Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
OFF
lám, nem Lenke néni az egyetlen, aki beszállt az internetbeJSanyo
az nem a Vágási Karesz volt?slowmotion
jogos, Kareszé az internet, Lenke néni csak simán a számítógépbe vágott bele 😊

Nem, szerintem ezzel azt akarták bemutatni, hogy az egyik oldal nem, míg a másik viszont súlyos büntetést kapott. Érdekes........csi77
neten keresztül nem jön át, ebben mennyi volt az irónia? 😊JSanyo
Van is, meg nincs is... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Mai autós élmény: 2 sávos úton araszolok a belsőben, a külső, kb. 100 méter múlva megszűnő sávban 70-nel húznak el mellettünk az autók. Meguntam picit, természetesen a megszűnő sáv legvégén egy hülye kurva túrja az orrát az autójának, de nem engedem be. Neki állt feljebb, nyomta a dudát, de nem tudom, hogy mire. Remélem élvezte utána a 30-as tempót a nyílegyenes úton (egy buzi lámpa miatt torlódik a sor, utána 70-nel simán lehet menni). Az ilyen geciket kéne elüldözni a magyar utakról, mert sajnos egyre többen érzik úgy, hogy a kibaszott indexe automatikus elsőbbséget jelent neki mindenhol.Imitheking
Mondjuk nemcsak az index. Sokan úgy közlekednek, hogy rajtuk kívül más nincs az utakon, ha mégis, az azonnal hódoljon be nekik. Mások élete, egészsége persze nem számít.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
OFF
lám, nem Lenke néni az egyetlen, aki beszállt az internetbeJSanyo
az nem a Vágási Karesz volt?slowmotion
jogos, Kareszé az internet, Lenke néni csak simán a számítógépbe vágott bele 😊

Nem, szerintem ezzel azt akarták bemutatni, hogy az egyik oldal nem, míg a másik viszont súlyos büntetést kapott. Érdekes........csi77
neten keresztül nem jön át, ebben mennyi volt az irónia? 😊

több mint 9 éve
Imitheking New England Patriots 1 871
Mai autós élmény: 2 sávos úton araszolok a belsőben, a külső, kb. 100 méter múlva megszűnő sávban 70-nel húznak el mellettünk az autók. Meguntam picit, természetesen a megszűnő sáv legvégén egy hülye kurva túrja az orrát az autójának, de nem engedem be. Neki állt feljebb, nyomta a dudát, de nem tudom, hogy mire. Remélem élvezte utána a 30-as tempót a nyílegyenes úton (egy buzi lámpa miatt torlódik a sor, utána 70-nel simán lehet menni). Az ilyen geciket kéne elüldözni a magyar utakról, mert sajnos egyre többen érzik úgy, hogy a kibaszott indexe automatikus elsőbbséget jelent neki mindenhol.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
 www.origo.hu/itthon/20140703-minority-rights-group-international-eves-jelentese-a-kisebbsegek-helyzeterol.html

A jó édes k...a a....kat. Miről beszélnek ezek??? Kiragadnak kb 3 példát, de én hozok nekik 100 ellenpéldát! Ezeket kéne felkötni rögtön az első fára, mert ezek szégyenei az emberiségnek!NB2
mondjuk szvsz, tényleg vannak érdekes húzások a központi kormányzat részéről is, amin mi például kurva nagyokat szoktunk nézni. (és akkor mit mondjanak a csóri örmények) A magyar kisebbség-politika egyébként is hagyományosan rossz ld. 48, Dualizmus, Trianon, Horthy-rendszer, 45-68.

amúgy meg; "Jellemző példákat emeltek ki, Bulgárián, Franciaországon, Grúzián, Görögországon, Törökországon és Ukrajnán kívül Magyarországról is." A franciák és törökök kivételével egyik sem egy gazdasági csoda.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
 www.origo.hu/itthon/20140703-minority-rights-group-international-eves-jelentese-a-kisebbsegek-helyzeterol.html

A jó édes k...a a....kat. Miről beszélnek ezek??? Kiragadnak kb 3 példát, de én hozok nekik 100 ellenpéldát! Ezeket kéne felkötni rögtön az első fára, mert ezek szégyenei az emberiségnek!NB2
"Cikkből" [Kiegészítés]
"A fő probléma mégsem ez, hanem, hogy a gyűlölet-bűncselekményt szankcionáló törvényeket nem a kisebbségek és a menekültek védelmére, hanem ellenük alkalmazzák. Erre több hazai példát is hoztak:

azt a gyöngyöspatai esetet, ahol 2011-ben egy cigányellenességét nyíltan vállaló férfi fenyegetett meg egy roma nőt baltával, de a rendőrök nem voltak hajlandók rasszizmus miatt nyomozást indítani; [link nem volt, Romaellenesek-Romák 1-0]
a sajóbábonyi romák esetét, akik még 2009-ben támadtak Jobbik-szimpatizánsokra, és akiket (többek között) közösség elleni erőszak miatt ítéltek súlyos börtönbüntetésre; [http://www.origo.hu/itthon/20130930-masodfokon-sulyosbitottak-a-sajobabonyi-romak-bunteteset.html Romaellenesek-Romák 1-1]
azoknak a miskolci romáknak az esetét, akik azért verték meg egy autó utasait, mert azt hitték szkinhedek, és őket akarják megtámadni, és akik ezért ugyancsak sok év börtönt kaptak." [http://www.origo.hu/itthon/20120703-rasszista-tamadasert-iteltek-el-romakat.html Romaellenesek-Romák 1-2]
igazán remekül kiragadott példák.... arra, hogy a rasszizmus nem csak egyirányú 😊JSanyo
Nem, szerintem ezzel azt akarták bemutatni, hogy az egyik oldal nem, míg a másik viszont súlyos büntetést kapott. Érdekes........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Albérlet téma:
Mivel Mo-n mindenki saját lakást akar, senki nem akar hosszabb távon tervezni albérletet. Hiába van mindig aki kiveszi, azért a bérlőnek nem jó, hogy akár félévente is jön egy új emberke. Emiatt ő több pénzt kér érte.NB2
A logikai következtetés szvsz hibás. Én, mint bérlő, szívesen maradnék hosszútávon albérletben, ha mellette maradna pénzem gyűjteni sajátra. De mivel a bérlők egyre több pénzt kérnek a lakásaikért, egyre kevésbé tudok hosszútávra tervezni egy helyen, mivel mindig az olcsóbbat "kell" keresnem. Szegeden 5 év alatt 2 albérletben voltam, az elsőből is csak azért költöztem ki, mert a lakótársak befejezték a tanulmányaikat, így egy nyarat otthon töltöttem amíg kerítettem új lakótársakat. Mindezt azért, mert élhető áron voltunk az adott lakásokban.

Az okfejtésem az elején nyilván nem azt akarja sugallni, hogy ingyen akarok lakni, de az semmiképpen sem növeli a bérlők kedvét a hosszútávú bérlésre, ha egyre drágább a bérlemény.

Még mindig azt sérelmezem, hogy a kereslet-kínálat viszony (ebben benne van minden amit eddig többen felvázoltatok, kezdve a megbízhatatlan bérlőktől mindenen át) olyan helyzetet teremt magyarországon, amitől igazán kínszenvedés találni egy jó albérletet. Ennyi.

80e bérleti díjból, ha egy év után festeni kell 1-2 ajtót cserélni, beépített szekrényt felújítani nem sok maradNB2
Ezt úgy hívják kaució. Nyilván egy nagyobb tételnél nem fedezi a (manapság már általánosan) 2 hónap kaució az egészet, de azért nem csak az 1 évnyi bérleti díjat kell számolni. Plusz a főbérlő pár hónapon belül nyilván látja, hogy a bérlők miként viseltetnek a lakásban, így lehet megelőző lépéseket is tenni. Itt jön az a rész, hogy persze, az megint nyűg, ha annyira szar a helyzet hogy új bérlőt kell találni, de ilyen esetben még mindig megspórolja a(z esetleges) felújítás árát. Plusz a bérlőknek is ugyanúgy a k. anyját akik miatt bizalmatlanok a lakástulajdonosok. De ugye ezzel kezdtem az elején 😀
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 714 — Cowboys fan
OFF
lám, nem Lenke néni az egyetlen, aki beszállt az internetbeJSanyo
az nem a Vágási Karesz volt?
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
 www.origo.hu/itthon/20140703-minority-rights-group-international-eves-jelentese-a-kisebbsegek-helyzeterol.html

A jó édes k...a a....kat. Miről beszélnek ezek??? Kiragadnak kb 3 példát, de én hozok nekik 100 ellenpéldát! Ezeket kéne felkötni rögtön az első fára, mert ezek szégyenei az emberiségnek!NB2
"Cikkből" [Kiegészítés]
"A fő probléma mégsem ez, hanem, hogy a gyűlölet-bűncselekményt szankcionáló törvényeket nem a kisebbségek és a menekültek védelmére, hanem ellenük alkalmazzák. Erre több hazai példát is hoztak:

azt a gyöngyöspatai esetet, ahol 2011-ben egy cigányellenességét nyíltan vállaló férfi fenyegetett meg egy roma nőt baltával, de a rendőrök nem voltak hajlandók rasszizmus miatt nyomozást indítani; [link nem volt, Romaellenesek-Romák 1-0]
a sajóbábonyi romák esetét, akik még 2009-ben támadtak Jobbik-szimpatizánsokra, és akiket (többek között) közösség elleni erőszak miatt ítéltek súlyos börtönbüntetésre; [http://www.origo.hu/itthon/20130930-masodfokon-sulyosbitottak-a-sajobabonyi-romak-bunteteset.html Romaellenesek-Romák 1-1]
azoknak a miskolci romáknak az esetét, akik azért verték meg egy autó utasait, mert azt hitték szkinhedek, és őket akarják megtámadni, és akik ezért ugyancsak sok év börtönt kaptak." [http://www.origo.hu/itthon/20120703-rasszista-tamadasert-iteltek-el-romakat.html Romaellenesek-Romák 1-2]
igazán remekül kiragadott példák.... arra, hogy a rasszizmus nem csak egyirányú 😊

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 949 — nabege2@yahoo.com
Albérlet téma:
Mivel Mo-n mindenki saját lakást akar, senki nem akar hosszabb távon tervezni albérletet. Hiába van mindig aki kiveszi, azért a bérlőnek nem jó, hogy akár félévente is jön egy új emberke. Emiatt ő több pénzt kér érte. A bérbevevő mivel nem keres jól persze, hogy sokallja, néhol jogosan. Ehhez jönnek még a véglények, akik nem vigyáznak a pecóra és legyünk őszinték 80e bérleti díjból, ha egy év után festeni kell 1-2 ajtót cserélni, beépített szekrényt felújítani nem sok marad. Lehet valaki megszívta 2x, harmadjára már nem javíttatja úgy fel. A bérlőnek is az lenne a tuti, ha valaki 5 évet aláírna, de hát a mai világban ez sajnos álom.
Jah és ehhez jön még ha nem fizetsz baromi nehéz kitenni valakit, szóval egyik oldalnak sem egyszerű😊
(ezeket csak azért, hogy értsétek meg a másik oldalt is)
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 949 — nabege2@yahoo.com
 www.origo.hu/itthon/20140703-minority-rights-group-international-eves-jelentese-a-kisebbsegek-helyzeterol.html

A jó édes k...a a....kat. Miről beszélnek ezek??? Kiragadnak kb 3 példát, de én hozok nekik 100 ellenpéldát! Ezeket kéne felkötni rögtön az első fára, mert ezek szégyenei az emberiségnek!
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
kereslet-kínálat, másik meg, hogy mindig írjatok szerződést. Ebből a szempontból pont jó az ingatlanos által történő albi-közvetítés.
(IV. kerületet tudom ajánlani)Amadeus91
Igen. Kereslet-kínálat: Pont ezt értettem magyar "albérlet-kultúra" alatt, ami a béka segge alatt van. Azért pár nap alatt csak leesik miről beszélek 😀
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
kereslet-kínálat, másik meg, hogy mindig írjatok szerződést.Amadeus91
Szerződést tudsz tölteni százat a netről, és sokkal inkább a főbérlő érdeke hogy legyen... A magyar törvények a bérlőt/lakót védik, bár ezt jogásztanoncként biztos tudod 😊Rataxes
ettől függetlenül ártani nem árt, ha van róla papír.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
kereslet-kínálat, másik meg, hogy mindig írjatok szerződést.Amadeus91
Szerződést tudsz tölteni százat a netről, és sokkal inkább a főbérlő érdeke hogy legyen... A magyar törvények a bérlőt/lakót védik, bár ezt jogásztanoncként biztos tudod 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
amikor Novemberben kiköltöztem Varsóba, kicsit meglepődtem az ingatlanközvetítős árakon, normális helyen lévő, lakható szoba kb 1000-1200 zloty plusz rezsi, hasonló állapotú lakás 2400-2700 plusz rezsi, általában egyhavi kaució, plusz 70% a közvetítőnek... ha pedig nem ezzel próbálkozol, akkor a főbérlők lengyel nyelvtudás és PESEL szám (kb TAJ és személyi ig. szám egyben, természetesen bejelentett lengyel lakcím nélkül nem kapsz) nélkül szóba sem állnak veled, úgyhogy szotyi. 😊 végül egy kollégával összeállva, a netet végigtúrva és egy hét alatt (több időnk nem volt rá sajnos) kb 10 lakást személyesen is megtekintve 2300 + 200 rezsiért sikerült kecót fogni egy kedves idős házaspártól, igaz a rezsi általányos, mi meg kb 80 körül termelünk havonta, úgyhogy egyelőre a leolvasásig ez is szotyi, de ezt már kibírjuk 😊
VISZONT a főbérlőink jó fejek, már az aláíráskor mondták, hogy nem fognak okvetlenül zaklatni, csak minden hónap 5-10ig érjen át a lóvé, ha pedig valami kérdésünk, kérésünk vagy problémánk van, írjunk nyugodtan nekik egy e-mailt (lám, nem Lenke néni az egyetlen, aki beszállt az internetbe)... és ezt be is tartják, összesen egyszer voltak látogatni, amikor hoztak egy porszívót meg egy szárítót, mert az nem volt a lakásban. Írnak néha egy mélt, hogy minden rendben van-e és ennyi. Decemberig szól a szerződésünk, de szerintem ebből franchise tag lesz, mivel az udvaron Lewandovskisat meg Blaszczykowskisat játszó kölkök zaján kívül gyakorlatilag nincs semmi, ami zavarna. Max a kollégát cserélem le az asszonyra 😉

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
Budapest óriási város, rengeteg kecóval ahhoz, hogy így lehessen általánosítani, hogy "nyáron nehéz", télen csak szar kecók vannak", "ősszel mindent visznek az egyetemisták", "minden főbérlő köcsög", stb.
Meg kell nézni jópár kecót, de mindig ki lehet fogni jót, korrekt feltételekkel, de az tény, hogy sokat kell vele foglalkozni, nem fog az első az igazi lenni.
Az elmúlt 3 évben vagy 8 albérletkeresésben segítettem vagy asszisztáltam, a végén mindig lett jó kecó, csak kell a kitartás, az elszántság meg a türelem.Sobri Jóska
Nem általánosítottam. Azt mondtam, hogy azok a főbérlők takarodjanak a gennybe, akik százezrekért akarják kiadni a hulladékokat, menet közben változtatják meg a bérlemény árát, veled akarják kifizettetni az ingatlanközvetítőt stb...

Amadeus. Igen. 20 évesen, egyetemistaként engem sem érdekelt (annyira), hol lakok és kivel, de a 30-hoz közelebb azért már mások a preferenciák.dcsicsak
kereslet-kínálat, másik meg, hogy mindig írjatok szerződést. Ebből a szempontból pont jó az ingatlanos által történő albi-közvetítés.
(IV. kerületet tudom ajánlani)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Mondjuk ha ingatlanközvetítő veszi fel/kerül képbe, azonnal le kell csapni a telefont... Nyilvánvaló hogy nem a főbérlő két szép szeméért dolgozik, és az is nyilvánvaló hogy utóbbi sem akar szarabbul járni mint ahogy alapból elképzelte... Így a bérlőn fog csattani a pénzostor.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Budapest óriási város, rengeteg kecóval ahhoz, hogy így lehessen általánosítani, hogy "nyáron nehéz", télen csak szar kecók vannak", "ősszel mindent visznek az egyetemisták", "minden főbérlő köcsög", stb.
Meg kell nézni jópár kecót, de mindig ki lehet fogni jót, korrekt feltételekkel, de az tény, hogy sokat kell vele foglalkozni, nem fog az első az igazi lenni.
Az elmúlt 3 évben vagy 8 albérletkeresésben segítettem vagy asszisztáltam, a végén mindig lett jó kecó, csak kell a kitartás, az elszántság meg a türelem.Sobri Jóska
Nem általánosítottam. Azt mondtam, hogy azok a főbérlők takarodjanak a gennybe, akik százezrekért akarják kiadni a hulladékokat, menet közben változtatják meg a bérlemény árát, veled akarják kifizettetni az ingatlanközvetítőt stb...
Nyilván a nagy számok törvénye alapján lehet találni jót, olcsóbbat, jó helyen, normális állapotban, de ez meg aztán a spanyolviasz. Kösz szépen, csak éppen szarra se megy vele az ember, mivel ezt mindenki tudja. Én sem azt mondtam, hogy vinnyogva hazamegyek és nem keresek tovább mert a csúnya gonosz főbérlők nem engednek ingyen a lakásaikba. Azt mondtam, hogy a színvonal alacsony (amit te is alátámasztottál azzal, hogy az albérletkeresés hosszú és kitartó munka eredménye = a nagy halom szarban kell megkeresni az aranytojást)

Amadeus. Igen. 20 évesen, egyetemistaként engem sem érdekelt (annyira), hol lakok és kivel, de a 30-hoz közelebb azért már mások a preferenciák.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
én sem értem ezt a sírást az albi miatt, most 50ért bérelünk egyet itt a IV.kerben (központtól 3 perc séta, tény, hogy nem hawaii, de egyetemistaként nekem ez több mint jó=közel a metró, 25 perc a suli, belváros, bulik, van éjszakai járat félóránként ami hazahoz a belvárosból), a békéscsabai belvárosi lakásunk 45ért van kiadva, Sopronban meg 30-t fizettem az állomás mellett (@asbee: Csengeryn).
Sobrinak igaza van, BP elég nagy ahhoz, hogy mindent találj benne; lakás, társaság, pihenés, meló, bár tény, hogy ez utóbbi már itt is kurva nehéz.

editke: bérleti díjat írtam, erre jön még rezsi.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
Budapest óriási város, rengeteg kecóval ahhoz, hogy így lehessen általánosítani, hogy "nyáron nehéz", télen csak szar kecók vannak", "ősszel mindent visznek az egyetemisták", "minden főbérlő köcsög", stb.
Meg kell nézni jópár kecót, de mindig ki lehet fogni jót, korrekt feltételekkel, de az tény, hogy sokat kell vele foglalkozni, nem fog az első az igazi lenni.
Az elmúlt 3 évben vagy 8 albérletkeresésben segítettem vagy asszisztáltam, a végén mindig lett jó kecó, csak kell a kitartás, az elszántság meg a türelem.

több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Azt hiszem jó nagy szenvedés lesz majd ha költözök bp-re...Asbee
Ha lehet választani akkor tél végén, tavasszal próbáld meg. Így nyáron észvesztő ami megy.
Már tavasszal nézegettük barátnőmmel a hirdetéseket, de a 3 hónap próbaidőt meg kellett várnunk, hogy tényleg elkezdjük keresni. Március környékén azért jobb volt a helyzet ahogy néztük.
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Itt a "fejlett nyugaton" is ennyire durva. Ideköltöző haveromnak segítettem anno. Kezdésként talált egyet, jó 45-50 ezer ft-ért, főbérlő is ott lakott aki egy köcsög volt. Kiakadt rá, hogy 1 héten egyszer mosni mert és mert minden nap zuhanyzott...Végül jó fél év után lépett onnan, még rosszabb helyre. Ugyanezek a problémák ott is fennálltak, ráadásul bogarak is voltak szobájában. Aztán az is kiderült költözéskor, hogy nem ad neki kulcsot, reggel fél 7-kor el kellett indulnia munkába és este 10-ig lehetett kinn városban. Amilyen gyorsan csak lehetett menekült onnan. Ezután állomáson kapott valahol egy szobát ahol maradhatott pár hétig és utána végül talált egy normálisnak tűnő helyet ahová tudott menni kollégájával. Azt hiszem jó nagy szenvedés lesz majd ha költözök bp-re...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
A magyar "albérlet-kultúra" menjen a büdös picsába. A szar alatt kettővel állapotú lakásokat is olyan áron adják, mintha Orbán lábnyoma lenne a padlón. És a szomorú, hogy a lakástulajdonosoknak nincs szüksége rá, hogy emberi lakhatásra alkalmas állapotban tartsák és bútorozzák a szarjaikat. Hihetetlen.dcsicsak
nagyon mélyen egyetértek, pedig én lakbér fizetése lakom albérletben


haveroknak mindig segítek albérletet keresni, és valami hihetetlen, mik vannak. akit esetleg felhív, mert a díjfizetés után csak picit halna éhen, az vagy nem tud üvöltés nélkül kommunikálni (olyan is volt, hogy köszönés után elküldte a picsába a havert, hogy mi a faszt zaklatja telefonon), vagy csak a lakás megtekintésekor húzza elő a kis kauciós csalafintaságokat, amiket valahogy elfelejtett beírni a hirdetésbe... az ilyenekre szakadjon rá a lakás, de komolyan.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 736
Egyetértek.
A 83 havi kauciót is hozzátenném.
Nagyon elszálltak az árak, a minőséget pedig már te is leírtad.cartman023
A mai nap legalja az a hirdetés volt amiben tájékoztattak, hogy az ingatlanközvetítőt is én fizet(ném ha fogyatékos volnék).dcsicsak
Én láttam olyat is, ahol 80 ezer + rezsi volt az albérlet, és az egész éves albérleti díjat egyben kellett kifizetni.
Először nem hittem el, de utána már csak röhögtem rajta.
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Egyetértek.
A 83 havi kauciót is hozzátenném.
Nagyon elszálltak az árak, a minőséget pedig már te is leírtad.cartman023
A mai nap legalja az a hirdetés volt amiben tájékoztattak, hogy az ingatlanközvetítőt is én fizet(ném ha fogyatékos volnék).