Gyűlölködjünk
38 feliratkozó
több mint 15 éve
Mondjátok már meg nekem, hogy 14-17 éves lányok mit keresnek ilyen helyeken? Mi vonzza őket? Mi értelme az egésznek? Mert én nem ezt hívom szórakozásnak. Az éjszakába belemerülve, több száz/ezer emberrel nyomorogni, vedelni, drogozni, több farkat fogni, mint kilincset, szüzességet elveszíteni és még lehetne sorolni.......Van ilyen ember, akinek ez a szórakozás. Én nem csak 14 évesen de 24 véesen sem értem meg, ettől még el lehet fogadni, hogy valaki élvezi.
Nálam más a szórakozás fogalma.
Most pedig egyértelműen a szülőket teszem felelőssé. Bár elég durva, hogy alapjában véve a gyereknek kellene idővel a szülőt eltemetni, nem fordítva...
DE MEG LEHETETT VOLNA ELŐZNI!!!!!
RIPJC6
több mint 15 éve
Ez nyilvánvaló. Ettől még a barikád egy ilyen kérdésben sosem lesz hiteles médium. Pont.Erről beszélek. Teljesen egyetértek.eaglesmcnabbEz kész aranyköpés 😀 pont az ilyen ügyekben a barikád a mérvadó, megnézném, a hiperhiteles tollforgató mikor írná le azt, hogy szerinte nem volt késelés 😀RajnaAz a probléma, hogy ebben az országban az emberek nagyrésze vagy barikád, kuruc, stb... oldalakat, vagy ezek ellentéteit, de egy kategóriájú oldalakat mutogatnak állandóan, hogy nesze itt az igazság cigány volt, nem mert itt az igazság nem is volt semmi sem. Mindennek pedig az az oka, hogy nincs egy kibaszott médium ebben az országban, ami valóban KÖZSZOLGÁLATI lenne, és tájékoztatna elfogulatlanul, mert minden szaros médium, újság, tv, rádió, net, mindenki elfogult valahova.fetomy
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Mondjátok már meg nekem, hogy 14-17 éves lányok mit keresnek ilyen helyeken? Mi vonzza őket? Mi értelme az egésznek? Mert én nem ezt hívom szórakozásnak. Az éjszakába belemerülve, több száz/ezer emberrel nyomorogni, vedelni, drogozni, több farkat fogni, mint kilincset, szüzességet elveszíteni és még lehetne sorolni.......Nálam más a szórakozás fogalma.
Most pedig egyértelműen a szülőket teszem felelőssé. Bár elég durva, hogy alapjában véve a gyereknek kellene idővel a szülőt eltemetni, nem fordítva...
DE MEG LEHETETT VOLNA ELŐZNI!!!!!
RIP
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
nem volt facekontroll és személyizés sem mert annyian voltak.a szabály szövege szerint 20:00 után 18 év alatti személy nem tartózkodhat olyan szórakozóhelyen ahol alkoholt árulnak.Jah meg 18 alatt nem lehet inni stb. Személyi és facecontrol nyilván volt. Személyit nyilván havertól/tesótól elkéri. Nem tudom amúgy miért szomorúbb az ha egy 17 évest taposnak agyon mintha egy 18 évest. Fiatal-fiatal, tökmindegy. A szabályt nem lehet betartani amíg a személyiket csórják (volt egy vicces biztiőr aki a személyimnél megkérdezte, hogy mi a csillagjegyem 😀 egyik csaj nővéréjével érkezett és ott gondolkozott így nem gnedte be 😀 ).Rajna
ezt a legtöbb országban be tudják tartani. Itt persze ezt semharomt
ez a barikádos meg...
én is sokáig a késelés mellett voltam. de ez nálam nem újdonság, az utóbbi hetekben érthetően jobban ugrom a cigányokra.
de minden kommentben, blogpostban akármiben az van, hogy a barátom látta hogy szúrtak, a barátom barátjának az ismerőse látta, vagy jön a nagyonmagyar barikádos hogy ő eskü alatt vallja,
és ezt miért nem a rendőrségen? be lehet fáradni a VI.ker kapitányságra és vallomást tenni. gondolom nem fogják elzavarni...
több mint 15 éve
Erről beszélek. Teljesen egyetértek.Az a probléma, hogy ebben az országban az emberek nagyrésze vagy barikád, kuruc, stb... oldalakat, vagy ezek ellentéteit, de egy kategóriájú oldalakat mutogatnak állandóan, hogy nesze itt az igazság cigány volt, nem mert itt az igazság nem is volt semmi sem. Mindennek pedig az az oka, hogy nincs egy kibaszott médium ebben az országban, ami valóban KÖZSZOLGÁLATI lenne, és tájékoztatna elfogulatlanul, mert minden szaros médium, újság, tv, rádió, net, mindenki elfogult valahova.fetomyhttp://www.barikad.hu/%C3%B6t_centim%C3%A9teres_sz%C3%BAr%C3%A1s_volt_az_egyik_l%C3%A1ny_has%C3%A1n-20110116Ez kész aranyköpés 😀 pont az ilyen ügyekben a barikád a mérvadó, megnézném, a hiperhiteles tollforgató mikor írná le azt, hogy szerinte nem volt késelés 😀Rajna
a Barikád újságírója szerint egyértelmű volt a késelés. Valahogy én inkább neki hiszek, mint a zsidóknak.eaglesmcnabb
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Az a probléma, hogy ebben az országban az emberek nagyrésze vagy barikád, kuruc, stb... oldalakat, vagy ezek ellentéteit, de egy kategóriájú oldalakat mutogatnak állandóan, hogy nesze itt az igazság cigány volt, nem mert itt az igazság nem is volt semmi sem. Mindennek pedig az az oka, hogy nincs egy kibaszott médium ebben az országban, ami valóban KÖZSZOLGÁLATI lenne, és tájékoztatna elfogulatlanul, mert minden szaros médium, újság, tv, rádió, net, mindenki elfogult valahova.http://www.barikad.hu/%C3%B6t_centim%C3%A9teres_sz%C3%BAr%C3%A1s_volt_az_egyik_l%C3%A1ny_has%C3%A1n-20110116Ez kész aranyköpés 😀 pont az ilyen ügyekben a barikád a mérvadó, megnézném, a hiperhiteles tollforgató mikor írná le azt, hogy szerinte nem volt késelés 😀Rajna
a Barikád újságírója szerint egyértelmű volt a késelés. Valahogy én inkább neki hiszek, mint a zsidóknak.eaglesmcnabb
több mint 15 éve
Ez fordítva is igaz. a C.-k , Zs.-k sem írnák le hogy szerintük volt késelés 😛 😀http://www.barikad.hu/%C3%B6t_centim%C3%A9teres_sz%C3%BAr%C3%A1s_volt_az_egyik_l%C3%A1ny_has%C3%A1n-20110116Ez kész aranyköpés 😀 pont az ilyen ügyekben a barikád a mérvadó, megnézném, a hiperhiteles tollforgató mikor írná le azt, hogy szerinte nem volt késelés 😀Rajna
a Barikád újságírója szerint egyértelmű volt a késelés. Valahogy én inkább neki hiszek, mint a zsidóknak.eaglesmcnabb
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Szerintem itt bár nem elhanyagolható a szülők és szervezők felelőssége nem miattuk történt a tragédia. Évente van 200 ilyen ötvenszeresteltházas buli és a belváros már délután 6-kor tele van részeg U16-osokkal, mégsem zavar senkit. Ha nem lett volna az a bizonyos extra körülmény most sem lett volna baj belőle. Persze most mindenki kurva okos hogy a szülők meg a szervezők, de megintcsak az emberi butaság az ok ami miatt 3 ember meghalt.Nagyon kíváncsi vagyok mi történhetett tényleg bent, mert az hogy valaki késsel fenyegetőzik esetleg meg is szúr valakit nálam nem ok arra hogy többszáz ember állatok módjára meneküljön egymáson eltaposva.

I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 15 éve
http://www.barikad.hu/%C3%B6t_centim%C3%A9teres_sz%C3%BAr%C3%A1s_volt_az_egyik_l%C3%A1ny_has%C3%A1n-20110116Ez kész aranyköpés 😀 pont az ilyen ügyekben a barikád a mérvadó, megnézném, a hiperhiteles tollforgató mikor írná le azt, hogy szerinte nem volt késelés 😀
a Barikád újságírója szerint egyértelmű volt a késelés. Valahogy én inkább neki hiszek, mint a zsidóknak.eaglesmcnabb
több mint 15 éve
a szabály szövege szerint 20:00 után 18 év alatti személy nem tartózkodhat olyan szórakozóhelyen ahol alkoholt árulnak.Jah meg 18 alatt nem lehet inni stb. Személyi és facecontrol nyilván volt. Személyit nyilván havertól/tesótól elkéri. Nem tudom amúgy miért szomorúbb az ha egy 17 évest taposnak agyon mintha egy 18 évest. Fiatal-fiatal, tökmindegy. A szabályt nem lehet betartani amíg a személyiket csórják (volt egy vicces biztiőr aki a személyimnél megkérdezte, hogy mi a csillagjegyem 😀 egyik csaj nővéréjével érkezett és ott gondolkozott így nem gnedte be 😀 ).
ezt a legtöbb országban be tudják tartani. Itt persze ezt semharomt
több mint 15 éve
http://www.barikad.hu/%C3%B6t_centim%C3%A9teres_sz%C3%BAr%C3%A1s_volt_az_egyik_l%C3%A1ny_has%C3%A1n-20110116a Barikád újságírója szerint egyértelmű volt a késelés. Valahogy én inkább neki hiszek, mint a zsidóknak.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
számomra meg az az érdekes, hogy ha valaki azt írja, hogy "az ismerősöm ezt írta ki: .....késelés volt.....", akkor mindenki jön vele, hogy ja persze ismerősöm ismerőse satöbbi, nem is igaz, de ha valaki azzal jön, hogy "ismerősöm hozta ki a csajt, és azt mondta, nem szúrták meg", akkor ugyanezek simán élből beveszik az egészet."XY egy barátja látta az egyik leszúrt csajt, amint ömlött a vére, a mentők pedig kb. 20 perc alatt jöttek ki (annak ellenére, hogy az állomásuk pár utcányira van onnan). Ne higgyetek a hivatalos híreknek!"érdekes, mindenkinek vannak ismerősei, akik ismerősöktől hallottak olyat, hogy valaki ismer valakit.. és mégis szemtanúk állítják (pl. aki kivitte a szerencsétlen kiscsajt), hogy nem megszúrták. tudom, a rendőrség és a mentősök hivatalból hazudnak. ja, és tomcaték írták, hogy nem szurkálás volt 😉Szobi22
Egy ismerősünk most tolta fészbúkra...Hanni
Személy szerint nem tudom, hogy volt-e vagy sem késelés, éppen ezért nem is mondom egyiket sem. Mindegyik véleményt elolvasom, és egyiket sem hiszem el teljes mértékben. Függetlenül attól, hogy késeléspárti-e vagy sem. De az a baj, hogy a legtöbben úgy vannak vele, hogy elhatározzák, hogy "melyik pártra állnak", és akkor onnan elhisznek mindent, a másiktól meg semmit, és cinizálnak. Ja, és persze ők okosabbak, mert hát nyilvánvaló, hogy ők látják jól. Számomra ez a nevetséges.
Ja, és csak mondom, hogy a "késeléspártiaktól" is nem egy olyan volt, hogy "én láttam..." satöbbi, csak ezekről mindig elfeledkezik a másik oldal, és azzal jönnek, hogy ismerősöm ismerőse mondta, csak mert éppen olyan is van.
Egyébként igen, a rendőrség és társaik nem az igazat mondják ilyenkor. Nem feltétlen azért, mert nehogy kiderüljön, hogy cigány volt, hanem egyéb taktikai okokból akár. De a lényeg, hogy ezek a tájékoztatások sosem pontosak, és leginkább azt szolgálják, hogy ne legyen lázongás az országban, amíg nem muszáj.
több mint 15 éve
Eléggé megdöbbentem ma a hírek hallatán. Részvétem az elhunytak családjának! 😕Szomorú, hogy ''gyerekek'' haltak meg, de engem nem ez háborít fel. Akárki ha meghal az tragédia, legyen az 18 éves is, vagy 20. (Jó ezáltal még nagyobb feneke van az egésznek).
Engem az háborít fel, hogy nem az igazságot mondják, és hogy az elkövetők híre hamva se lesz majd... Csak a szervezőket veszik elő...
Most is a Napló című műsorban nem azt mondta, hogy mi történt hanem hogy a szervezés... -_- (Jó ezt is meg kell említeni, de semmit nem is említettek, hogy mi történhetett)
''A halál pontos körülményei nem tudjuk még...''. Verjem táncsak látszik a testeken, hogy ott van egy/több késszurkálás nyoma... Nem? Innen is látszik, hogy mivan.
Az egészben az lesz a poén, hogy az elkövetőket eltussolják, így majd csak pánik és szervezés lesz a gond...
A szülök hagyják, hogy a gyilkosságból csak ilyen ügy legyen?
Véleményem egyértelmű hogy a gyilkosság oldalán van.
A cenzúra, a média hallgatás folyik, Petőfi és társai pedig sírnak.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
a szabály szövege szerint 20:00 után 18 év alatti személy nem tartózkodhat olyan szórakozóhelyen ahol alkoholt árulnak.ezt a legtöbb országban be tudják tartani. Itt persze ezt sem
több mint 15 éve
szvsz. egy 15 éves lánynak kurvára nem egy 3000 fős bulin lenne a helye. Ha a szülő ennyire felelőtlen az már nagy gond.ebben mi a liberális? tényleg kíváncsi vagyok rá!DiamondsHead44Persze hogy jó szabályozás csak senki nem tartja be ergó mintha nemis létezne. 15 évesek mindig jártak és fognak is járni az éjszakába, ez a szomorú igazság.JayBElbaszott liberális világ.eaglesmcnabb
Nem beszélve arról, hogy számtalan +18-as bulin voltam ahol 15-16 éves kisgyerekek/kislányok voltak. Azok a szülők nem érdeklődnek utána hogy vajon a gyermekük hol lehet?
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
A mentőszolgálat szóvivője egészen pontosan ezt nyilatkozta:"XY egy barátja látta az egyik leszúrt csajt, amint ömlött a vére, a mentők pedig kb. 20 perc alatt jöttek ki (annak ellenére, hogy az állomásuk pár utcányira van onnan). Ne higgyetek a hivatalos híreknek!"érdekes, mindenkinek vannak ismerősei, akik ismerősöktől hallottak olyat, hogy valaki ismer valakit.. és mégis szemtanúk állítják (pl. aki kivitte a szerencsétlen kiscsajt), hogy nem megszúrták. tudom, a rendőrség és a mentősök hivatalból hazudnak. ja, és tomcaték írták, hogy nem szurkálás volt 😉Szobi22
Egy ismerősünk most tolta fészbúkra...Hanni
Azt, hogy pontosan mi okozta a lányok halálát, egyelőre nem lehet biztosan tudni, mert - bár voltak rajtuk külsérelmi nyomok - nem egyértelmű, hogy emiatt vesztették életüket.
Hozzátette: nem akar feltételezésekbe bocsátkozni, a halál pontos okát az igazságügyi orvosszakértő állapítja meg.
több mint 15 éve
ebben mi a liberális? tényleg kíváncsi vagyok rá!Persze hogy jó szabályozás csak senki nem tartja be ergó mintha nemis létezne. 15 évesek mindig jártak és fognak is járni az éjszakába, ez a szomorú igazság.JayBElbaszott liberális világ.eaglesmcnabb
STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 15 éve
http://wobe.posterous.com/noise-nightlife-mi-tortentMég ez a legkorrektebb amit olvastam a témában.
több mint 15 éve
"XY egy barátja látta az egyik leszúrt csajt, amint ömlött a vére, a mentők pedig kb. 20 perc alatt jöttek ki (annak ellenére, hogy az állomásuk pár utcányira van onnan). Ne higgyetek a hivatalos híreknek!"érdekes, mindenkinek vannak ismerősei, akik ismerősöktől hallottak olyat, hogy valaki ismer valakit.. és mégis szemtanúk állítják (pl. aki kivitte a szerencsétlen kiscsajt), hogy nem megszúrták. tudom, a rendőrség és a mentősök hivatalból hazudnak. ja, és tomcaték írták, hogy nem szurkálás volt 😉
Egy ismerősünk most tolta fészbúkra...Hanni
több mint 15 éve
jó ez fasságharomtAz a baj hogy má senkinek nem lehet hinni. Se a TVnek, se a szemtanúknak. Magyarul sose fog kiderülni mi történt.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
"XY egy barátja látta az egyik leszúrt csajt, amint ömlött a vére, a mentők pedig kb. 20 perc alatt jöttek ki (annak ellenére, hogy az állomásuk pár utcányira van onnan). Ne higgyetek a hivatalos híreknek!"jó ez fasság
Egy ismerősünk most tolta fészbúkra...Hanni
több mint 15 éve
"XY egy barátja látta az egyik leszúrt csajt, amint ömlött a vére, a mentők pedig kb. 20 perc alatt jöttek ki (annak ellenére, hogy az állomásuk pár utcányira van onnan). Ne higgyetek a hivatalos híreknek!"Egy ismerősünk most tolta fészbúkra...
több mint 15 éve
Persze hogy jó szabályozás csak senki nem tartja be ergó mintha nemis létezne. 15 évesek mindig jártak és fognak is járni az éjszakába, ez a szomorú igazság.JayBElbaszott liberális világ.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Növekedik a szennyes azért, Terézváros önkormányzata közölte, hogy maga a hely maximum 300 fő befogadására alkalmas, és este 22:00-ig lehetne csak nyitva.deny79tipikus magyar hogyan-használjuk-ki-a-jogszabályok-adta-lehetőségeket-aztán-szétteszem-a-kezem-ha-baj-van szitu.
_az üzemeltető benyújtja nyilvántartásba vételi kérelmét
_a nyilvántartásbavételi számot kötelező kiadni a hivatalnak
_ez alapján már lehet rendezvényt csinálni, de ekkor él a 300 fős és a 22:00 órás határ
_indul a szakhatósági eljárás, aztán amikor kimennének a helyszínre ellenőrizni, akkor az üzemeltető visszavonja a kérelmét
_majd goto100
a részletek itt: http://vastagbor.blog.hu/2011/01/16/jogszabalyok_es_a_valosag
az NNL szerint egyébként 2881 karszalagot adott ki
STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 15 éve
Persze hogy jó szabályozás csak senki nem tartja be ergó mintha nemis létezne. 15 évesek mindig jártak és fognak is járni az éjszakába, ez a szomorú igazság.15 éves!!!!!!!!!!!!mi az hogy nem a szülő tehet arról hogy egy 15 éves kislány éjszaka bulizna és el is engedik?haromtÉnis megoldottam pedig eléggé megvoltam fogva nevelésileg. Egy 15 éves kamaszt nem lehet telljesen szabályozni, bíznod kell benne hogy amikre eddig nevelted azt nem felejti el akkor amikor önálló döntésekre kényszerül.JayB
nem 17. egy kis pisis, aki csak a divat után megy. Az a szülő aki elengedi szombat éjszaka bármilyen indokkal a 14-16 éves gyerekét, főleg egy lányt az alkalmatlan a szülőségre.
Persze hogy nem kell teljesen szabályozni, minden kultúrországban tudják a szülők, hogy egy ennyi idős gyereknek éjszaka semmi keresnivalója az utcán/szórakozóhelyen. Nem véletlenül van a szabályozás, hogy ilyen helyekre nem is mehetnének be 20:00 után 18 éven aluliak.
Persze hogy ezt cikinek érzed ha annyi idős vagy, de akkor is egy jó szabályozás.haromt