Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

több mint 15 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Kurva életbe hogy már megint elaludtam...2hete nembírok időben beérni a suliba 😒'

több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 366 — #NoStress
Kinek, milyen érdeke fűződne egy 3 halálos áldozattal járó késelés eltusolásához, aminek még van rengeteg szemtanúja is?
Arról most ne vitázzunk, hogy a ha cigányok követték el, lesz e cigánybűnözésezés, vagy K. Vendel elkövetőről lesz csak szó, mert nem erre vonatkozik a kérdésem. Hanem arra, hogy ki képes egy ilyen esetet eltusolni, és milyen érdeke fűződik hozzá?
Érdeklődve várom a konteókat.Sobri Jóska
Nép harag elkerülése. Á la Cosma ügy. Annak is mi lett a vége? A fekete Navarrás tisztító brigád. Gondolom az amúgy is feszült helyzetben, meg a soros EU elnökségnek hála (aminek ugye az egyik fő kérdése pont a cigus kérdés) nem szeretnének ebből megint egy hetekig tartó lázongást/vauvauzást.Hanni
Viszont így, hogy van kábé 100 (állítólagos) szemtanú, meg simán mindenki megnyugszik, és azt mondja: huhh, de jó, hogy nem is volt késelés?
Tényleg, senkiben fel se merül ez a lehetőség, eszébe se jut senkinek.
ehh
Ne feledd el, ez már a 21. század.
Ki tudna ilyet eltusolni? A belügyminisztérium? Mikor minden tininél kamerás mobil van?
Vagy ki ad utasítást és kinek? Milyen csatornákon?
Ez nem egy amerikai kémfilm, ahol van egy mikrofilm, és ha azt elsüllyesztik, akkor senki se tudja meg az igazat.
És zárásul, történjen bármi Magyarországon, írd és mondd, bármi, itt sosem lesz lázongás, se népharag, se forradalom, max a szavazófülkékben, utólag kikiáltva.
(Ja, és Cosma ügynél se volt népharag, se öszödi beszédnél, -vagyis harag volt, de eremény nem- se most, csináljon bármit Orbán, se egyéb, mindenki által ismert, és elítélt ügyeknél. Szóval ha most kiderülne, hogy volt 5 elkövető, aki még cigány is, mi lenne? Jobbik kicsit acsarkodna, Fidesz vastagon leszarná, hiszen itt fasza közbiztonság van, van róla jelentés a BM-től, akkor tuti az van. TASZ picsogna bárki bármit mond, MSZP szerint mindenről Orbán tehetne, Pintér meg mindenkit elküldene az anyjába. Ennyi.)
Birka nép vagyunk, be kell látni.

több mint 15 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 733 — Poloska confirmed
Kinek, milyen érdeke fűződne egy 3 halálos áldozattal járó késelés eltusolásához, aminek még van rengeteg szemtanúja is?
Arról most ne vitázzunk, hogy a ha cigányok követték el, lesz e cigánybűnözésezés, vagy K. Vendel elkövetőről lesz csak szó, mert nem erre vonatkozik a kérdésem. Hanem arra, hogy ki képes egy ilyen esetet eltusolni, és milyen érdeke fűződik hozzá?
Érdeklődve várom a konteókat.Sobri Jóska
Nép harag elkerülése. Á la Cosma ügy. Annak is mi lett a vége? A fekete Navarrás tisztító brigád. Gondolom az amúgy is feszült helyzetben, meg a soros EU elnökségnek hála (aminek ugye az egyik fő kérdése pont a cigus kérdés) nem szeretnének ebből megint egy hetekig tartó lázongást/vauvauzást.
több mint 15 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
1.:"A rendőrség közben várja azok jelentkezését akik tudnak, láttak valamit a késelésről"
Na most ha szerintük nem volt késelés akkor mire várnak?

2.:Ki ment 50 rendőrautó (kb 120-150) rendőr igazoltatni az embereket (köztük a taxisokat), mert valakiket megtapostak. Nyilván azért kérdezgetnek utasokat szállító taxisokat mert 3 embert megtapostak...eaglesmcnabb
késelés lehetett attól, hogy ez a 3 ember nem attól halt meg. illetve vsz ez volt bejelentve amikor hívták a zsarukat. ez nem meglepő, a sajtónak is az volt bejelentveharomt
Szerintem is valami hasonló történhetett. Lehet, hogy konkrétan nem abba haltak bele, de arra azért fogadni mernék, hogy ezeknek a tetveknek valami közük egészen biztosan volt a pánik kialakulásához. Aki nem valami álomvilágban él, az pontosan tudja, hogy ahol ezek társaságban megjelennek, ott csak idő kérdése, hogy mikor lesz valami probléma. Ezért nem lenne szabad beengedni sehova ezeket az ember alatti lényeket. Persze akkor meg megy a sírás-rívás, jön az EU, meg a sok elmebeteg jogvédő, hogy jujj micsoda szörnyűséges rasszizmus, ismét felütik a fejüket ebben a az amúgy is bűnös országban a régi csúnya, ordas eszmék. Gusztustalan egyszerűen az egész.
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 366 — #NoStress
1.:"A rendőrség közben várja azok jelentkezését akik tudnak, láttak valamit a késelésről"
Na most ha szerintük nem volt késelés akkor mire várnak?

2.:Ki ment 50 rendőrautó (kb 120-150) rendőr igazoltatni az embereket (köztük a taxisokat), mert valakiket megtapostak. Nyilván azért kérdezgetnek utasokat szállító taxisokat mert 3 embert megtapostak...eaglesmcnabb
Én se voltam ott, mint ahogy azok se akiknek ismerősei láttak "mindent".
Valami biztos történt, különben nem tört volna ki a pánik.
Még az is lehet, hogy pár agyatlan ostoba (cigány, nemcigány, tökmindegy ebben az esetben) faszkalap csinált valami balhét, és azokat keresték. Lehet valaki hadonászott késsel, vagy páran felálltak egymással szemben, vagy csak "kisebb" verekedés volt, egyelőre nem tudni, majd kiderül. Nyilván ilyenkor mindenkit kérdezgetnek, mert akarják tudni, hogy mi történt, elvégre vitathatatlan, hogy meghal 3 ember. Ez a válaszom.
De lenne egy kérdésem is:
Kinek, milyen érdeke fűződne egy 3 halálos áldozattal járó késelés eltusolásához, aminek még van rengeteg szemtanúja is?
Arról most ne vitázzunk, hogy a ha cigányok követték el, lesz e cigánybűnözésezés, vagy K. Vendel elkövetőről lesz csak szó, mert nem erre vonatkozik a kérdésem. Hanem arra, hogy ki képes egy ilyen esetet eltusolni, és milyen érdeke fűződik hozzá?
Érdeklődve várom a konteókat.

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
1.:"A rendőrség közben várja azok jelentkezését akik tudnak, láttak valamit a késelésről"
Na most ha szerintük nem volt késelés akkor mire várnak?

2.:Ki ment 50 rendőrautó (kb 120-150) rendőr igazoltatni az embereket (köztük a taxisokat), mert valakiket megtapostak. Nyilván azért kérdezgetnek utasokat szállító taxisokat mert 3 embert megtapostak...eaglesmcnabb
késelés lehetett attól, hogy ez a 3 ember nem attól halt meg. illetve vsz ez volt bejelentve amikor hívták a zsarukat. ez nem meglepő, a sajtónak is az volt bejelentve
több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 449 — je suis poloska
1.:"A rendőrség közben várja azok jelentkezését akik tudnak, láttak valamit a késelésről"
Na most ha szerintük nem volt késelés akkor mire várnak?

2.:Ki ment 50 rendőrautó (kb 120-150) rendőr igazoltatni az embereket (köztük a taxisokat), mert valakiket megtapostak. Nyilván azért kérdezgetnek utasokat szállító taxisokat mert 3 embert megtapostak...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
gyeek LSU Tigers 8 718 — Grady Judd fan
elnézést kérek hurka nevében is, hogy ki mert olyan gusztustalan hírt írni, hogy valaki, akiről azt mondták, meghalt, mégsem halt meg. Nyiván az illető Boglárkának is igazából tök mindegy, hogy meghalt-e vagy sem.

Nyilván nekem "mindegy", hogy hogy hívják aki meghalt, de attól még nem érzem ekkora problémának, hogy valaki más meg örül neki, hogy nem az ő ismerőse/rokona/stb... halt meg. De ki tudja, tán igazad van, és az erről szóló 150-200 hsz közé egy mondhatni pozitív hírrészlet is bekerült 1 hszbe, az egy baromi nagy probléma.

Az meg a másik, hogy nem vágom, hogy mi a probléma akkor, amikor egy kurvazavaros ügyben, amiben épphogy a helyszín biztos, van legalább egy biztos hír...fetomy
Valószínűleg itt csúsztak el a nézetek. Én elfogulatlanul max nullára tudom kihozni a hír érzelmi töltetét. Az ügy kibogozásában nem lesz előrébb senki; az állítólagos áldozat és hozzátartozói örülnek az ürömben, a valós áldozat hozzátartozói nem. Valaki így is (Boglárka), úgy is (nem Boglárka) meghalt és bár valószínűleg soha nem volt és nem lesz semmi közöm egyik félhez sem, emberi természetemnél fogva felkavar egy fiatal értelmetlen halála. Remélem sikerült érthetően leírnom érzésemet és nem fogja követni mégegy cinikus bocsánatkérés.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egy név. Vagy ismered tán? A három halott, az három halott. Fuck Facebook.gyeek
egy név, amiről tegnap azt híresztelték, hogy meghalt. (De egyébként már éjjel is lehetett tudni, hogy nem ő a 3.)fetomy
Lényegi változás a "helyette halott" szemszögéből?gyeek
elnézést kérek hurka nevében is, hogy ki mert olyan gusztustalan hírt írni, hogy valaki, akiről azt mondták, meghalt, mégsem halt meg. Nyiván az illető Boglárkának is igazából tök mindegy, hogy meghalt-e vagy sem.

Nyilván nekem "mindegy", hogy hogy hívják aki meghalt, de attól még nem érzem ekkora problémának, hogy valaki más meg örül neki, hogy nem az ő ismerőse/rokona/stb... halt meg. De ki tudja, tán igazad van, és az erről szóló 150-200 hsz közé egy mondhatni pozitív hírrészlet is bekerült 1 hszbe, az egy baromi nagy probléma.

Az meg a másik, hogy nem vágom, hogy mi a probléma akkor, amikor egy kurvazavaros ügyben, amiben épphogy a helyszín biztos, van legalább egy biztos hír...
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 366 — #NoStress
Legfrissebb:

http://index.hu/bulvar/2011/01/16/ot_embert_vettek_orizetbe_wb-ugyben/

több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Aki látta a szúrt sebet. Gondolom nem a taposás után szúrtak bele egy kurva nagyot hogy aztán szerencsétlen cigókra tudják kenni...eaglesmcnabb
Nálam jobban senki se utálja a cigányokat, de amit szúrt sebnek látnak azt okozhatta egy tűsarkú cipő amivel rátapostak a földön, valószínűleg nem szándékosan.
Nem zárja ki a késelést, de én nem jutnék ilyen hirtelen ilyen radikális álláspontra, mert ha kiderül h mégis baleset volt, akkor minden lincselés után ezzel fognak majd példálózni, h lám akkor se volt igaz, úgyh most se rágalmazzák őket...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
gyeek LSU Tigers 8 718 — Grady Judd fan
egyébként Varga Petra Boglárka nem halt meg, írt is ma facebookraHurka
Egy név. Vagy ismered tán? A három halott, az három halott. Fuck Facebook.gyeek
egy név, amiről tegnap azt híresztelték, hogy meghalt. (De egyébként már éjjel is lehetett tudni, hogy nem ő a 3.)fetomy
Lényegi változás a "helyette halott" szemszögéből?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 15 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
egyébként Varga Petra Boglárka nem halt meg, írt is ma facebookraHurka
Egy név. Vagy ismered tán? A három halott, az három halott. Fuck Facebook.gyeek
egyik ismerősömhöz írt is facebookon, ez nem lehet véletlen...
több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 449 — je suis poloska
Végigolvastam mindent a neten, amit találtam a témában. Még a mértékadó kurucinfót, és barikádot is. (Ilyen unalmas a Bears meccs.)
Észrevételeim:
1, sehol nem ír szemtanú arról, hogy látott volna késelést, vagy egyáltalán a témával kapcsolatban cigányokat.
minden "szemtanú" valaki barátjának a barátja, ismerőse, innen hallotta, onnan kapta az infót, igazi, első kézből való infót nem találtam, ami igazolná a késelős sztorit.
2, egy ilyen bulin gondolom nem a traubi és a teasüti fogy elsősorban. vagyis lehet, hogy valaki beállva, behaluzva látni vél valamit, de az attól még szntén nem hiteles szemtanú.
3, feltételezve, hogy késelés történt, ugyan kinek, milyen érdeke fűződik a késelés eltusolásához?
elfogadom, hogy van a magyar közmédiában egyfajta pozitív diszkrimináció, de arra sosem volt példa, hogy egy megtörtént esetet eltusoltak volna. vannak más nézőpontok, de az olaszliszkai lincseléstől, a Cozma-gyilkosságon át, a nem ilyen súlyú ügyekig minden megjelenik. természetesen nem úgy, ahogy a kurucinfón, hogy ez biz cigánybűnözés, de az adott ügyek mindig be vannak mutatva. pl a mai RTL hiradóban is mondták, hogy lehet, hogy késelés történt egyes híradások szerint, de még nincs rá semmi bizonyíték, vagyis a nagy médiumok rendszerint beszámolnak mindig mindenről.Sobri Jóska
Ha lenne szemtanú mi történne?
Semmi.
Egyébként van szemtanú nem is egy, én ismerek is személyesen.eaglesmcnabb
Aki látta,hogy... ?Greengo
Aki látta a szúrt sebet. Gondolom nem a taposás után szúrtak bele egy kurva nagyot hogy aztán szerencsétlen cigókra tudják kenni...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 366 — #NoStress
A késelős változat teljesen életszerűtlen annak, aki maga valaha volt sokemberes buliban.
Mármint az a lehetőség, hogy késelés történik, majd könnyen elmenekülnek az elkövetők, amikor a nem-elkövetőknek is hosszú-hosszú időbe telik egyáltalán kijutniuk az épületből.
Pláne, hogy már éjszaka, a GB meccs után sem lehetett semmilyen normális híroldalon (és kurucinfo ezügyben nem mérvadó), vagy a FB-on egy igazi szemtanútól sem azt hallani, hogy látott volna késelést.

több mint 15 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
Végigolvastam mindent a neten, amit találtam a témában. Még a mértékadó kurucinfót, és barikádot is. (Ilyen unalmas a Bears meccs.)
Észrevételeim:
1, sehol nem ír szemtanú arról, hogy látott volna késelést, vagy egyáltalán a témával kapcsolatban cigányokat.
minden "szemtanú" valaki barátjának a barátja, ismerőse, innen hallotta, onnan kapta az infót, igazi, első kézből való infót nem találtam, ami igazolná a késelős sztorit.
2, egy ilyen bulin gondolom nem a traubi és a teasüti fogy elsősorban. vagyis lehet, hogy valaki beállva, behaluzva látni vél valamit, de az attól még szntén nem hiteles szemtanú.
3, feltételezve, hogy késelés történt, ugyan kinek, milyen érdeke fűződik a késelés eltusolásához?
elfogadom, hogy van a magyar közmédiában egyfajta pozitív diszkrimináció, de arra sosem volt példa, hogy egy megtörtént esetet eltusoltak volna. vannak más nézőpontok, de az olaszliszkai lincseléstől, a Cozma-gyilkosságon át, a nem ilyen súlyú ügyekig minden megjelenik. természetesen nem úgy, ahogy a kurucinfón, hogy ez biz cigánybűnözés, de az adott ügyek mindig be vannak mutatva. pl a mai RTL hiradóban is mondták, hogy lehet, hogy késelés történt egyes híradások szerint, de még nincs rá semmi bizonyíték, vagyis a nagy médiumok rendszerint beszámolnak mindig mindenről.Sobri Jóska
Ha lenne szemtanú mi történne?
Semmi.
Egyébként van szemtanú nem is egy, én ismerek is személyesen.eaglesmcnabb
Aki látta,hogy... ?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 15 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
De akkor mit keresett ott 50-60 rendőrautó?
több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 449 — je suis poloska
Végigolvastam mindent a neten, amit találtam a témában. Még a mértékadó kurucinfót, és barikádot is. (Ilyen unalmas a Bears meccs.)
Észrevételeim:
1, sehol nem ír szemtanú arról, hogy látott volna késelést, vagy egyáltalán a témával kapcsolatban cigányokat.
minden "szemtanú" valaki barátjának a barátja, ismerőse, innen hallotta, onnan kapta az infót, igazi, első kézből való infót nem találtam, ami igazolná a késelős sztorit.
2, egy ilyen bulin gondolom nem a traubi és a teasüti fogy elsősorban. vagyis lehet, hogy valaki beállva, behaluzva látni vél valamit, de az attól még szntén nem hiteles szemtanú.
3, feltételezve, hogy késelés történt, ugyan kinek, milyen érdeke fűződik a késelés eltusolásához?
elfogadom, hogy van a magyar közmédiában egyfajta pozitív diszkrimináció, de arra sosem volt példa, hogy egy megtörtént esetet eltusoltak volna. vannak más nézőpontok, de az olaszliszkai lincseléstől, a Cozma-gyilkosságon át, a nem ilyen súlyú ügyekig minden megjelenik. természetesen nem úgy, ahogy a kurucinfón, hogy ez biz cigánybűnözés, de az adott ügyek mindig be vannak mutatva. pl a mai RTL hiradóban is mondták, hogy lehet, hogy késelés történt egyes híradások szerint, de még nincs rá semmi bizonyíték, vagyis a nagy médiumok rendszerint beszámolnak mindig mindenről.Sobri Jóska
Ha lenne szemtanú mi történne?
Semmi.
Egyébként van szemtanú nem is egy, én ismerek is személyesen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
sobri a barikád lehozta hogy itt lesz a "Nyugati téri vérvád".
először a zsidó dealer becuccozta a lányokat, majd a cigány megszúrta, a vérüket ismét csak a zsidó felfogta és már sül is a macesz a mcdonaldsban.


mint írtam tegnap én is a késelős variáció mellett voltam, de ma végigolvasva a dolgokat sehol semmi szemtanú, csak a láttam, hogy hallotta aki mondta nekem, tipusú dolgok
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 366 — #NoStress
Végigolvastam mindent a neten, amit találtam a témában. Még a mértékadó kurucinfót, és barikádot is. (Ilyen unalmas a Bears meccs.)
Észrevételeim:
1, sehol nem ír szemtanú arról, hogy látott volna késelést, vagy egyáltalán a témával kapcsolatban cigányokat.
minden "szemtanú" valaki barátjának a barátja, ismerőse, innen hallotta, onnan kapta az infót, igazi, első kézből való infót nem találtam, ami igazolná a késelős sztorit.
2, egy ilyen bulin gondolom nem a traubi és a teasüti fogy elsősorban. vagyis lehet, hogy valaki beállva, behaluzva látni vél valamit, de az attól még szntén nem hiteles szemtanú.
3, feltételezve, hogy késelés történt, ugyan kinek, milyen érdeke fűződik a késelés eltusolásához?
elfogadom, hogy van a magyar közmédiában egyfajta pozitív diszkrimináció, de arra sosem volt példa, hogy egy megtörtént esetet eltusoltak volna. vannak más nézőpontok, de az olaszliszkai lincseléstől, a Cozma-gyilkosságon át, a nem ilyen súlyú ügyekig minden megjelenik. természetesen nem úgy, ahogy a kurucinfón, hogy ez biz cigánybűnözés, de az adott ügyek mindig be vannak mutatva. pl a mai RTL hiradóban is mondták, hogy lehet, hogy késelés történt egyes híradások szerint, de még nincs rá semmi bizonyíték, vagyis a nagy médiumok rendszerint beszámolnak mindig mindenről.

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
egyébként Varga Petra Boglárka nem halt meg, írt is ma facebookraHurka
Egy név. Vagy ismered tán? A három halott, az három halott. Fuck Facebook.gyeek
egy név, amiről tegnap azt híresztelték, hogy meghalt. (De egyébként már éjjel is lehetett tudni, hogy nem ő a 3.)
több mint 15 éve
Sanco Green Bay Packers 2 744 — Rest of the World fan
Szintén kollega, de még a régmúltból. Pénz szarásig, odafigyelés kevésbé. 😕Sanco
A barátnőm ahhoz a sulihoz közel lakik... hát amit én ott látok az egyáltalán nem odafigyelő szülőkről árulkodik... inkább pénzes leszaromfajtákról...pc_x
éppen erről volt szó. 10 éve érettségiztem, de már akkor is az volt ott a divat, hogy a 17. szülinapjukra Grand Cherooke-kat kaptak a gyerekek és hasonlókharomt
Én még a Lorántffyban kezdtem, aztán 2.-ban költözött a suli a Törökvészire. Akkor indult meg a lejtőn. Csak sasoltunk, hogy az alattunk lévő évfolyamokban milyen kocsikkal jártak suliba (kb.3 utcányiról), nem egyszer jogsi nélkül, mivel a jogsihoz még fiatalok voltak. Amikor meg gondba került a gyerek, akkor apuci mindig kinyitotta a pénztárcáját és minden ment tovább. Persze voltak normálisak is, de drasztikusan eltolódott az arány a költözéssel.
több mint 15 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Elbaszott liberális világ.eaglesmcnabb
ebben mi a liberális? tényleg kíváncsi vagyok rá!DiamondsHead44
szvsz. egy 15 éves lánynak kurvára nem egy 3000 fős bulin lenne a helye. Ha a szülő ennyire felelőtlen az már nagy gond.
Nem beszélve arról, hogy számtalan +18-as bulin voltam ahol 15-16 éves kisgyerekek/kislányok voltak. Azok a szülők nem érdeklődnek utána hogy vajon a gyermekük hol lehet?eaglesmcnabb
de ebben mi a liberális? ez felelőtlen, igénytelen, szabálytalan. a liberalizmus nem erről szól, hanem az egyén szabadságáról.
azzal egyetértek veled, hogy 13-17 éves emberpalánták éjjel nem mászkáljanak belőve/bepiálva. de ez nem liberalizmus. ez felelőtlenség, éretlenség, szabadosság, királyság, stb. szerintem.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 15 éve
gyeek LSU Tigers 8 718 — Grady Judd fan
egyébként Varga Petra Boglárka nem halt meg, írt is ma facebookraHurka
Egy név. Vagy ismered tán? A három halott, az három halott. Fuck Facebook.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 15 éve
pc_x 943 — Red Fist
Szintén kollega, de még a régmúltból. Pénz szarásig, odafigyelés kevésbé. 😕Sanco
A barátnőm ahhoz a sulihoz közel lakik... hát amit én ott látok az egyáltalán nem odafigyelő szülőkről árulkodik... inkább pénzes leszaromfajtákról...pc_x
éppen erről volt szó. 10 éve érettségiztem, de már akkor is az volt ott a divat, hogy a 17. szülinapjukra Grand Cherooke-kat kaptak a gyerekek és hasonlókharomt
áhááá, értem, akkor irónia fail... nem vettem észre 😊