Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Gondold végig.
Ha hiszel istenben, akkor ők a kiválasztottak, benne van világosan, érthetően a Bibliában. Nincs apelláta.
Ha nem hiszel, akkor mivel magyarázod elpusztíthatatlanságukat, több ezer éves túlélési zsenialitásukat, ha nincs valami extra skilljük ehhez, ami azt jelenti bizony különbek mindenkinél?
Vagyis nem az a lényeg, hogy ők kiválasztottnak, különbnek érzik magukat, hanem az, hogy a tények azt bizonyítják, ez biza valóban így van.
Sobri Jóska
Mi magyarok is szívtunk eleget... 😊 Egyébként abszolúte Dub-bal értek egyet. Nagyon nem tetszik ez az egész, hogy ők a kiválasztottak, felsőbbrendűnek érzik magukat mindenkinél. De ha neked ez jó, hát fogadd el. Igazából abból van elegem, hogy mindig ezek a kurva zsidók. Leszarom már őket. Üljenek el a seggükön, de ne mindenhonnan az ő sírásukat kelljen már hallgatni. Ezzel be is fejeztem...Asbee
Tetszik, nem tetszik, ez van.
Nem ők találták ki, sokaknak ez terhes is, hidd el.
Dehát a tények makacs dolgok.
Hogy egy hasonlattal éljek, ott volt pl. Rocky Marciano a boxoló.
Mindegy, hogy minek érezte magát, és mindegy, hogy minek nevezzük, kiválasztottnak, isten által támogatotnak, fantasztikusan felkészültnek, tehetségesnek, szerencsésnek, a tény, tény marad, hogy mindig nyert, minden meccsén győzött.
A zsidóknál is mindegy (nekem legalábbis) hogy valójában miért élnek túl mindent, miért elpusztíthatatlanok, minden logika, és minden észérv ellenére miért erősebbek, mint valaha. Valami oka biztos van. Szerinted mi ez az ok?Sobri Jóska
És Rocky Marchiano annak ellenére hogy előtte mindig nyert meghalt ugye ? Hát ez egy tény. Akkor Izrael is megszűnhet 😀
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Gondold végig.
Ha hiszel istenben, akkor ők a kiválasztottak, benne van világosan, érthetően a Bibliában. Nincs apelláta.
Ha nem hiszel, akkor mivel magyarázod elpusztíthatatlanságukat, több ezer éves túlélési zsenialitásukat, ha nincs valami extra skilljük ehhez, ami azt jelenti bizony különbek mindenkinél?
Vagyis nem az a lényeg, hogy ők kiválasztottnak, különbnek érzik magukat, hanem az, hogy a tények azt bizonyítják, ez biza valóban így van.
Sobri Jóska
Mi magyarok is szívtunk eleget... 😊 Egyébként abszolúte Dub-bal értek egyet. Nagyon nem tetszik ez az egész, hogy ők a kiválasztottak, felsőbbrendűnek érzik magukat mindenkinél. De ha neked ez jó, hát fogadd el. Igazából abból van elegem, hogy mindig ezek a kurva zsidók. Leszarom már őket. Üljenek el a seggükön, de ne mindenhonnan az ő sírásukat kelljen már hallgatni. Ezzel be is fejeztem...Asbee
Tetszik, nem tetszik, ez van.
Nem ők találták ki, sokaknak ez terhes is, hidd el.
Dehát a tények makacs dolgok.
Hogy egy hasonlattal éljek, ott volt pl. Rocky Marciano a boxoló.
Mindegy, hogy minek érezte magát, és mindegy, hogy minek nevezzük, kiválasztottnak, isten által támogatotnak, fantasztikusan felkészültnek, tehetségesnek, szerencsésnek, a tény, tény marad, hogy mindig nyert, minden meccsén győzött.
A zsidóknál is mindegy (nekem legalábbis) hogy valójában miért élnek túl mindent, miért elpusztíthatatlanok, minden logika, és minden észérv ellenére miért erősebbek, mint valaha. Valami oka biztos van. Szerinted mi ez az ok?

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha nem hiszel a Bibliában akkor te is eretnek vagy, de ezt a vitát nem velem kell lefolytatnod. 😊
Sobri Jóska
Mint mondtam Istenben hiszek, a vallásban nem. Ebből kifolyólag nem igazán zavar, ha egy vallás, ami szerintem -átvitt értelemben- nem létező dolog, eretneknek tart 😊

Az meg már másik kérdés, hogy eleve nem tartoznék olyan valláshoz, amely kimondja, hogy szép és jó hogy hiszek benne, de a zsidók(vagy bármely más nép) jobbak nálam. 😊

(Hozzáteszem semmi bajom a zsidókkal, szimplán nem gondolom, hogy kiválasztottak lennének. Az meg, hogy még léteznek szerintem közel sem tényszerű bizonyíték arra, hogy kiválasztottak lennének, mivel nem ők az egyetlenek akik jelen pillanatban léteznek, és túléltek pár rossz időszakot 😊)
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Töjk jól kitudsz megint egy pontot ragadni a nagy sűrűből és ehhez ragaszkodsz.
Én nem egy keresztényt ismerek akiknek elegük van a zsidók ténykedésükből, SZERINTED(bár mivel te mondtad TÉNYként is kezelhetjük) nem keresztények szerintem meg jobban mint a zsidók. Én is magyar vagyok,de ettől beláttam hogy ami területet elvettek nem fogunk visszakapni.
Ha a bibliába megmutatod azt a paragrafus amiben IZrael mint állam örök arra kíváncsi vagyok.
Mellesleg az ország a létjogosultságát 1 db könyvvel tudja igazolni az már komoly gond szerintem.
Fegyverrel próbálnak területet szerezni mert tudják hogy lassabb népesség növekedésük miatt ha nem teszik szívni fognak.
Akik meg azt hiszik hogy majd nagy zsidó visszavándorlás lesz saját hazájukba azok tényleg nem ebben a világban élnek. Toca
Majd JC6 megmutatja a legautentikusabbakat, hidd el tele van.
Aki meg Izrael, vagy zsidóellenes, az valójában nem kersztény, csak nevében az. Mivel ellentmondásba kerül a keresztény alapvetéseket tartalmazó alapművel, az axiómák könyvével, a Bibliával.

Sobri Jóska
Pontosítsunk, szerinted nem keresztény, meg a bigott bibliaimádó hívők szerint .Szerintem az. Sokak szerint az,sokak szerint nem az.
Megint kijelentesz tényként egy véleményt pedig semmivel nincsa tiednek nagyobb létjogosultsága mint mondjuk Dubénak vagy az enyémnek. Te hiszel dolgokba,szerintem meg a zsidók már messze nem az a népcsoport akik a bibliában vannak.
De mondjuk jól ragadod ki a dolgokat, mert amit mondasz egyértelműen cáfolni nem lehet, csak ettől még vagy igaz vagy nem majd az idő eldönti(vagy nem).
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Töjk jól kitudsz megint egy pontot ragadni a nagy sűrűből és ehhez ragaszkodsz.
Én nem egy keresztényt ismerek akiknek elegük van a zsidók ténykedésükből, SZERINTED(bár mivel te mondtad TÉNYként is kezelhetjük) nem keresztények szerintem meg jobban mint a zsidók. Én is magyar vagyok,de ettől beláttam hogy ami területet elvettek nem fogunk visszakapni.
Ha a bibliába megmutatod azt a paragrafus amiben IZrael mint állam örök arra kíváncsi vagyok.
Mellesleg az ország a létjogosultságát 1 db könyvvel tudja igazolni az már komoly gond szerintem.
Fegyverrel próbálnak területet szerezni mert tudják hogy lassabb népesség növekedésük miatt ha nem teszik szívni fognak.
Akik meg azt hiszik hogy majd nagy zsidó visszavándorlás lesz saját hazájukba azok tényleg nem ebben a világban élnek. Toca
Majd JC6 megmutatja a legautentikusabbakat, hidd el tele van.
Aki meg Izrael, vagy zsidóellenes, az valójában nem kersztény, csak nevében az. Mivel ellentmondásba kerül a keresztény alapvetéseket tartalmazó alapművel, az axiómák könyvével, a Bibliával.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Gondold végig.
Ha hiszel istenben, akkor ők a kiválasztottak, benne van világosan, érthetően a Bibliában. Nincs apelláta.
Ha nem hiszel, akkor mivel magyarázod elpusztíthatatlanságukat, több ezer éves túlélési zsenialitásukat, ha nincs valami extra skilljük ehhez, ami azt jelenti bizony különbek mindenkinél?
Vagyis nem az a lényeg, hogy ők kiválasztottnak, különbnek érzik magukat, hanem az, hogy a tények azt bizonyítják, ez biza valóban így van.
Sobri Jóska
Mi magyarok is szívtunk eleget... 😊 Egyébként abszolúte Dub-bal értek egyet. Nagyon nem tetszik ez az egész, hogy ők a kiválasztottak, felsőbbrendűnek érzik magukat mindenkinél. De ha neked ez jó, hát fogadd el. Igazából abból van elegem, hogy mindig ezek a kurva zsidók. Leszarom már őket. Üljenek el a seggükön, de ne mindenhonnan az ő sírásukat kelljen már hallgatni. Ezzel be is fejeztem...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Én meg annyit fűznék az Izrael témához, hogy nem lehet valaki egyszerre hívő és Izraelellenes.
Ha valaki hisz istenben, keresztény, akkor annak a Bibliában egyértelműen megmutatkozik, hogy Izrael örök. Ha ennek ellenére Izraelellenes, akkor nem keresztény, hisz megkérdőjelezi a saját istene szavait.
Ha meg valaki ateista, az eltöprenghet azon, hogy a gyíkba tudott túlélni egy szerencsétlen, Afrikán, Európán körbekergetett nép több ezer évnyi üldöztetést, diaszpórát, pogromokat, mindenféle kiírtási kisérletet.
Milyen logikus magyarázat van rá? Mert azt csak a hülye hiszi, hogy véletlen szerencse, hogy mindent túléltek.
Népek tucatja jött, ment, és tűnt el a süllyesztőben. Sokkal nagyobb, erősebb, hódító népek, amelyek már csak történelemkönyvekben szerepelnek. Nem a térképen.
Ha hívő valaki, akkor annak világos, hogy a zsidók a kiválasztott nép, le van írva fehéren, feketén. Nincs apelláta.
Ha nem hívő valaki, akkor meg kénytelen megannyi logikus érvet keresni, és megemészteni a tényt, hogy biza a zsidók kiírthatatlanok, elpusztíthatatlanok, és nem az isteni segítség miatt a kiválasztottak, hanem más, racionális magyarázat okán. És nem 1-2szer próbálták teljesen megsemmisíteni, kiírtani, és nemcsak fennmaradt, de mindent túlélt, sőt, őrzi nyelvét, kultúráját, identitását, és újra országuk van. Hogy a gyíkba?!
Elgondolkodtató.
Írta valaki fenyegetően, hogy a történelem ismétli önmagát.
Ha tényleg így van, akkor ez bizony azt jelenti, hogy a zsidók ismét túlélnek mindent.Sobri Jóska
Nem a zsidókról volt szó, hanem Izrael államról. Egyébként számomra pont ezért unszimpatikusak, mert ők kiválasztottnak, mindennél és mindenkinél különbnek érzik magukat. Kísértetiesen hasonlít ez a náci ideológiához. De sebaj, nekik ezt is lehet. Abszolúte semmi kettős mérce nincs. Dub
Gondold végig.
Ha hiszel istenben, akkor ők a kiválasztottak, benne van világosan, érthetően a Bibliában. Nincs apelláta.
Ha nem hiszel, akkor mivel magyarázod elpusztíthatatlanságukat, több ezer éves túlélési zsenialitásukat, ha nincs valami extra skilljük ehhez, ami azt jelenti bizony különbek mindenkinél?
Vagyis nem az a lényeg, hogy ők kiválasztottnak, különbnek érzik magukat, hanem az, hogy a tények azt bizonyítják, ez biza valóban így van.

Sobri Jóska
Töjk jól kitudsz megint egy pontot ragadni a nagy sűrűből és ehhez ragaszkodsz.
Én nem egy keresztényt ismerek akiknek elegük van a zsidók ténykedésükből, SZERINTED(bár mivel te mondtad TÉNYként is kezelhetjük) nem keresztények szerintem meg jobban mint a zsidók. Én is magyar vagyok,de ettől beláttam hogy ami területet elvettek nem fogunk visszakapni.
Ha a bibliába megmutatod azt a paragrafus amiben IZrael mint állam örök arra kíváncsi vagyok.
Mellesleg az ország a létjogosultságát 1 db könyvvel tudja igazolni az már komoly gond szerintem.
Fegyverrel próbálnak területet szerezni mert tudják hogy lassabb népesség növekedésük miatt ha nem teszik szívni fognak.
Akik meg azt hiszik hogy majd nagy zsidó visszavándorlás lesz saját hazájukba azok tényleg nem ebben a világban élnek.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Gondold végig.
Ha hiszel istenben, akkor ők a kiválasztottak, benne van világosan, érthetően a Bibliában. Nincs apelláta. (.....)
Sobri Jóska
Én hiszek Istenben, de nem hiszek az emberkéz által alkotott Bibliában. És a papjaiknak sem. Van apelláta?
apeszos
Eretnek vagy, de nem az én tisztem erről ítélkezni. 😊

Ugyan miért jelentené az, hogy én hiszek Istenben azt, hogy hiszem, hogy a zsidók kiválasztottak? Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Lehet anélkül is hinni Istenben, hogy elhinném, hogy a Biblia tőle van és nem valami múltbéli embertől aki ilyen formán szeretett volna követendő példát adni az utókornak.fetomy
Ha nem hiszel a Bibliában akkor te is eretnek vagy, de ezt a vitát nem velem kell lefolytatnod. 😊

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ugyan miért jelentené az, hogy én hiszek Istenben azt, hogy hiszem, hogy a zsidók kiválasztottak? Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Lehet anélkül is hinni Istenben, hogy elhinném, hogy a Biblia tőle van és nem valami múltbéli embertől aki ilyen formán szeretett volna követendő példát adni az utókornak. Szóval aki 100%-ig elfogadja a Bibliát mint szentírást az lehet, hogy elfogadja, hogy a zsidók kiválasztottak. Én pl. hiszek Istenben, de szerintem a Bibliát emberek írták.

A másik feléhez: Ilyen alapon tények bizonyítják, hogy a magyar, a muszlim, az indián, a kínai, a japán, az orosz, stb.... mind-mind kiválasztott nép, elvégre még senkinek sem sikerült kiírtani őket. Mi is milyen kis ország vagyunk, mennyi háborúban voltunk, mindenhol vesztes oldalon, mégis itt vagyunk. Folyamatosan szenvednünk kell töröktől, mongoltól, nácitól, ruszkitól, cigánytól, saját magunktól de továbbra is túlélünk mindent, mert kiválasztottak vagyunk! A Bibliába lehet nem írták bele a zsidók, hogy velük együtt mi is kiválasztottak vagyunk, de a tények mégis minket igazolnak!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 861
Én ateista vagyok, de elismerem a zsidók életösztönét. Nagyon sok erő van, abban a csöppnyi népben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gondold végig.
Ha hiszel istenben, akkor ők a kiválasztottak, benne van világosan, érthetően a Bibliában. Nincs apelláta. (.....)
Sobri Jóska
Én hiszek Istenben, de nem hiszek az emberkéz által alkotott Bibliában. És a papjaiknak sem. Van apelláta?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Én meg annyit fűznék az Izrael témához, hogy nem lehet valaki egyszerre hívő és Izraelellenes.
Ha valaki hisz istenben, keresztény, akkor annak a Bibliában egyértelműen megmutatkozik, hogy Izrael örök. Ha ennek ellenére Izraelellenes, akkor nem keresztény, hisz megkérdőjelezi a saját istene szavait.
Ha meg valaki ateista, az eltöprenghet azon, hogy a gyíkba tudott túlélni egy szerencsétlen, Afrikán, Európán körbekergetett nép több ezer évnyi üldöztetést, diaszpórát, pogromokat, mindenféle kiírtási kisérletet.
Milyen logikus magyarázat van rá? Mert azt csak a hülye hiszi, hogy véletlen szerencse, hogy mindent túléltek.
Népek tucatja jött, ment, és tűnt el a süllyesztőben. Sokkal nagyobb, erősebb, hódító népek, amelyek már csak történelemkönyvekben szerepelnek. Nem a térképen.
Ha hívő valaki, akkor annak világos, hogy a zsidók a kiválasztott nép, le van írva fehéren, feketén. Nincs apelláta.
Ha nem hívő valaki, akkor meg kénytelen megannyi logikus érvet keresni, és megemészteni a tényt, hogy biza a zsidók kiírthatatlanok, elpusztíthatatlanok, és nem az isteni segítség miatt a kiválasztottak, hanem más, racionális magyarázat okán. És nem 1-2szer próbálták teljesen megsemmisíteni, kiírtani, és nemcsak fennmaradt, de mindent túlélt, sőt, őrzi nyelvét, kultúráját, identitását, és újra országuk van. Hogy a gyíkba?!
Elgondolkodtató.
Írta valaki fenyegetően, hogy a történelem ismétli önmagát.
Ha tényleg így van, akkor ez bizony azt jelenti, hogy a zsidók ismét túlélnek mindent.Sobri Jóska
Nem a zsidókról volt szó, hanem Izrael államról. Egyébként számomra pont ezért unszimpatikusak, mert ők kiválasztottnak, mindennél és mindenkinél különbnek érzik magukat. Kísértetiesen hasonlít ez a náci ideológiához. De sebaj, nekik ezt is lehet. Abszolúte semmi kettős mérce nincs. Dub
Gondold végig.
Ha hiszel istenben, akkor ők a kiválasztottak, benne van világosan, érthetően a Bibliában. Nincs apelláta.
Ha nem hiszel, akkor mivel magyarázod elpusztíthatatlanságukat, több ezer éves túlélési zsenialitásukat, ha nincs valami extra skilljük ehhez, ami azt jelenti bizony különbek mindenkinél?
Vagyis nem az a lényeg, hogy ők kiválasztottnak, különbnek érzik magukat, hanem az, hogy a tények azt bizonyítják, ez biza valóban így van.

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 015
Én meg annyit fűznék az Izrael témához, hogy nem lehet valaki egyszerre hívő és Izraelellenes.
Ha valaki hisz istenben, keresztény, akkor annak a Bibliában egyértelműen megmutatkozik, hogy Izrael örök. Ha ennek ellenére Izraelellenes, akkor nem keresztény, hisz megkérdőjelezi a saját istene szavait.
Ha meg valaki ateista, az eltöprenghet azon, hogy a gyíkba tudott túlélni egy szerencsétlen, Afrikán, Európán körbekergetett nép több ezer évnyi üldöztetést, diaszpórát, pogromokat, mindenféle kiírtási kisérletet.
Milyen logikus magyarázat van rá? Mert azt csak a hülye hiszi, hogy véletlen szerencse, hogy mindent túléltek.
Népek tucatja jött, ment, és tűnt el a süllyesztőben. Sokkal nagyobb, erősebb, hódító népek, amelyek már csak történelemkönyvekben szerepelnek. Nem a térképen.
Ha hívő valaki, akkor annak világos, hogy a zsidók a kiválasztott nép, le van írva fehéren, feketén. Nincs apelláta.
Ha nem hívő valaki, akkor meg kénytelen megannyi logikus érvet keresni, és megemészteni a tényt, hogy biza a zsidók kiírthatatlanok, elpusztíthatatlanok, és nem az isteni segítség miatt a kiválasztottak, hanem más, racionális magyarázat okán. És nem 1-2szer próbálták teljesen megsemmisíteni, kiírtani, és nemcsak fennmaradt, de mindent túlélt, sőt, őrzi nyelvét, kultúráját, identitását, és újra országuk van. Hogy a gyíkba?!
Elgondolkodtató.
Írta valaki fenyegetően, hogy a történelem ismétli önmagát.
Ha tényleg így van, akkor ez bizony azt jelenti, hogy a zsidók ismét túlélnek mindent.Sobri Jóska
Nem a zsidókról volt szó, hanem Izrael államról. Egyébként számomra pont ezért unszimpatikusak, mert ők kiválasztottnak, mindennél és mindenkinél különbnek érzik magukat. Kísértetiesen hasonlít ez a náci ideológiához. De sebaj, nekik ezt is lehet. Abszolúte semmi kettős mérce nincs.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Én meg annyit fűznék az Izrael témához, hogy nem lehet valaki egyszerre hívő és Izraelellenes.
Ha valaki hisz istenben, keresztény, akkor annak a Bibliában egyértelműen megmutatkozik, hogy Izrael örök. Ha ennek ellenére Izraelellenes, akkor nem keresztény, hisz megkérdőjelezi a saját istene szavait.
Ha meg valaki ateista, az eltöprenghet azon, hogy a gyíkba tudott túlélni egy szerencsétlen, Afrikán, Európán körbekergetett nép több ezer évnyi üldöztetést, diaszpórát, pogromokat, mindenféle kiírtási kisérletet.
Milyen logikus magyarázat van rá? Mert azt csak a hülye hiszi, hogy véletlen szerencse, hogy mindent túléltek.
Népek tucatja jött, ment, és tűnt el a süllyesztőben. Sokkal nagyobb, erősebb, hódító népek, amelyek már csak történelemkönyvekben szerepelnek. Nem a térképen.
Ha hívő valaki, akkor annak világos, hogy a zsidók a kiválasztott nép, le van írva fehéren, feketén. Nincs apelláta.
Ha nem hívő valaki, akkor meg kénytelen megannyi logikus érvet keresni, és megemészteni a tényt, hogy biza a zsidók kiírthatatlanok, elpusztíthatatlanok, és nem az isteni segítség miatt a kiválasztottak, hanem más, racionális magyarázat okán. És nem 1-2szer próbálták teljesen megsemmisíteni, kiírtani, és nemcsak fennmaradt, de mindent túlélt, sőt, őrzi nyelvét, kultúráját, identitását, és újra országuk van. Hogy a gyíkba?!
Elgondolkodtató.
Írta valaki fenyegetően, hogy a történelem ismétli önmagát.
Ha tényleg így van, akkor ez bizony azt jelenti, hogy a zsidók ismét túlélnek mindent.

több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Figyelj Blaise,JC6
A világról alkotott felfogásunk eléggé eltér, mert én semmi felettünk állóban nem hiszek. Szíved joga hinni a Bibliában, de a tények attól még tények még ha nem is a világ legolvasottabb - és legvitatottabb - könyvében vannak leírva.

Abban igazad van, hogy nem egy állam támadt, de nem is az összes és mindegyiknek megvolt a saját érdeke ami nem egyezett a többiével (Jordánia/Egyiptom). Ez nem összefogás volt, ha összefogtak volna akkor még Izrael állam kikiáltása előtt elsöpörhették volna, de már 1948 nyarűn több volt a zsidó fegyveres mint az arab katona aki harcolt ellenük...

Nemzetet elég nehéz úgy építeni ha a nemzet fiai elvannak választva egymástól és a külvilágtól egy bazi nagy fallal és katonai akadályokkal meg úgy alles zuzammen egy másik állammal amin keresztül nem lehet menni. Az sem könnyíti az építést, ha a használható terület folyamatosan csökken, ha behozni árut a területre nem lehet vagy aki megpróbálja az nem jut el a szárazföldig mert helikopterekről katonák ereszkednek alá a hajókra és nyitnak tüzet botokkal felszerelt kommandósokra 😊 Egy ember megsérül ezért védekezésképpen lelövök 9-t. Reális reakció. A flotilla soha nem ért partot, jobban mondva Izraelben ért partot. Próbálj meg nemzetet építeni ha nem lehet ipari termelésed, mezőgazdaság kivan lőve ott. - Megjegyzem Izraelnek elég komoly problémái lesznek az ivóvízzel. -
Oktatásra milyen lehetőség van ha nincs meg a gazdasági alapja? Ha minden nap az élelmedért/életedért kell küzdened akkor nagyon nehéz energiát fektetni az oktatásba de akár az állam építésébe.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
JC, annyit fűznék hozzű h enyhén idealista ez a hsz-ed.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Figyelj Blaise, te a láthatókra nézel, én meg a láthatatlanra. Megvannak írva a dolgok a Bibliában, szóval, azért vagyok ilyen "magabiztos" (tudom, nem te írtad).
Az írásodra reagálva, ami jó(!), csak pár dolgot szeretnék írni.
A háborúkat kiveséztük (nagyjából). Mégsem tudok elmenni az mellett, hogy több esetben sem egy ország támadt Izraelre, hanem több, akik összefogtak. Mivel háborúban képtelenek legyőzni a zsidó államot, ezért folyamodnak ugye a terrorizmushoz. Ti itt sokan megszállóknak tekintitek a zsidókat, én hazatérőknek. A népességnövekedéssel kapcsolatban: majd hazatérnek az Európában vagy a világ bármely pontján élők és talán egy kicsit megugrik a ráta.

A bevándorolt muszlimok kezdenek az európaik fejére nőni, tetszik, nem tetszik. Nem építenek, rombolnak. Ha nem tudnak Izraelbe élni, képtelenek a beilleszkedésre, akkor menjenek más arab országba, de ne ide...és mivel képtelenek beilleszkedni, ahogy írod és jöhet a terror, mint pár példából tisztán kivehető: az európaiak is megszívják (robbantások, gyilkosságok, stb).

A fiatalok ne harcoljanak valami, valaki ellen fegyverrel, hanem tanuljanak és építsenek egy nemzetet. Senkinek sem pottyant még a föld ingyen az ölébe.

Tudom, hogy eddig is kevés támogatója és barátja volt Izraelnek és nem is lesz több, de váltig állítom: nem fog megszűnni az állam. Soha.

A flottilla. Kérdés: lezárod a román határt, joggal, mert feltételezed, hogy azon keresztül a magyar szélsőségeseknek élelmiszer címke alatt AK-47-eseket szállítanak vöröskeresztes autókban. Mit teszel? Felszólítod, hogy álljanak meg és forduljanak vissza. Nem teszik, jönnek és jönnek. Kiküldesz egy egységet, hogy tartóztassák fel őket, de nincs tűzparancs, békésen. Ők nem állnak meg, a figyelmeztetésekre nem reagálnak. Mivel már magyar földön vannak, te kiküldesz egy egységet, vizsgálják át az autókat. A sofőrök és kísérőik erre a katonáidnak támadnak, vascsövekkel, késekkel, egy ember súlyosan megsérül.
Mit teszel?
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
És azt mikor értitek meg, hogy Izrael sose fog megszűnni? Előbb szűnik meg a jobbik... hála a magasságosnak.JC6
Azt senki nem állította, hogy meg fog szűnni (bár ezt szerintem megköszönhetik, az összefogásra képtelen és saját pecsenyéjüket sütögető arab szomszédaiknak) de egy ilyen nyomás alatt nem fog tudni létezni a jelenlegi keretei között. Gáza lakosságnövekedésének a rátája 3% feletti amivel a világon a 6. és a lakosság átlagéletkora nem éri el a 18 évet(!). Izraelé 1,5%, Ciszjordániáé 2% ahol a lakosság 85%-a palesztin. Ugye Izrael a telepek építésével mindig azzal érvel, mert nő a lakosság. Ezért elveszik azoktól a földet akiknek méginkább nő.
De ha ez neked nem elég akkor mondok mást.

Az Európába bevándorolt muzulmán családok 3 generációja közül egyre inkább megfigyelhető egy trend. A befogadó állam kultúráját nem tudják átvenni, a családjukét pedig nem ismerik. Gyökértelenné válnak ezért sodródnak a szélsőségek felé--> terrorizmus. Csak ennyi elég. Meglenne a lehetősége, hogy tanuljon, hogy beilleszkedjen egy magas életszínvonalú államba de mégis a terrorista szervezetek hálóiba kerülnek.
Azok a fiatalok akiknek nincs semmijük, nincsenek kilátásaik miért ne harcolnának fegyverrel valamiért/valami ellen? Mi veszíteni valójuk van?

Izrael politikája maga a gőg ami kezd egyre inkább terhessé válni az USA számára. Európa a jelentős és növekvő muzulmán lakosság miatt nem fogja teljes mellszélességgel támogatni Izraelt, (Brittek eddig sem és a francia-német tandem sem teheti már meg) ráadásul a viselkedése sem éppen az európai értékrenddel egyező. Az oroszok ritkán szimpatizáltak velük, Kína sem fog szimpatizálni mert őket nem érdekli a zsidő tőke annyira mint az olaj. A BRICKS államok közül nem nagyon számíthat támogatásra más-más okok miatt. A flotilla eset óta a törökökkel is megszakadt a kapcsolat (NATO tag) és az új egyiptomi kormány sem fog jó kapcsolatokra törekedni. (Mubarak volt a fegyver csempész alagutak betemetője Izraelnek). A térségben nincs olyan állam ami ha az arab államok összefognak ne támogatná a harcot Izrael ellen, vagy ne próbálna meg megtenni mindent az összefogás ellen.
Akkor marad az USA. Csak. Még(?).
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Hm, hogy is van most ez a Balkánon (Kosovo Polje, Prizren, a peci és decani kolostor)?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És azt mikor értitek meg, hogy Izrael sose fog megszűnni? Előbb szűnik meg a jobbik... hála a magasságosnak.JC6
Nyugodj meg, igyál egy kávét, ha dohányzol, szívj el egy cigit. Meg fog szűnni, hosszú távon halálra van ítélve. A Jobbik nem tudom, hogy jön ide. Egyébként ezt a magabiztos, mondhatnám azt is, hogy gőgös, kijelentést mire alapozod? A dicső nagy múltú történelemre vagy a fényes jövőre? Pontosan ugyanúgy fog megszűnni, ahogy létrejött, vérrel és verítékkel. A történelem ismétli önmagát, azok a birodalmak, országok, akik a létüket csak erővel tudták fenntartani, előbb-utóbb mind elbuktak. Természetesen ez nem holnap vagy holnap után fog bekövetkezni, de ha jelen politikájukat és hozzáállásukat folytatják 10-20-50-100 év múlva, de bukás lesz belőle. A föld azé aki teleszüli és ha megnézed a népesedési adatokat, a palesztin/arab lakosság sokkal több gyereket szül, mint az izraeliek. Dub
Akkor Magyarország is meg fog szűnni és Roma Köztársaság lesz belőle? 😊somoskovig
Ám ha mégis úgy van, hogy azé aki megműveli?sutianap
Azt ők pont leszarják.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
És azt mikor értitek meg, hogy Izrael sose fog megszűnni? Előbb szűnik meg a jobbik... hála a magasságosnak.JC6
Nyugodj meg, igyál egy kávét, ha dohányzol, szívj el egy cigit. Meg fog szűnni, hosszú távon halálra van ítélve. A Jobbik nem tudom, hogy jön ide. Egyébként ezt a magabiztos, mondhatnám azt is, hogy gőgös, kijelentést mire alapozod? A dicső nagy múltú történelemre vagy a fényes jövőre? Pontosan ugyanúgy fog megszűnni, ahogy létrejött, vérrel és verítékkel. A történelem ismétli önmagát, azok a birodalmak, országok, akik a létüket csak erővel tudták fenntartani, előbb-utóbb mind elbuktak. Természetesen ez nem holnap vagy holnap után fog bekövetkezni, de ha jelen politikájukat és hozzáállásukat folytatják 10-20-50-100 év múlva, de bukás lesz belőle. A föld azé aki teleszüli és ha megnézed a népesedési adatokat, a palesztin/arab lakosság sokkal több gyereket szül, mint az izraeliek. Dub
Akkor Magyarország is meg fog szűnni és Roma Köztársaság lesz belőle? 😊somoskovig
Ám ha mégis úgy van, hogy azé aki megműveli?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 015
És azt mikor értitek meg, hogy Izrael sose fog megszűnni? Előbb szűnik meg a jobbik... hála a magasságosnak.JC6
Nyugodj meg, igyál egy kávét, ha dohányzol, szívj el egy cigit. Meg fog szűnni, hosszú távon halálra van ítélve. A Jobbik nem tudom, hogy jön ide. Egyébként ezt a magabiztos, mondhatnám azt is, hogy gőgös, kijelentést mire alapozod? A dicső nagy múltú történelemre vagy a fényes jövőre? Pontosan ugyanúgy fog megszűnni, ahogy létrejött, vérrel és verítékkel. A történelem ismétli önmagát, azok a birodalmak, országok, akik a létüket csak erővel tudták fenntartani, előbb-utóbb mind elbuktak. Természetesen ez nem holnap vagy holnap után fog bekövetkezni, de ha jelen politikájukat és hozzáállásukat folytatják 10-20-50-100 év múlva, de bukás lesz belőle. A föld azé aki teleszüli és ha megnézed a népesedési adatokat, a palesztin/arab lakosság sokkal több gyereket szül, mint az izraeliek. Dub
Akkor Magyarország is meg fog szűnni és Roma Köztársaság lesz belőle? 😊somoskovig
Sajnos van rá esély.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 737 — 49ers GM
És azt mikor értitek meg, hogy Izrael sose fog megszűnni? Előbb szűnik meg a jobbik... hála a magasságosnak.JC6
Nyugodj meg, igyál egy kávét, ha dohányzol, szívj el egy cigit. Meg fog szűnni, hosszú távon halálra van ítélve. A Jobbik nem tudom, hogy jön ide. Egyébként ezt a magabiztos, mondhatnám azt is, hogy gőgös, kijelentést mire alapozod? A dicső nagy múltú történelemre vagy a fényes jövőre? Pontosan ugyanúgy fog megszűnni, ahogy létrejött, vérrel és verítékkel. A történelem ismétli önmagát, azok a birodalmak, országok, akik a létüket csak erővel tudták fenntartani, előbb-utóbb mind elbuktak. Természetesen ez nem holnap vagy holnap után fog bekövetkezni, de ha jelen politikájukat és hozzáállásukat folytatják 10-20-50-100 év múlva, de bukás lesz belőle. A föld azé aki teleszüli és ha megnézed a népesedési adatokat, a palesztin/arab lakosság sokkal több gyereket szül, mint az izraeliek. Dub
Akkor Magyarország is meg fog szűnni és Roma Köztársaság lesz belőle? 😊

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 015
És azt mikor értitek meg, hogy Izrael sose fog megszűnni? Előbb szűnik meg a jobbik... hála a magasságosnak.JC6
Nyugodj meg, igyál egy kávét, ha dohányzol, szívj el egy cigit. Meg fog szűnni, hosszú távon halálra van ítélve. A Jobbik nem tudom, hogy jön ide. Egyébként ezt a magabiztos, mondhatnám azt is, hogy gőgös, kijelentést mire alapozod? A dicső nagy múltú történelemre vagy a fényes jövőre? Pontosan ugyanúgy fog megszűnni, ahogy létrejött, vérrel és verítékkel. A történelem ismétli önmagát, azok a birodalmak, országok, akik a létüket csak erővel tudták fenntartani, előbb-utóbb mind elbuktak. Természetesen ez nem holnap vagy holnap után fog bekövetkezni, de ha jelen politikájukat és hozzáállásukat folytatják 10-20-50-100 év múlva, de bukás lesz belőle. A föld azé aki teleszüli és ha megnézed a népesedési adatokat, a palesztin/arab lakosság sokkal több gyereket szül, mint az izraeliek.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
És azt mikor értitek meg, hogy Izrael sose fog megszűnni? Előbb szűnik meg a jobbik... hála a magasságosnak.