Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Nekiálltam osztogatni a hüvelykeket, de idegestő kivárni azt az egy percet. Nice one, Fake! 😀

Kurva vicces erre az eseményre hazatérni, a sörhuzat is kiszállt belőlem.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Hát nDRo, Hanni, mi folyik itt Gyöngyösön????? 😊

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Lilla menjél el innen.Hanni
😂 😂 😂

lunahold? shovelásó? mennyé innen! 😂

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
ha van rá igény, megnyitom a párkapcsolati/szexuális tanácsadás topikot, onnan már csak 1 lépés, hogy a tévébe is behívjanakHöri
Bria ki élné magát rajta. Minden hova beírná, hogy dugd meg azt kész 😀FViktor93
És belegondolva kurvára igaza van 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha van rá igény, megnyitom a párkapcsolati/szexuális tanácsadás topikot, onnan már csak 1 lépés, hogy a tévébe is behívjanakHöri
Bria ki élné magát rajta. Minden hova beírná, hogy dugd meg azt kész 😀FViktor93
draftcountdown fórumon van ilyen. pár éve beleolvastam az első pár oldalba, brutális 😀

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
ha van rá igény, megnyitom a párkapcsolati/szexuális tanácsadás topikot, onnan már csak 1 lépés, hogy a tévébe is behívjanakHöri
Bria ki élné magát rajta. Minden hova beírná, hogy dugd meg azt kész 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
De nekünk nDRoval megvannak a fogaink 😀Hanni
Akkor a csajnak nincs 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
salgótarján, utcán elhelyezett elosztók, rézkábelek...

a kép még nem állt össze mi a gyakori kimaradások oka?haromt
még csak most jutottam el odáig, h elolvassam 😀 nagyon nagy vagy haromt, igazi antirasszista 😀 viccelek.. 😊
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Hát egyik sem annyit elárulhatok. Viszont most bölcsebb lettél volna, ha hallgatsz.nDRo
Na, most lelomboztál.......... Nincs amúgy facebook, twitter, msn, meg egy rakás egyéb szar?füligjimmy
Már nem itt zajlik, biztosan elkerülte a figyelmed egy korábbi hsz-em.nDRo
Tudnál adni linket! 😀

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
aranyos volt ez a pár oldal amit visszaolvastam 😀
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
ha van rá igény, megnyitom a párkapcsolati/szexuális tanácsadás topikot, onnan már csak 1 lépés, hogy a tévébe is behívjanakHöri
nem kösz
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha van rá igény, megnyitom a párkapcsolati/szexuális tanácsadás topikot, onnan már csak 1 lépés, hogy a tévébe is behívjanak

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Szerény véleményem szerint valaki csúnyán megkúrt valakit, vagy megpróbálta, aztán irgalmatlanul felsült. Megtudjuk e valaha az igazságot???????füligjimmy
Hát egyik sem annyit elárulhatok. Viszont most bölcsebb lettél volna, ha hallgatsz.nDRo
Na, most lelomboztál.......... Nincs amúgy facebook, twitter, msn, meg egy rakás egyéb szar?füligjimmy
Már nem itt zajlik, biztosan elkerülte a figyelmed egy korábbi hsz-em.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szerény véleményem szerint valaki csúnyán megkúrt valakit, vagy megpróbálta, aztán irgalmatlanul felsült. Megtudjuk e valaha az igazságot???????füligjimmy
Hát egyik sem annyit elárulhatok. Viszont most bölcsebb lettél volna, ha hallgatsz.nDRo
Na, most lelomboztál.......... Nincs amúgy facebook, twitter, msn, meg egy rakás egyéb szar?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Szerény véleményem szerint valaki csúnyán megkúrt valakit, vagy megpróbálta, aztán irgalmatlanul felsült. Megtudjuk e valaha az igazságot???????füligjimmy
Hát egyik sem annyit elárulhatok. Viszont most bölcsebb lettél volna, ha hallgatsz.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szerény véleményem szerint valaki csúnyán megkúrt valakit (esetleg többes szám????), vagy megpróbálta, aztán irgalmatlanul felsült. Megtudjuk e valaha az igazságot???????

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
LTSüle hangulat

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
kP-ban, de gyorsan. Drága volt a felszerelés 😀nDRo
Eee hülye ide is csurrantsál valamit, aktív szereplő vagyok 😀Hanni
aktívan elküldted a topicból 😀
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
kP-ban, de gyorsan. Drága volt a felszerelés 😀nDRo
Eee hülye ide is csurrantsál valamit, aktív szereplő vagyok 😀
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Nyihhhháááá!
Még-még-még.
Mindent tudni akarunk.
Jobb ez mint az egyenes út!Bazzani
Vége műsornak 😊nDRo
Fizetős stream sincs? 😀Bazzani
KP-ban, de gyorsan. Drága volt a felszerelés 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem vagyok annyira hülye, hogy annyit visszaolvassak... feltalálták a keresőt is... és ha kíváncsi vagy rá miért tetem, akkor megtalálsz, ha nem, hát nem.lunahold
Nyihhhháááá!
Még-még-még.
Mindent tudni akarunk.
Jobb ez mint az egyenes út!Bazzani
Vége műsornak 😊nDRo
Fizetős stream sincs? 😀

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Kérem, én nem akartam elindítani ezt a folyamatot :rolleyes:

Nem gondoltam hogy képes regiszrátálni és visszaolvasni 7 kib@szott oldalt 😂nDRo
Nem vagyok annyira hülye, hogy annyit visszaolvassak... feltalálták a keresőt is... és ha kíváncsi vagy rá miért tetem, akkor megtalálsz, ha nem, hát nem.lunahold
Nyihhhháááá!
Még-még-még.
Mindent tudni akarunk.
Jobb ez mint az egyenes út!Bazzani
Vége műsornak 😊
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem vagyok annyira hülye, hogy annyit visszaolvassak... feltalálták a keresőt is... és ha kíváncsi vagy rá miért tetem, akkor megtalálsz, ha nem, hát nem.lunahold
meghalt valaki? 😐kristof
Igen.
Valakinek az agya.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Élő Mónika show.Bazzani
Kérem, én nem akartam elindítani ezt a folyamatot :rolleyes:

Nem gondoltam hogy képes regiszrátálni és visszaolvasni 7 kib@szott oldalt 😂nDRo
Nem vagyok annyira hülye, hogy annyit visszaolvassak... feltalálták a keresőt is... és ha kíváncsi vagy rá miért tetem, akkor megtalálsz, ha nem, hát nem.lunahold
Nyihhhháááá!
Még-még-még.
Mindent tudni akarunk.
Jobb ez mint az egyenes út!

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Kérem, én nem akartam elindítani ezt a folyamatot :rolleyes:

Nem gondoltam hogy képes regiszrátálni és visszaolvasni 7 kib@szott oldalt 😂nDRo
Csak 4 oldal 😀shawnka
mégse kapsz sört 😀