Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ebből csak én nem értettem egy szót se? 😀

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
legyen jóval magasabb a minimálbér és 150 ezer az átlagkeresetJC6
Annyi: netto 150 530 ft (2014 első negyedév, országos átlag).



 www.ksh.hu/docs/hun/xstadat/xstadat_evkozi/e_qli030.htmlSobri Jóska
Érdekesebb lenne a "történet", ha fel lenne tüntetve mondjuk a szórás.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Annyi: netto 150 530 ft (2014 első negyedév, országos átlag).
Sobri Jóska
A táblázat helyett egy eloszlás görbe (Gauss-görbe) lenne érdekesebb. Abból kijöhetne pl., hogy a dolgozók 70 %-a kemény spórolással tudna kimenni a meccsre. Még jó, hogy eszük ágába sincs.Atari
A klubnak bőven elég, ha a maradék 30%-ból annyian váltanak jegyet, hogy megtelik a stadion.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Meg az ottani fizetéseket is.
Szerintem nem csődölne be a Fradi, ha jófej lenne, és ingyenes lenne a bál.laccoo74
mire akarsz te nyugati béreket?Amadeus91
Egy régi (szerintem már itt is ellőtt) poénnal válaszolok:

Nő a férfinak:
- Mégis kit akarsz ezzel a kis pöccsel kielégíteni?
- Hát magamat........

😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Annyi: netto 150 530 ft (2014 első negyedév, országos átlag).
Sobri Jóska
A táblázat helyett egy eloszlás görbe (Gauss-görbe) lenne érdekesebb. Abból kijöhetne pl., hogy a dolgozók 70 %-a kemény spórolással tudna kimenni a meccsre. Még jó, hogy eszük ágába sincs.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Az elvégzett munkára.Nem másra.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
Meg az ottani fizetéseket is.
Szerintem nem csődölne be a Fradi, ha jófej lenne, és ingyenes lenne a bál.laccoo74
mire akarsz te nyugati béreket?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
legyen jóval magasabb a minimálbér és 150 ezer az átlagkeresetJC6
Annyi: netto 150 530 ft (2014 első negyedév, országos átlag).



 www.ksh.hu/docs/hun/xstadat/xstadat_evkozi/e_qli030.htmlSobri Jóska
A számok, mint tudjuk nem hazudnak.laccoo74
Szar lehet úgy élni, ha azt se hiszed el, amit látsz.
De engem érdekel, te milyen adatok (számok) alapján kalkulálod a magyarországi átlagfizetést 2014 első negyedévére, és azok alapján mennyi? És van e releváns különbség a KSH-éhoz képest?Sobri Jóska
Mi van Sobri?
NEM TUDSZ OLVASNI?
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
legyen jóval magasabb a minimálbér és 150 ezer az átlagkeresetJC6
Annyi: netto 150 530 ft (2014 első negyedév, országos átlag).



 www.ksh.hu/docs/hun/xstadat/xstadat_evkozi/e_qli030.htmlSobri Jóska
A számok, mint tudjuk nem hazudnak.laccoo74
Szar lehet úgy élni, ha azt se hiszed el, amit látsz.
De engem érdekel, te milyen adatok (számok) alapján kalkulálod a magyarországi átlagfizetést 2014 első negyedévére, és azok alapján mennyi? És van e releváns különbség a KSH-éhoz képest?

több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
legyen jóval magasabb a minimálbér és 150 ezer az átlagkeresetJC6
Annyi: netto 150 530 ft (2014 első negyedév, országos átlag).



 www.ksh.hu/docs/hun/xstadat/xstadat_evkozi/e_qli030.htmlSobri Jóska
A számok, mint tudjuk nem hazudnak.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
legyen jóval magasabb a minimálbér és 150 ezer az átlagkeresetJC6
Annyi: netto 150 530 ft (2014 első negyedév, országos átlag).



 www.ksh.hu/docs/hun/xstadat/xstadat_evkozi/e_qli030.html

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
15 ezerért biztos, hogy nem megyek el, felőlem jöhetne ide Messi, CR meg Neymar együtt is, és ülhetnék az első sorban, vagy a VIP-ben, akkor sem. 15 ezer ft ma igenis nagy pénz egy bulimeccsért és aki nem ezt mondja az hazudik. Na meg pont ő él álomvilágban.
Nem a kinti jegyárakkal kell példálózni, legyen jóval magasabb a minimálbér és 150 ezer az átlagkereset, még a bérletet is megveszem egész évre a G. Arénába.

Az is szép gesztus a Ferencváros vezetőségétől, hogy 65 font ellenében jöhet be egy angol szurkoló a meccsre, míg a további felkészülési meccseket ezzel ellentétben jóval kevesebbért tekinthetik meg... Persze, megtehetik, ott van pénze egy szurkolónak, de azért ehhez is pofa kell.

Werder B. £24,50
Ljubjana 20€

Előre Gabesz és Palika!
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
meg jófejségből hajtsák el a viharba a groupamát, mert Albert megérdemli... hihetetlen milyen álomvilágban élnek az emberek

amúgy ha már fizetések: ha az itthoni gázsik a labdarúgásban is arányosan jóval kevesebbek annál a szintnél, amihez nekünk elméletileg tartoznunk kellene, akkor milyen csoda folytán lennének olyan játékosaink és edzőink, mint amott? (nyugati utánpótlásban dolgozó szakembert egyszerűen lehetetlen Magyarországra csábítani, mert körberöhögi az ajánlatot)baggio
A Groupamával semmi bajom, rossz volt a nyilacska coffoska!
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Tavaly a Győr-Bayernre is ennyi volt. Nem tudom ki és miért várt itt mást.Schleck
Debrecen-Lyon 4600ból indultam ki(ott is új stadion meg minden anyám, jó Lyon nem egy Chelsea vagy Bayern az igaz, dehát na..) amúgy a meccs előtt is azt mondtam faternak hogy egy 10-est simán adok érte. De 15öt?...

De úgy látszik tényleg állomvilágban élek és ez csak engem lepett meg.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
meg jófejségből hajtsák el a viharba a groupamát, mert Albert megérdemli... hihetetlen milyen álomvilágban élnek az emberek

amúgy ha már fizetések: ha az itthoni gázsik a labdarúgásban is arányosan jóval kevesebbek annál a szintnél, amihez nekünk elméletileg tartoznunk kellene, akkor milyen csoda folytán lennének olyan játékosaink és edzőink, mint amott? (nyugati utánpótlásban dolgozó szakembert egyszerűen lehetetlen Magyarországra csábítani, mert körberöhögi az ajánlatot)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Meg az ottani fizetéseket is.
Szerintem nem csődölne be a Fradi, ha jófej lenne, és ingyenes lenne a bál.laccoo74
Sőt, szerintem fizessenek is érte.

több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Meg az ottani fizetéseket is.
Szerintem nem csődölne be a Fradi, ha jófej lenne, és ingyenes lenne a bál.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Szerettem volna megtekinteni az FTC - Chelsea meccset augusztusban. A héten már MAJDNEM kiváltottam a szurkolói kártyát is (ami ugye kötelező még annak is aki soha a büdös életbe nem fog valszeg többé fagyi meccsre menni) de aztán mondom ezer forintért (pláne komolytalan) nem fogom kiváltani, csak ha megtudom a jegyárakat. Nah hát ma arcomra fagyott a lelkesedés amikor megláttam, hogy civilizált helyre 15 - 22 ezer forint a jegy. Most inkább nem írom le az első gondolatomat, de minden esetre továbbra is gyűjtöm a pénzt inkább egy nagy londoni túrára. Szánalmas.Hanni
Tavaly a Győr-Bayernre is ennyi volt. Nem tudom ki és miért várt itt mást.Schleck
... és telt ház volt (bár az Audi szorgosan osztogatta a jegyeket). Lehet többet kellene mutogatni a kinti jegyárakat az itthon topfutballra áhítozóknak 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szerettem volna megtekinteni az FTC - Chelsea meccset augusztusban. A héten már MAJDNEM kiváltottam a szurkolói kártyát is (ami ugye kötelező még annak is aki soha a büdös életbe nem fog valszeg többé fagyi meccsre menni) de aztán mondom ezer forintért (pláne komolytalan) nem fogom kiváltani, csak ha megtudom a jegyárakat. Nah hát ma arcomra fagyott a lelkesedés amikor megláttam, hogy civilizált helyre 15 - 22 ezer forint a jegy. Most inkább nem írom le az első gondolatomat, de minden esetre továbbra is gyűjtöm a pénzt inkább egy nagy londoni túrára. Szánalmas.Hanni
Tavaly a Győr-Bayernre is ennyi volt. Nem tudom ki és miért várt itt mást.

több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Szerettem volna megtekinteni az FTC - Chelsea meccset augusztusban. A héten már MAJDNEM kiváltottam a szurkolói kártyát is (ami ugye kötelező még annak is aki soha a büdös életbe nem fog valszeg többé fagyi meccsre menni) de aztán mondom ezer forintért (pláne komolytalan) nem fogom kiváltani, csak ha megtudom a jegyárakat. Nah hát ma arcomra fagyott a lelkesedés amikor megláttam, hogy civilizált helyre 15 - 22 ezer forint a jegy. Most inkább nem írom le az első gondolatomat, de minden esetre továbbra is gyűjtöm a pénzt inkább egy nagy londoni túrára. Szánalmas.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Komolyan mondom, beszarok apósomékon.
Tönkre ment a mikrójuk.Anyósom sírt-rít, hogy most mi lesz?
Vettünk nekik egy új kütyüt, ami szebb, és sokkal jobb is mint a régi, már 8 éves darab.
Hozzá tenném, hogy a kezelése is egyszerűbb, energiatakarékosabb stb.
Tegnap voltunk náluk, és mit látok?
A régi mikrót megbütykölte valahogy az öreg, jelzem, úgy füstölt a cucc, amikor tönkrement, hogy majdnem tűzoltóság lett belőle.
Az új cucc, meg bevágva a kamrába, hagy porosodjon!
Ez volt az utolsó, hogy jófiú akartam lenni,legközelebb segítsen nekik a Terézanya!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Legnagyobb mondat:
Nálam jó, vagy, nekem működik.
Űberelhetetlen 😀JC6
És az hogy: "vegyél Apple-t"?Atari
Na ne 😀 a Te válaszod erre mi? 😀
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Legnagyobb mondat:
Nálam jó, vagy, nekem működik.
Űberelhetetlen 😀JC6
És az hogy: "vegyél Apple-t"?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
nyugi, mindig azzal cinkelem őket, hogy mi a napsütés lengyelül 😀 Pl. Grunwaldzkihoz közel, ZoliborzbanJSanyo
eccerű: ciasto słońcesutianap
a hangsúly a cinkelésen vót ám, kolegaJSanyo
De mondd el ezt egy lengyelnek hàtha tuggya èrtelmezni 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
nyugi, mindig azzal cinkelem őket, hogy mi a napsütés lengyelül 😀 Pl. Grunwaldzkihoz közel, ZoliborzbanJSanyo
eccerű: ciasto słońcesutianap
a hangsúly a cinkelésen vót ám, kolega