Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Aki szerint ez normális és elfogadható, csak sajnálni tudom.szaba
miért? Agyvérzést kéne most kapni ettől?Amadeus91
Szerinted ez a két alternatíva van? Tehát aki szerint ez nem normális és nem elfogadható, az ettől idegbeteg? Sajnállak ez esetben.szaba
nem ezt mondom, hanem, hogy miért akkora dolog ez? Irigyelni tudok mindenkit, akinek ez jelenti a napi "kávét", nekem van ennél fontosabb idegeskedni valóm is. (szubjektív)Amadeus91
Azért ekkora dolog, mert teljesen át akarják rendezni a társadalom alapjait. Melegházasság, örökbefogadás, velük ellenkező nézeteket valló csoportok/egyének totális elnémítása. Ezek a célok.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
Aki szerint ez normális és elfogadható, csak sajnálni tudom.szaba
miért? Agyvérzést kéne most kapni ettől?Amadeus91
Szerinted ez a két alternatíva van? Tehát aki szerint ez nem normális és nem elfogadható, az ettől idegbeteg? Sajnállak ez esetben.szaba
nem ezt mondom, hanem, hogy miért akkora dolog ez? Irigyelni tudok mindenkit, akinek ez jelenti a napi "kávét", nekem van ennél fontosabb idegeskedni valóm is. (szubjektív)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Lehet, csak ez szerintem nem fontos. 😊

több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
A legtöbb meleg nem ilyenadam8
Azért van némi esély rá hogy a ferde hajlamúak között több ferde hajlamút találsz mint a hétköznapi emberek között.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Aki szerint ez normális és elfogadható, csak sajnálni tudom.szaba
miért? Agyvérzést kéne most kapni ettől?Amadeus91
Szerinted ez a két alternatíva van? Tehát aki szerint ez nem normális és nem elfogadható, az ettől idegbeteg? Sajnállak ez esetben.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
És megéri ezen idegeskednetek? A legtöbb meleg nem ilyen, akik pedig hasonló indulatokat szító rendezvényeken szónokolnak azok között ha meleg, ha nem előfordulnak szép számban ilyen deviánsak (lásd:  444.hu/2014/07/05/ilyen-lenne-a-meleg-meltosag-napja-ha-jobbik-kerulne-hatalomra/ )adam8
Sőt, én azt sem tagadom, hogy vannak a melegek között is provokátor faszfejek (ld. a nagymagyarországra faszt rajzoló köcsög, "Nemzeti Érzelmű Fasszopók" felirattal), akik semmi másra nem tudják ezt használni, mint újabb és újabb fegyvereket adni a szélsőjobb kezébe. Mert amíg ilyen egy darab is lesz (vagyis megtűrik ahelyett, hogy hazazavarnák a picsába), addig mocskosbuzizás is lesz.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
És megéri ezen idegeskednetek? A legtöbb meleg nem ilyen, akik pedig hasonló indulatokat szító rendezvényeken szónokolnak azok között ha meleg, ha nem előfordulnak szép számban ilyen deviánsak (lásd:  444.hu/2014/07/05/ilyen-lenne-a-meleg-meltosag-napja-ha-jobbik-kerulne-hatalomra/ )

több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Mert kibaszottul deviáns? Majd akkor kérdezd meg amikor a gyereked keveredik ilyen körökbe... És most nem feltétlenül a melegekről van szó... Hanem pl. a narkósokról, vagy szélsőjobbosokról. Lehet hogy most még Te (vagy bárki más a fórumról) részese vagy valamelyik társulatnak, de ha egyszer benő a fejed(fejetek) lágya, és azt látod(látjátok), hogy a jobb sorsra érdemesnek tartott gyermeked egy ilyennel állít haza, hidd el, úgy basznád szájba szívlapáttal az újdonsült vendéget, hogy arról koldul. És azon gondolkodnál, hogy hol kúrtad el. Talán épp most, amikor magadévá tettél egy ilyen liberálisnak tűnő, de valójában rohadtul antiszociális eszmét?
Lehet hogy ilyen lesz a lányod párja?

Comm'on, rock me Amadeus!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
Aki szerint ez normális és elfogadható, csak sajnálni tudom.szaba
miért? Agyvérzést kéne most kapni ettől?Amadeus91
ha én kimennék egy olyan táblával hogy retkes buzik akkor engem tuti előállítanának.
Ez a bajeaglesmcnabb
miért baj?Amadeus91
mert őt meg nem 😊eaglesmcnabb
de őt miért kéne?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Aki szerint ez normális és elfogadható, csak sajnálni tudom.szaba
miért? Agyvérzést kéne most kapni ettől?Amadeus91
ha én kimennék egy olyan táblával hogy retkes buzik akkor engem tuti előállítanának.
Ez a bajeaglesmcnabb
miért baj?Amadeus91
mert őt meg nem 😊. De a diskurzust befejeztem, lóval sem sakkozok mert nincs értelme.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
Aki szerint ez normális és elfogadható, csak sajnálni tudom.szaba
miért? Agyvérzést kéne most kapni ettől?Amadeus91
ha én kimennék egy olyan táblával hogy retkes buzik akkor engem tuti előállítanának.
Ez a bajeaglesmcnabb
miért baj?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Aki szerint ez normális és elfogadható, csak sajnálni tudom.szaba
miért? Agyvérzést kéne most kapni ettől?Amadeus91
ha én kimennék egy olyan táblával hogy retkes buzik akkor engem tuti előállítanának.
Ez a baj

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
Aki szerint ez normális és elfogadható, csak sajnálni tudom.szaba
miért? Agyvérzést kéne most kapni ettől?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
 scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10483631_864404136921468_5731485074390951940_n.jpg

Erre büszkék lehetnek.cartman023
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Aki szerint ez normális és elfogadható, csak sajnálni tudom.
több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 736
 scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10483631_864404136921468_5731485074390951940_n.jpg

Erre büszkék lehetnek.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Àsudbiszólàki erre indul a banzàj...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Pár óra múlva felvonulás, és sehol egy "deviáns/mocskosbuzi/mileszígyEurópával/akisgyerekeknekeztkellátniuk" post? Lázasak vagytok?berger90
Minek. Véleményünk nem változott, szóval nincs újdonság, amit be kéne jelenteni.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Pár óra múlva felvonulás, és sehol egy "deviáns/mocskosbuzi/mileszígyEurópával/akisgyerekeknekeztkellátniuk" post? Lázasak vagytok?berger90
ilyen haladó szellemiségű a fórum: itt mindenki meleg

én más miatt gyűlölködök, mivel a hülyeség az állandó... tegnap volt a függetlenség napja, erre az American Apparel cég a tumblr csatornájára ezt a képet töltötte fel:



azt hitte az illető, hogy ez egy tűzijáték, közben a Challenger katasztrófa ikonikus fotója kicsit megphotoshoppolva... majd ezt még sikerült bocsánatkérésükben tetézniük is:



tehát nagyon sajnálják, de mivel az adott sajtómunkásuk a tragédia után született, így nem volt tisztában az eseményről...baggio
ezt láttam én is. Magam is a tragédia után születtem, mégis tudom, mi volt ez. Fail.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 736
Pár óra múlva felvonulás, és sehol egy "deviáns/mocskosbuzi/mileszígyEurópával/akisgyerekeknekeztkellátniuk" post? Lázasak vagytok?berger90
Vonulgassanak nyugodtan, de azt továbbra sem értem, hogy mi a picsáért kell bármilyen vonulgatást beengedni a városba, és a sok sok lezárással felbaszni az ott lakók/közlekedők agyát?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
Pár óra múlva felvonulás, és sehol egy "deviáns/mocskosbuzi/mileszígyEurópával/akisgyerekeknekeztkellátniuk" post? Lázasak vagytok?berger90
ilyen haladó szellemiségű a fórum: itt mindenki meleg

én más miatt gyűlölködök, mivel a hülyeség az állandó... tegnap volt a függetlenség napja, erre az American Apparel cég a tumblr csatornájára ezt a képet töltötte fel:



azt hitte az illető, hogy ez egy tűzijáték, közben a Challenger katasztrófa ikonikus fotója kicsit megphotoshoppolva... majd ezt még sikerült bocsánatkérésükben tetézniük is:



tehát nagyon sajnálják, de mivel az adott sajtómunkásuk a tragédia után született, így nem volt tisztában az eseményről...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Melegszik az idő?
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Pár óra múlva felvonulás, és sehol egy "deviáns/mocskosbuzi/mileszígyEurópával/akisgyerekeknekeztkellátniuk" post? Lázasak vagytok?

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Utálom a tomegkozlekedest. Utálom a tömeget. Utálok mindenkit.
Másnap van

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Mai autós élmény: 2 sávos úton araszolok a belsőben, a külső, kb. 100 méter múlva megszűnő sávban 70-nel húznak el mellettünk az autók. Meguntam picit, természetesen a megszűnő sáv legvégén egy hülye kurva túrja az orrát az autójának, de nem engedem be. Neki állt feljebb, nyomta a dudát, de nem tudom, hogy mire. Remélem élvezte utána a 30-as tempót a nyílegyenes úton (egy buzi lámpa miatt torlódik a sor, utána 70-nel simán lehet menni). Az ilyen geciket kéne elüldözni a magyar utakról, mert sajnos egyre többen érzik úgy, hogy a kibaszott indexe automatikus elsőbbséget jelent neki mindenhol.Imitheking
Apám nagyon bölcsen megállapította öt-hat éve, hogy húsz millió fölötti autókban automatikusan megszűnik az indexhasználat. Tavaly redukálta tízmillióra, de volt már ötmilliós példa is.

Mindig jövőre