Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
németországban erre elég jól működő rendszer van a Tafeln által. nyilván ők sem afrikába mozgatják a cuccot, csak lokálisan

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mondjuk én is külön élek már, de amíg anyáméknál voltam, is úgy voltam vele, hogy nekem nem ér annyit...

még az se lehetne megoldás, hogy a boltokban megmaradó kajákat osszák szét, mert amit nem adtak el, azt csak szavatossági idő lejártával (átcímkézéses témát most hagyjuk) adnák bele, és mire megérkezne, megint nem lennének előrébb
viszont a gyógyszercégek jól járnának, mert azt is lehetne küldeni utána

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
én egyedül élek ergo kurva sok kaját dobok ki, mégtöbbet anyám mikor pár havonta átjön, mert néhány dobozhoz már én nem is merek nyúlni.gabtsi
Igazi legénylakás, mi? Minden növény elszáradva, de valami csírázik a hűtőben! 😀Proxi
pont ezért nincs növény 😊gabtsi
így van, legénylakásban növénynek semmi keresnivalója. és a felső szinten már nem csak a hőtőben de esetleg a mosogatóban/mosogatógépben is fejlődnek az intelligens életformák

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Mondjuk nekünk könnyű, nagyanyámék tartanak malacokat, csirkéket, így ha van olyan kaja amit kidobnánk nem megy kárba, nem kell kidobni.

Étteremben meg még soha nem hagytam meg kaját, ez alap. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én egyedül élek ergo kurva sok kaját dobok ki, mégtöbbet anyám mikor pár havonta átjön, mert néhány dobozhoz már én nem is merek nyúlni.gabtsi
Igazi legénylakás, mi? Minden növény elszáradva, de valami csírázik a hűtőben! 😀Proxi
pont ezért nincs növény 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
én egyedül élek ergo kurva sok kaját dobok ki, mégtöbbet anyám mikor pár havonta átjön, mert néhány dobozhoz már én nem is merek nyúlni.gabtsi
Igazi legénylakás, mi? Minden növény elszáradva, de valami csírázik a hűtőben! 😀

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
értem
ez még védhető is lenne ugye, hogy minek veszem meg előlük, ha aztán nekem nem kell és mondjuk a megvett cuccaim 20%-át kidobom utána
de ez megint csak akkor lenne bármikor releváns, ha véges számú étel lenne, amely pont fedezné minden ember szükségleteit, és a saját „adagomon” felül vennék meg, elvéve más elől, majd mivel kidobom, én se jártam jól, meg ő sem
ha kevesebb kaja lenne, és a sajátomból dobok ki, de előle veszem el, mert én hamarabb érek oda, akkor megint oké
de úgy, hogy nem veszem el senki elől a kaját (pl máris más szemszögből nézem, nem úgy, hogy jobb lesz nekik, ha megeszem, hanem ne vegyem el előlük, ha nem eszem meg (amit mondjuk előre megint nem tudok)), nem miattam nem jutnak élelemhez
megint faszság az egész
amikor meg megjegyeztem, hogy attól, hogy én megeszem/nem eszem, pont nem változik semmi, sokkal több értelme van kaját küldeni, vagy pénzt, hogy legyen kajájuk, akkor meg én voltam megint a fasz, és reméli, hogy nem kell éheznem
egy biztos, ha éheznék, semmivel nem érezném jobban magam, hogyha valaki megeszi a szart (max kárörömből...), vagy nem eszi meg ami neki már nem kell
de akkor innentől ha étterembe megyek pl, és már nem bírok többet enni, akkor becsomagoltatom, és elviszem az éhezőknek, és akkor minden rendben lesz
mégis inkább úgy vagyok, hogy nem az a párszáz forintnyi maradék lesz a megoldás

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én egyedül élek ergo kurva sok kaját dobok ki, mégtöbbet anyám mikor pár havonta átjön, mert néhány dobozhoz már én nem is merek nyúlni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Maga az elv, hogy te kidobsz kaját, míg mások éheznek. Anyám pl. görcsösen ragaszkodik hozzá, hogy ne dobjunk ki sosem, ezért ha valamiből marad, akkor inkább lefagyasztja, de mondjuk nálunk mindenki szeret enni, úgyhogy... 😀

Az elvi dolgon felül azonban azért tök mindegy, mert ha 1) nem dobod ki, sem jobb senkinek, 2) annyival kevesebbet veszel legközelebb, akkor sincs előrébb senki, mert elviszi más, de még ha nem is viszi el más, ha megmarad, akkor sem ajándékozza a bolt rászorulóknak. Azt akarják ezzel sugallni, hogy ne vedd el a rászorulók elől, ha te nem eszed meg, csakhogy ez csak valami nomád, aki előbb a fához ér, az eszi meg a gyümölcsöt dolognál lehetne érvényes, nem olyan helyen, ahol nem lesz az éhezőké, csak mert te a boltban hagyod.

Gyereknek tanítani olyan szinten nem értelmetlen, hogy jó, ha megtanulja, hogy ne pazaroljon, de az éhezők max lelkiismeretre hatás miatt vannak ebbe bevonva szerintem.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
értem én, hogy ezt mondják a gyereknek, hogy megegye, etc
én egy indokot kérek, hogy miért jobb az éhezőnek, ha én megeszem a kaját (romlott/nem kellő, betegségek etc vonzat), és miért rosszabb, ha nem eszem meg?
mert amint kapok egy értelmes indokot, amit védhetőnek érzek, akkor majd megeszem a szart is
az nem indok, hogy kiadtam érte x pénzt, mert a gyógyszerre utána a sokszorosát adhatom

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
valaki, mondjuk Soldi vagy Sobri magyarázza már meg (azért ők, mert tudom, hogy mindkettőnek van mindenre válasza mmkk), hogy

attól, mert én nem dobom ki a tegyük fel romlott kajám, miért lesz bármivel jobb az éhező gyerekeknek? (mert nyilván jobb lesz attól, hogy én beteg leszek)

de ha nem is romlott, csak már nem bírom megenni, utána meg már úgyse fogom, nyilván jobb lesz nekik, ha mégis megeszem (igaz, hogy attól neki ugyanúgy nem lesz mit ennie...)

és nyilván sokkal rosszabb nekik, ha én kidobom a már nem jó/kellő kaját... mert akkor nyilván még kevesebbet kapnak
ja nem, nincs ezek között összefüggés...
mindegy, biztos én vagyok a fasz, mint mindig...Wyatt
Itt maga az elv, hogy kidobod a kaját az van elbaszva... Szerintem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
valaki, mondjuk Soldi vagy Sobri magyarázza már meg (azért ők, mert tudom, hogy mindkettőnek van mindenre válasza mmkk), hogy

attól, mert én nem dobom ki a tegyük fel romlott kajám, miért lesz bármivel jobb az éhező gyerekeknek? (mert nyilván jobb lesz attól, hogy én beteg leszek)

de ha nem is romlott, csak már nem bírom megenni, utána meg már úgyse fogom, nyilván jobb lesz nekik, ha mégis megeszem (igaz, hogy attól neki ugyanúgy nem lesz mit ennie...)

és nyilván sokkal rosszabb nekik, ha én kidobom a már nem jó/kellő kaját... mert akkor nyilván még kevesebbet kapnak
ja nem, nincs ezek között összefüggés...
mindegy, biztos én vagyok a fasz, mint mindig...

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
vhogy bennem sem tudatosult
Szal ha megkérdezik, hogy mikor halt meg Caesar akkor benyögöm h március idusa.
De ha megkérdezik, hogy ki halt meg március 15-én, akkor nem tudtam volna, hogy Caesar. 😀Bébé
Köszikösziköszi 😀

Bria: Pedig még töri faktos is voltam, és emelteztem is belőle 😂
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Szemezgessetek!gyeek
De kemééény nem is tudtam hogy Caesar is ekkor halt meg :oHanni
március idusa nem volt meg?
hát mit tanítanak manapság 😀briareos
vhogy bennem sem tudatosult
Szal ha megkérdezik, hogy mikor halt meg Caesar akkor benyögöm h március idusa.
De ha megkérdezik, hogy ki halt meg március 15-én, akkor nem tudtam volna, hogy Caesar. 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Szemezgessetek!gyeek
De kemééény nem is tudtam hogy Caesar is ekkor halt meg :oHanni
március idusa nem volt meg?
hát mit tanítanak manapság 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Olvastam Viktor beszédét.

Most akkor mi hadban állunk? 😀
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Televanatököm a március 15el...
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
pedig sztem elmondják mindenhol, hogy március idusán 😊.brk
De valahogy sosem gondoltam igazán bele ebbe 😀 Mindig a forradalom körül ment a felhajtás 😀

eaglesmcnabb: Nehogy beessél legközelebb a metro alá ;D 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Szemezgessetek!gyeek
De kemééény nem is tudtam hogy Caesar is ekkor halt meg :oHanni
ELTE ÁJK 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Szemezgessetek!gyeek
De kemééény nem is tudtam hogy Caesar is ekkor halt meg :oHanni
pedig sztem elmondják mindenhol, hogy március idusán 😊
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Hogy az a büdös...
http://asva.info/comodorosodo-bh-2011-03.html

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Szemezgessetek!gyeek
De kemééény nem is tudtam hogy Caesar is ekkor halt meg :o
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
viszont azért ha egy főpolgármester kimegy beszédet mondani a tömegnek, akkor illene kiraknia sztem...Hurka
Ez nyilván így van, én úgy általánosságban beszéltem... Ugyanis a magyar emberek nagy része nem főpolgármester, és nem is mond beszédet március 15-én... 😀eaglesmcnabb
csak azért írtam, mert Tarlós nem vett felHurka
Gondoltam hogy azért írod.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Részben igazad van. Csak például én elvből nem rakok ki olasz kokárdát, mert rühellem az olaszokat. A 2. mondatoddal teljesen egyetértek, aki megszól valakit azért, mert nincs rajta kokárda az csak képmutatásból hordja...eaglesmcnabb
viszont azért ha egy főpolgármester kimegy beszédet mondani a tömegnek, akkor illene kiraknia sztem...Hurka
Ez nyilván így van, én úgy általánosságban beszéltem... Ugyanis a magyar emberek nagy része nem főpolgármester, és nem is mond beszédet március 15-én... 😀eaglesmcnabb
csak azért írtam, mert Tarlós nem vett fel
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Cirka 150 év óta így hordjuk, és hidd el, hogy senkit nem érdekel, hogy nem ez a rendes kokárda definíciója. Egyébként szerintem mindenki magának rakja ki és ugyanakkora faszság leszólni valakit azért, hogy nem rakja ki, mint azért, hogy kirakja.Schleck
Részben igazad van. Csak például én elvből nem rakok ki olasz kokárdát, mert rühellem az olaszokat. A 2. mondatoddal teljesen egyetértek, aki megszól valakit azért, mert nincs rajta kokárda az csak képmutatásból hordja...eaglesmcnabb
viszont azért ha egy főpolgármester kimegy beszédet mondani a tömegnek, akkor illene kiraknia sztem...Hurka
Ez nyilván így van, én úgy általánosságban beszéltem... Ugyanis a magyar emberek nagy része nem főpolgármester, és nem is mond beszédet március 15-én... 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!