Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szó se róla, én sem utálom a meleg embereket. Sőt, nem vitatom el a jogaikat sem. Legyen joguk ahhoz, amihez minden egyes polgárnak joga van. De pl. a házasság hadd köttessék már meg egy férfi és egy nő között.szaba
Sikerült ellentmondanod magadnak két egymást követő mondatodban...

És hadd vállalhassam fel a véleményemet, hogy nem értek egyet azzal, ahogyan ők viselkednek.szaba
Ha a viselkedéssel van bajod, akkor ok. Biztos találnál a hetero pároknál is olyat, akik nem viselkednek a társadalmi normáknak megfelelően. Őket is kirekesztenéd? Milyen jogokat vonnál meg mondjuk attól, aki csak hátulról csinálja az asszonnyal? Vagy aki nem elégíti ki rendesen? Vagy akik mondjuk évente max 3-4 alkalommal gabalyodnak egymásba, de apu azért lejár a sarokra rendszeresen, anyunak meg vibrátor van a bugyik közé rejtve?Lecsó
Miért mondtam ellent magamnak? Te félreérthettél, de nem volt ebben ellentmondás. A szexualitás, annak irányultsága maradjon magánügy. Miattam mindenki azt csinál a hálószobájában amit akar, a saját lelkiismeretemmel kell elszámolnom. De ők az arcomba tolják a homokot, amire én nem vagyok kíváncsi. Nem értek egyet azzal, ahogy viselkednek, de attól még nem utálom, mint embert. Sőt, ugyanúgy lehet hasznos tagja a társadalomnak egy homokos ember is. És haszontalan egy heteroszexuális.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sztem meg van aki tényleg homokosnak születik, ezt már az orvosok rég bebizonyìtották, de azokról a közvetlen környezetükön kìvül nem nagyon tudják az emberek, hogy melegek aminek nyìlván meg is van az oka. De emezeket a vonuló maga mutogató k*csögöket egy kalap alá venni a fentebb emlìtett homokosokkal sztem számukra sértő...

Az meg végképp elgondolkodtat, hogy itt kb 10ből 8an úgy gondolják h ez a "meleg felvonulás" teljesen rendben van... ( akárcsak a conchita wurst jelenség )peach
Komolyan, a kedvenc homofób érvem ez a "normális melegek elítélik a vonulókat" dolog. Mutass már egy ilyen "normális meleget".Schleck
http://static.origos.hu/s/img/i/1206/20120614-nemeth-kristof-baratok-kozt.jpg
http://www.civishir.hu/upload/news/10/_20101215095110.jpg
http://www.storyonline.hu/data/cikk/3/23235/2.jpgJayB
És akkor most jöjjenek a források.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
És egy törvénytisztelő, akár hívő, "átlagos" ember, aki mellesleg homoszexuális, a tízparancsolatból melyiket is szegte meg?baggio
A ne paràznàlkodj passzus abszolút
 igemorzsa.hu/vitatott_temak/sexual/homoszexual/homoszex.htmlsutianap
de ezt a gyarlóságot legalább nem követik el:
"Én pedig azt mondom néktek, hogy ha valaki asszonyra tekint gonosz kívánságnak okáért, immár paráználkodott azzal az ő szívében."baggio
Ez csodálatos...
Ahogy nem is ölnek...
LOL

Soha nem olvastam utána - nézzétek el gyarlóságom, mert nem érdekelt - de hol és kik bizonyították be azt, hogy valaki genetikailag lesz buzi?
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 171
Én meg elítélem azt, ha egy férfi csúnya nőt vesz el feleségül, vagy ha egy nő csúnya férfihez megy hozzá... Ez választás kérdése, szerintem kifejezetten gusztustalan ez, és szerintem csak azért csinálják, hogy provokálják az embereket, pláne, hogy általában a gyerekük se lesz szép, és ezért ki fogják cikizni szegényt, szóval remélem fel fognak ez ellen lépni minél hamarabb. 😉

Szóval arra akarok kilyukadni, hogy egy tökéletes világban csak a szép embereknek kéne kapcsolatban lenniük, mivel amúgy sincs értelme az érdekkapcsolatoknak szerintem, (mert, hogy ugye mint írjátok mindenkinek azonos az ízlése, éppen ezért tetszik mindenkinek ugyanaz, és így elvből kizárható, hogy valaki a saját neméhez vonzódik), hisz ugye úgy ők se boldogak, nem is lesznek szép pár, és a gyerekük se lesz szép, amiért bántani fogják és el fogják nyomni, úgyhogy tiltsuk ezt be de gyorsan! 😉
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
És egy törvénytisztelő, akár hívő, "átlagos" ember, aki mellesleg homoszexuális, a tízparancsolatból melyiket is szegte meg?baggio
A ne paràznàlkodj passzus abszolút
 igemorzsa.hu/vitatott_temak/sexual/homoszexual/homoszex.htmlsutianap
de ezt a gyarlóságot legalább nem követik el:
"Én pedig azt mondom néktek, hogy ha valaki asszonyra tekint gonosz kívánságnak okáért, immár paráználkodott azzal az ő szívében."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
És egy törvénytisztelő, akár hívő, "átlagos" ember, aki mellesleg homoszexuális, a tízparancsolatból melyiket is szegte meg?baggio
A ne paràznàlkodj passzus abszolút
 igemorzsa.hu/vitatott_temak/sexual/homoszexual/homoszex.html


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 702 — Cowboys fan


JayB
ezek egyébként kik?
az elsőt megismerem, az a Mágenheim Julcsi barátja volt, de a másik kettő... azok is a lakótelepről vannak?
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 632
Sztem meg van aki tényleg homokosnak születik, ezt már az orvosok rég bebizonyìtották, de azokról a közvetlen környezetükön kìvül nem nagyon tudják az emberek, hogy melegek aminek nyìlván meg is van az oka. De emezeket a vonuló maga mutogató k*csögöket egy kalap alá venni a fentebb emlìtett homokosokkal sztem számukra sértő...

Az meg végképp elgondolkodtat, hogy itt kb 10ből 8an úgy gondolják h ez a "meleg felvonulás" teljesen rendben van... ( akárcsak a conchita wurst jelenség )peach
Komolyan, a kedvenc homofób érvem ez a "normális melegek elítélik a vonulókat" dolog. Mutass már egy ilyen "normális meleget".Schleck


több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sztem meg van aki tényleg homokosnak születik, ezt már az orvosok rég bebizonyìtották, de azokról a közvetlen környezetükön kìvül nem nagyon tudják az emberek, hogy melegek aminek nyìlván meg is van az oka. De emezeket a vonuló maga mutogató k*csögöket egy kalap alá venni a fentebb emlìtett homokosokkal sztem számukra sértő...

Az meg végképp elgondolkodtat, hogy itt kb 10ből 8an úgy gondolják h ez a "meleg felvonulás" teljesen rendben van... ( akárcsak a conchita wurst jelenség )peach
Komolyan, a kedvenc homofób érvem ez a "normális melegek elítélik a vonulókat" dolog. Mutass már egy ilyen "normális meleget".

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Sztem meg van aki tényleg homokosnak születik, ezt már az orvosok rég bebizonyìtották, de azokról a közvetlen környezetükön kìvül nem nagyon tudják az emberek, hogy melegek aminek nyìlván meg is van az oka. De emezeket a vonuló maga mutogató k*csögöket egy kalap alá venni a fentebb emlìtett homokosokkal sztem számukra sértő...

Az meg végképp elgondolkodtat, hogy itt kb 10ből 8an úgy gondolják h ez a "meleg felvonulás" teljesen rendben van... ( akárcsak a conchita wurst jelenség )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
És egy törvénytisztelő, akár hívő, "átlagos" ember, aki mellesleg homoszexuális, a tízparancsolatból melyiket is szegte meg?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Nem vagyok hívő, de józan ésszel nézve egyszerűen felháborítónak tartom, hogy sokan még mindig egy 2000+ éves etikai kódex szerint akarják élni az életüket, és mindezt vígan teszik. Ha a Biblia szó szerint leírná, hogy a homoszexualitás bűn, még akkor is elfogadhatatlan lenne, hogy valaki ennek alapján ítélje meg ma őket, ahogy héber rabszolgákat sem vásárolunk már hat évre, jó esetben leányát sem adja el senki szolgának, de rengetegen naponta borotválkoznak, sőt vannak, akiknek van pofájuk szombaton dolgozni...

Aki meg úton-útfélen csókolózó melegeket lát, arra nem lehet mást mondani, minthogy látens meleg, ez teljesen egyértelmű.baggio
Eszem megáll, mi van veled?
Ki akarja az életét egy 2000 éves etikai kódex (szerinted) szerint élni? És egyáltalán miért baj az, hogy ha engem úgy neveltek, hogy próbáljak meg legalább a 10 parancsolatnak megfelelően élni? Nem vagyok se szent, se tökéletes, mégsem láttam soha kivetnivalót abban, hogy "tiszteld apádat és anyádat", "ne lopj", "ne hódolj idegen istennek", "ne vedd fel az Örökkévaló nevét hiába", "ne ölj", "ne törj házasságot", "ne tégy a te felebarátod ellen hamis tanubizonyságot", stb.
Ezek rosszak? Égbekiáltó, nevetséges dolgok, amit ki kell gúnyolni? Ahogyan te teszed? Nézzél már magadba!

Komolyan mondom lassan mi leszünk a hülyék, akik egy egészséges értékrendet szeretnének kialakítani s normálisan élni, megfelelni Istennek, hogy hitünk szerint ne kárhozzunk el. Az egy dolog, hogy nem hiszel benne, de ne sértegess!
Ha léteznek ezek a dolgok, akkor érdemes csinálni. Ha esetleg nem (amiben ugye nem hiszek) akkor sem veszítettem semmit.
Vagy rosszul látom? Ölnöm kellett volna? Lopnom? Megcsalni a feleségem?
Nevetséges...

Pontosan azért írtál ekkora marhaságot, mert nem vagy hívő. Nem hiszel benne. De attól még ne szarozd le...!

וְעֹשֶׂה חֶסֶד לַאֲלָפִים לְאֹהֲבַי
...de kegyelmet cselekszem ezerízig az engem szeretőknek
וּלְ‏‏שֹׁמְרֵי מִצְוֹתָי׃
...és azoknak, akik megtartják parancsolataimat.

Ámen.

u.i.: aki meg azt hiszi, hogy valaki azért meleg, mert úgy született, hát azt őszintén sajnálni tudom. 2014...
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
aham. szóval 1895-ben már kommunizmus volt Magyarországon, jó ezt megtudni most ...
szerk.: kánonjogi szabályokat is jó lenne ha ismernéd. pl. diakónus engedélyével templomban, egyházi szentség formájában házasodhat az a fél is, aki nem katolikus keresztény (többi felekezetnél nem tudom, hogy ez hogyan van...) tudom-tudom a kommunizmuscsebi
Beismerem tévedtem, amikor összemostam a polgári házasságkötést a kommunizmussal.

A "nem katolikus keresztény", kissé félreértelmezhető. Akkor a diakónus megengedi, hogy pogány, vagy nem keresztény felekezetű fél is házasodhasson egyházi szentség formájában, vagy csak azt, hogy reformátusként mondjuk elvehetek egy katolikus lányt, katolikus templomban? Mert nem mindegy...

Továbbá mondandód miben is cáfolja mindazt, hogy a polgári esküvő az kb. annyira "szentség", mint egy adás-vételi papír aláírása?Tony
rosszul emlékeztem sorry:
helyi ordinárius adhat engedélyt, és nem minősül szentségnek, bár ez azért is érdekes, mert vannak olyan nézetek, amik alapján az összes házasság szentség Isten szemében ...

egy adás-vételi szerződéshez sztem nem kell általában 1 tanú sem, közjegyző sem, valamint nem kell előtte megjelenni 1 hónappal a közjegyző előtt kifejezni ezt a szándékot. ezek amúgy csupán formai kellékek, de igazából sztem nem attól lesz. én például voltam már olyan esküvőn, ahol a polgári sokkal bensőségesebb volt, mint az egyházi ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 736
 mno.hu/ahirtvhirei/homoszexualis-menet-megrugdostak-az-ellentuntetot-1235976/

Erre is büszkék lehetnek.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
köze nincs a polgári esküvőnek a kommunizmushoz.Amadeus91
Hiba volt összemosnom a kettőt, az az egy mondat nem állta meg a helyét.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
aham. szóval 1895-ben már kommunizmus volt Magyarországon, jó ezt megtudni most ...
szerk.: kánonjogi szabályokat is jó lenne ha ismernéd. pl. diakónus engedélyével templomban, egyházi szentség formájában házasodhat az a fél is, aki nem katolikus keresztény (többi felekezetnél nem tudom, hogy ez hogyan van...) tudom-tudom a kommunizmuscsebi
Beismerem tévedtem, amikor összemostam a polgári házasságkötést a kommunizmussal.

A "nem katolikus keresztény", kissé félreértelmezhető. Akkor a diakónus megengedi, hogy pogány, vagy nem keresztény felekezetű fél is házasodhasson egyházi szentség formájában, vagy csak azt, hogy reformátusként mondjuk elvehetek egy katolikus lányt, katolikus templomban? Mert nem mindegy...

Továbbá mondandód miben is cáfolja mindazt, hogy a polgári esküvő az kb. annyira "szentség", mint egy adás-vételi papír aláírása?Tony
köze nincs a polgári esküvőnek a kommunizmushoz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
aham. szóval 1895-ben már kommunizmus volt Magyarországon, jó ezt megtudni most ...
szerk.: kánonjogi szabályokat is jó lenne ha ismernéd. pl. diakónus engedélyével templomban, egyházi szentség formájában házasodhat az a fél is, aki nem katolikus keresztény (többi felekezetnél nem tudom, hogy ez hogyan van...) tudom-tudom a kommunizmuscsebi
Beismerem tévedtem, amikor összemostam a polgári házasságkötést a kommunizmussal.

A "nem katolikus keresztény", kissé félreértelmezhető. Akkor a diakónus megengedi, hogy pogány, vagy nem keresztény felekezetű fél is házasodhasson egyházi szentség formájában, vagy csak azt, hogy reformátusként mondjuk elvehetek egy katolikus lányt, katolikus templomban? Mert nem mindegy...

Továbbá mondandód miben is cáfolja mindazt, hogy a polgári esküvő az kb. annyira "szentség", mint egy adás-vételi papír aláírása?
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
A másik, aki volt már polgári esküvőn az tudja, hogy azon kb annyi "szentség" van, mint egy autó adás-vétel aláírásában. Két ember "megígér" valamit, amit két tanú ellenjegyez, ennyi a lényegi rész. Mivel ugye a kommunizmusban nem komálták a vallásosságot, így szervezték ki a "szentség" alól. Továbbá, ha ez is szentség lenne, akkor aki nincs megkeresztelve, vagy nem konfirmált, ne adj Isten nem keresztény, az egyáltalán nem házasodhatna. Na szóval ez is lerombolva.

Tony
aham. szóval 1895-ben már kommunizmus volt Magyarországon, jó ezt megtudni most ...
szerk.: kánonjogi szabályokat is jó lenne ha ismernéd. pl. diakónus engedélyével templomban, egyházi szentség formájában házasodhat az a fél is, aki nem katolikus keresztény (többi felekezetnél nem tudom, hogy ez hogyan van...) tudom-tudom a kommunizmus

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
évi 1 alkalommal van ilyen felvonulás! az sok??
kicsit összejönnek, örülnek neki hogy jé milyen jó sokan is vagyunk
yooker
Mondjuk a "nemzeti érzelmű fasszopók" feliratú tábla szerintem nem ezt a célt szolgálta. A szitkozódó ellentüntetőt persze rögtön előállították, holott semmivel sem volt különb.
Ha normálisan felvonulnának aztán csókolom, az emberek nagy részét nem érdekelné. De ahogy ezt teszik az gyomorforgató, nem csodálkozom hogy sokaknál kicsapja a biztit.

Amúgy nincs bajom velük, amíg egymást megtalálják. Igaz nem értem miért büszkék rá hogy buzik, ez olyan mintha én büszke lennék rá hogy nem vagyok az, holott semmit nem tettem érte.eaglesmcnabb
Az a baj, hogy már megint egy kiragadott példából következtettek arra, hogy milyen undorítóak. Nézzétek már meg bármelyik népszerű hírportálon a galériákat, az ott vonulók nagyon nagy százaléka teljesen normális ember.

több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
évi 1 alkalommal van ilyen felvonulás! az sok??
kicsit összejönnek, örülnek neki hogy jé milyen jó sokan is vagyunk
yooker
Mondjuk a "nemzeti érzelmű fasszopók" feliratú tábla szerintem nem ezt a célt szolgálta. A szitkozódó ellentüntetőt persze rögtön előállították, holott semmivel sem volt különb.
Ha normálisan felvonulnának aztán csókolom, az emberek nagy részét nem érdekelné. De ahogy ezt teszik az gyomorforgató, nem csodálkozom hogy sokaknál kicsapja a biztit.

Amúgy nincs bajom velük, amíg egymást megtalálják. Igaz nem értem miért büszkék rá hogy buzik, ez olyan mintha én büszke lennék rá hogy nem vagyok az, holott semmit nem tettem érte.eaglesmcnabb
mondjuk azt én sem értem hogy az ilyen típusú megnyilvánulásokat miért engedik a nemes célért küzdő szervezők , de hátha ez is változik majd!
a vonulás , meg már írtam egy összetartó kapocs köztük, erőt ad nekik
satöbbi, neked/nekem nincs ilyenre szükségünk mert ilyesmi gondjaink nincsenek mit nekik...
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
évi 1 alkalommal van ilyen felvonulás! az sok??
kicsit összejönnek, örülnek neki hogy jé milyen jó sokan is vagyunk
yooker
Mondjuk a "nemzeti érzelmű fasszopók" feliratú tábla szerintem nem ezt a célt szolgálta. A szitkozódó ellentüntetőt persze rögtön előállították, holott semmivel sem volt különb.
Ha normálisan felvonulnának aztán csókolom, az emberek nagy részét nem érdekelné. De ahogy ezt teszik az gyomorforgató, nem csodálkozom hogy sokaknál kicsapja a biztit.

Amúgy nincs bajom velük, amíg egymást megtalálják. Igaz nem értem miért büszkék rá hogy buzik, ez olyan mintha én büszke lennék rá hogy nem vagyok az, holott semmit nem tettem érte.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
évi 1 alkalommal van ilyen felvonulás! az sok??
kicsit összejönnek, örülnek neki hogy jé milyen jó sokan is vagyunk
nem vagyok ezzel "egyedül" tartsunk össze, stb...
aztán egy évig nem is hallunk róluk igazán!
az pedig köztudott hogy a hetero házasságok fele végződik válással!!!
méghozzá általában igen csúnya, akár évekig elhúzódó csete-paté után
ami lelkileg teljesen kiforgathat magából egy gyereket! arról nem is beszélve hogy egyébként is milyen emberek nevelnek és hogyan gyerekeket! ott biztos semmi rossz nem ragad rájuk...
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ámde a keresztényeket elítélni, bírálni ugyanúgy kirekesztőTony
Ez egy remek védekező taktika, de például a "minden keresztény hülye" és a "hülye az a keresztény, aki szóról-szóra értelmezi a Bibliát" között szerintem van egy kis különbség. Ha utóbbi is kirekesztő, akkor tulajdonképp semmit nem lehetne kritizálni, se a politikusokat, se a magyar focistákat, se a buzizókat, és míg az egyik oldalon a kirekesztők állnának, a másik oldalon a szemantikán egymással vitázók...baggio
Minthogy aközött is van különbség, hogy "felháborít, hogy sokan még mindig egy 2000+ éves etikai kódex szerint akarják élni az életüket" és aközött, hogy "felháborít, hogy sokan egy 2000+ éves etikai kódexre hivatkozva gyűlölködnek és akarják megmondani, hogy ki hogy éljen". 😉 😊
Node nem reszelem tovább a fingot.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Ámde a keresztényeket elítélni, bírálni ugyanúgy kirekesztőTony
Ez egy remek védekező taktika, de például a "minden keresztény hülye" és a "hülye az a keresztény, aki szóról-szóra értelmezi a Bibliát" között szerintem van egy kis különbség. Ha utóbbi is kirekesztő, akkor tulajdonképp semmit nem lehetne kritizálni, se a politikusokat, se a magyar focistákat, se a buzizókat, és míg az egyik oldalon a kirekesztők állnának, a másik oldalon a szemantikán egymással vitázók...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Nem vagyok hívő, de józan ésszel nézve egyszerűen felháborítónak tartom, hogy sokan még mindig egy 2000+ éves etikai kódex szerint akarják élni az életüket...baggio
Nem ezzel van a baj, mert ez szuverén jogunk, a baj azzal van, amikor eme "kódexre" mutogatva némelyek gyűlölködnek, kirekesztenek, ítélkeznek, holott a Biblia erre nem szólít fel.
Én az Úr nevében még senkit nem szólítottam fel életvitelváltásra, mert nem az én dolgom, én ezt hajlandó vagyok belátni, más már kevésbé. Mindenki saját magáért (a saját lelki üdvéért) felelős.
Ámde a keresztényeket elítélni, bírálni ugyanúgy kirekesztő, mintha más csoporttal tennéd ezt, szóval te sem lennél más, mint azok, akik mondjuk "mocskos buziznak".