Gyűlölködjünk
38 feliratkozó
több mint 15 éve
Nem.Pofán vernek, és te adsz nekik 380 forintot.
Jó hozzáállás. 😛
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
Végülis az is jó hozzáállás. Pofán vernek, megköszönöm szépen, és elmegyek. 😛😉Nem írtam, hogy normális. De az se, hogy az autósok ugyanúgy megveszik, mintha 150 forint lenne.Miért, mit csináljon. Örüljön neki???GRAFI
Csak a duzzogás megy, aztán meg odaállnak tankolni. Ez a szájból seggcsinálás tipikus esete nálam.
Ha tankol, ne panaszkodjon.
Vagy ha panaszkodik, akkor ne tankoljon.
Imho.Mikey
Nem. Hallgasson.Mikey
több mint 15 éve
😉Nem írtam, hogy normális. De az se, hogy az autósok ugyanúgy megveszik, mintha 150 forint lenne.Miért, mit csináljon. Örüljön neki???GRAFI
Csak a duzzogás megy, aztán meg odaállnak tankolni. Ez a szájból seggcsinálás tipikus esete nálam.
Ha tankol, ne panaszkodjon.
Vagy ha panaszkodik, akkor ne tankoljon.
Imho.Mikey
Nem. Hallgasson.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
a benzinár növekedést úgy kéne meghozni, hogy a bizonyos mennyiséget fogyasztó (gyári adatok alapján) autók tulajdonosaira még extra adót kivetni, ösztökélve arra, hogyha már mindenképpen autóznod kell akkor vegyél valami kicsit.--->hülye a nép.
Kivéve persze ha szállításra használod.
Mondjuk nekem sokmindenre van kidolgozott megoldási javaslatom, csak 3 percen belül elvinne a népharag 😀haromt
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
a benzinár növekedést úgy kéne meghozni, hogy a bizonyos mennyiséget fogyasztó (gyári adatok alapján) autók tulajdonosaira még extra adót kivetni, ösztökélve arra, hogyha már mindenképpen autóznod kell akkor vegyél valami kicsit.Kivéve persze ha szállításra használod.
Mondjuk nekem sokmindenre van kidolgozott megoldási javaslatom, csak 3 percen belül elvinne a népharag 😀
több mint 15 éve
Azért 10-12%-os csökkenés éves szinten nem kevés, merthogy annyival csökkent az üzemanyageladások mennyisége 2010-ben. Az elmúlt 2-3 évre kivetítve pedig majd 30%-kal. A magasabb oktánszámú (98) eladása meg tavaly majd 40%-kal esett.GRAFIAkkor csak T'bánya ilyen gazdag hely. Évekkel ezelőtt nem voltak még "dugók" a főúton, de most már rendre látni, hogy lassan lehet csak haladni.
Meg hogy egyébként is sokkal több az autó, mint mondjuk 5 éve.
😊
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
Nem írtam, hogy normális. De az se, hogy az autósok ugyanúgy megveszik, mintha 150 forint lenne.Miért, mit csináljon. Örüljön neki???
Csak a duzzogás megy, aztán meg odaállnak tankolni. Ez a szájból seggcsinálás tipikus esete nálam.
Ha tankol, ne panaszkodjon.
Vagy ha panaszkodik, akkor ne tankoljon.
Imho.Mikey
több mint 15 éve
A 21. század végére nem lesz mit beletölteni az autóba, ha így folytatódik. Ha környezetvédelemre, megújuló vagy kevésbé környezetszennyező megoldások fejlesztésére költenék az adóból befolyó pénzt, akkor én igenis támogatnám, hogy rendesen meg legyen adóztatva benzin. Erőltetjük ezt az életvitelünket, mikor nyílt titok, hogy hosszútávon nem fenntartható.21 században ne keljen már nyomos érv arra hogy valaki autóba ülhessen anélkül hogy a gatyájától is megfosztják az üzemanyagárak. Ez nem normlis dolog ami nálunk folyik.JayBRetkes büdös picsába már hogy ismét emelik az üzemanyagárakat, röhej bazmeg.JayBNem leszek népszerű a következő véleménnyel, de szerintem az az igazán röhejes, hogy a sok ... ugyanúgy veszi az üzemanyagot.
Most természetesen nem azokat akarom megszólni, akiknek munkához kell az autó, vagy teszem azt tanyán laknak.
Régen olvastam erről egy írást, hogy a sok autós akkor is ugyanúgy autóval menne, ha ezer forint lenne 1 L benzin. Mert inkább megspórolná máson, nehogy gyalog kelljen menni vagy mondjuk vonattal.
És hogy ez mennyire igaz...Mikey
több mint 15 éve
Nem írtam, hogy normális. De az se, hogy az autósok ugyanúgy megveszik, mintha 150 forint lenne.21 században ne keljen már nyomos érv arra hogy valaki autóba ülhessen anélkül hogy a gatyájától is megfosztják az üzemanyagárak. Ez nem normlis dolog ami nálunk folyik.JayBRetkes büdös picsába már hogy ismét emelik az üzemanyagárakat, röhej bazmeg.JayBNem leszek népszerű a következő véleménnyel, de szerintem az az igazán röhejes, hogy a sok ... ugyanúgy veszi az üzemanyagot.
Most természetesen nem azokat akarom megszólni, akiknek munkához kell az autó, vagy teszem azt tanyán laknak.
Régen olvastam erről egy írást, hogy a sok autós akkor is ugyanúgy autóval menne, ha ezer forint lenne 1 L benzin. Mert inkább megspórolná máson, nehogy gyalog kelljen menni vagy mondjuk vonattal.
És hogy ez mennyire igaz...Mikey
Csak a duzzogás megy, aztán meg odaállnak tankolni. Ez a szájból seggcsinálás tipikus esete nálam.
Ha tankol, ne panaszkodjon.
Vagy ha panaszkodik, akkor ne tankoljon.
Imho.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
Azért 10-12%-os csökkenés éves szinten nem kevés, merthogy annyival csökkent az üzemanyageladások mennyisége 2010-ben. Az elmúlt 2-3 évre kivetítve pedig majd 30%-kal. A magasabb oktánszámú (98) eladása meg tavaly majd 40%-kal esett.Retkes büdös picsába már hogy ismét emelik az üzemanyagárakat, röhej bazmeg.JayBNem leszek népszerű a következő véleménnyel, de szerintem az az igazán röhejes, hogy a sok ... ugyanúgy veszi az üzemanyagot.
Mikey
Arról meg nem beszélve, hogy nem feltétlen olcsóbb busszal/vonattal menni. Ha 2 vagy több ember megy hosszabb távra autóval (rövidre is igaz), lényegesen olcsóbb még így is, mint a tömegközlekedés.
több mint 15 éve
21 században ne keljen már nyomos érv arra hogy valaki autóba ülhessen anélkül hogy a gatyájától is megfosztják az üzemanyagárak. Ez nem normlis dolog ami nálunk folyik.Retkes büdös picsába már hogy ismét emelik az üzemanyagárakat, röhej bazmeg.JayBNem leszek népszerű a következő véleménnyel, de szerintem az az igazán röhejes, hogy a sok ... ugyanúgy veszi az üzemanyagot.
Most természetesen nem azokat akarom megszólni, akiknek munkához kell az autó, vagy teszem azt tanyán laknak.
Régen olvastam erről egy írást, hogy a sok autós akkor is ugyanúgy autóval menne, ha ezer forint lenne 1 L benzin. Mert inkább megspórolná máson, nehogy gyalog kelljen menni vagy mondjuk vonattal.
És hogy ez mennyire igaz...Mikey
több mint 15 éve
Figyelj, nem vagyok cigány, nem érint, ha annyira akarjátok, használjátok. Szerintem előrébb nem fog vinni, inkább kárt okoz.Átkozott liberális 😊 Amúgy +1
Aztán ezek a cselekmények nem etnikai alapon jönnek létre, hanem bizonyos anyagi, iskolázottsági, társadalmi környezetben élőkre jellemzőek. E társadalmi rétegekben valóban sok a cigány, de az ilyen körülmények között szocializálódott magyar vagy egyéb náció is ugyanígy viselkedik.atapapa
Tepper takarodj!
több mint 15 éve
Nem én szeretnék lenni a következő áldozat. Nem fogom attól jobban érezni magam, hogy 10 cigányból 1 normális. Kezd elegem lenni abból amit ebben az országban megengedhetnek maguknak.Akkor most bármilyen szókapcsolat, amelynek az utótagja a bűnözés szalonképtelen?Szalontól függ.
vadibandi
Nálam az etnikai alapon tett különbségtétel az.atapapa
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Figyelj, nem vagyok cigány, nem érint, ha annyira akarjátok, használjátok. Szerintem előrébb nem fog vinni, inkább kárt okoz.csakhogy egy fogalom létjogosultságát nem az határozza meg, hogy X számú ember megérti-e, hanem az, hogy a tárgya létezik-e.fetomyAz, hogy valaki nem ismeri a fogalom jelentését, emiatt szarul érzi magát, az nem azt jelenti, hogy a fogalomnak nincs létjogosultsága. Mert a fogalom NEM azt jelenti, hogy minden cigány bűnöző, hanem azt, hogy mondjuk vannak olyan bűncselekmények, amit jellemzően cigányok követnek el.fetomyValóban, egyesek képesek különbséget tenni a kettő között.
Azonban a társadalom jelentős része erre már most sem képes
ha legitimáljuk a fogalmat a közbeszédben, okos emberek még nagyobb számban gondolják azt, hogy minden cigány bűnöző, ami a legkevésbé se segítené elő az integrálódásra amúgy alkalmasak esélyeit a beilleszkedésre.atapapa
Aztán ezek a cselekmények nem etnikai alapon jönnek létre, hanem bizonyos anyagi, iskolázottsági, társadalmi környezetben élőkre jellemzőek. E társadalmi rétegekben valóban sok a cigány, de az ilyen körülmények között szocializálódott magyar vagy egyéb náció is ugyanígy viselkedik.
több mint 15 éve
Biztos hogy több.csak? sokkal többre számítottam..fetomyRetkes büdös picsába már hogy ismét emelik az üzemanyagárakat, röhej bazmeg.JayBegy liter benzin árából 194 Ft adó...eaglesmcnabb
több mint 15 éve
csak? sokkal többre számítottam..Retkes büdös picsába már hogy ismét emelik az üzemanyagárakat, röhej bazmeg.JayBegy liter benzin árából 194 Ft adó...eaglesmcnabb
több mint 15 éve
Retkes büdös picsába már hogy ismét emelik az üzemanyagárakat, röhej bazmeg.JayBNem leszek népszerű a következő véleménnyel, de szerintem az az igazán röhejes, hogy a sok ... ugyanúgy veszi az üzemanyagot.
Most természetesen nem azokat akarom megszólni, akiknek munkához kell az autó, vagy teszem azt tanyán laknak.
Régen olvastam erről egy írást, hogy a sok autós akkor is ugyanúgy autóval menne, ha ezer forint lenne 1 L benzin. Mert inkább megspórolná máson, nehogy gyalog kelljen menni vagy mondjuk vonattal.
És hogy ez mennyire igaz...
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
Azt nem értem hogy hogyan lehetséges hogy már több országból is kitoloncolták őket... Gondolom nem ok nélkül.Saját állampolgárát az állam nem utasíthatja ki. A franciák vagy az olaszok román állampolgárságú cigányokat zavartak el.
Kérdés hogy mi meddig tűrjük.
eaglesmcnabb
több mint 15 éve
csakhogy egy fogalom létjogosultságát nem az határozza meg, hogy X számú ember megérti-e, hanem az, hogy a tárgya létezik-e.Valóban, egyesek képesek különbséget tenni a kettő között.nem? pont te (is) érveltél a cigánybűnőzés fogalmának létjogosultsága mellettatapapaAz, hogy valaki nem ismeri a fogalom jelentését, emiatt szarul érzi magát, az nem azt jelenti, hogy a fogalomnak nincs létjogosultsága. Mert a fogalom NEM azt jelenti, hogy minden cigány bűnöző, hanem azt, hogy mondjuk vannak olyan bűncselekmények, amit jellemzően cigányok követnek el.fetomy
Azonban a társadalom jelentős része erre már most sem képes
ha legitimáljuk a fogalmat a közbeszédben, okos emberek még nagyobb számban gondolják azt, hogy minden cigány bűnöző, ami a legkevésbé se segítené elő az integrálódásra amúgy alkalmasak esélyeit a beilleszkedésre.atapapa
több mint 15 éve
Ukrajnában az pontosan egy liter.Retkes büdös picsába már hogy ismét emelik az üzemanyagárakat, röhej bazmeg.JayBegy liter benzin árából 194 Ft adó...eaglesmcnabb
több mint 15 éve
Retkes büdös picsába már hogy ismét emelik az üzemanyagárakat, röhej bazmeg.JayBegy liter benzin árából 194 Ft adó...
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Retkes büdös picsába már hogy ismét emelik az üzemanyagárakat, röhej bazmeg.
több mint 15 éve
Azt nem értem hogy hogyan lehetséges hogy már több országból is kitoloncolták őket... Gondolom nem ok nélkül. Kérdés hogy mi meddig tűrjük.
http://www.napiaszonline.hu/aktualis/sajat_lanya_azonositasara_is_alig_akartak_beengedn_260437
Ez azért durva. És akkor még felhozzák hogy aki látott valamit vagy hallott valamit menjen be tanúvallomást tenni. Sok értelme van.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Valóban, egyesek képesek különbséget tenni a kettő között.nem? pont te (is) érveltél a cigánybűnőzés fogalmának létjogosultsága mellettatapapaAz, hogy valaki nem ismeri a fogalom jelentését, emiatt szarul érzi magát, az nem azt jelenti, hogy a fogalomnak nincs létjogosultsága. Mert a fogalom NEM azt jelenti, hogy minden cigány bűnöző, hanem azt, hogy mondjuk vannak olyan bűncselekmények, amit jellemzően cigányok követnek el.fetomy
Azonban a társadalom jelentős része erre már most sem képes
ha legitimáljuk a fogalmat a közbeszédben, okos emberek még nagyobb számban gondolják azt, hogy minden cigány bűnöző, ami a legkevésbé se segítené elő az integrálódásra amúgy alkalmasak esélyeit a beilleszkedésre.
több mint 15 éve
Akkor most bármilyen szókapcsolat, amelynek az utótagja a bűnözés szalonképtelen?Szalontól függ.
vadibandi
Nálam az etnikai alapon tett különbségtétel az.
