Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
én a kötelező fogorvosin kívül sosem voltam fogorvosnál, sosem volt vele gond. (szerencse)Amadeus91
Akkor mért ide írod ? 😀Toca
reagálta az azt megelőzőre 😀

edit: nem szerencse, fogkefe. (bunkó volt sry)Amadeus91
Hallottál már pl. savgőzről? Uránkoncentrátumról? Megb.szhatod a fogkefédet... 😀apeszos
Azért 22 évesen durva lenne ha lennének rossz fogak egy egyszeri halandónak. Mitől lenne? A ZH-tól vagy az izgalomtól amit a Bayern okoz?
Persze ha uránbányász vagy gyógyszergyári munkás lenne, az más.
Ez a rossz fog dolog 30 környékén kezd aktuálissá válni.
Sobri Jóska
Ne általánosíts. Igen is van. Pl. barátnömnek is van egy-két szuvas foga pedig rendszeresen mossa törődik vele csak ilyen szar foga van. Nekem hiányzi kaz egyik rendes fogam, a tejfogam meg elromlott(nem erre volt tervezve) és ki kellett venni. Nekem mondjuk rohadt jó fogaim vannak,de temérdek embert ismerek akinek 1-2 lyukas foga van 20 évesen, cukor/csoki ,rendszeres fogmosás hiánya vagy csak szar a foga.Toca
És nem durva?Sobri Jóska
Miért lenne durva?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
én a kötelező fogorvosin kívül sosem voltam fogorvosnál, sosem volt vele gond. (szerencse)Amadeus91
Akkor mért ide írod ? 😀Toca
reagálta az azt megelőzőre 😀

edit: nem szerencse, fogkefe. (bunkó volt sry)Amadeus91
Hallottál már pl. savgőzről? Uránkoncentrátumról? Megb.szhatod a fogkefédet... 😀apeszos
Azért 22 évesen durva lenne ha lennének rossz fogak egy egyszeri halandónak. Mitől lenne? A ZH-tól vagy az izgalomtól amit a Bayern okoz?
Persze ha uránbányász vagy gyógyszergyári munkás lenne, az más.
Ez a rossz fog dolog 30 környékén kezd aktuálissá válni.
Sobri Jóska
Ne általánosíts. Igen is van. Pl. barátnömnek is van egy-két szuvas foga pedig rendszeresen mossa törődik vele csak ilyen szar foga van. Nekem hiányzi kaz egyik rendes fogam, a tejfogam meg elromlott(nem erre volt tervezve) és ki kellett venni. Nekem mondjuk rohadt jó fogaim vannak,de temérdek embert ismerek akinek 1-2 lyukas foga van 20 évesen, cukor/csoki ,rendszeres fogmosás hiánya vagy csak szar a foga.Toca
És nem durva?

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
én a kötelező fogorvosin kívül sosem voltam fogorvosnál, sosem volt vele gond. (szerencse)Amadeus91
Akkor mért ide írod ? 😀Toca
reagálta az azt megelőzőre 😀

edit: nem szerencse, fogkefe. (bunkó volt sry)Amadeus91
Hallottál már pl. savgőzről? Uránkoncentrátumról? Megb.szhatod a fogkefédet... 😀apeszos
Azért 22 évesen durva lenne ha lennének rossz fogak egy egyszeri halandónak. Mitől lenne? A ZH-tól vagy az izgalomtól amit a Bayern okoz?
Persze ha uránbányász vagy gyógyszergyári munkás lenne, az más.
Ez a rossz fog dolog 30 környékén kezd aktuálissá válni.
Sobri Jóska
Ne általánosíts. Igen is van. Pl. barátnömnek is van egy-két szuvas foga pedig rendszeresen mossa törődik vele csak ilyen szar foga van. Nekem hiányzi kaz egyik rendes fogam, a tejfogam meg elromlott(nem erre volt tervezve) és ki kellett venni. Nekem mondjuk rohadt jó fogaim vannak,de temérdek embert ismerek akinek 1-2 lyukas foga van 20 évesen, cukor/csoki ,rendszeres fogmosás hiánya vagy csak szar a foga.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Sajnos, ha ez korhoz lenne kötve, akkor egyszerűbb lenne. Nekem 22 évesen is már szarok voltak a fogai, pedig mostam őket. Gyakorlatilag ált isk koromban kezdődtek a bajok...

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
én a kötelező fogorvosin kívül sosem voltam fogorvosnál, sosem volt vele gond. (szerencse)Amadeus91
Akkor mért ide írod ? 😀Toca
reagálta az azt megelőzőre 😀

edit: nem szerencse, fogkefe. (bunkó volt sry)Amadeus91
Hallottál már pl. savgőzről? Uránkoncentrátumról? Megb.szhatod a fogkefédet... 😀apeszos
Azért 22 évesen durva lenne ha lennének rossz fogak egy egyszeri halandónak. Mitől lenne? A ZH-tól vagy az izgalomtól amit a Bayern okoz?
Persze ha uránbányász vagy gyógyszergyári munkás lenne, az más.
Ez a rossz fog dolog 30 környékén kezd aktuálissá válni.
Sobri Jóska
Afrikában ez biztos így van, de a nyugati kultúrákra jellemző korlátlan cukorfogyasztás és/vagy egyéb élvhajhászat bizony elég hamar képes leamortizálni a fogazatotjjncaa
Amilyen élveket én 22 évesen hajhásztam, nem a fogaimat amortizálta. 😊

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
én a kötelező fogorvosin kívül sosem voltam fogorvosnál, sosem volt vele gond. (szerencse)Amadeus91
Akkor mért ide írod ? 😀Toca
reagálta az azt megelőzőre 😀

edit: nem szerencse, fogkefe. (bunkó volt sry)Amadeus91
Hallottál már pl. savgőzről? Uránkoncentrátumról? Megb.szhatod a fogkefédet... 😀apeszos
Azért 22 évesen durva lenne ha lennének rossz fogak egy egyszeri halandónak. Mitől lenne? A ZH-tól vagy az izgalomtól amit a Bayern okoz?
Persze ha uránbányász vagy gyógyszergyári munkás lenne, az más.
Ez a rossz fog dolog 30 környékén kezd aktuálissá válni.
Sobri Jóska
Egyrészt nem volt kor megjelölve. Másrészt elég sok huszonévest ismertem rossz fogakkal a fenti okok miatt.apeszos
Egyes szám első személyben történő dicsekedést dekódoltam. 😊

Egy nő elmegy a fogorvoshoz. Amikor beül a székbe, megmarkolja a doki farkát.
- De hölgyem, ön a tökömet fogja!
- Pontosan. És most mindketten nagyon óvatosak leszünk, hogy ne okozzunk fájdalmat a másiknak!

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
én a kötelező fogorvosin kívül sosem voltam fogorvosnál, sosem volt vele gond. (szerencse)Amadeus91
Akkor mért ide írod ? 😀Toca
reagálta az azt megelőzőre 😀

edit: nem szerencse, fogkefe. (bunkó volt sry)Amadeus91
Hallottál már pl. savgőzről? Uránkoncentrátumról? Megb.szhatod a fogkefédet... 😀apeszos
Azért 22 évesen durva lenne ha lennének rossz fogak egy egyszeri halandónak. Mitől lenne? A ZH-tól vagy az izgalomtól amit a Bayern okoz?
Persze ha uránbányász vagy gyógyszergyári munkás lenne, az más.
Ez a rossz fog dolog 30 környékén kezd aktuálissá válni.
Sobri Jóska
Afrikában ez biztos így van, de a nyugati kultúrákra jellemző korlátlan cukorfogyasztás és/vagy egyéb élvhajhászat bizony elég hamar képes leamortizálni a fogazatot


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Azért 22 évesen durva lenne ha lennének rossz fogak egy egyszeri halandónak. Mitől lenne? A ZH-tól vagy az izgalomtól amit a Bayern okoz?
Persze ha uránbányász vagy gyógyszergyári munkás lenne, az más.
Ez a rossz fog dolog 30 környékén kezd aktuálissá válni.
Sobri Jóska
ugyan miért ne lehetne mondjuk 22 évesen szuvas, rossza foga valakinek pl.? simán előfordulhat! 12 éves korban már
jócskán szokott lenni a gyerekeknek néhány rossz fog...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
én a kötelező fogorvosin kívül sosem voltam fogorvosnál, sosem volt vele gond. (szerencse)Amadeus91
Akkor mért ide írod ? 😀Toca
reagálta az azt megelőzőre 😀

edit: nem szerencse, fogkefe. (bunkó volt sry)Amadeus91
Hallottál már pl. savgőzről? Uránkoncentrátumról? Megb.szhatod a fogkefédet... 😀apeszos
Azért 22 évesen durva lenne ha lennének rossz fogak egy egyszeri halandónak. Mitől lenne? A ZH-tól vagy az izgalomtól amit a Bayern okoz?
Persze ha uránbányász vagy gyógyszergyári munkás lenne, az más.
Ez a rossz fog dolog 30 környékén kezd aktuálissá válni.
Sobri Jóska
Egyrészt nem volt kor megjelölve. Másrészt elég sok huszonévest ismertem rossz fogakkal a fenti okok miatt.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Basszátok meg a szememmel hál Istennek nincs kisiskolás korom óta gondom, de fogaimmal annál inkább. 35 évesen fogpótlásra lesz szükségem és a mumus helyett a fogorvossal lehet engem riogatni. Illetve csak lehetett, mert a mostani doktor néni eddig nem hazudós, ami nem kellett, azt nem fáj. 20 éve várok egy ilyen fogorvosra. Ja, nem olcsó!csi77
Fogpótlásról mesélhetnél,mert nekem hiányzi ka 4es vagy 5ös és azt mnodták 2 éve hogy pótolni kéne mert elfog mozogni a többi,de azóta se foglalkoztam veleToca
Még előtte vagyok, de jövőre aktuális lesz....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
én a kötelező fogorvosin kívül sosem voltam fogorvosnál, sosem volt vele gond. (szerencse)Amadeus91
Akkor mért ide írod ? 😀Toca
reagálta az azt megelőzőre 😀

edit: nem szerencse, fogkefe. (bunkó volt sry)Amadeus91
Hallottál már pl. savgőzről? Uránkoncentrátumról? Megb.szhatod a fogkefédet... 😀apeszos
Azért 22 évesen durva lenne ha lennének rossz fogak egy egyszeri halandónak. Mitől lenne? A ZH-tól vagy az izgalomtól amit a Bayern okoz?
Persze ha uránbányász vagy gyógyszergyári munkás lenne, az más.
Ez a rossz fog dolog 30 környékén kezd aktuálissá válni.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
én a kötelező fogorvosin kívül sosem voltam fogorvosnál, sosem volt vele gond. (szerencse)Amadeus91
Akkor mért ide írod ? 😀Toca
reagálta az azt megelőzőre 😀

edit: nem szerencse, fogkefe. (bunkó volt sry)Amadeus91
Hallottál már pl. savgőzről? Uránkoncentrátumról? Megb.szhatod a fogkefédet... 😀
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
én a kötelező fogorvosin kívül sosem voltam fogorvosnál, sosem volt vele gond. (szerencse)Amadeus91
Akkor mért ide írod ? 😀Toca
reagálta az azt megelőzőre 😀

edit: nem szerencse, fogkefe. (bunkó volt sry)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
én a kötelező fogorvosin kívül sosem voltam fogorvosnál, sosem volt vele gond. (szerencse)Amadeus91
Akkor mért ide írod ? 😀Toca
Mert gyűlöli, hogy ennyire szerencsés.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
én a kötelező fogorvosin kívül sosem voltam fogorvosnál, sosem volt vele gond. (szerencse)Amadeus91
Akkor mért ide írod ? 😀
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
én a kötelező fogorvosin kívül sosem voltam fogorvosnál, sosem volt vele gond. (szerencse)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Basszátok meg a szememmel hál Istennek nincs kisiskolás korom óta gondom, de fogaimmal annál inkább. 35 évesen fogpótlásra lesz szükségem és a mumus helyett a fogorvossal lehet engem riogatni. Illetve csak lehetett, mert a mostani doktor néni eddig nem hazudós, ami nem kellett, azt nem fáj. 20 éve várok egy ilyen fogorvosra. Ja, nem olcsó!csi77
Fogpótlásról mesélhetnél,mert nekem hiányzi ka 4es vagy 5ös és azt mnodták 2 éve hogy pótolni kéne mert elfog mozogni a többi,de azóta se foglalkoztam vele
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Basszátok meg a szememmel hál Istennek nincs kisiskolás korom óta gondom, de fogaimmal annál inkább. 35 évesen fogpótlásra lesz szükségem és a mumus helyett a fogorvossal lehet engem riogatni. Illetve csak lehetett, mert a mostani doktor néni eddig nem hazudós, ami nem kellett, azt nem fáj. 20 éve várok egy ilyen fogorvosra. Ja, nem olcsó!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A

Egyébként nekem is hasonló gondom lehet a szememmel mint nektek Mikey, mert nekem se durva csak valami 0,7 és 1,3 vagy mi, de állandóan kell viselnem és a fejfájásos cucc is volt. Mármint mondta az orvos, hogy el fog múlni a fejfájásom, és valóban úgy is lett. Előtte szinte minden nap fájt mint a k.vaélet, kajaként ettem már kb. a fájdalomcsillapítót, de mióta szemüveget hordok meg már nem is emlékszem mikor fájt utoljára, pedig frontérzékeny is vagyok.fetomy
Ha rossz a szem, akkor erőlködik az agy, mint az állat, hogy értelmes képet alkosson a bejövő fénysugarakból, szóval nem véletlen a sok fejfájás.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Szvsz nem röhejes, de ezen nem veszünk össze.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az első szemüvegem nekem is fényre sötétedő volt, és amellett, hogy tényleg eléggé gagyin néz ki, nekem kurva zavaró is volt 😀

Egyébként nekem is hasonló gondom lehet a szememmel mint nektek Mikey, mert nekem se durva csak valami 0,7 és 1,3 vagy mi, de állandóan kell viselnem és a fejfájásos cucc is volt. Mármint mondta az orvos, hogy el fog múlni a fejfájásom, és valóban úgy is lett. Előtte szinte minden nap fájt mint a k.vaélet, kajaként ettem már kb. a fájdalomcsillapítót, de mióta szemüveget hordok meg már nem is emlékszem mikor fájt utoljára, pedig frontérzékeny is vagyok.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ja, és lesz rajta fényre sötétedő réteg is a többi mellett, tehát full extrás szemcsi lesz. 😊Mikey
mondjuk azzal nehéz csajozni, szvsz röhejes néz ki 😀
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
@Haszi,
nem aggódtam eddig sem, hogy most akkor tuti megvakulok 5 év múlva. 😊
A doki is elmondta hogy szemüveggel tartható az állapot, és szerinte a fejfájásaim, fejgörcseim is helyből elfognak múlni, ahogy megszokom a szemüvegem. (Imho ha valóban ez a kiváltója, akkor ez evidens.)
Nekem 1,5-es egyébként.
Igaz, azt kvázi utasította, hogy kötelezően hordanom kell mindig, mert ez már az a szint.
Megj.: az utasítása ellenére is hordanám mindig, ha már 60 ezret kicsengetek érte. Meg tényleg kurvajól látok vele, tehát azért is.
Emellett remélhetőleg tényleg jól fog állni, és a csajoknak is tetszeni fog. 😀
Ja, és lesz rajta fényre sötétedő réteg is a többi mellett, tehát full extrás szemcsi lesz. 😊
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
asztigmia, az. akkor tudod mirol beszelek.Mikey
Akkor a híreim: nyugi, nem egy hűde dolog ez, lehet szemüge nélkül élni vele, de nekem bejött a vezetéshez. IGazából le se veszem, mert komfortot ad mindig.
Mennyi az annyi?
Nekem 2,5-es, arra már nagyon kell egyébként, tesómnak ugyanez van, neki viszont csak 0,5-ös. Arra elvileg nem is kell szemüveg ilyen esetben, alig hordja.-
Másik jó hír: gyakorlatilag nem fog romlani az idő előrehaladtával, csak max 0,5-et, ha öregszik asszem, de az beáll. Tehát nekem is 3-ason meg fog ez maradni majd később. 2005 óta írtak fel először hemügét,és azóta is 2,5-es kell!


--

ígül: nekem is 37 volt most csak a lencse: karcmentes, reflexiómentes réteg, UV-szűrős

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Tudtommal a szemműtét nem garantál 100%-osan fasza látást, sőt sokaknál előfordul, hogy visszaromlik.

Egyébként ismerősöm úgy spórolt sokat a szemüvegen, hogy teszkóban megvett egy random szemüveget szimpatikus kerettel, kivette a semmilyen lencsét, és odaadta a keretet, hogy abba szarják bele a jó lencsét. Jó nem lett egy überállat keret, de elég szép summát spórolt rajta, mivel a keretek kurvadrágák és hozzáteszem semmiféle minőséget nem garantálnak vele, mert nekem eddig 2 volt, de 1-2 hónap után mindegyik össze-vissza lötyög(ött).
fetomy
hát nekem pont a lencse kurvadrága mivel elég gyenge a szemem. -5-ös a szemem, ha nem akarok szódásszifonnal a szemüvegkeretben járkálni+ karcmentes üveg hogy 1 hónapra rá ne legyen full karc stb, akkor biza ki kell csengetni érte 30+at. és ez csak a lencse.

a műtét meg úgy tudom 8-10 év múltán visszaromlik

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!