Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
JC6
És ezt most vagy elfogadod vagy mész tovább. Nagyrészt a normális cégek így állnak a dolgokhoz. Mi pl a Danonetól kaptunk egy nagy tálca joghurtot.
Matthew99
Csak azt nem értem - és utána befejezem - hogyha látták, hogy a szalag elszakadt, miért nem hívták vissza a terméket?
Erre a kérdésemre nem válaszoltak 😊
JC6
mert nekik kell meghozni a gazdasági döntést, hogy mennyi csomagot hajlandóak bukni. egyáltalán nem biztos, hogy mondjuk ötnél több rossz csomag volt, viszont ezért visszahívni egy százas nagyságrendű tételt nekik már ráfizetés, még az elégedetlen vásárlóktól eredő (és esetleg tovagyűrűző) hatásokkal együtt is.
megkérdezték a kezelőt, mennyi csomag mehetett ki közben, megnézték, hogy mennyi az anyaghiány, osztottak-szoroztak-döntöttek.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
JC6
És ezt most vagy elfogadod vagy mész tovább. Nagyrészt a normális cégek így állnak a dolgokhoz. Mi pl a Danonetól kaptunk egy nagy tálca joghurtot.
Matthew99
Csak azt nem értem - és utána befejezem - hogyha látták, hogy a szalag elszakadt, miért nem hívták vissza a terméket?
Erre a kérdésemre nem válaszoltak 😊
JC6
Igen ez bennem is felmerült amikor írtad a válaszukat. Reménykedtek, hogy nem sérült az áru vagy hogy nem reklamálnak sokan és így minimalizálják a veszteséget. Szerintem egyik se jó hozzáállás, de nem vagyok cégvezető.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
JC6
És ezt most vagy elfogadod vagy mész tovább. Nagyrészt a normális cégek így állnak a dolgokhoz. Mi pl a Danonetól kaptunk egy nagy tálca joghurtot.
Matthew99
Csak azt nem értem - és utána befejezem - hogyha látták, hogy a szalag elszakadt, miért nem hívták vissza a terméket?
Erre a kérdésemre nem válaszoltak 😊
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Ja semmi, csak gratulálok ahhoz, ami két napja a fórumon, különösen a Falcons topicban folyik.
TGA
Légyszi gyere át NFL csevegőbe és ott fejtsd ki, hogy mi! Mert én nem jöttem rá. Olyan hisztit vágtatok le mint a lányok. Csak tudnám mire. Megjegyzem Wyatt is értetlenkedik velem együtt.
NB2
Nem tudom miről beszélsz, én semmiféle hisztit nem vágtam le.
A megvilágító-kapitányságból lett egy kicsit elég.
TGA
2017-ben valakit meglep még Sobri?😊
NB2
.
Keresem a Sobriról szóló részt a hozzászólásomban, de nem lelem.... 😕
TGA
Kiemeltem. 😊

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ja semmi, csak gratulálok ahhoz, ami két napja a fórumon, különösen a Falcons topicban folyik.
TGA
Légyszi gyere át NFL csevegőbe és ott fejtsd ki, hogy mi! Mert én nem jöttem rá. Olyan hisztit vágtatok le mint a lányok. Csak tudnám mire. Megjegyzem Wyatt is értetlenkedik velem együtt.
NB2
Nem tudom miről beszélsz, én semmiféle hisztit nem vágtam le.
A megvilágító-kapitányságból lett egy kicsit elég.
TGA
2017-ben valakit meglep még Sobri?😊
NB2
.
Keresem a Sobriról szóló részt a hozzászólásomban, de nem lelem.... 😕

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
kezdődik-kezdődik, itt is kezdődik...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Ja semmi, csak gratulálok ahhoz, ami két napja a fórumon, különösen a Falcons topicban folyik.
TGA
Légyszi gyere át NFL csevegőbe és ott fejtsd ki, hogy mi! Mert én nem jöttem rá. Olyan hisztit vágtatok le mint a lányok. Csak tudnám mire. Megjegyzem Wyatt is értetlenkedik velem együtt.
NB2
Nem tudom miről beszélsz, én semmiféle hisztit nem vágtam le.
A megvilágító-kapitányságból lett egy kicsit elég.
TGA
2017-ben valakit meglep még Sobri?😊
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ja semmi, csak gratulálok ahhoz, ami két napja a fórumon, különösen a Falcons topicban folyik.
TGA
Légyszi gyere át NFL csevegőbe és ott fejtsd ki, hogy mi! Mert én nem jöttem rá. Olyan hisztit vágtatok le mint a lányok. Csak tudnám mire. Megjegyzem Wyatt is értetlenkedik velem együtt.
NB2
Nem tudom miről beszélsz, én semmiféle hisztit nem vágtam le.
A megvilágító-kapitányságból lett egy kicsit elég.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Ja semmi, csak gratulálok ahhoz, ami két napja a fórumon, különösen a Falcons topicban folyik.
TGA
Légyszi gyere át NFL csevegőbe és ott fejtsd ki, hogy mi! Mert én nem jöttem rá. Olyan hisztit vágtatok le mint a lányok. Csak tudnám mire. Megjegyzem Wyatt is értetlenkedik velem együtt.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Ja semmi, csak gratulálok ahhoz, ami két napja a fórumon, különösen a Falcons topicban folyik.
TGA
Néhány fórumozót eléggé megviselt a tény, hogy már hivatalosan is offszezon van.

Szerkesztette: Mikey
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ja semmi, csak gratulálok ahhoz, ami két napja a fórumon, különösen a Falcons topicban folyik.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
JC6
És ezt most vagy elfogadod vagy mész tovább. Nagyrészt a normális cégek így állnak a dolgokhoz. Mi pl a Danonetól kaptunk egy nagy tálca joghurtot.
Matthew99
Mit nyerünk ha továbbmegyünk, illetve mit veszíthetünk? 😊
Jön a második, kell a pénz.. 😊 😊 😊
Poén.
JC6
Korrekt ez így, fogadd el


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Lehet, hogy én vagyok a naiv, de elég korrekt eljárás, így kéne mindenkinek!
NB2
Nekem eddig ez a tapasztalatom a cégekkel. Senkinek nem jó a negatív reklám főleg nem a kicsi/magáncégeknek. A nagyobbaknál megesik, hogy válaszra se méltatnak, a multiknak meg fillérek ezek így ők szinte azonnal cserélik/visszafizetik ha problémás valami.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
JC6
És ezt most vagy elfogadod vagy mész tovább. Nagyrészt a normális cégek így állnak a dolgokhoz. Mi pl a Danonetól kaptunk egy nagy tálca joghurtot.
Matthew99
Mit nyerünk ha továbbmegyünk, illetve mit veszíthetünk? 😊
Jön a második, kell a pénz.. 😊 😊 😊
Poén.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Lehet, hogy én vagyok a naiv, de elég korrekt eljárás, így kéne mindenkinek!
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
JC6
És ezt most vagy elfogadod vagy mész tovább. Nagyrészt a normális cégek így állnak a dolgokhoz. Mi pl a Danonetól kaptunk egy nagy tálca joghurtot.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Tegnap vettünk két pizza alapot a feleségemmel a Tescóban. Azt hiszem a Pannon Sütöde vagy mi gyártja, majd megnézem a papírt.
Szépen, ízlésesen felpakolt rá mindent a drágám, meg is sült.
Elkezdjük enni, majd 3 harapásonként 5-6 centis hajszálokat szedtünk ki a szánkból... pont hogy várandós az oldalbordám, a második hónapban és egész jól viselte, eddig a pillanatig.
Szénné hányta a budit, a pizza meg ment a kukába.
Olyan ideges lettem hogy eltettem két-két darabot az alapból, amit hajszál fog össze, lehet hülye kérdés és sok filmet nézek, de kinél tudom őket feljelenteni? Esetleg valami kárpótlásra számíthatok? 😆
Amúgy tényleg undorító...
JC6
Első körben én írnék a cégnek egy panasz levelet/emailt (kvázi panaszkönyvbe írás) aminek nyoma van. Ha erre nem reagálnak akkor mehetsz hatósághoz, de már van a kezedben valami. Blokkot csomagolást keresd elő fotózd le és azt is mellékeld a pizza fotója mellé.
Matthew99
"Tisztelt .....

Megkeresését és észrevételét köszönjük.

A 2x200 gr-os, Kemencés Kedvencek Pizzalap termékünkkel kapcsolatban az alábbi tájékoztatást tudjuk nyújtani:
A panaszt természetesen kivizsgáltuk.
A termék gyártása zárt rendszerben történik, amelyben sajnos a szalag elszakadt, ezáltal kerülhetett a termékbe a szalag egy darabja. Karbantartó kollégánk az észlelést követően a rossz szalagot azonnal eltávolította. Az új pizza gépsoron lévő szalag cseréje folyamatban van.

Kérjük, legyen kedves megadni postai címét, hogy az Önöket ért kellemetlenségekért, kompenzációként egy, a termékeinkből összeállított csomagot küldhessünk.

Gratulálunk a második babához, az egész családnak örömöt és jó egészséget kívánunk.

A felmerült kellemetlenségekért elnézésüket kérjük.

Tisztelettel,

Giricz Zoltán
kereskedelmi igazgató
Pannon Sütő Kft."
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Fotó nem elég, annak nincs bizonyítóereje.
A protokoll ilyenkor az, hogy először is valamivel igazolni kell, hogy a hajszálak már a vásárláskor is a pizzaalapban voltak, nem utólag (pl. a feltétek felrakásakor) kerültek oda. (Pár tanú, jegyzőkönyv, hiteles videófelvétel a csomag nyitásáról, ilyesmi.)
Ha ez sikerül, akkor az egész általad vásárolt mennyiséget (hajszálastul), valamint a vásárlást igazoló számla hiteles másolatát vissza kell juttatnod a gyártónak és vagy kapsz egy hibátlan terméket, vagy visszatérítik a termék árát. Ha megingott a bizalmad a gyártóban, akkor az utóbbit válaszd.
Kárpótlást a kellemetlenségért nem fogsz kapni, csak egy elnézést kérő levelet, hiszen "náluk is emberek dolgoznak, hibák előfordulhatnak, sajnálják a kellemetlenséget", stb..
Ha korrekt az ügyfélkapcsolati emberük, akkor lehet egy másik terméküket megkapod ajándékba. (Fagyasztott pogácsa lábkörömnyesedékekkel, melegszendvicskrém orrváladék összetevőkkel, stb.)
Bár a legfrappánsabb az lenne, ha a terméket a párod hányásával együttesen küldenéd vissza számukra, alkalmazva a bibliai "szemet-szemért" elvét.
Bár ha a Biblia második felét is komolyan veszed, akkor lehet kéne vásárolnod még tőlük, hogy "odanyújthasd a másik orcádat" is.

Tegnap vettünk két pizza alapot a feleségemmel a Tescóban. Azt hiszem a Pannon Sütöde vagy mi gyártja, majd megnézem a papírt.
Szépen, ízlésesen felpakolt rá mindent a drágám, meg is sült.
Elkezdjük enni, majd 3 harapásonként 5-6 centis hajszálokat szedtünk ki a szánkból... pont hogy várandós az oldalbordám, a második hónapban és egész jól viselte, eddig a pillanatig.
Szénné hányta a budit, a pizza meg ment a kukába.
Olyan ideges lettem hogy eltettem két-két darabot az alapból, amit hajszál fog össze, lehet hülye kérdés és sok filmet nézek, de kinél tudom őket feljelenteni? Esetleg valami kárpótlásra számíthatok? 😆
Amúgy tényleg undorító...
JC6

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Tegnap vettünk két pizza alapot a feleségemmel a Tescóban. Azt hiszem a Pannon Sütöde vagy mi gyártja, majd megnézem a papírt.
Szépen, ízlésesen felpakolt rá mindent a drágám, meg is sült.
Elkezdjük enni, majd 3 harapásonként 5-6 centis hajszálokat szedtünk ki a szánkból... pont hogy várandós az oldalbordám, a második hónapban és egész jól viselte, eddig a pillanatig.
Szénné hányta a budit, a pizza meg ment a kukába.
Olyan ideges lettem hogy eltettem két-két darabot az alapból, amit hajszál fog össze, lehet hülye kérdés és sok filmet nézek, de kinél tudom őket feljelenteni? Esetleg valami kárpótlásra számíthatok? 😆
Amúgy tényleg undorító...
JC6
Első körben én írnék a cégnek egy panasz levelet/emailt (kvázi panaszkönyvbe írás) aminek nyoma van. Ha erre nem reagálnak akkor mehetsz hatósághoz, de már van a kezedben valami. Blokkot csomagolást keresd elő fotózd le és azt is mellékeld a pizza fotója mellé.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
írnám, hogy a Fogyasztóvédelmi Hatósághoz, de ugye az véglegesen bezárt...
 fogyasztovedelem.kormany.hu/node/4535

amúgy az ilyet semmiképp sem szabad szó nélkül hagyni, bár hogy az átszervezés után az amúgy se flottul működő fogyasztóvédelemmel mi van most, az jó kérdés

a járási hivatal mellett a NÉBIH-et lehet még érdemes megkeresni
 portal.nebih.gov.hu/

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Tegnap vettünk két pizza alapot a feleségemmel a Tescóban. Azt hiszem a Pannon Sütöde vagy mi gyártja, majd megnézem a papírt.
Szépen, ízlésesen felpakolt rá mindent a drágám, meg is sült.
Elkezdjük enni, majd 3 harapásonként 5-6 centis hajszálokat szedtünk ki a szánkból... pont hogy várandós az oldalbordám, a második hónapban és egész jól viselte, eddig a pillanatig.
Szénné hányta a budit, a pizza meg ment a kukába.
Olyan ideges lettem hogy eltettem két-két darabot az alapból, amit hajszál fog össze, lehet hülye kérdés és sok filmet nézek, de kinél tudom őket feljelenteni? Esetleg valami kárpótlásra számíthatok? 😆
Amúgy tényleg undorító...
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Rendeltem a shop.georgiadogs.com oldalról Georgia Bulldogs téli sapkát. Erre kaptam egy Washington Redskins téli sapkát. #hogyajókurvaistenbasszameg
Mikey
"jóvan az úgy Dezsőkém, küldjük el"
dugo93
Az ilyesmivel tízből nyolcszor tuti megszívom... viszont máris válaszoltak az e-mailemre, azt írják gyorsított szállítással küldik a Dawgs sapit. :fingerscrossed:
Mikey
Sima posta - 10 nap.
Gyorsított posta - 13 nap.
😀 😀 😀

De minden jó, ha a vége jó. Eszméletlen jól néz ki. 😊
Mikey
XD
Ki kellett volna a Redskinses sapit venned és a helyére valami megegyező súlyú cuccot betenni és visszaküldeni úgy. 2 in 1.

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Rendeltem a shop.georgiadogs.com oldalról Georgia Bulldogs téli sapkát. Erre kaptam egy Washington Redskins téli sapkát. #hogyajókurvaistenbasszameg
Mikey
"jóvan az úgy Dezsőkém, küldjük el"
dugo93
Az ilyesmivel tízből nyolcszor tuti megszívom... viszont máris válaszoltak az e-mailemre, azt írják gyorsított szállítással küldik a Dawgs sapit. :fingerscrossed:
Mikey
Sima posta - 10 nap.
Gyorsított posta - 13 nap.
😀 😀 😀

De minden jó, ha a vége jó. Eszméletlen jól néz ki. 😊
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 939
De, biztos ez megy mindenhol, ahol az emberek szegények és/vagy felelőtlenek.
Magyarországon élek, ezért kérem számon a magyar helyzetet. Nem mondtam egy szóval sem, hogy "bezzeg ilyen is csak Mo-n van". Ezt csak te akarod belemagyarázni, mert akkor máris fogást találsz a hozzászóláson.

Sajnos minden második ilyen kémény nem egy putri tetején van, hanem egy olyan ház tetején, ahol elvileg egy átlagosan értelmes, átlagos anyagi helyzettel rendelkező ember/emberek laknak. Pl a szaros pelenka eltüzelése nem költői túlzás volt, személyes tapasztalat egy értelmes, iskolázott emberről, egy barátom apjáról. Azóta sajnos meghalt rákban. Mielőtt kérdeznéd, szerintem nincs (közvetlen) összefüggés.

Abban igazad van, hogy nevezhetjük ezt megélhetési környezet szennyezésnek, megélhetési terrorizmusnak, bárminek.
De attól ne legyek már elnéző valakivel aki mérgezi a környezetemet, a családomat, a kutyámat, engem, mert szegénynek nem telik másra. Ezért is tettem hozzá, hogy annak is a kurva anyját, aki miatt a helyzet fennáll, és nem javul vagy szűnik meg.
Elvégre ez a "gyűlölködjünk" topic.

Amúgy amire te gondolsz a tüzelőanyagoknál az fűtőérték, nem hőérték.
Lecsó
A fűtési szokások nem idén alakultak ki, eddig is így ment, csak azért nem vetted észre, vagy nem okozott kellemetlenséget, mert más volt az időjárás.

Ha az elmúlt hetekben lett volna pár jó szeles nap, most sem lenne szmog sehol.
Jan
futesi szokasok sajnos vhol egyaltalan nincsenek,tehat futes sincs.ez sztem az emberi hulyeseg egyik legje😊eljenek a mediterranok!
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
De, biztos ez megy mindenhol, ahol az emberek szegények és/vagy felelőtlenek.
Magyarországon élek, ezért kérem számon a magyar helyzetet. Nem mondtam egy szóval sem, hogy "bezzeg ilyen is csak Mo-n van". Ezt csak te akarod belemagyarázni, mert akkor máris fogást találsz a hozzászóláson.

Sajnos minden második ilyen kémény nem egy putri tetején van, hanem egy olyan ház tetején, ahol elvileg egy átlagosan értelmes, átlagos anyagi helyzettel rendelkező ember/emberek laknak. Pl a szaros pelenka eltüzelése nem költői túlzás volt, személyes tapasztalat egy értelmes, iskolázott emberről, egy barátom apjáról. Azóta sajnos meghalt rákban. Mielőtt kérdeznéd, szerintem nincs (közvetlen) összefüggés.

Abban igazad van, hogy nevezhetjük ezt megélhetési környezet szennyezésnek, megélhetési terrorizmusnak, bárminek.
De attól ne legyek már elnéző valakivel aki mérgezi a környezetemet, a családomat, a kutyámat, engem, mert szegénynek nem telik másra. Ezért is tettem hozzá, hogy annak is a kurva anyját, aki miatt a helyzet fennáll, és nem javul vagy szűnik meg.
Elvégre ez a "gyűlölködjünk" topic.

Amúgy amire te gondolsz a tüzelőanyagoknál az fűtőérték, nem hőérték.
Lecsó
A fűtési szokások nem idén alakultak ki, eddig is így ment, csak azért nem vetted észre, vagy nem okozott kellemetlenséget, mert más volt az időjárás.

Ha az elmúlt hetekben lett volna pár jó szeles nap, most sem lenne szmog sehol.