| a vége remek volt, de kb annyi súlya volt min a BvS-ben Superman halálának! Egyszerűen nem lehet elhinni Pókember, BP+GotG halálukat! |
steelwolf
steelwolf
ha figyelted a filmet igen, nem lehet komolyan venni nagy részét
de ettől még ült

nálam ez a film ott van a Birodalom Visszavág mellett

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Infinty War:

Nagyon rendben! Remek kis csapatokat raktak össze! Jó sztori-jó gonosz! DE
| a vége remek volt, kb annyi súlya volt min a BvS-ben Superman halálának! Egyszerűen nem lehet elhinni Pókember, BP+GotG halálukat! |
steelwolf
Az övékét nem is, de a többieknek most nagyon kinéz a kövi részben ahogy írtam is alább.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Infinty War:

Nagyon rendben! Remek kis csapatokat raktak össze! Jó sztori-jó gonosz! DE
| a vége remek volt, de kb annyi súlya volt min a BvS-ben Superman halálának! Egyszerűen nem lehet elhinni Pókember, BP+GotG halálukat! |
steelwolf
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Azért volt még pár érthetetlen dolog:

|
1. Thanos kis manói közül az időssebb, aki a legerősebbnek tűnik közülük, úgy hal meg, hogy kiszippantja a nyomás az űrbe a hajójáról. Ez azért elég lame, és a beharangozott képességeihez képest is vicces. Mintha Hulk úgy halna meg, hogy elüti egy autó. Elég komikus volt.

2. Strange az idő követ használva lecsekkol 16 millió párhuzamos valóságot, amiből egyetlen egyszer győzik le Thanost, de ezzel az infóval semmit nem tud kezdeni? Ráadásul a követ se használja, holott a saját filmjében kb így győzi le a Földre támadó világzabáló valamit.

3. Vízió barátnője egyik pillanatban arra képes csak, hogy az erejével pár méterre arrébb vonszolja a robotot, a "nagy" csatában meg a fél ellenséget lezúzza, ráadásul egy követ is képes elpusztítani. Ok.

4. Eléggé behájpolták, hogy ha meg lesz Thanosnak az összes kő, akkor senki fel nem érthet hozzá. Sőt, már 3-4 kővel ez lesz a helyzet. Ehhez képest jön Thor és simán "lezúzza" őt úgy, hogy már a birtokában van az összes kő. (előttem amúgy már kifejtették, hogy mi a para még a fegyverével)
|
undisputedly
|
1. Mondjuk az elsőn nem akadtam ki, nekem az vállalható volt, hogy egy egyébként igen erős ellenfelet sokkal inkább trükkel lehet legyőzni, mint mondjuk alap erőből.

2. Gondolom az időkövet pontosan ezért adta oda, lehet, hogy a győzelem kulcsa, illetve a karakterek visszatérésének módja éppen az lesz, hogy Thanos rájön, hogy Gamora feláldozása nem volt akkora ötlet, vagy valami hasonló és visszaforgatja saját maga az időt. Minden más esetben gondolom Thanos egyébként is nyerne, csak egyetlen esetben meggondolja magát. (talán a képregényben is hasonlóan csinálta, hogy rájött, hogy az univerzum kiírtása után unatkozik.

3. Szerintem Wanda esetében sokszor múlik a lelki állapotán az ereje.

4. Ebben egyetértek, továbbra is áll a kérdésem, Stormbreaker nem lett bemutatva, ami nekem nagy hiányosság.

|
Eazzy
| az teljesen egyértelmű, hogy nem adta csak úgy oda a követ, hiszen elmondta, hogy ha a kő vagy a többiek, akkor minden esetben a kő védelmezését fogja választani, felőle halhat bárki. aztán a végén mégis áttolja, amiután pedig ugye mondja, hogy most kezdődik a végjáték. szóval Strange fixen buherált valamit.

mondjuk ezek után az is biztosnak tűnik nekem, hogy Hawkeye fogja megoldani az egészet jövőre 😀
|
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Azért volt még pár érthetetlen dolog:

|
1. Thanos kis manói közül az időssebb, aki a legerősebbnek tűnik közülük, úgy hal meg, hogy kiszippantja a nyomás az űrbe a hajójáról. Ez azért elég lame, és a beharangozott képességeihez képest is vicces. Mintha Hulk úgy halna meg, hogy elüti egy autó. Elég komikus volt.

2. Strange az idő követ használva lecsekkol 16 millió párhuzamos valóságot, amiből egyetlen egyszer győzik le Thanost, de ezzel az infóval semmit nem tud kezdeni? Ráadásul a követ se használja, holott a saját filmjében kb így győzi le a Földre támadó világzabáló valamit.

3. Vízió barátnője egyik pillanatban arra képes csak, hogy az erejével pár méterre arrébb vonszolja a robotot, a "nagy" csatában meg a fél ellenséget lezúzza, ráadásul egy követ is képes elpusztítani. Ok.

4. Eléggé behájpolták, hogy ha meg lesz Thanosnak az összes kő, akkor senki fel nem érthet hozzá. Sőt, már 3-4 kővel ez lesz a helyzet. Ehhez képest jön Thor és simán "lezúzza" őt úgy, hogy már a birtokában van az összes kő. (előttem amúgy már kifejtették, hogy mi a para még a fegyverével)
|
undisputedly
|
1. Mondjuk az elsőn nem akadtam ki, nekem az vállalható volt, hogy egy egyébként igen erős ellenfelet sokkal inkább trükkel lehet legyőzni, mint mondjuk alap erőből.

2. Gondolom az időkövet pontosan ezért adta oda, lehet, hogy a győzelem kulcsa, illetve a karakterek visszatérésének módja éppen az lesz, hogy Thanos rájön, hogy Gamora feláldozása nem volt akkora ötlet, vagy valami hasonló és visszaforgatja saját maga az időt. Minden más esetben gondolom Thanos egyébként is nyerne, csak egyetlen esetben meggondolja magát. (talán a képregényben is hasonlóan csinálta, hogy rájött, hogy az univerzum kiírtása után unatkozik.

3. Szerintem Wanda esetében sokszor múlik a lelki állapotán az ereje.

4. Ebben egyetértek, továbbra is áll a kérdésem, Stormbreaker nem lett bemutatva, ami nekem nagy hiányosság.

|

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Azért volt még pár érthetetlen dolog:

|
Strange az idő követ használva lecsekkol 16 millió párhuzamos valóságot, amiből egyetlen egyszer győzik le Thanost, de ezzel az infóval semmit nem tud kezdeni? Ráadásul a követ se használja, holott a saját filmjében kb így győzi le a Földre támadó világzabáló valamit.

|
undisputedly
| nyilván ezért adta át a követ,mondta is hogy nincs más lehetőség |
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Azért volt még pár érthetetlen dolog:

|
Thanos kis manói közül az időssebb, aki a legerősebbnek tűnik közülük, úgy hal meg, hogy kiszippantja a nyomás az űrbe a hajójáról. Ez azért elég lame, és a beharangozott képességeihez képest is vicces. Mintha Hulk úgy halna meg, hogy elüti egy autó. Elég komikus volt.

Strange az idő követ használva lecsekkol 16 millió párhuzamos valóságot, amiből egyetlen egyszer győzik le Thanost, de ezzel az infóval semmit nem tud kezdeni? Ráadásul a követ se használja, holott a saját filmjében kb így győzi le a Földre támadó világzabáló valamit.

Vízió barátnője egyik pillanatban arra képes csak, hogy az erejével pár méterre arrébb vonszolja a robotot, a "nagy" csatában meg a fél ellenséget lezúzza, ráadásul egy követ is képes elpusztítani. Ok.

Eléggé behájpolták, hogy ha meg lesz Thanosnak az összes kő, akkor senki fel nem érthet hozzá. Sőt, már 3-4 kővel ez lesz a helyzet. Ehhez képest jön Thor és simán "lezúzza" őt úgy, hogy már a birtokában van az összes kő. (előttem amúgy már kifejtették, hogy mi a para még a fegyverével)
|
undisputedly
Rosszul nézted, nem kapcsoltad ki az agyad. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)