Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Sztem meg van aki tényleg homokosnak születik, ezt már az orvosok rég bebizonyìtották, de azokról a közvetlen környezetükön kìvül nem nagyon tudják az emberek, hogy melegek aminek nyìlván meg is van az oka. De emezeket a vonuló maga mutogató k*csögöket egy kalap alá venni a fentebb emlìtett homokosokkal sztem számukra sértő...

Az meg végképp elgondolkodtat, hogy itt kb 10ből 8an úgy gondolják h ez a "meleg felvonulás" teljesen rendben van... ( akárcsak a conchita wurst jelenség )peach
Komolyan, a kedvenc homofób érvem ez a "normális melegek elítélik a vonulókat" dolog. Mutass már egy ilyen "normális meleget".Schleck
http://static.origos.hu/s/img/i/1206/20120614-nemeth-kristof-baratok-kozt.jpg
http://www.civishir.hu/upload/news/10/_20101215095110.jpg
http://www.storyonline.hu/data/cikk/3/23235/2.jpgJayB
És akkor most jöjjenek a források.Schleck
Ez egy olyan dolog amit egy fórumon vagy elhiszel vagy nem, írhatok én bármilyen cifra sztorit, vagy akár a tényleges "forrást is". De nem a szomédom fodrászának az ismerőse hallotta... Mondjuk a post lényege sem a leleplező ujjal mutogatás volt, hanem a társadalomban elfoglalt viszonylag normális, nem kiakasztó magatartás szemléltetése amit csak ismert emberrel tudsz megtenni. Egy Vastag Csabáról ez igen nehezen hihető infó ezt aláírom, mert nem az a homokláda akit az ember elsőre elképzel. De pont ez itt a lényeg.
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 870 — StuG Life
ma kb 3 másodpercre voltam 20 év börtöntől.
komolyan vannak emberek akiket vegetatív kómába kéne helyezni, legalább nem okoznak bajt.briareos
mi volt?kaszo
áh csak melóban néha vannak furcsaságok. elmegyarázod és elmagyarázod 1000szer és újra elbassza.
szerencsére az egyik atomfizikusunk most már @zolika26 részlegét erősíti

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Mondjuk ezt is utálom. Az állatvilágot az emberhez viszonyítani nem helytálló. Ami az állatvilágban normális, az embereknél ne legyen már az.szaba
Miért nem helytálló?JSanyo
Mert az ember több mint az állat. Bár sajnos sokszor kétségeim vannak már ezt illetően, de elvileg mégis.szaba
így már okés, értem.


(vele amúgy luksógorok vagyunk egy kedves kőbányai lány révén -15/óra-,Sobri Jóska
az egész hsz kurva jó volt, de ez volt a kedvenc tagmondatom belőle 😀JSanyo
én lefordultam a székből, tesóm a Balatonba, mikor elküldtem neki. A fene gondolná, milyen árak vannak Kőbányán 😀 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
ma kb 3 másodpercre voltam 20 év börtöntől.
komolyan vannak emberek akiket vegetatív kómába kéne helyezni, legalább nem okoznak bajt.briareos
mi volt?
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 870 — StuG Life
Látom sikerült felkavarni az amúgysem állóvizet még jobban, ezek szerint sokat kell még tanulnom Sobritól, trollkodás terén. Rosszul fogalmaztam, rosszul jött le, im so sorry, kemény a meló és fárasztóak a napok.JC6
nembaj nemsokára megházasodsz, kisebb bajod is nagyobb lesz annál h melegeken mérgelődj.

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Ezt szöveggel együtt érdemes meghallgatni.

"Your way might not be my way, but its okay!"


Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Látom sikerült felkavarni az amúgysem állóvizet még jobban, ezek szerint sokat kell még tanulnom Sobritól, trollkodás terén. Rosszul fogalmaztam, rosszul jött le, im so sorry, kemény a meló és fárasztóak a napok.
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 870 — StuG Life
ma kb 3 másodpercre voltam 20 év börtöntől.
komolyan vannak emberek akiket vegetatív kómába kéne helyezni, legalább nem okoznak bajt.

több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Mondjuk ezt is utálom. Az állatvilágot az emberhez viszonyítani nem helytálló. Ami az állatvilágban normális, az embereknél ne legyen már az.szaba
Miért nem helytálló?JSanyo
Mert az ember több mint az állat. Bár sajnos sokszor kétségeim vannak már ezt illetően, de elvileg mégis.szaba
így már okés, értem.


(vele amúgy luksógorok vagyunk egy kedves kőbányai lány révén -15/óra-,Sobri Jóska
az egész hsz kurva jó volt, de ez volt a kedvenc tagmondatom belőle 😀

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante


ennyi xD máig a legzseniálisabb videó (meg a Pankun összes), bár ez is nagy kedvenc:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mondjuk ezt is utálom. Az állatvilágot az emberhez viszonyítani nem helytálló. Ami az állatvilágban normális, az embereknél ne legyen már az.szaba
Miért nem helytálló?JSanyo
Mert az ember több mint az állat. Bár sajnos sokszor kétségeim vannak már ezt illetően, de elvileg mégis.
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ó persze, ahol tartja magát a semmiből teremtett Ádám és az oldalbordájából létrejött nő elmélete, ott tényleg kár a genetikával foglalkoznibaggio
Ezt átvigyük PM-be?szaba
Nem kell, még jc6 véleményére vagyok kíváncsi a melegség vs vérfertőzés témában, és nyugodtan fekszem le aludnibaggio
Csak azt sajnálom, hogy ennyire lenéző vagy azzal, aki máshogy vélekedik, mint te.szaba
Azzal szemben vagyok lenéző, aki bizonyos elméletek, vagy akár évszázados dogmák mögé bújva néz le másokat, ezzel igazolva önnön nagyságát. Le lehet írni azt is, hogy "irritálnak a melegek és kész" (bántják a szépségérzetemet, megdobálták tojással az autómat, stb.), engem meg az ncaa-t nem nézők zavarnak, ez van, de hogy valakit ismeretlenül azért gyűlöljek, mert egy 2000+ éves könyvben ezt írták, az ép ésszel tényleg elfogadhatatlan.
baggio
Én nem gyűlölöm őket. Sehol nem írtam, hogy gyűlölném őket, sőt, aki gyűlöli őket, azzal szemben fel is lépek. Ha olyan helyzetbe kerültem, én kiálltam azokkal szemben, akik másokat gyűlöletük tárgyává tettek. És a Bibliában sehol nincs az írva, hogy gyűlöld a homokost. Az, hogy valakinek egy cselekedetét elítélem, nem egyenlő a gyűlölettel. Egy gyilkost sem fogok kebelpajtásként kezelni, csak hogy elfogadjam, mert amit tett, azt én elítélem. Tudom, hogy a homoszexuális egyén nem okoz kárt olyan szinten, mint egy gyilkos, de attól még lehet, hogy számomra amit tesz, és ahogy él, az nem normális.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Az a baj, hogy már megint egy kiragadott példából következtettek arra, hogy milyen undorítóak. Nézzétek már meg bármelyik népszerű hírportálon a galériákat, az ott vonulók nagyon nagy százaléka teljesen normális ember.Schleck
Ez teljesen jogos, de ha megnézed ez mindenhol így van sajnos. A nemzeti érzelműeket sem a magamfajta miatt nácizzák. Szerintem mindkét esetben a kiragadott példa miatt él a gyűlölet, teljesen helytelenül. Tulajdonképpen én nem a plakátos csávót gyűlölöm, hanem a rendszert hogy ezt megteheti mindenféle következmény nélkül.
És azt sem gondolom hogy a "helósziaemmavagyok" stílusú felvonulók lennének többségben, sőt... De attól még az gyomorforgató.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Nem is értem, hogy mi ez a "választás" szöveg? Minden ember hetero kapcsolat gyümölcse, így valószínű egy normális családmodellben nevelkedett fel. Apa,anya. Esetleg részeges apa, részeges anya. (mert ugye ez normális) A válásokról, nevelőszülőkről, mostohákról ne is beszéljünk. Eljön az általános iskola vége és választunk. Középiskolát, pályát, szexuális beállítottságot. Vasutas leszek, mert a mozdony füstje megcsapott, ipariba megyek, mert nem akarok sokat tanulni. Ja és persze buzi leszek! Mert az jó poén, és ki tudom vele akasztani apámat.
Vagy mit választ? Hogy választ? Saját neméhez vonzódik esetleg, de mégis egy hetero kapcsolatot, életet választ? Vagy épp fordítva?
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
@JC6, hogyha elolvastad foldesi26 első hozzászólását a témában és még mindig ilyen véresszájúan homofób érvekkel jössz elő, akkor szerintem nincs miről beszélni. A másik meg ami felkeltette a figyelmem, hogy szerinted választás az, hogy valaki meleg lesz vagy sem. Kérdésem, ki az aki bár semmilyen genetikai illetve személyiségi torzulást szenvedett mégis inkább választaná hogy férfi létére férfiakkal legyen vagy fordítva? Csak látni szeretném hogy milyen érdek vezérelhet valakit ilyen "döntésre", úgy hiszem Magyarországon még inkább megvetik a buzikat, minthogy sámánként tiszteljék őket, akármit is gondol Nagy Ervin.

több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 575 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hanni!
Ez felesleges volt.Ha ennyi jott at sajnalom.
Remelem most mar csodalatos a reggeled.

Ekezet sincs.

Mobilrol irok es picit maceras.ZoliMP
Valakit a buzik basznak fel, valakit a tagolatlan wall of textek. Ez meg ugye egy hiszti topic.
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 937
Hanni!
Ez felesleges volt.Ha ennyi jott at sajnalom.
Remelem most mar csodalatos a reggeled.

Ekezet sincs.

Mobilrol irok es picit maceras.
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 575 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
en pedig,h meglepjek mindenkit.Magamban hiszek.ZoliMP
Én meg a szóközben. Pontok után.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
Sobri, be voltál baszva hajnalban? Lecsó
Sosem iszom. (Az alkohol az ördögtől való, ahogy az Írás is mondja: "És meg ne részegedjetek bortól, miben kicsapongás van: hanem teljesedjetek be Szent Lélekkel" Ef 5,18)
Csak egyszerűen felmerült pár kérdés, amire úgy érzem végre autentikus választ kaphatok.

És egy apró megjegyzés amikor a 7 főbűnre hivatkozik valaki:
A 7 főbűnről nincs szó a Bibliában.
A bűnök ilyetén definiálása Johannes Cassianus és Nagy Szent Gergely nevéhez fűződik, a 6.században jött csak elő, és a szerzetesek számára volt egyfajta házirend vagy működési szabályzat.

több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
Sobri, be voltál baszva hajnalban?

vagy pl. köteles vagyok elhinni a teremtéstörténetet a hithez, és nem látni pl. a darwini egyedfejlődésben az Istent? Foldesi26
Ez nekem is dilemma.
Miért gondolta úgy az Úr 6000 éve, hogy teremt a világra pár millió éves fosszíliákat is. Hogy próbára tegye a hitünket?

JC6!
Én tényleg csak azt nem értem, hogyan lehet ilyen indulatosan érvelni valami mellett (vagy ellen) egy vallásos szellemben nevelkedett embernek. Hidd el, nem akarlak megbántani a hitedben, mert olyan családból származom, ahol anyai ágon full ateisták, apai ágon meg kántortanítók és papok voltak a felmenőim. A feleségem hívő ember, én nem vagyok az. De sajnos látok a családban olyan embert, akiben vallásos létére annyi indulat és düh van a világgal és emberekkel szemben, hogy a fél kurucinfónak elég lenne. Ilyenkor mindig elgondolkozok, hogy ezt vajon a templomban tanulta, vagy a Bibliából szintetizálta...

A világ nem attól lesz rossz, hogy van benne pár, számodra deviáns ember. És nem attól lesz jobb, hogy Nagy Ervin monológját vastagon szeded, mert ettől még az nem lesz igazabb. Ugyanolyan coming out, mint bármelyik. Megtudjuk belőle, hogy Nagy Ervin nem buzi. A maradék nagy része meg tömény álszent baromság. Imígyen szól Nagy úr:
"A családok jogaiért kell most szólni. A társadalmilag hagyományos, illetve a biológiailag természetes közösségekért. Az „egy férfi és egy nő között köttetett lelki és anyagi kapcsolatról” s az ennek gyümölcseiként megszülető gyermekekről. Ha úgy tetszik, a heteroszexuális párok békés, háborítatlan együttélési, illetve gyermekvállalási jogáért."
Miért kell? Csorbultak a jogaink? Nem. Kevesebb lenne az által, ha a melegek is házasodhatnának, vagy nevelhetnének gyereket? Nem. Akkor nem lehet, hogy csak azt sajnáljuk tőlük, ami nekünk is jár? Várjál már! Ez nem az egyik főbűn véletlenül?
Ők nem a mi életünket akarják élni, hanem a sajátjukat. Nem vesznek el tőlünk semmit, maximum egy délutánra az Andrásy-t. Engem nem érdekelt a pride, nem is mentem oda. Nem vittem ki a gyereket sem, hogy aztán hőböröghessek, hogy mit kell szegénynek látnia. Nem attól lesz valaki meleg, hogy lát maga körül meleg embereket. Mindenkiben van valamennyi homoszexualitás, még benned is. El tudod dönteni, ki a jobb faszi, Banderas vagy Danny DeVito? Amikor ránézel egy férfira, és csak magadban konstatálod, hogy jóképű, vagy kisportolt, akkor szerinted melyik éned szólal meg? Most felháborodhatsz ezen, de attól ez még így van.

Béke...
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 937
uhhhhh mi folyik itt.

Itt csak egymas irasait latjuk, de nem semmi mennyi aggresszio sugarzik egy-egy kommentbol es ez engem elkeserit.
Legeloszor ezek az emberek bekeljenek meg magukkal.Fogadjak el onmagukat mert a legnagyobb baj itt lakozik.
Az elfogadast hianyolom,a masik oldal megtapasztalasat,az arra torekvest h megprobaljam megerteni a masikat.Ezel nem azt mondom h mindent..a gxilkosok is ruhellik a gyerekmolesztalokat.

Sok embernek vilagot kene latnia tapasztalnia kene.sajnos nagy baj van bizonyos fejekben.
ismerek egy olyan helyet pl ahol egymas mellett van zsinagoga,templom,mecset es semmi baj nincsen.Ahol nagyon sok a meleg de nyiltan vallaljak.otthon kopkodik rosdzul bannak vele meg ha normalis is.ismerek egy olyan helyet ahol elfogadjak a kulfoldieket,ahol a gyerek a sajat toloszekes baratjat tolja be a suliba.
orok igazsag.boldogok a lelkiszegenyek.

hirtelen ezek jutottak az eszembe

en pedig,h meglepjek mindenkit.Magamban hiszek.En kuzdok,harcolok h jobbak legyenrk a mindennapjaim.
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Bassza meg a kurva ég, hogy két hétig jó idő volt, erre pont ma szar lesz. Egy napot még igazán kibírhatott volna...Schleck
Júli 21-től megyek nyaralni. Na oda ne tervezz kültéri programot mert tuti az eső és a 20fok😛
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bassza meg a kurva ég, hogy két hétig jó idő volt, erre pont ma szar lesz. Egy napot még igazán kibírhatott volna...

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Engedjük el ezt a témát srácok még mielőtt visszafordíthatatlanul ellenségeskedésbe és személyeskedésbe csap át !
(Talán még nem késő)