Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Egy alkalmazott matematikusnál végképp nem a pénz az úr. TGA
tehát Latin-Amerikába fog menni vagy megállapodik valamelyik karibi szigeten?
baggio
Miért menne latin-amerikai országba ???

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Egy alkalmazott matematikusnál végképp nem a pénz az úr. TGA
tehát Latin-Amerikába fog menni vagy megállapodik valamelyik karibi szigeten?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Én is kint élek jelenleg, de ha egy sarkakata interjúval akarjuk behazudni magunknak az emigrálás szükségességét, ott azért valami nincs rendben szerintem... Vannak szerencsésebb történelmi fejlődésű országok, melyek a kevésbé szerencsésebbeken állva tartják pozíciójukat, a mai globális rendszerben pedig a pénz az úr, tehát ott a legjobb a helyzet, ahol a legtöbb van, nincs ebben semmi mágia. Én is oda mentem, ahol x egységnyi elvégzett munkánál az y, mint kompenzáció a legnagyobb, és bár vannak nyilván egyéb tényezők is, majdnem mindenkinél ez az ami elsődlegesen számít.
baggio
Ez annyira igaz, meg is írom, hogy ne rinyáljon, hanem dolgozzon, ne keressen indokot, mert az gyáva dolog. 😕

Lehet az a szerencsém, hogy enyhén hibbant vagyok, velem és a szociális kapcsolataimmal eleve nincs rendben valami, de.szerintem nem egy sarkakata interjúról van itt szó, és nem indokkeresésről..

Pénz:
A mai világban sem a pénz az úr. A pénz eszköz, amelynek hiánya a maslowi piramison lefelé hullva egyre jobban fáj. Pénz felhajtóerő, amely bizonyos fokig konvertálható hatalommá, esetleg boldogsággá. Persze millió más dolog konvertálható hatalommá.
Egy alkalmazott matematikusnál végképp nem a pénz az úr.

Megj: Nemzetköziesedett.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Én is kint élek jelenleg, de ha egy sarkakata interjúval akarjuk behazudni magunknak az emigrálás szükségességét, ott azért valami nincs rendben szerintem... Vannak szerencsésebb történelmi fejlődésű országok, melyek a kevésbé szerencsésebbeken állva tartják pozíciójukat, a mai globális rendszerben pedig a pénz az úr, tehát ott a legjobb a helyzet, ahol a legtöbb van, nincs ebben semmi mágia. Én is oda mentem, ahol x egységnyi elvégzett munkánál az y, mint kompenzáció a legnagyobb, és bár vannak nyilván egyéb tényezők is, majdnem mindenkinél ez az ami elsődlegesen számít.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Írtam Endi tezsvíremnek, hogy mik a hírek odahaza?
Ennyit felelt:
"Magyarország a teljesítménynélküliség, és a tétnélküliség országa lett 😕 😕 😕
Lécci nézz kint nekem melót, akár fizikait is. Elég volt!"

Ja és ezt csatolta:
 velvet.hu/gumicukor/2017/02/10/sarka_kata_interju/

Hozzáteszem briliáns csávóról beszélünk, akit jópár éve egyik fostaliga projektből a másikba rángat a cége.
Besokalt, szólt, senkit nem érdeket: Megbetegedett és már többé nem kellett.
Isten nem ver bottal dől is össze az egész hóbeleban a sok szociopata alatt.
TGA
Nem vitatom, hogy Magyarország a teljesítménynélküliség, és a tétnélküliség országa.

Sobri Jóska
Ennyi volt a mondanivaló lényege.

Más:
Mennyi munka volt ebben a posztban?
Szándékos művészi eszköz a nyelv helytelen használata, vagy csak megfeledkeztél magadról, már ha megkérdezhetem? Nem nyelvtannáci vagyok, csak teszelnék egy algotimust, szóval sokat segítenél...

Köszönöm
üdv.
H

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Írtam Endi tezsvíremnek, hogy mik a hírek odahaza?
Ennyit felelt:
"Magyarország a teljesítménynélküliség, és a tétnélküliség országa lett 😕 😕 😕
Lécci nézz kint nekem melót, akár fizikait is. Elég volt!"

Ja és ezt csatolta:
 velvet.hu/gumicukor/2017/02/10/sarka_kata_interju/

Hozzáteszem briliáns csávóról beszélünk, akit jópár éve egyik fostaliga projektből a másikba rángat a cége.
Besokalt, szólt, senkit nem érdeket: Megbetegedett és már többé nem kellett.
Isten nem ver bottal dől is össze az egész hóbeleban a sok szociopata alatt.
TGA
Én nem tartom magam se büszke- , se nagymagyarnak, szarok Trianonra, nem hallgatok Nélküledet a DAC-stadionban, nem iszok pálinkát, nem eszek pacalt, szóval semmi ilyen magyarkodós hevületem nincs, nem is volt soha.
Húgom USA-ban él 17 éve, barátok, ismerősök mindenfelé a világban, én is jártam jópár helyen, de egyszerűen nem érem fel ésszel, hogy mitől lenne rosszabb hely Magyarország, mint bármelyik másik hely. Azt, hogy Ruandánál, Indiánál, Venezuelánál, és a Föld országainak vagy 85 százalékánál jobb hely, nyilvánvaló. De mitől lenne rosszabb, mint Amerika, Németország vagy Anglia?

Te is kint élsz.
Ott nincsenek szociopata politikusok, multivezérek? Nincsenek Schorbertnorbi vagy Sarkakata féle agyhalottak? A bulvármédia nem ugyanúgy, vagy inkább még jobban ontja magából a felszínességet, értéktelenséget?
Dehogynem.

Nem vitatom, hogy Magyarország a teljesítménynélküliség, és a tétnélküliség országa.
És az USA? Akik egy demokrata nárcisztikus trollt (mondjuk én csípem, de akkoris) választanak elnöknek republikánus mezben. Vagy Anglia? Akik annyira hülyék, hogy hagyják, hogy a nyuggereik kiszavazzák őket az EU-ból? Vagy Németország? Akik annyira píszík lettek, hogy az egész migránsválságot szépen magukra húzzák?

Szerintem 2017-ben ebben a globális világban Magyarország semmivel se rosszabb, vagy rejt kevesebb lehetőséget arra, hogy az ember jól érezze magát, mint bármelyik másik ország.

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Írtam Endi tezsvíremnek, hogy mik a hírek odahaza?
Ennyit felelt:
"Magyarország a teljesítménynélküliség, és a tétnélküliség országa lett 😕 😕 😕
Lécci nézz kint nekem melót, akár fizikait is. Elég volt!"

Ja és ezt csatolta:
 velvet.hu/gumicukor/2017/02/10/sarka_kata_interju/

Hozzáteszem briliáns csávóról beszélünk, akit jópár éve egyik fostaliga projektből a másikba rángat a cége.
Besokalt, szólt, senkit nem érdeket: Megbetegedett és már többé nem kellett.
Isten nem ver bottal dől is össze az egész hóbeleban a sok szociopata alatt.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 698 — Cowboys fan
JC6
És ezt most vagy elfogadod vagy mész tovább. Nagyrészt a normális cégek így állnak a dolgokhoz. Mi pl a Danonetól kaptunk egy nagy tálca joghurtot.
Matthew99
Csak azt nem értem - és utána befejezem - hogyha látták, hogy a szalag elszakadt, miért nem hívták vissza a terméket?
Erre a kérdésemre nem válaszoltak 😊
JC6
mert nekik kell meghozni a gazdasági döntést, hogy mennyi csomagot hajlandóak bukni. egyáltalán nem biztos, hogy mondjuk ötnél több rossz csomag volt, viszont ezért visszahívni egy százas nagyságrendű tételt nekik már ráfizetés, még az elégedetlen vásárlóktól eredő (és esetleg tovagyűrűző) hatásokkal együtt is.
megkérdezték a kezelőt, mennyi csomag mehetett ki közben, megnézték, hogy mennyi az anyaghiány, osztottak-szoroztak-döntöttek.
slowmotion
elvileg egy egy minőségbiztosító keresztbehánnya az egészet, nyilván a szalagkezelőnek kell eldönteni mi megy ki? eszemfaszommegáll

Oké fijam, mond meg nekik hogy nagyon gálánsak, de mutassák már meg az eltéréslapokat a HACCP-ben és akkor tényleg elhiszed, hogy nem direkt kockázattal küldték ki a szart
sutianap
egy szóval nem mondtam, hogy a szalagkezelőnek kell eldöntenie. őt csak arról kérdezik, hogy mennyi necces csomag mehetett ki, amire leállította a szalagot.
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
JC6
És ezt most vagy elfogadod vagy mész tovább. Nagyrészt a normális cégek így állnak a dolgokhoz. Mi pl a Danonetól kaptunk egy nagy tálca joghurtot.
Matthew99
Csak azt nem értem - és utána befejezem - hogyha látták, hogy a szalag elszakadt, miért nem hívták vissza a terméket?
Erre a kérdésemre nem válaszoltak 😊
JC6
mert nekik kell meghozni a gazdasági döntést, hogy mennyi csomagot hajlandóak bukni. egyáltalán nem biztos, hogy mondjuk ötnél több rossz csomag volt, viszont ezért visszahívni egy százas nagyságrendű tételt nekik már ráfizetés, még az elégedetlen vásárlóktól eredő (és esetleg tovagyűrűző) hatásokkal együtt is.
megkérdezték a kezelőt, mennyi csomag mehetett ki közben, megnézték, hogy mennyi az anyaghiány, osztottak-szoroztak-döntöttek.
slowmotion
elvileg egy egy minőségbiztosító keresztbehánnya az egészet, nyilván a szalagkezelőnek kell eldönteni mi megy ki? eszemfaszommegáll

Oké fijam, mond meg nekik hogy nagyon gálánsak, de mutassák már meg az eltéréslapokat a HACCP-ben és akkor tényleg elhiszed, hogy nem direkt kockázattal küldték ki a szart


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 698 — Cowboys fan
JC6
És ezt most vagy elfogadod vagy mész tovább. Nagyrészt a normális cégek így állnak a dolgokhoz. Mi pl a Danonetól kaptunk egy nagy tálca joghurtot.
Matthew99
Csak azt nem értem - és utána befejezem - hogyha látták, hogy a szalag elszakadt, miért nem hívták vissza a terméket?
Erre a kérdésemre nem válaszoltak 😊
JC6
mert nekik kell meghozni a gazdasági döntést, hogy mennyi csomagot hajlandóak bukni. egyáltalán nem biztos, hogy mondjuk ötnél több rossz csomag volt, viszont ezért visszahívni egy százas nagyságrendű tételt nekik már ráfizetés, még az elégedetlen vásárlóktól eredő (és esetleg tovagyűrűző) hatásokkal együtt is.
megkérdezték a kezelőt, mennyi csomag mehetett ki közben, megnézték, hogy mennyi az anyaghiány, osztottak-szoroztak-döntöttek.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
JC6
És ezt most vagy elfogadod vagy mész tovább. Nagyrészt a normális cégek így állnak a dolgokhoz. Mi pl a Danonetól kaptunk egy nagy tálca joghurtot.
Matthew99
Csak azt nem értem - és utána befejezem - hogyha látták, hogy a szalag elszakadt, miért nem hívták vissza a terméket?
Erre a kérdésemre nem válaszoltak 😊
JC6
Igen ez bennem is felmerült amikor írtad a válaszukat. Reménykedtek, hogy nem sérült az áru vagy hogy nem reklamálnak sokan és így minimalizálják a veszteséget. Szerintem egyik se jó hozzáállás, de nem vagyok cégvezető.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
JC6
És ezt most vagy elfogadod vagy mész tovább. Nagyrészt a normális cégek így állnak a dolgokhoz. Mi pl a Danonetól kaptunk egy nagy tálca joghurtot.
Matthew99
Csak azt nem értem - és utána befejezem - hogyha látták, hogy a szalag elszakadt, miért nem hívták vissza a terméket?
Erre a kérdésemre nem válaszoltak 😊
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Ja semmi, csak gratulálok ahhoz, ami két napja a fórumon, különösen a Falcons topicban folyik.
TGA
Légyszi gyere át NFL csevegőbe és ott fejtsd ki, hogy mi! Mert én nem jöttem rá. Olyan hisztit vágtatok le mint a lányok. Csak tudnám mire. Megjegyzem Wyatt is értetlenkedik velem együtt.
NB2
Nem tudom miről beszélsz, én semmiféle hisztit nem vágtam le.
A megvilágító-kapitányságból lett egy kicsit elég.
TGA
2017-ben valakit meglep még Sobri?😊
NB2
.
Keresem a Sobriról szóló részt a hozzászólásomban, de nem lelem.... 😕
TGA
Kiemeltem. 😊

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ja semmi, csak gratulálok ahhoz, ami két napja a fórumon, különösen a Falcons topicban folyik.
TGA
Légyszi gyere át NFL csevegőbe és ott fejtsd ki, hogy mi! Mert én nem jöttem rá. Olyan hisztit vágtatok le mint a lányok. Csak tudnám mire. Megjegyzem Wyatt is értetlenkedik velem együtt.
NB2
Nem tudom miről beszélsz, én semmiféle hisztit nem vágtam le.
A megvilágító-kapitányságból lett egy kicsit elég.
TGA
2017-ben valakit meglep még Sobri?😊
NB2
.
Keresem a Sobriról szóló részt a hozzászólásomban, de nem lelem.... 😕

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
kezdődik-kezdődik, itt is kezdődik...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 938 — nabege2@yahoo.com
Ja semmi, csak gratulálok ahhoz, ami két napja a fórumon, különösen a Falcons topicban folyik.
TGA
Légyszi gyere át NFL csevegőbe és ott fejtsd ki, hogy mi! Mert én nem jöttem rá. Olyan hisztit vágtatok le mint a lányok. Csak tudnám mire. Megjegyzem Wyatt is értetlenkedik velem együtt.
NB2
Nem tudom miről beszélsz, én semmiféle hisztit nem vágtam le.
A megvilágító-kapitányságból lett egy kicsit elég.
TGA
2017-ben valakit meglep még Sobri?😊
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ja semmi, csak gratulálok ahhoz, ami két napja a fórumon, különösen a Falcons topicban folyik.
TGA
Légyszi gyere át NFL csevegőbe és ott fejtsd ki, hogy mi! Mert én nem jöttem rá. Olyan hisztit vágtatok le mint a lányok. Csak tudnám mire. Megjegyzem Wyatt is értetlenkedik velem együtt.
NB2
Nem tudom miről beszélsz, én semmiféle hisztit nem vágtam le.
A megvilágító-kapitányságból lett egy kicsit elég.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 938 — nabege2@yahoo.com
Ja semmi, csak gratulálok ahhoz, ami két napja a fórumon, különösen a Falcons topicban folyik.
TGA
Légyszi gyere át NFL csevegőbe és ott fejtsd ki, hogy mi! Mert én nem jöttem rá. Olyan hisztit vágtatok le mint a lányok. Csak tudnám mire. Megjegyzem Wyatt is értetlenkedik velem együtt.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 564
Ja semmi, csak gratulálok ahhoz, ami két napja a fórumon, különösen a Falcons topicban folyik.
TGA
Néhány fórumozót eléggé megviselt a tény, hogy már hivatalosan is offszezon van.

Szerkesztette: Mikey
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ja semmi, csak gratulálok ahhoz, ami két napja a fórumon, különösen a Falcons topicban folyik.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
JC6
És ezt most vagy elfogadod vagy mész tovább. Nagyrészt a normális cégek így állnak a dolgokhoz. Mi pl a Danonetól kaptunk egy nagy tálca joghurtot.
Matthew99
Mit nyerünk ha továbbmegyünk, illetve mit veszíthetünk? 😊
Jön a második, kell a pénz.. 😊 😊 😊
Poén.
JC6
Korrekt ez így, fogadd el


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Lehet, hogy én vagyok a naiv, de elég korrekt eljárás, így kéne mindenkinek!
NB2
Nekem eddig ez a tapasztalatom a cégekkel. Senkinek nem jó a negatív reklám főleg nem a kicsi/magáncégeknek. A nagyobbaknál megesik, hogy válaszra se méltatnak, a multiknak meg fillérek ezek így ők szinte azonnal cserélik/visszafizetik ha problémás valami.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
JC6
És ezt most vagy elfogadod vagy mész tovább. Nagyrészt a normális cégek így állnak a dolgokhoz. Mi pl a Danonetól kaptunk egy nagy tálca joghurtot.
Matthew99
Mit nyerünk ha továbbmegyünk, illetve mit veszíthetünk? 😊
Jön a második, kell a pénz.. 😊 😊 😊
Poén.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 938 — nabege2@yahoo.com
Lehet, hogy én vagyok a naiv, de elég korrekt eljárás, így kéne mindenkinek!
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
JC6
És ezt most vagy elfogadod vagy mész tovább. Nagyrészt a normális cégek így állnak a dolgokhoz. Mi pl a Danonetól kaptunk egy nagy tálca joghurtot.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.