Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 7 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
 index.hu/kulfold/2017/04/10/lerangattak_egy_utast_egy_chicagoi_geprol_mert_a_ceg_egyik_dolgozojanak_kellett_a_hely/
Hát ez mi a f...om?
dugo93
United Airlines 😊 nem az első körük 😊

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
 index.hu/kulfold/2017/04/10/lerangattak_egy_utast_egy_chicagoi_geprol_mert_a_ceg_egyik_dolgozojanak_kellett_a_hely/
Hát ez mi a f...om?
dugo93
Kamu?

több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ezek után senki ne merje szidni a vasutat, mert leszállíttatom 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
 index.hu/kulfold/2017/04/10/lerangattak_egy_utast_egy_chicagoi_geprol_mert_a_ceg_egyik_dolgozojanak_kellett_a_hely/
Hát ez mi a f...om?

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 698 — Cowboys fan
lomtalanítás, - istenem -, nincs parkolóhely, sok g*ci cig* furgontól nem lehet elférni.
Óbuda, én így szeretlek.
gamerkr
és még így is működik, nahát
slowmotion
Bekason se jobb a helyzet, aludni se lehet mert lent ordibalnak
Adirotor
tizenegybe' se leányálom. nem is igazán várom.
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
lomtalanítás, - istenem -, nincs parkolóhely, sok g*ci cig* furgontól nem lehet elférni.
Óbuda, én így szeretlek.
gamerkr
és még így is működik, nahát
slowmotion
Bekason se jobb a helyzet, aludni se lehet mert lent ordibalnak
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 698 — Cowboys fan
lomtalanítás, - istenem -, nincs parkolóhely, sok g*ci cig* furgontól nem lehet elférni.
Óbuda, én így szeretlek.
gamerkr
és még így is működik, nahát
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
lomtalanítás, - istenem -, nincs parkolóhely, sok g*ci furgontól nem lehet elférni.
Óbuda, én így szeretlek.

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 698 — Cowboys fan
fel nem foghatom, hogy lehet valaki annyira sötét, hogy parkoló autók hátsó ablaktörlőjével szórakozzon.
szerintem ez nettó időpocsékolás, csinálhatna helyette mást is. például szájbaszabhatná azt, aki kiszarta őt a világra.
slowmotion
Kamaszkor, hormonok, lázadás, céltalan vandalizmus... Én is voltam fiatal, de mostanság annyira szája tudnék rúgni egy-két flegma tini pöcsköszörűt, hogy egy napon szó szerint ellenállhatatlanná emelkedne az ösztön.
gyeek
persze. kukát, táblát, köztulajdont stb vandalizálni nem oké, de az könnyebben pótolható, mint a magántulajdon. magántulajdont eszembe sem jutott vandalizálni sosem, mert azért valaki megdolgozott.

nekem az volt a szerencsém, hogy vissza tudtam állítani rendes helyzetbe a kart, de ha cserélni kellett volna, akkor lehet, hogy most kurva pipa lennék.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Rohadjon meg az összes, aki nem képes egy munkahelyen visszaköszönni. Biztos a hétfő miatt de rohadtul felcsesz most.
Matthew99
nekem tegnap délben sikerült ezt a társasházban előhozni 2 nyuggerből 😒

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
fel nem foghatom, hogy lehet valaki annyira sötét, hogy parkoló autók hátsó ablaktörlőjével szórakozzon.
szerintem ez nettó időpocsékolás, csinálhatna helyette mást is. például szájbaszabhatná azt, aki kiszarta őt a világra.
slowmotion
Kamaszkor, hormonok, lázadás, céltalan vandalizmus... Én is voltam fiatal, de mostanság annyira szája tudnék rúgni egy-két flegma tini pöcsköszörűt, hogy egy napon szó szerint ellenállhatatlanná emelkedne az ösztön.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 698 — Cowboys fan
fel nem foghatom, hogy lehet valaki annyira sötét, hogy parkoló autók hátsó ablaktörlőjével szórakozzon.
szerintem ez nettó időpocsékolás, csinálhatna helyette mást is. például szájbaszabhatná azt, aki kiszarta őt a világra.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Rohadjon meg az összes, aki nem képes egy munkahelyen visszaköszönni. Biztos a hétfő miatt de rohadtul felcsesz most.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Nem túl fasza dolog a múlt héten megfázni ha a héten szabin vagy. Ezt még sikerült azzal tetézni ma h a kutyám bejött a szobámba h játszunk, mondom jó, indulunk lefelé, én meg megcsúsztam a lépcsőn és aláfordult a bokám...
empty taxi
kiba jó, beszélő kutya? 😮

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Nem túl fasza dolog a múlt héten megfázni ha a héten szabin vagy. Ezt még sikerült azzal tetézni ma h a kutyám bejött a szobámba h játszunk, mondom jó, indulunk lefelé, én meg megcsúsztam a lépcsőn és aláfordult a bokám...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
2017-ben a Váci utcára egyik nagy szolgáltató sem köt be internetet.

Ellenben a kicsik kurvadrágán igen!
shawnka
Net terén el van kényeztetve kicsit a nép, mondom ezt összehasonlítva az angol és spanyol trenddel. Gondolom ez elsősorban a telefonvonalak állapotának a kérdése, de a jó drága net még mindig jobb mint a gyenge vagy semmilyen.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
Azt, hogy Ruandánál, Indiánál, Venezuelánál, és a Föld országainak vagy 85 százalékánál jobb hely, nyilvánvaló. De mitől lenne rosszabb, mint Amerika, Németország vagy Anglia?
Sobri Jóska
Pont azért rosszabb a 15 százalékánál, amiért jobb a 85-nél. Ha csak nem feltételezed, hogy a 15% egyformán jó, mert olyan meg nincs.
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
2 évig púposkodtam, akinél lehetett a doktori témámmal. Senkit nem érdekeltem. Azt mondták válasszak más témát. Végül az MS hívott egyedül vissza.
TGA
Michael Schumacher?
több mint 7 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
2017-ben a Váci utcára egyik nagy szolgáltató sem köt be internetet.

Ellenben a kicsik kurvadrágán igen!
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
hmm, tehát vagy a pénz vagy a boldogság, TGA
Féltem tőle, hogy elbeszélünk egymás mellett, mert én, mint matekból kettes (de legalább közgazdasági szakközépbe járó, szóval a Maslow-piramist még értő!), konyhafilozófus autodidakta szobabölcsész, aki elment felszolgálónak, hogy némi street smartot is felszedjen, nehezen fogalmazok a Te nyelveden, pedig tulajdonképpen egyet is értünk; Magyarország sajnos nem élhető ország rengeteg szempontból, azt meg szinte el se tudom képzelni, hogy mennyi falba ütközik egy valóban értelmiségi, komoly célokra képes ember.

Viszont két dologra próbáltam a magam józan paraszti eszével rávilágítani:

- A mai nyugati kapitalista rendszerben a pénz nemcsak fizetőeszköz, hanem Isten megölése után sajnos a hit valutája is. Az ember arrafelé konvergál, ahol a pénz van, akár közvetve, akár közvetlenül (az alkalmazott matematikus ott érzi vélhetően a legjobban magát, ahol a legjobb körülmények között dolgozhat, a lehető legkisebb az acsarkodás, a marakodás a támogatásokért, és hát ez vajon főképp min is múlik?). A jelenlegi világhatalmak hatalomszerzésének tényezői ugyancsak igen egyértelműek, ha csak a térképre pillantunk.

- Minden fejben dől el elsősorban, tehát akit ma egy sarkakata otthon annyira zavar, hogy betelt nála a pohár, annál a magát a Super Bowl győzelmi mámorában kamerák kereszttüzében szelfiző Giselle Bündchen nem fog aztán a Marsra kergetni?
baggio
Véleményem lejjebb. Az első olyan posztod, amellyel sajnos nem tudok azonosulni. Barátságunkra való tekintettel, én ezt most lezárnám.
Igen mindenütt normál eloszlást követnek a társadalmi értékek, és a motivációs driverek, de nem mindegy a várható érték, és a szórásfüggvény. Egyszerűbben nem mindegy mennyire lapos az a görbe. Szerintem Münchenben elég lapos, remélem találok helyet Endi barátomnak
-Azt, hogy zavarja mondjuk az otthon élő barátaimat a bulvár hangereje, egyoldalúsága, sótlansága,, és a tény, hogy lassan mindent beborít túlüvölt, és mindenkit összebulvároz...nos ezt megértem. Az, hogy egy kiégett srácnak ez az utolsó csepp, azt is értem
Mrs Brady nem értem hogy jött ide. Rettenetesen erős private brand, aki a saját mérhetetlenül befolyásos célcsoportjában (AAB-AAA+ jövedelemmel rendelkező, vezető beosztású, fiatal középkorú nők, anyák)- ezt én is tegnap tanultam) ingyen erősíti az NFL-t mint brandet. Teljesítménynélküli, de nem tétnélküli, és nem kamu.
-Istent én nem öltem meg, de én egy gyerek komolyságával rendelkezem
Pácse! 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
hmm, tehát vagy a pénz vagy a boldogság, TGA
Féltem tőle, hogy elbeszélünk egymás mellett, mert én, mint matekból kettes (de legalább közgazdasági szakközépbe járó, szóval a Maslow-piramist még értő!), konyhafilozófus autodidakta szobabölcsész, aki elment felszolgálónak, hogy némi street smartot is felszedjen, nehezen fogalmazok a Te nyelveden, pedig tulajdonképpen egyet is értünk; Magyarország sajnos nem élhető ország rengeteg szempontból, azt meg szinte el se tudom képzelni, hogy mennyi falba ütközik egy valóban értelmiségi, komoly célokra képes ember.

Viszont két dologra próbáltam a magam józan paraszti eszével rávilágítani:

- A mai nyugati kapitalista rendszerben a pénz nemcsak fizetőeszköz, hanem Isten megölése után sajnos a hit valutája is. Az ember arrafelé konvergál, ahol a pénz van, akár közvetve, akár közvetlenül (az alkalmazott matematikus ott érzi vélhetően a legjobban magát, ahol a legjobb körülmények között dolgozhat, a lehető legkisebb az acsarkodás, a marakodás a támogatásokért, és hát ez vajon főképp min is múlik?). A jelenlegi világhatalmak hatalomszerzésének tényezői ugyancsak igen egyértelműek, ha csak a térképre pillantunk és minimális történelmi ismeretekkel rendelkezünk.

- Minden fejben dől el elsősorban, tehát akit ma egy sarkakata otthon annyira zavar, hogy betelt nála a pohár, annál a magát a Super Bowl győzelmi mámorában kamerák kereszttüzében szelfiző Giselle Bündchen nem fog aztán a Marsra kergetni?

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
TGA
(OFF)

(ON)
Atari
Mindig örülök, ha sikerül közelebb hozni a matematikát. 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
TGA
(OFF)

(ON)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Egy alkalmazott matematikusnál végképp nem a pénz az úr. TGA
tehát Latin-Amerikába fog menni vagy megállapodik valamelyik karibi szigeten?
baggio
Miért menne latin-amerikai országba ???
TGA
 upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3e/World_Happiness_Map.jpg/1280px-World_Happiness_Map.jpg

ha nem a pénz számít, akkor sok választás nem maradt
baggio
hmm, tehát vagy a pénz vagy a boldogság,

És miből fakad a boldogság? A stressz nélküliségből? Tudok még ilyen társadalmi sztereotípiákat előrángatni, de nem hiszem, hogy hiszel a szemfényvesztésben. Én nem hiszek.
Elfelejted, hogy a társadalom és a természeti jelenségek túlnyomó többsége normál eloszlást követ.
 image.mathcaptain.com/cms/images/41/graphing-standard-deviation.JPG

Ha 2 kockával dobsz, a leggyakoribb érték a 7 utána (6,8), (9,5), stb. Ha a népességet veszed, és a kockadobás a boldogság összetevőit jelenti, akkor lehet, hogy a leggyakrabban előforduló érték a pénz(megfeleltethető a 7-nek), vagy a nyugodt élet, de lesznek a (3-10), főképp (2-12) nek megfelelő preferenciájú egyedek a sokaságban

Amíg nem csúszok elviselhetetlen mélyre maslowi piramisban, addig a pénzszerzés elé állítok számos tényezőt.
Külföldre sem a pénzért mentem, hanem hogy befejezhessem a tanulmányaim (mondjuk ráment az első házasságom, de az amúgy is bekrepált volna).
2 évig púposkodtam, akinél lehetett a doktori témámmal. Senkit nem érdekeltem. Azt mondták válasszak más témát. Végül az MS hívott egyedül vissza.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Egy alkalmazott matematikusnál végképp nem a pénz az úr. TGA
tehát Latin-Amerikába fog menni vagy megállapodik valamelyik karibi szigeten?
baggio
Miért menne latin-amerikai országba ???
TGA


ha nem a pénz számít, akkor sok választás nem maradt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal