Filmek

40 feliratkozó

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért volt még pár érthetetlen dolog:

|
Thanos kis manói közül az időssebb, aki a legerősebbnek tűnik közülük, úgy hal meg, hogy kiszippantja a nyomás az űrbe a hajójáról. Ez azért elég lame, és a beharangozott képességeihez képest is vicces. Mintha Hulk úgy halna meg, hogy elüti egy autó. Elég komikus volt.

Strange az idő követ használva lecsekkol 16 millió párhuzamos valóságot, amiből egyetlen egyszer győzik le Thanost, de ezzel az infóval semmit nem tud kezdeni? Ráadásul a követ se használja, holott a saját filmjében kb így győzi le a Földre támadó világzabáló valamit.

Vízió barátnője egyik pillanatban arra képes csak, hogy az erejével pár méterre arrébb vonszolja a robotot, a "nagy" csatában meg a fél ellenséget lezúzza, ráadásul egy követ is képes elpusztítani. Ok.

Eléggé behájpolták, hogy ha meg lesz Thanosnak az összes kő, akkor senki fel nem érthet hozzá. Sőt, már 3-4 kővel ez lesz a helyzet. Ehhez képest jön Thor és simán "lezúzza" őt úgy, hogy már a birtokában van az összes kő. (előttem amúgy már kifejtették, hogy mi a para még a fegyverével)
|
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
@braxa
ki lehet hagyni a hangyát, de vajon érdemes? 😀
Negritis
Dehogy 😊
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Infinity War
| Nagyon adja a film, de pár dolgot nem értek:
- Vision miért lett ennyire gyenge? Gyakorlatilag Wanda védi végig. Azt hittem, hogy kb Ő a legerősebbek között van, erre elég balfasz volt végig.
- A stormbreaker mitől lesz ennyire erős Thorral együtt? Mjölnir esetében nem kellett ehhez még varázslat is? Most meg elég csak a kovácsolás?
- Ahhoz képest, hogy be lett harangozva, hogy mennyi jelentős karakter fog meghalni, mégis él Tony, él Cap, él Hulk, él Thor, azok meg meghaltak, akik miatt nem is tudok aggódni, mint Pókember, BP, Dr Strange, vagy Gamora, amikor bejelentették a következő filmjeiket...sajnos így nekem veszít az erejéből ez a sok halál. Mennyi marad belőlük végleges? Loki gondolom, aztán pont ennyi....a legjobb karakter korábbról Stark mellett
- Thanos mennyire sérült most akkor meg? A karján csat én láttam a infinity gauntlet-et ripityára menve? Meg milyen bolygón nézi a napfelkeltét vagy lementét épp?
|
Eazzy
Rohadt nagy spoiler, ezeket csak aki látta az olvassa
| víziót leszúrták ezért gyenge
Aki most túlélte azok nagyrésze szerintem feláldozza magát hogy az emberiség fele akik eltűntek visszajöjjenek. Igy jövőre thor,
Cap, stark esélyes hogy meghal.
Feltűnően a régiek mardtak meg,
Az újak tűntek el
|
braxa88
| Már alapból a leszúrást sem értettem egy ilyen mindenható szuperrobotnál. Multkor még átment mindenen |
Eazzy
| hátulrol váratlanul történt.
És azért a fekete rend is elég erős volt
|
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
@braxa
ki lehet hagyni a hangyát, de vajon érdemes? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 466 — No one likes us, cause no one like us
Infinity War
| Nagyon adja a film, de pár dolgot nem értek:
- Vision miért lett ennyire gyenge? Gyakorlatilag Wanda védi végig. Azt hittem, hogy kb Ő a legerősebbek között van, erre elég balfasz volt végig.
- A stormbreaker mitől lesz ennyire erős Thorral együtt? Mjölnir esetében nem kellett ehhez még varázslat is? Most meg elég csak a kovácsolás?
- Ahhoz képest, hogy be lett harangozva, hogy mennyi jelentős karakter fog meghalni, mégis él Tony, él Cap, él Hulk, él Thor, azok meg meghaltak, akik miatt nem is tudok aggódni, mint Pókember, BP, Dr Strange, vagy Gamora, amikor bejelentették a következő filmjeiket...sajnos így nekem veszít az erejéből ez a sok halál. Mennyi marad belőlük végleges? Loki gondolom, aztán pont ennyi....a legjobb karakter korábbról Stark mellett
- Thanos mennyire sérült most akkor meg? A karján csat én láttam a infinity gauntlet-et ripityára menve? Meg milyen bolygón nézi a napfelkeltét vagy lementét épp?
|
Eazzy
Rohadt nagy spoiler, ezeket csak aki látta az olvassa
| víziót leszúrták ezért gyenge
Aki most túlélte azok nagyrésze szerintem feláldozza magát hogy az emberiség fele akik eltűntek visszajöjjenek. Igy jövőre thor,
Cap, stark esélyes hogy meghal.
Feltűnően a régiek mardtak meg,
Az újak tűntek el
|
braxa88
| Már alapból a leszúrást sem értettem egy ilyen mindenható szuperrobotnál. Multkor még átment mindenen |

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Srácok, akkor ez még mindig ül, hogy ezek a filmek kellenek előzményként?
Captain America 1,2
Civil war
Thor 1,2,3
Guardians of The Galaxy 1,2
Iron Man 1,2,3
Doctor Strange
Pókember
Avengers 1,2
Black Panther
Hangya

Ha ezek megvoltak mind, akkor tuti faszán felkészült vagyok? 😀
kristóf17
Tegnap megnéztem, ahhoz, hogy érts minden egyes apróságot benne, akkor ezeket, és ilyen sorrendben érdemes megnézni:
1. Captain America: The First Avenger
2. Iron Man
3. Iron Man 2
4. Thor
5. The Avengers
6. Iron Man 3
7. Thor: The Dark World
8. Captain America: The Winter Soldier
9. Guardians of the Galaxy
10. Guardians of the Galaxy vol2
11. Avengers: Age of Ultron
12. Ant-Man
13. Captain America: Civil War
14. Doctor Strange
15. Spider Man: Homecoming
16. Thor: Ragnarok
17. Black Panther
Eazzy
Na akkor ezt szépen le is mentem. 😊 Köszönöm!
kristóf17
Hangyát kihagyhatod, | nem szerepel a filmben |
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Infinity War
| Nagyon adja a film, de pár dolgot nem értek:
- Vision miért lett ennyire gyenge? Gyakorlatilag Wanda védi végig. Azt hittem, hogy kb Ő a legerősebbek között van, erre elég balfasz volt végig.
- A stormbreaker mitől lesz ennyire erős Thorral együtt? Mjölnir esetében nem kellett ehhez még varázslat is? Most meg elég csak a kovácsolás?
- Ahhoz képest, hogy be lett harangozva, hogy mennyi jelentős karakter fog meghalni, mégis él Tony, él Cap, él Hulk, él Thor, azok meg meghaltak, akik miatt nem is tudok aggódni, mint Pókember, BP, Dr Strange, vagy Gamora, amikor bejelentették a következő filmjeiket...sajnos így nekem veszít az erejéből ez a sok halál. Mennyi marad belőlük végleges? Loki gondolom, aztán pont ennyi....a legjobb karakter korábbról Stark mellett
- Thanos mennyire sérült most akkor meg? A karján csat én láttam a infinity gauntlet-et ripityára menve? Meg milyen bolygón nézi a napfelkeltét vagy lementét épp?
|
Eazzy
Rohadt nagy spoiler, ezeket csak aki látta az olvassa
| víziót leszúrták ezért gyenge
Aki most túlélte azok nagyrésze szerintem feláldozza magát hogy az emberiség fele akik eltűntek visszajöjjenek. Igy jövőre thor,
Cap, stark esélyes hogy meghal.
Feltűnően a régiek mardtak meg,
Az újak tűntek el
|
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
ej-ej
a Defenders-verse és a Shield sorozat is kell srácok 😀
Negritis
Meg a Nietzsche-összes 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
ej-ej
a Defenders-verse és a Shield sorozat is kell srácok 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
nem nagyon tudom, hogy az Infinity War után van e még értelme filmeket csinálni

believe the hype
shawnka
Infinity warra nincsenek szavak, jelzők. Elképesztő.
braxa88
Elképesztően szar vagy jó?
#JC6
Undorítóan mocskosul JÓ.
2,5 óra tömény izgalom. Szuperhősös filmek abszolút csúcsa.
braxa88
Pedig Sixx szerint szar. Már ha az ő véleménye még számít valakinek is bármit. Én csak röhögök rajta és várom ezt is meg a Deadpoolt is.
Matthew99
Sixx 3. kritikája után lesír egy átlag emberkének, hogy egyo ltári nagy POETSCH.
/Puzsér legalább egy intelligens faszi hozzá képest, de kb. nem lehet komolyan venni a faszit 95%-ban./

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 466 — No one likes us, cause no one like us
Infinity War
| Nagyon adja a film, de pár dolgot nem értek:
- Vision miért lett ennyire gyenge? Gyakorlatilag Wanda védi végig. Azt hittem, hogy kb Ő a legerősebbek között van, erre elég balfasz volt végig.
- A stormbreaker mitől lesz ennyire erős Thorral együtt? Mjölnir esetében nem kellett ehhez még varázslat is? Most meg elég csak a kovácsolás?
- Ahhoz képest, hogy be lett harangozva, hogy mennyi jelentős karakter fog meghalni, mégis él Tony, él Cap, él Hulk, él Thor, azok meg meghaltak, akik miatt nem is tudok aggódni, mint Pókember, BP, Dr Strange, vagy Gamora, amikor bejelentették a következő filmjeiket...sajnos így nekem veszít az erejéből ez a sok halál. Mennyi marad belőlük végleges? Loki gondolom, aztán pont ennyi....a legjobb karakter korábbról Stark mellett
- Thanos mennyire sérült most akkor meg? A karján csat én láttam a infinity gauntlet-et ripityára menve? Meg milyen bolygón nézi a napfelkeltét vagy lementét épp?
|

Szerkesztette: Eazzy

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
index és a filmkritika ...
puzsér is olyan dolgokon lovagol amin nem biztos hogy kéne
pl az Annihilation nála azért szar eleve (nem csak azért mert hogy nők és akkor feminista) mert meg sem említik hogy ez a Stalker remake (más kérdés hogy ugye a könyv esetleg az, de ez meg könyv adaptáció)
meg az is a baja hogy az nem szakrális hanem tudományos és innentől kés-fos-szar
sixx még rosszabb
Negritis
Tök jó, hogy azt el se tudják képzelni, hogy az ember csak úgy bemegy egy ilyen mozira és szórakozik. Nem azt figyeli, hogy jók-e a szövegek vagy szar-e a CGI hanem simán csak kikapcsolja az agyát és néz ki a fejéből.
Matthew99
Szerintem az "agyatlan popcornfilm" kategóriában is lehet azért kritériumokat támasztani... mert ha olyan alapon megy be az ember, hogy "kikapcsolom az agyam és nézek ki a fejemből", akkor utána szerintem ne írjon kritikát róla.

CBM-moviekra inkább nem reflektálnék, de amit leírtál, akciófilmekre is simán rá lehet húzni.. mégis megvan az ok, hogy miért tartja kb mindenki mondjuk a Die Hard-ot, a Hard boiled-t vagy akár a Mad Max Fury Roadot remek filmnek, miközben egy átlagos (Bay-féle) akciófilm az meg olyan, amilyen...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 466 — No one likes us, cause no one like us
Srácok, akkor ez még mindig ül, hogy ezek a filmek kellenek előzményként?
Captain America 1,2
Civil war
Thor 1,2,3
Guardians of The Galaxy 1,2
Iron Man 1,2,3
Doctor Strange
Pókember
Avengers 1,2
Black Panther
Hangya

Ha ezek megvoltak mind, akkor tuti faszán felkészült vagyok? 😀
kristóf17
Tegnap megnéztem, ahhoz, hogy érts minden egyes apróságot benne, akkor ezeket, és ilyen sorrendben érdemes megnézni:
1. Captain America: The First Avenger
2. Iron Man
3. Iron Man 2
4. Thor
5. The Avengers
6. Iron Man 3
7. Thor: The Dark World
8. Captain America: The Winter Soldier
9. Guardians of the Galaxy
10. Guardians of the Galaxy vol2
11. Avengers: Age of Ultron
12. Ant-Man
13. Captain America: Civil War
14. Doctor Strange
15. Spider Man: Homecoming
16. Thor: Ragnarok
17. Black Panther
Eazzy
Na akkor ezt szépen le is mentem. 😊 Köszönöm!
kristóf17
Kihagytam az Incredible Hulk-ot Edward Nortonnal, azt valahova tedd a listádba az Iron Man 2 elé pl, de az a film abszolút kilóg az egész felvezetésből.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Srácok, akkor ez még mindig ül, hogy ezek a filmek kellenek előzményként?
Captain America 1,2
Civil war
Thor 1,2,3
Guardians of The Galaxy 1,2
Iron Man 1,2,3
Doctor Strange
Pókember
Avengers 1,2
Black Panther
Hangya

Ha ezek megvoltak mind, akkor tuti faszán felkészült vagyok? 😀
kristóf17
Tegnap megnéztem, ahhoz, hogy érts minden egyes apróságot benne, akkor ezeket, és ilyen sorrendben érdemes megnézni:
1. Captain America: The First Avenger
2. Iron Man
3. Iron Man 2
4. Thor
5. The Avengers
6. Iron Man 3
7. Thor: The Dark World
8. Captain America: The Winter Soldier
9. Guardians of the Galaxy
10. Guardians of the Galaxy vol2
11. Avengers: Age of Ultron
12. Ant-Man
13. Captain America: Civil War
14. Doctor Strange
15. Spider Man: Homecoming
16. Thor: Ragnarok
17. Black Panther
Eazzy
Na akkor ezt szépen le is mentem. 😊 Köszönöm!
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 466 — No one likes us, cause no one like us
Srácok, akkor ez még mindig ül, hogy ezek a filmek kellenek előzményként?
Captain America 1,2
Civil war
Thor 1,2,3
Guardians of The Galaxy 1,2
Iron Man 1,2,3
Doctor Strange
Pókember
Avengers 1,2
Black Panther
Hangya

Ha ezek megvoltak mind, akkor tuti faszán felkészült vagyok? 😀
kristóf17
Tegnap megnéztem, ahhoz, hogy érts minden egyes apróságot benne, akkor ezeket, és ilyen sorrendben érdemes megnézni:
1. Captain America: The First Avenger
2. Iron Man
3. Iron Man 2
4. Thor
5. The Avengers
6. Iron Man 3
7. Thor: The Dark World
8. Captain America: The Winter Soldier
9. Guardians of the Galaxy
10. Guardians of the Galaxy vol2
11. Avengers: Age of Ultron
12. Ant-Man
13. Captain America: Civil War
14. Doctor Strange
15. Spider Man: Homecoming
16. Thor: Ragnarok
17. Black Panther

Szerkesztette: Eazzy

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Srácok, akkor ez még mindig ül, hogy ezek a filmek kellenek előzményként?
Captain America 1,2
Civil war
Thor 1,2,3
Guardians of The Galaxy 1,2
Iron Man 1,2,3
Doctor Strange
Pókember
Avengers 1,2
Black Panther
Hangya

Ha ezek megvoltak mind, akkor tuti faszán felkészült vagyok? 😀
kristóf17
így van 😀
De a sorrend is jó legyen ám 😊
braxa88
Hát itt már akkora lenne a katyvasz szerintem, ha visszatekintenék a sorrendre, hogy milyen volt, hogy huhh. Például a fentiek közül még a Civil War, Pókember, Black P. és a Hangya hiányzik. Szóval már itt kavar van 😀 De ez egy jó hétvége lesz így a diplomamunka rovására 😊
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Srácok, akkor ez még mindig ül, hogy ezek a filmek kellenek előzményként?
Captain America 1,2
Civil war
Thor 1,2,3
Guardians of The Galaxy 1,2
Iron Man 1,2,3
Doctor Strange
Pókember
Avengers 1,2
Black Panther
Hangya

Ha ezek megvoltak mind, akkor tuti faszán felkészült vagyok? 😀
kristóf17
így van 😀
De a sorrend is jó legyen ám 😊
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Srácok, akkor ez még mindig ül, hogy ezek a filmek kellenek előzményként?
Captain America 1,2
Civil war
Thor 1,2,3
Guardians of The Galaxy 1,2
Iron Man 1,2,3
Doctor Strange
Pókember
Avengers 1,2
Black Panther
Hangya

Ha ezek megvoltak mind, akkor tuti faszán felkészült vagyok? 😀
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Indexen ez szerepel negatívumként:
| "" A film ugyanis minden másodpercében arra épít, hogy a szuperhősrajongók az elmúlt 10 évben megnézték az összes Marvel-opuszt, a fanatikusabbjai pedig az új darabok előtt ledarálták a régieket is. A Végtelen háborúban nem is vacakolnak azzal a készítők, hogy elmagyarázzák, ki az a morcos, körszakállas fazon, akit mindenki Kapitánynak szólít, miért örül neki annyira a kecskéket őrző, félkarú fazon, vagy hogy az a szárnyakkal repkedő fekete srác tulajdonképpen miben is különbözik a másik fekete legénytől, aki történetesen egy bádogember jelmezben szambázik az égen.
A 2008-as Vasembert az anyukám és az apukám is simán megnézhette a tévében. Teljes filmélményt kaptak, jól megírt karakterekkel, és olyan sztorival, aminek van tisztességesen felépített eleje, közepe vége. Most viszont csak kapkodja a fejét az egyszeri néző, hogy ki kit püföl, vagy épp kinek szól be a nagy CGI-parasztvakítás közepette.""
|

Most komolyan, ez olyan, mintha nem találna egyéb negatívumot, ezért ilyen totál bullshitet tol be 😀
A film 10 éven keresztül volt építve...
bogec7
Pont ezért tartom én is szarnak a Star Warsot. Hát ki a tököm az a guruló szemetes és miért pittyeg? Meg ki kinek a rokona?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
bogjosi New England Patriots 1 173
Indexen ez szerepel negatívumként:
| "" A film ugyanis minden másodpercében arra épít, hogy a szuperhősrajongók az elmúlt 10 évben megnézték az összes Marvel-opuszt, a fanatikusabbjai pedig az új darabok előtt ledarálták a régieket is. A Végtelen háborúban nem is vacakolnak azzal a készítők, hogy elmagyarázzák, ki az a morcos, körszakállas fazon, akit mindenki Kapitánynak szólít, miért örül neki annyira a kecskéket őrző, félkarú fazon, vagy hogy az a szárnyakkal repkedő fekete srác tulajdonképpen miben is különbözik a másik fekete legénytől, aki történetesen egy bádogember jelmezben szambázik az égen.
A 2008-as Vasembert az anyukám és az apukám is simán megnézhette a tévében. Teljes filmélményt kaptak, jól megírt karakterekkel, és olyan sztorival, aminek van tisztességesen felépített eleje, közepe vége. Most viszont csak kapkodja a fejét az egyszeri néző, hogy ki kit püföl, vagy épp kinek szól be a nagy CGI-parasztvakítás közepette.""
|

Most komolyan, ez olyan, mintha nem találna egyéb negatívumot, ezért ilyen totál bullshitet tol be 😀
A film 10 éven keresztül volt építve...

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
index és a filmkritika ...
puzsér is olyan dolgokon lovagol amin nem biztos hogy kéne
pl az Annihilation nála azért szar eleve (nem csak azért mert hogy nők és akkor feminista) mert meg sem említik hogy ez a Stalker remake (más kérdés hogy ugye a könyv esetleg az, de ez meg könyv adaptáció)
meg az is a baja hogy az nem szakrális hanem tudományos és innentől kés-fos-szar
sixx még rosszabb
Negritis
Tök jó, hogy azt el se tudják képzelni, hogy az ember csak úgy bemegy egy ilyen mozira és szórakozik. Nem azt figyeli, hogy jók-e a szövegek vagy szar-e a CGI hanem simán csak kikapcsolja az agyát és néz ki a fejéből.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
index és a filmkritika ...
puzsér is olyan dolgokon lovagol amin nem biztos hogy kéne
pl az Annihilation nála azért szar eleve (nem csak azért mert hogy nők és akkor feminista) mert meg sem említik hogy ez a Stalker remake (más kérdés hogy ugye a könyv esetleg az, de ez meg könyv adaptáció)
meg az is a baja hogy az nem szakrális hanem tudományos és innentől kés-fos-szar
sixx még rosszabb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
nem nagyon tudom, hogy az Infinity War után van e még értelme filmeket csinálni

believe the hype
shawnka
Infinity warra nincsenek szavak, jelzők. Elképesztő.
braxa88
Elképesztően szar vagy jó?
#JC6
Undorítóan mocskosul JÓ.
2,5 óra tömény izgalom. Szuperhősös filmek abszolút csúcsa.
braxa88
Pedig Sixx szerint szar. Már ha az ő véleménye még számít valakinek is bármit. Én csak röhögök rajta és várom ezt is meg a Deadpoolt is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nem nagyon tudom, hogy az Infinity War után van e még értelme filmeket csinálni

believe the hype
shawnka
Infinity warra nincsenek szavak, jelzők. Elképesztő.
braxa88
Elképesztően szar vagy jó?
#JC6
Undorítóan mocskosul JÓ.
2,5 óra tömény izgalom. Szuperhősös filmek abszolút csúcsa.
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Most komolyan ennyire jó? Megfogadtam, hogy több szuperhős filmet már nem nézek, de így lehet hogy ezt bevállalom.