Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Az miért baj, ha én nem vagyok kíváncsi ahogy smárolnak? Én is csak így születtem...Eazzy
ne nézdAmadeus91
Nem nézem, de csukott szemmel nehéz mászkálni a városban 😀Eazzy
ne mondd már, hogy minden sarkon meleg férfiak smárolnak.Amadeus91
nem smárolnak minden sarkon meleg férfiak, de ha mondjuk havonta kétszer látsz ilyet, attól nem fogod jobban bírni, mint ha naponta hármat látsz.
továbbmegyek, én azt sem bírom, amikor valami hülye faszpörgettyű meg a kis ribanca úgy smárolnak akárhol, hogy az egyik nyelve a másik seggén jön ki. attól függetlenül, hogy igencsak heteró vagyok, nekem attól is felfordul a gyomrom.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
Az miért baj, ha én nem vagyok kíváncsi ahogy smárolnak? Én is csak így születtem...Eazzy
ne nézdAmadeus91
Nem nézem, de csukott szemmel nehéz mászkálni a városban 😀Eazzy
ne mondd már, hogy minden sarkon meleg férfiak smárolnak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Az miért baj, ha én nem vagyok kíváncsi ahogy smárolnak? Én is csak így születtem...Eazzy
ne nézdAmadeus91
Nem nézem, de csukott szemmel nehéz mászkálni a városban 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
Az miért baj, ha én nem vagyok kíváncsi ahogy smárolnak? Én is csak így születtem...Eazzy
ne nézd

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Az miért baj, ha én nem vagyok kíváncsi ahogy smárolnak? Én is csak így születtem...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Arról meg döntse el mindenki, hogy mennyire normális dolog, hogy egy férfi fegyvert tarthat a kezében, de egy másik férfi kezét pedig már nem.

(árnyalnám, utóbbi gyakoribb, nyilván nem véletlenül)
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A témához annyit szeretnék hozzátenni, hogy ajánlom mindenkinek, nézz meg "Az imák Bobbyért" című filmet. Mindenképpen ajánlom.

A vége nekem nem tetszik, de ettől még egy jó, korrekt film.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
És még az Andrássy-n se lehetett közlekedni. BUZIK!!!! ohh wait...Hanni
| a békemenettől sem lehet, még sem sír mindenki miatta |

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A melegség nem normális dolog. Létező dolog de nem normális és nekem azzal van bajom hogy propagálják sőt mi több tőlem is elvárják hogy propagáljam. Ez ugyanaz hogy nem megyek ki az utcára és reklámozom hogy tifuszos vagyok, mert nem normális. Azokkal a melegekkel akik normális részei tudnak lenni a társadalomnak az égvilágon semmi bajom nincs, valószínűleg ők ítélik el leginkább a pride-ot és társait. Szerintem nem az a fejlett társadalom ami mindent és mindenkit megtűr hanem amelyik kirekeszti azt aki árt a társadalomnak, és ezeket meg tudja különböztetni. A melegek legnagyobb része nem árt a társadalomnak hanem részévé válik (van ilyen ismerősöm), a maradék "prájdos" szó szerint köcsög viszont erre képtelen. Én meg képtelen vagyok elfogadni hogy rontják a levegőt, és a társadalmatJayB
Akkor légyszi mondj már olyan közszereplő meleget, aki elítéli a Pride-ot. Köztük azért biztos van pár, akik nem árt a társadalomnak.

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
A melegség nem normális dolog. Létező dolog de nem normális.....Azokkal a melegekkel akik normális részei tudnak lenni a társadalomnak...JayB
Most akkor ez hogy is van? 😊
Egy nem normális ember hogy tud normális része lenni egy normális (vagy nem normális?) társadalomnak?
Na de nem akarlak összezavarni...

Aranyos, mikor próbáltok pár olyan mondatot belecsempészni a hozzászólásba, ami kicsit kivenné az élét, de a végén mindig önellentmondás lesz belőle, talán azért mert nem meggyőződésből fakad, hanem csak úgy érzed, hogy kellene ide egy "nekem is van meleg ismerősöm" meg " a normális buzikkal nincs bajom" megjegyzés. De hidd el, nem kell.Lecsó
Sok meleg éli átlagos férfiként az életét, a többit otthonhagyja. Nem provokálják a társadalmat a problémájukkal hanem megtanulnak benne élni, nem bújnak a 21. századi beteg eszme és a rendőrkordon mögé hogy márpedig én atom meleg vagyok, kapja be mindenki akinek nem tetszik. Nehogymár a nem normális 1-2% éljen a "megszoksz vagy megszöksz" idézettel....
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
És még az Andrássy-n se lehetett közlekedni. BUZIK!!!! ohh wait...
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
Na de ez megvan más csoportoknál is. Ugyanúgy lehetne hozni példának az egyfolytában zsidózó, mindenben összeesküvést látó, írástudatlan, rothadó fogú, alkoholista, bunkó, szittya turbómagyart is. Egyrészt ők se egyenlők az összes nemzeti érzelműekkel, másrészt ugyanúgy irritálóak, mint a pride-osok, csak ők a melegekkel ellentétben tukmálják rád a faszságaikat.Tony
bingo
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Na de ez megvan más csoportoknál is. Ugyanúgy lehetne hozni példának az egyfolytában zsidózó, mindenben összeesküvést látó, írástudatlan, rothadó fogú, alkoholista, bunkó, szittya turbómagyart is. Egyrészt ők se egyenlők az összes nemzeti érzelművel, másrészt ugyanúgy irritálóak, mint a pride-osok, csak ők a melegekkel ellentétben tukmálják rád a faszságaikat.
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
A melegség nem normális dolog. Létező dolog de nem normális.....Azokkal a melegekkel akik normális részei tudnak lenni a társadalomnak...JayB
Most akkor ez hogy is van? 😊
Egy nem normális ember hogy tud normális része lenni egy normális (vagy nem normális?) társadalomnak?
Na de nem akarlak összezavarni...

Aranyos, mikor próbáltok pár olyan mondatot belecsempészni a hozzászólásba, ami kicsit kivenné az élét, de a végén mindig önellentmondás lesz belőle, talán azért mert nem meggyőződésből fakad, hanem csak úgy érzed, hogy kellene ide egy "nekem is van meleg ismerősöm" meg " a normális buzikkal nincs bajom" megjegyzés. De hidd el, nem kell.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
A melegség nem normális dolog. Létező dolog de nem normális és nekem azzal van bajom hogy propagálják sőt mi több tőlem is elvárják hogy propagáljam. Ez ugyanaz hogy nem megyek ki az utcára és reklámozom hogy tifuszos vagyok, mert nem normális. Azokkal a melegekkel akik normális részei tudnak lenni a társadalomnak az égvilágon semmi bajom nincs, valószínűleg ők ítélik el leginkább a pride-ot és társait. Szerintem nem az a fejlett társadalom ami mindent és mindenkit megtűr hanem amelyik kirekeszti azt aki árt a társadalomnak, és ezeket meg tudja különböztetni. A melegek legnagyobb része nem árt a társadalomnak hanem részévé válik (van ilyen ismerősöm), a maradék "prájdos" szó szerint köcsög viszont erre képtelen. Én meg képtelen vagyok elfogadni hogy rontják a levegőt, és a társadalmat
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 932
nem ertem eme linket.
van ilyen van ennel rosszabb is.
alapjaban a gondolkodasmodot nem ertem.
en sem tudom hasznalni a furot.meleg vagyok?az autok nem hoznak lazba,meleg vagyok?
meleg kollegaim is vannak,meleg lettem? kint kanikula van,melegem van.

elfogado vagyok,persze az nem azt jelenti h mindent engedek majd a gyerkocnek.mielott itelkezel vmirol jo lenne megismerni azt a dolgot.

x evesen kiderul a gyerekrol.barbizik es nem gi joezik.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
ezt a nagy hoborgest itt.
anno az okorban is ferfiak voltak ferfiakkal...
amugy meg nektek nincs meleg ismerosotok?mi lenne ha az egyik csaladtagotok meleg lenne?ezt nem ok valasztjak hanem igy szuletnek.
felvonulas evente egyszer.bumm.mas felvonulas karosabb.
mit mondasz a gyereknek h ok kik es hogyan?ugyanazt amit neked mondtak.sztem nagyobb problema a tinik szexualis elete.
a gyerkocot csufolnak?igrn,nehez lesz az elso kor eme gyerekeinek de utana altalanossa valik.
hollandia:gyerekoc enekel egy gyerekmusorban h ket apja van.
inkabb igy mint az utcan vagy arvahazban.ZoliMP
 ask.fm/TakacsGagaStarMilan
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 932
ezt a nagy hoborgest itt.
anno az okorban is ferfiak voltak ferfiakkal...
amugy meg nektek nincs meleg ismerosotok?mi lenne ha az egyik csaladtagotok meleg lenne?ezt nem ok valasztjak hanem igy szuletnek.
felvonulas evente egyszer.bumm.mas felvonulas karosabb.
mit mondasz a gyereknek h ok kik es hogyan?ugyanazt amit neked mondtak.sztem nagyobb problema a tinik szexualis elete.
a gyerkocot csufolnak?igrn,nehez lesz az elso kor eme gyerekeinek de utana altalanossa valik.
hollandia:gyerekoc enekel egy gyerekmusorban h ket apja van.
inkabb igy mint az utcan vagy arvahazban.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
A poklot.
JC6
Úgy tudom, hogy ettől kevesebbért is az jár...Lecsó
Példának okáért, némely értelmezés szerint a maszturbálásért is (férfiaknál magvak szándékosan terméketlen földbe való vetése, mindkét nemnél parázna gondolatok, engedés a testi örömök csábításának stb. stb.). Ha meg baromi szigorúak akarunk lenni, akkor meg már az se ildomos, ha feláll a farkad pár jó női seggre.
És akkor még nem ejtettünk szót az olyan szubjektív bűnökről, mint a kevélység, bujaság, torkosság...Tony
ezért nem kell vallásosnak lenni. higgyél saját magadban, aztán kész.
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
Akkor nekem annyi...
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
A poklot.
JC6
Úgy tudom, hogy ettől kevesebbért is az jár...Lecsó
Példának okáért, némely értelmezés szerint a maszturbálásért is (férfiaknál magvak szándékosan terméketlen földbe való vetése, mindkét nemnél parázna gondolatok, engedés a testi örömök csábításának stb. stb.). Ha meg baromi szigorúak akarunk lenni, akkor meg már az se ildomos, ha feláll a farkad pár jó női seggre.
És akkor még nem ejtettünk szót az olyan szubjektív bűnökről, mint a kevélység, bujaság, torkosság...
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
Egyébként meg adja az Isten, hogy gyerekek ne kerüljenek legalább MO-n melegek "kezei" alá, mert akkor lesz ám elcseszett társadalmunk pár év múlva. Az még hagyján, hogy hogyan fogja kikerülni a mesélj a szüleidről, anyukád micsinál kérdéseket, és hogy nagy valószínűség szerint soha nem fog egy fúrót a kezébe venni - bár lehet, hogy igen, csak más célra..brrr... - de hogy **szottul elcseszett ember lesz az biztos, aki addig fog szónokolni a melegek mellett, amíg még egyre több és több embert nem állít maga mellé, egészen addig, amíg egész Magyarország nem lesz BUZI!JC6
Hát a társadalmunkkal azért van még pár probléma ezen kívül is. Nyugodtan mondhatjuk, hogy elég elcseszett.

"Ezért tette őket az Isten a gyalázatos vágyak rabjává. Asszonyaik a természetes nemi élet helyett természetellenes életet folytattak s szintúgy a férfiak, abbahagyva a nőkkel való természetes nemi élést, vad gerjedelmükben egymásba szerettek, a férfiak férfiakkal fertelmeskedtek. s megkapták tévelygésüknek érdemük szerint való jutalmát."

A poklot.
JC6
Úgy tudom, hogy ettől kevesebbért is az jár...
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
Szó se róla, én sem utálom a meleg embereket. Sőt, nem vitatom el a jogaikat sem. Legyen joguk ahhoz, amihez minden egyes polgárnak joga van. De pl. a házasság hadd köttessék már meg egy férfi és egy nő között.szaba
Sikerült ellentmondanod magadnak két egymást követő mondatodban...

És hadd vállalhassam fel a véleményemet, hogy nem értek egyet azzal, ahogyan ők viselkednek.szaba
Ha a viselkedéssel van bajod, akkor ok. Biztos találnál a hetero pároknál is olyat, akik nem viselkednek a társadalmi normáknak megfelelően. Őket is kirekesztenéd? Milyen jogokat vonnál meg mondjuk attól, aki csak hátulról csinálja az asszonnyal? Vagy aki nem elégíti ki rendesen? Vagy akik mondjuk évente max 3-4 alkalommal gabalyodnak egymásba, de apu azért lejár a sarokra rendszeresen, anyunak meg vibrátor van a bugyik közé rejtve?
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Tehát legyen joguk mindenhez, ami más polgárokat is megillet, de ne házasodhassanak, amihez viszont rajtuk kívül minden polgárnak joga van. Csak nekem akad ki az "ellentmondás-detektor"?

A másik, aki volt már polgári esküvőn az tudja, hogy azon kb annyi "szentség" van, mint egy autó adás-vétel aláírásában. Két ember "megígér" valamit, amit két tanú ellenjegyez, ennyi a lényegi rész. Mivel ugye a kommunizmusban nem komálták a vallásosságot, így szervezték ki a "szentség" alól. Továbbá, ha ez is szentség lenne, akkor aki nincs megkeresztelve, vagy nem konfirmált, ne adj Isten nem keresztény, az egyáltalán nem házasodhatna. Na szóval ez is lerombolva.

Én, mint gyakorló keresztény gyakran elgondolkodom "hívő" társaim felfogásán és lesújt, hogy egy alapjába véve szereteten, megértésen és megbocsájtáson alapuló vallást hogyan tesznek a(z) (egyik) legkirekesztőbbé a világon.
Nem akarok "hitvitákba" belemenni, de ugye az egyik imánk is így szól: "És bocsásd meg vétkeinket,
Miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek"

Ezek szerint azoknak is meg kell(ene) bocsájtanunk, akik vétkeztek ellenünk, ergo nem szabadna haragudni rájuk, de az (ál?)keresztények haragudnak olyan emberekre, akik ellenük semmi rosszat nem tettek. Nem érdekes kettősség ez?
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Gondolom, aki ellenzi a melegek közötti polgári házasságot és azzal indokolja, hogy az egy szentség (egyébként nem az, ez egy szerződés, amit ugye normál esetben azzal kötök, akivel akarok, ha a másik fél cselekvőképes) az ellenzi a házasság bontását is, hisz ugye "amit Isten összekötött azt ember szét nem választhatja" amúgy is furcsa, hogy nálunk tiltják, míg a nálunk jóval vallásosabb latin népek nagyrészénél, meg ugye például Izraelben engedélyezett.😉

Az örökbefogadás már egy érdekesebb kérdés valamilyen szinten mindkét oldalnak igaza van benne, de én mégis erősebb érvnek érzem azt, hogy még ez is jobb, mint az árvaház. Mondjuk ma is fogadhatnak örökbe, de így csak egyikük lesz gyám, plusz ugye a törvény inkább a házasságban élők örökbefogadását preferálja, így csak azok a gyerekek kerülhetnek így melegekhez, akik (csúnyán hangzik, de máshogy nem tudom megfogalmazni) senkinek se kellenek. 😉

Házasság témához meg hozzátenném, hogy a melegházasság az fúj, bezzeg az normális, hogy unokatestvérek házasodhatnak meg gyereket is csinálhatnak (szerintem ez utóbbi jóval problémásabb) 😉Jughead
És ez így is van rendjén.
Ma már nincsenek Magyarországon zsúfolt árvaházak, nevelőszülős rendszer van ahol a szülők a saját gyermekeikkel együtt nevelik az "árvát", igaz én inkább "bérszülős" rendszernek hívnám (asszem 80papír jár egy gyermek után).Van egy munkatársam akik 2 évig neveltek legutóbb egy kicsit mire sikerült örökbefogadókat találni.
Működik a rendszer, nem kell ezen változtatni.

Megmondom őszintén engem nem érdekel a felvonulás, a melegházasság én egy dolgot elleneznék, azt, hogy a melegek gyermekeket fogadhassanak örökbe. Ezt sem azért mert azt gondolom, hogy rossz/rosszabb szülők lennének, mint a hetero párok, nem. Egy dolog miatt nem támogatnám, az maga a Gyermek. Aki egy napon felnő, iskolába jár, erkölcstanra/hittanra/biológia órákra, lesznek osztálytársai -és ne legyünk naivak- megbélyegzik, csúfolják és egy idő után, az őt ért befolyásoló tényezők, külső ingerek hatására a saját "szülei" ellen fordulhat.Vajon hány éves korában jön rá, hogy ő nem a többség által elfogadott és követendőnek tartott családmodellben él?Hat-nyolc-tíz?És megérti majd.....?