Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
csodálatos ez a geci madden, hogy nem lehet szimulálni a hét egyik meccsét, és annyit nem képes kiírni, hogy mi a fasz baja van... Már túllépek az összeragadt derekakon, és akkor ilyen jön elő... minek vettem elő újra....fetomy
Ilyen általában akkor fordul elő ha megpiszkáltál valamit madden editorral.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
csodálatos ez a geci madden, hogy nem lehet szimulálni a hét egyik meccsét, és annyit nem képes kiírni, hogy mi a fasz baja van... Már túllépek az összeragadt derekakon, és akkor ilyen jön elő... minek vettem elő újra....
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nekem eddig lekopogom de semmi baja a upcnek amióta fent vagyok.tenorx
nekem cirka 7 éve van UPC(akkor még ugye Chello volt), de nagyon minimális probléma volt vele(kopkop)...lehet azért mert a szomszédba van a UPC, és környéken leginkább nyugdíjasok laknak. 😊

ettől függetlenül simán átváltanék Digi Kábelnetre, de sajnos a belvárosba nem húzták be, persze városszélét bekábelezték. 😀

|
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
salgótarján, utcán elhelyezett elosztók, rézkábelek...

a kép még nem állt össze mi a gyakori kimaradások oka?haromt
Az optikait is ellopják mert nem tudják, h abban nincs fém... 😊 És komolyan volt ilyen

De most kivételesen nem az etnikai sokszínűség az oka...

Amúgy a városvezetés már rég rájött, h pl a sífelvonót nem építik újra, úgyis 2 óra ellopják-eladják-elisszák. Ha nincs semmi, nem lehet ellopni se semmit 😛

//Most már legalább meg lehet(ne) büntetni érte őket. Ez is nagy előrelépés...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
salgótarján, utcán elhelyezett elosztók, rézkábelek...

a kép még nem állt össze mi a gyakori kimaradások oka?
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
3 napja net otthoni nélkül. Szörnyű világ.

jah elfelejtettem: baszódj meg, upc.Schleck
nekem ettől kisebb gondom van.
én is upc-s vagyok és szintén nem vagyok megelégedve. a leggyorsabb netet köttetem be, mégis, vannak időszakok - nagyon sűrűn - hogy hiába villog a modem, elszáll a net, és csak akkor jön vissza, ha kihúzok mindent, várok 5-10 percet, visszadugok mindent és újraindítom a gépet. próbáltam már cseles lenni - nem húzok ki ezt azt, nem várok semennyit - de akkor sose "jött vissza"... ilyen esetekben párszor abba a hibába estem, hogy pénzt és időt nem kímélve betelefonáltam idegesen, mert fontos dolgom volt és kellett hozzá a net, erre mindig azt a választ kaptam hosszú percek után, mikor végre bejelentkezett valaki, hogy karbantartás folyik a "környéken". persze nem folyt sehol semmi..

a legszebb sztori az volt, amikor betelefonáltam, hogy hiba van. kérdem, mi az oka? (1 perc alatt le lehetne rendezni) erre kért tőlem olyan adatokat a csaj, hogy csak lestem. majd mikor végre valahára megtaláltam, átirányított... eszem megállt...

nevetséges upc...JC6
Ismerős, arrafelé mindig azt csinálja. A DNS szerverükkel van baj szvsz, nem képes kiszolgálni egy akkora hatalmas várost... Magyarország...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nekem eddig lekopogom de semmi baja a upcnek amióta fent vagyok.tenorx
és nem vagy álmos? 😮

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
3 napja net otthoni nélkül. Szörnyű világ.

jah elfelejtettem: baszódj meg, upc.Schleck
Nekem ma délben jött vissza kb. 19 órányi szünet után. A T-Home ennyi idő alatt oldotta meg a problémát és ebben egy éjszaka is benne volt.vadibandi
Nekem 3+ hónapja nem képesek kijönni, és átállítani a parabolát. Úgyhogy ti csak hallgassatok. 😊GRAFI
Nekem nem sír a szám, no meg nekik nem kellett kijönniük, megoldották bentről.




több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
3 napja net otthoni nélkül. Szörnyű világ.

jah elfelejtettem: baszódj meg, upc.Schleck
Nekem ma délben jött vissza kb. 19 órányi szünet után. A T-Home ennyi idő alatt oldotta meg a problémát és ebben egy éjszaka is benne volt.vadibandi
Nekem 3+ hónapja nem képesek kijönni, és átállítani a parabolát. Úgyhogy ti csak hallgassatok. 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nekem eddig lekopogom de semmi baja a upcnek amióta fent vagyok.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
3 napja net otthoni nélkül. Szörnyű világ.

jah elfelejtettem: baszódj meg, upc.Schleck
Nekem ma délben jött vissza kb. 19 órányi szünet után. A T-Home ennyi idő alatt oldotta meg a problémát és ebben egy éjszaka is benne volt.vadibandi
Az teljesen korrekt idő
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
3 napja net otthoni nélkül. Szörnyű világ.

jah elfelejtettem: baszódj meg, upc.Schleck
Nekem ma délben jött vissza kb. 19 órányi szünet után. A T-Home ennyi idő alatt oldotta meg a problémát és ebben egy éjszaka is benne volt.




több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
(persze előtte 2 napig hallgattam, hogy meg fog bukni)tenorx
Ezt a fajtát de rühelltem basszus! Aztán végül úgy hozta az élet, hogy ebből a kategóriából nem került ki egy haverom se... 😛gyeek
Én még azt bírom, aki "doga vége felé: Segíts már, 1-2-t mondj már meg légyszi... - Á, nekem is faszom ki van, egyiket se tudom.." Majd megkapja a hibátlan dolgozatot... Mondjuk inkább tőlem kérdeztek, mint én mástól, de ez akkoris fasság. Akkor mondja, hogy nem segít.

Az upcnek meg valóban a k.va anyját 😛
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
(persze előtte 2 napig hallgattam, hogy meg fog bukni)tenorx
Ezt a fajtát de rühelltem basszus! Aztán végül úgy hozta az élet, hogy ebből a kategóriából nem került ki egy haverom se... 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Faterom náluk dolgozik tudna mit mesélni az biztos.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
A T is nevetséges ha ez vigasztal, az internet és a digitális adás is nem kicsit szeszélyes...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
3 napja net otthoni nélkül. Szörnyű világ.

jah elfelejtettem: baszódj meg, upc.Schleck
nekem ettől kisebb gondom van.
én is upc-s vagyok és szintén nem vagyok megelégedve. a leggyorsabb netet köttetem be, mégis, vannak időszakok - nagyon sűrűn - hogy hiába villog a modem, elszáll a net, és csak akkor jön vissza, ha kihúzok mindent, várok 5-10 percet, visszadugok mindent és újraindítom a gépet. próbáltam már cseles lenni - nem húzok ki ezt azt, nem várok semennyit - de akkor sose "jött vissza"... ilyen esetekben párszor abba a hibába estem, hogy pénzt és időt nem kímélve betelefonáltam idegesen, mert fontos dolgom volt és kellett hozzá a net, erre mindig azt a választ kaptam hosszú percek után, mikor végre bejelentkezett valaki, hogy karbantartás folyik a "környéken". persze nem folyt sehol semmi..

a legszebb sztori az volt, amikor betelefonáltam, hogy hiba van. kérdem, mi az oka? (1 perc alatt le lehetne rendezni) erre kért tőlem olyan adatokat a csaj, hogy csak lestem. majd mikor végre valahára megtaláltam, átirányított... eszem megállt...

nevetséges upc...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
3 napja net otthoni nélkül. Szörnyű világ.

jah elfelejtettem: baszódj meg, upc.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Fasza. Azt hittem meglesz a ZH, de 5 perccel utána muszáj engem felhívni egy barátomnak, aki boldogan újságolja, hogy ő bizony mindegyiket tudta (persze előtte 2 napig hallgattam, hogy meg fog bukni), majd bebizonyítani, hogy az enyém bizony nem jó, szóval készülhetek a pótra.tenorx
De a Steelers draftja jól sikerült. 😛Sobri Jóska
Persze, a prioritások megvannak. Steelers draftból nincsen pót meg pótpót 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 304 — #NoStress
Fasza. Azt hittem meglesz a ZH, de 5 perccel utána muszáj engem felhívni egy barátomnak, aki boldogan újságolja, hogy ő bizony mindegyiket tudta (persze előtte 2 napig hallgattam, hogy meg fog bukni), majd bebizonyítani, hogy az enyém bizony nem jó, szóval készülhetek a pótra.tenorx
De a Steelers draftja jól sikerült. 😛

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Fasza. Azt hittem meglesz a ZH, de 5 perccel utána muszáj engem felhívni egy barátomnak, aki boldogan újságolja, hogy ő bizony mindegyiket tudta (persze előtte 2 napig hallgattam, hogy meg fog bukni), majd bebizonyítani, hogy az enyém bizony nem jó, szóval készülhetek a pótra.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Remélem Steve Wyche egy kibaszott low-end bulvárlap horoszkóp szakértőjeként végzi 2 filléres értékű, de rendkívül túlfizetett tróger karrierjét. Valakinek szembesíteni kellene ezt a barmot korábbi ökörségeivel, ha ő képtelen önkritikát gyakorolni.

http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d81ec6a84/Wyche-s-mock-draft-2-0?module=HP_headlines

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Pénteken 5 forinttal nő a gázolaj ára.."

K.anyád MOL! És akinek köze van ehhez...
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
akkor az olyan pici volt TV-n keresztül, hogy nem láttam 😀
bocsánat
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Vajon én mennyire hitelesen viselhetném a kokárdát a ferencjóskás körszakállammal?
Vagy hordjak inkább fekete-sárgát?

Harkov!
Azok voltak a szép idők, mikor nagymamám öccse Ju-88 A-4-essel végzet felderítő repüléseket a környéken.