Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez az egész időjárás egy fos, itt két napja olyan párás szutyok meleg van, hogy bele lehet dögleni + van napi 3 felhőszakadás. most kezd lehűlni végre.. 😊peach
és bazmeg Stockholmban 24 fok van, Varsóban 28, mindkettő helyen kb hétágra süt a nap 😀JSanyo
bezzeg az én 1.5 évem alatt Varsóban 1 hetet volt 25 fok felett 😓 Merrefelé laksz?Joey Tribbiani
nyugi, mindig azzal cinkelem őket, hogy mi a napsütés lengyelül 😀 Pl. Grunwaldzkihoz közel, ZoliborzbanJSanyo
eccerű: ciasto słońce


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ez az egész időjárás egy fos, itt két napja olyan párás szutyok meleg van, hogy bele lehet dögleni + van napi 3 felhőszakadás. most kezd lehűlni végre.. 😊peach
és bazmeg Stockholmban 24 fok van, Varsóban 28, mindkettő helyen kb hétágra süt a nap 😀JSanyo
bezzeg az én 1.5 évem alatt Varsóban 1 hetet volt 25 fok felett 😓 Merrefelé laksz?Joey Tribbiani
nyugi, mindig azzal cinkelem őket, hogy mi a napsütés lengyelül 😀 Pl. Grunwaldzkihoz közel, Zoliborzban

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Legnagyobb mondat:
Nálam jó, vagy, nekem működik.
Űberelhetetlen 😀
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
A kedvenc - routercse felenyor ... Mè nem èrem el a belkint? fèlóra szutykolàs, mondom mester pofàzhatok-e bele? Kapcsojjuk màn ki a comodót.....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
3 mm eső és jön folyamatosan az áramkimaradás, valami szerver leállt, persze emellett most találnak ki egy rohadt sürgős feladatot mostésazonnalra, de a program nem működik, kezd felmenni a pumpa, informatikus meg lazán csak annyit mond: "rilex".kittli
"Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?"Atari
Lehet ugyanaz a rendszergazdánk? Még kedvencem a: "Nálam működik"
Akkor cseréljünk gépet bammeg...
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Ez az egész időjárás egy fos, itt két napja olyan párás szutyok meleg van, hogy bele lehet dögleni + van napi 3 felhőszakadás. most kezd lehűlni végre.. 😊peach
és bazmeg Stockholmban 24 fok van, Varsóban 28, mindkettő helyen kb hétágra süt a nap 😀JSanyo
bezzeg az én 1.5 évem alatt Varsóban 1 hetet volt 25 fok felett 😓 Merrefelé laksz?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ez az egész időjárás egy fos, itt két napja olyan párás szutyok meleg van, hogy bele lehet dögleni + van napi 3 felhőszakadás. most kezd lehűlni végre.. 😊peach
és bazmeg Stockholmban 24 fok van, Varsóban 28, mindkettő helyen kb hétágra süt a nap 😀

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Ez az egész időjárás egy fos, itt két napja olyan párás szutyok meleg van, hogy bele lehet dögleni + van napi 3 felhőszakadás. most kezd lehűlni végre.. 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
2 napja folyamatosan szakad az eső. Megállás nélkül. 13 fok, az összes public viewing elmaradt 😕

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
3 mm eső és jön folyamatosan az áramkimaradás, valami szerver leállt, persze emellett most találnak ki egy rohadt sürgős feladatot mostésazonnalra, de a program nem működik, kezd felmenni a pumpa, informatikus meg lazán csak annyit mond: "rilex".kittli
Frenky goes to hollywood, fordítom: halason vannak, mi van?

Vagy csak mèg nem èrtek haza a pride-ról....sutianap
dö bass line; perfecto

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
3 mm eső és jön folyamatosan az áramkimaradás, valami szerver leállt, persze emellett most találnak ki egy rohadt sürgős feladatot mostésazonnalra, de a program nem működik, kezd felmenni a pumpa, informatikus meg lazán csak annyit mond: "rilex".kittli
Frenky goes to hollywood, fordítom: halason vannak, mi van?

Vagy csak mèg nem èrtek haza a pride-ról....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
3 mm eső és jön folyamatosan az áramkimaradás, valami szerver leállt, persze emellett most találnak ki egy rohadt sürgős feladatot mostésazonnalra, de a program nem működik, kezd felmenni a pumpa, informatikus meg lazán csak annyit mond: "rilex".kittli
"Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?"

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
3 mm eső és jön folyamatosan az áramkimaradás, valami szerver leállt, persze emellett most találnak ki egy rohadt sürgős feladatot mostésazonnalra, de a program nem működik, kezd felmenni a pumpa, informatikus meg lazán csak annyit mond: "rilex".
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
teljesen egyértelmű, hogy a csapat győzelmének különféle dudálás- és trombitálásverziókkal kell örülni, lehetőleg minél lassabb sebesség mellett, hiszen senki sem akar aludni a városban
de nyilván csak irigykedem, amiért nem a mi harapós válogatottunk betyárkodott ennyire.JSanyo
te most nem Varsóban vagy? Mióta örülnek ott ennyire német győzelemnek? 😀berger90
default igen, csak perpill Mannheim, Frankfurttól nem messze, elég régóta német felségterület 😊JSanyo
az valóban, akkor viszont érthető. Rómában mint a rómaiak!
egy hollandiában ideiglenesen állomásozó cimborám mesélte, hogy miután a hollandok meggyalázták a spanyolokat, ugyanez volt. valami ötezres városkában van, a polgármester hullarészegen üvöltözött 😀 😀berger90
nem lep meg ott még az is simán előfordul, hogy örömükben átfestik az útburkolati jeleket narancssárgára 😀

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
teljesen egyértelmű, hogy a csapat győzelmének különféle dudálás- és trombitálásverziókkal kell örülni, lehetőleg minél lassabb sebesség mellett, hiszen senki sem akar aludni a városban
de nyilván csak irigykedem, amiért nem a mi harapós válogatottunk betyárkodott ennyire.JSanyo
te most nem Varsóban vagy? Mióta örülnek ott ennyire német győzelemnek? 😀berger90
default igen, csak perpill Mannheim, Frankfurttól nem messze, elég régóta német felségterület 😊JSanyo
az valóban, akkor viszont érthető. Rómában mint a rómaiak!
egy hollandiában ideiglenesen állomásozó cimborám mesélte, hogy miután a hollandok meggyalázták a spanyolokat, ugyanez volt. valami ötezres városkában van, a polgármester hullarészegen üvöltözött 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
teljesen egyértelmű, hogy a csapat győzelmének különféle dudálás- és trombitálásverziókkal kell örülni, lehetőleg minél lassabb sebesség mellett, hiszen senki sem akar aludni a városban
de nyilván csak irigykedem, amiért nem a mi harapós válogatottunk betyárkodott ennyire.JSanyo
te most nem Varsóban vagy? Mióta örülnek ott ennyire német győzelemnek? 😀berger90
default igen, csak perpill Mannheim, Frankfurttól nem messze, elég régóta német felségterület 😊

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
teljesen egyértelmű, hogy a csapat győzelmének különféle dudálás- és trombitálásverziókkal kell örülni, lehetőleg minél lassabb sebesség mellett, hiszen senki sem akar aludni a városban
de nyilván csak irigykedem, amiért nem a mi harapós válogatottunk betyárkodott ennyire.JSanyo
te most nem Varsóban vagy? Mióta örülnek ott ennyire német győzelemnek? 😀

Mindig jövőre
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
teljesen egyértelmű, hogy a csapat győzelmének különféle dudálás- és trombitálásverziókkal kell örülni, lehetőleg minél lassabb sebesség mellett, hiszen senki sem akar aludni a városban
de nyilván csak irigykedem, amiért nem a mi harapós válogatottunk betyárkodott ennyire.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Látom sikerült felkavarni az amúgysem állóvizet még jobban, ezek szerint sokat kell még tanulnom Sobritól, trollkodás terén. Rosszul fogalmaztam, rosszul jött le, im so sorry, kemény a meló és fárasztóak a napok.JC6
nembaj nemsokára megházasodsz, kisebb bajod is nagyobb lesz annál h melegeken mérgelődj.briareos
Kösz bria! Forever girls! Vagyis már csak egy 😉
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
A Kolosi-t már hallottam, de a másik kettőről még nem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 632
Sztem meg van aki tényleg homokosnak születik, ezt már az orvosok rég bebizonyìtották, de azokról a közvetlen környezetükön kìvül nem nagyon tudják az emberek, hogy melegek aminek nyìlván meg is van az oka. De emezeket a vonuló maga mutogató k*csögöket egy kalap alá venni a fentebb emlìtett homokosokkal sztem számukra sértő...

Az meg végképp elgondolkodtat, hogy itt kb 10ből 8an úgy gondolják h ez a "meleg felvonulás" teljesen rendben van... ( akárcsak a conchita wurst jelenség )peach
Komolyan, a kedvenc homofób érvem ez a "normális melegek elítélik a vonulókat" dolog. Mutass már egy ilyen "normális meleget".Schleck
http://static.origos.hu/s/img/i/1206/20120614-nemeth-kristof-baratok-kozt.jpg
http://www.civishir.hu/upload/news/10/_20101215095110.jpg
http://www.storyonline.hu/data/cikk/3/23235/2.jpgJayB
És akkor most jöjjenek a források.Schleck
Ez egy olyan dolog amit egy fórumon vagy elhiszel vagy nem, írhatok én bármilyen cifra sztorit, vagy akár a tényleges "forrást is". De nem a szomédom fodrászának az ismerőse hallotta... Mondjuk a post lényege sem a leleplező ujjal mutogatás volt, hanem a társadalomban elfoglalt viszonylag normális, nem kiakasztó magatartás szemléltetése amit csak ismert emberrel tudsz megtenni. Egy Vastag Csabáról ez igen nehezen hihető infó ezt aláírom, mert nem az a homokláda akit az ember elsőre elképzel. De pont ez itt a lényeg.
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
ma kb 3 másodpercre voltam 20 év börtöntől.
komolyan vannak emberek akiket vegetatív kómába kéne helyezni, legalább nem okoznak bajt.briareos
mi volt?kaszo
áh csak melóban néha vannak furcsaságok. elmegyarázod és elmagyarázod 1000szer és újra elbassza.
szerencsére az egyik atomfizikusunk most már @zolika26 részlegét erősíti

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Mondjuk ezt is utálom. Az állatvilágot az emberhez viszonyítani nem helytálló. Ami az állatvilágban normális, az embereknél ne legyen már az.szaba
Miért nem helytálló?JSanyo
Mert az ember több mint az állat. Bár sajnos sokszor kétségeim vannak már ezt illetően, de elvileg mégis.szaba
így már okés, értem.


(vele amúgy luksógorok vagyunk egy kedves kőbányai lány révén -15/óra-,Sobri Jóska
az egész hsz kurva jó volt, de ez volt a kedvenc tagmondatom belőle 😀JSanyo
én lefordultam a székből, tesóm a Balatonba, mikor elküldtem neki. A fene gondolná, milyen árak vannak Kőbányán 😀 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
ma kb 3 másodpercre voltam 20 év börtöntől.
komolyan vannak emberek akiket vegetatív kómába kéne helyezni, legalább nem okoznak bajt.briareos
mi volt?
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
Látom sikerült felkavarni az amúgysem állóvizet még jobban, ezek szerint sokat kell még tanulnom Sobritól, trollkodás terén. Rosszul fogalmaztam, rosszul jött le, im so sorry, kemény a meló és fárasztóak a napok.JC6
nembaj nemsokára megházasodsz, kisebb bajod is nagyobb lesz annál h melegeken mérgelődj.