Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Egy volt csapattársam Sopronból jött Kecskemétre (apja edző lett anno a klubnál és hozta a családját), ő mesélte h 1 dolgot utált egyedül Sopronban azt h bármerre megy mindig szembe fúj a szél 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Én asszem értem primér szinten.
Úgy dekódoltam, hogy a hely földrajzából kifolyólag este 10-kor már annyira elhatalmasodnak a szélviharok arrafelé, hogy ez indokolja, hogy minden vendéglátóipari egység zárórába torkolljon addigra.
Hát nem. Ezt semmi sem indokolja. Legyen bármekkora vihar is.
De még csak nem is volt.

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
...sutianap
Mivan ?😀Toca
Szesz.catattack
Hun?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
catattack 3 520
...sutianap
Mivan ?😀Toca
Szesz.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Ahun én állok ott mindig, mindig fú a széél, kavarog a por és benne a remény, valami azt súgja, hogy ne várjak mán ráád, nem gyössz máán, nem gyössz máá - ahogy a slágerbe es van. Szóval Sopron szeles egy kissé, tehát az empatikusan megfogott világegyetem képe nem a társadalom kisugárzása, hanem egy környezeti tényező. Tehát ha a következő sarkon a pofádba rohan 123mal nem biztos, hogy oly ráérős mosolyok születnek.sutianap
Mivan ?😀
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Ahun én állok ott mindig, mindig fú a széél, kavarog a por és benne a remény, valami azt súgja, hogy ne várjak mán ráád, nem gyössz máán, nem gyössz máá - ahogy a slágerbe es van. Szóval Sopron szeles egy kissé, tehát az empatikusan megfogott világegyetem képe nem a társadalom kisugárzása, hanem egy környezeti tényező. Tehát ha a következő sarkon a pofádba rohan 123mal nem biztos, hogy oly ráérős mosolyok születnek.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
kevés olyan antipatikus hely van mint Sopron.Amadeus91
Én pár éve lent dolgoztam a Volt fesztiválon. Lementünk kedden, szállodába becsekkoltunk, elintéztük amit el kellett, majd olyan este 10 felé visszamentünk a központba, hogy vacsizzunk valamit.
És itt szembesültünk azzal, hogy Sopron 2004-ben, este 10-kor bezárt.
Se egy étterem, se egy pub vagy bármi normál hely, ahova beülhetnénk, ehetnénk, effélék. Az utcákon senki, fények semmi, mint egy román falucska 1984-ben elsötétítéskor.
És mindez 1-2 nappal a Volt fesztivál nyitónapja elött.
Mint valami csóri falu, nem egy 60ezres turisztikai központ.
Ha ezt értetted antipatikuson akkor aláírtam.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
süssfelnap haggyámáááJC6
kóstolgat minket figyeled?! még a végén lájkolom.Amadeus91
Már össze is költöztetek? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
süssfelnap haggyámáááJC6
kóstolgat minket figyeled?! még a végén lájkolom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
süssfelnap haggyámááá
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
kevés olyan antipatikus hely van mint Sopron.Amadeus91
mert? 😀Asbee
ridegek az emberek, nem tudom megfogalmazni. Mindenki zárkózott.Amadeus91
Mé nem vitted JC-t, te buta?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
eaglesmcnabb
sajnos van realitása.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De Amadeus nem vitt magával elég narkót, így nyilván nem jött be neki az élet.

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Én is csak párszor voltam de nekem is tetszett amit láttam. Maga a város kifejezetten szép.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
kevés olyan antipatikus hely van mint Sopron.Amadeus91
mert? 😀Asbee
ridegek az emberek, nem tudom megfogalmazni. Mindenki zárkózott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
kevés olyan antipatikus hely van mint Sopron.Amadeus91
mert? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
kevés olyan antipatikus hely van mint Sopron.Amadeus91
Nyáron jártam ott esküvőn, amennyit láttam belőle az nekem tetszett.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
kevés olyan antipatikus hely van mint Sopron.Amadeus91
München? eaglesmcnabb
viccen kívül. Nagyon fura.

de, hogy vegyem a lapot, Münchenben el lehet lenni, csak húzós. Nagyjából ugyanazt az élményt Berlinben is megkapod olcsóbbért. (sőt, Berlin több szempontból jobb)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
kevés olyan antipatikus hely van mint Sopron.Amadeus91
München?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
kevés olyan antipatikus hely van mint Sopron.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Beki
Anno Karácsonyra meglepett a feleségem egy Jets sapóval. Azt mondta a zöld-fehérség miatt, de látva ahogy játszanak, szerintem azért, mert már akkor is az volt a legolcsóbb. 😀

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Újpest, Sampdoria, Lions, Pistons
Újabb gyönyörű sporthétvége. November eleje van és kb mindegyik szezonjának annyi.
Esküszöm mától PeccBayernMiamihít drukker leszek. Állandóan nyer a csapatom és minden második ember úgyis nekik szurkol. Basszameg, hogy ez a dolog sosem változik meg. Én marha állat.
Bazzani
Juventus, Jets, Raptors
A Juvét leszámítva elég ismerős érzések. 😀Beki
kár, hogy nincs már a hogy lettél ilyen, meg ilyen szurkoló topic, a jets szurkolókat sosem fogom megérteni 😀 mi vitt el téged erre a tévútra?.brk
Nem megérteni elfogadni kell. 😀
A történet egyszerű: abban az évben mikor Sanchezt draftoltuk kezdtem el nézni az NFL-t és az egyik ismerősöm nagy Pats szurkoló. Mondogatta, hogy nézzem meg a Pats egy meccsét és megszeretem majd a sportot. Így is lett, a Pats meccsét megnéztem, de nem hagyott nyugodni a dolog és beleástam magam a többi csapatba.
Azonban, itt egy mondaton volt a lényeg, amit az ismerősöm mondott, hogy a Pats csoport riválisa a Jets. Igazából nekem onnantól nem számított, hogy a csapat hogyan játszott volna vmiért a Jetsre esett a választásom. 😀
Talán még benne volt a dologban, hogy a családomban apai ágon erős a Fradi szurkolás, így a zöld-fehér szín is segíthette a választást. 😀
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Újpest, Sampdoria, Lions, Pistons
Újabb gyönyörű sporthétvége. November eleje van és kb mindegyik szezonjának annyi.
Esküszöm mától PeccBayernMiamihít drukker leszek. Állandóan nyer a csapatom és minden második ember úgyis nekik szurkol. Basszameg, hogy ez a dolog sosem változik meg. Én marha állat.
Bazzani
Juventus, Jets, Raptors
A Juvét leszámítva elég ismerős érzések. 😀Beki
kár, hogy nincs már a hogy lettél ilyen, meg ilyen szurkoló topic, a jets szurkolókat sosem fogom megérteni 😀 mi vitt el téged erre a tévútra?.brk
ezt én is hiányolom :/

előző fórumon jó volt olvasni a storykat 😀

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Újpest, Sampdoria, Lions, Pistons
Újabb gyönyörű sporthétvége. November eleje van és kb mindegyik szezonjának annyi.
Esküszöm mától PeccBayernMiamihít drukker leszek. Állandóan nyer a csapatom és minden második ember úgyis nekik szurkol. Basszameg, hogy ez a dolog sosem változik meg. Én marha állat.
Bazzani
Juventus, Jets, Raptors
A Juvét leszámítva elég ismerős érzések. 😀Beki
kár, hogy nincs már a hogy lettél ilyen, meg ilyen szurkoló topic, a jets szurkolókat sosem fogom megérteni 😀 mi vitt el téged erre a tévútra?