Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mert mindig van lejjebb, minden rossz után még az is kiderült, hogy szemüvegem is lesz.
81 ezer Ft helyett akciók miatt csak 58 ezer lesz.

Igaz, olyan jól láttam vele most a szemvizsgálaton, hogy nem hittem el, tehát megéri.

De akkor is a faszomat abba, hogy megint befigyel egy váratlan kiadás, ami nem is kicsi. Nehogy véletlenül maradjon pár forintom hónap végére.

😡Mikey
Én ugyanezt játszottam el az első munkahelyi üzemorvosi vizsgálat után. Kérdezték, hogy zavarna-e, ha szemüveget kéne hordanom. Válaszoltam, hogy baromira zavarna, de ha szakember azt mondja, hogy illenék, akkor megcsináltatom.
82 volt kereken pl. a legucsó szemcsim. Ráadásul a bivaly méretű orrnyergem miatt kb. 3000 keretből tudok egyet választani, ami talán jó rám úgy, hogy nem kell nagyon feszegetni a legyártás után, csak mondjuk fél centit... Arról még nem is volt szó, hogy akkor melyek azok a keretek amik tetszenek, meg mondjuk ezt megint szűkíti, hogy áll is valahogy a fejemen, vagy csak mintha odarajzolták volna.
Annyi volt a makim pl. ennél, hogy 52 volt mindenféle akciókkal, és ebből még térített is vissza a cég egy 24-est, de ugye se napszemcsi, sem egyéb esetben nincs olyan, hogy "na, bemegyek bótba és leakasztok egy új keretet, vagy szemcsi". Kurva nagy szívás.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Mert mindig van lejjebb, minden rossz után még az is kiderült, hogy szemüvegem is lesz.
81 ezer Ft helyett akciók miatt csak 58 ezer lesz.

Igaz, olyan jól láttam vele most a szemvizsgálaton, hogy nem hittem el, tehát megéri.

De akkor is a faszomat abba, hogy megint befigyel egy váratlan kiadás, ami nem is kicsi. Nehogy véletlenül maradjon pár forintom hónap végére.

😡
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
imádok úgy túlórázni (szellemi munka), h közben megy mellettem az ütvefúró és verik szét a szomszéd szobát :mad:Black_Adder
imádok úgy túlórázni (szellemi munka), h közben megy mellettem az ütvefúró és verik szét a szomszéd szobát :mad:Black_Adder
mert megérdemled tesó 😀
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
imádok úgy túlórázni (szellemi munka), h közben megy mellettem az ütvefúró és verik szét a szomszéd szobát :mad:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sétálóutca: előbb próbálsz menekülni a szembejövő biciklisek elől, aztán majdnem elüt a bekanyarodó tgk...Asbee
Miért menekülsz a biciklisek elől? Ő esik nagyobbat...apeszos
Túl nagy szívem van. Ráadásul 20 kiló se vagyok és alacsony, súlypontom nincs magasan, kicsit megbillentem és már el is szállt. Meg ha valami általános iskolást kapnak telibe, akkor száll a gyerek is. De nem szeretnék elindítani egy biciklis vs gyalogos vitát, nem kollektívan szidtam előbbieket, csak azt a néhány barmot aki nem tud még kicsit lelassítani se. Lehet hogy ő tudja merre akar menni és nagy rutinja is van ebben, de a gyalogos nem biztos, hogy tudni fogja.
Sétálóutca: előbb próbálsz menekülni a szembejövő biciklisek elől, aztán majdnem elüt a bekanyarodó tgk...Asbee
csak nem az élettől nyüzsgő Deák tér?Amadeus91
Győr, Baross út után, Révfalusi híd előtt. Deák téren van kerékpárút + járda is. És két szélén autók is mehetnek, egyik oldalán egyik irányba, másik oldalán másikba. Egy hiba van csak az egészben, hogy a "lassítók" nagyon hülyén vannak elhelyezve, pl. Erzsébet utcai kereszteződésnél rögtön ki vagy behajtva bukkanóról fel vagy le.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 858
Sétálóutca: előbb próbálsz menekülni a szembejövő biciklisek elől, aztán majdnem elüt a bekanyarodó tgk...Asbee
csak nem az élettől nyüzsgő Deák tér?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 015
 www.youtube.com/watch?v=Gm8Chty_6fU&feature=player_embedded#!at=311

a jókurvaanyádat!
de én szívesen kiviszlek a reptérre, és még két hely van a haveroknak is, de ha kell fordulok is.gabtsi
Menjetek csak, vissza se gyertek soha, nem fogtok hiányozni senkinek. Én még valami állami támogatást is adnék nekik, feltéve, ha önként lemond a magyar állampolgárságáról.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.youtube.com/watch?v=Gm8Chty_6fU&feature=player_embedded#!at=311

a jókurvaanyádat!
de én szívesen kiviszlek a reptérre, és még két hely van a haveroknak is, de ha kell fordulok is.gabtsi
Nekem van mikrobuszom...
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
 www.youtube.com/watch?v=Gm8Chty_6fU&feature=player_embedded#!at=311

a jókurvaanyádat!
de én szívesen kiviszlek a reptérre, és még két hely van a haveroknak is, de ha kell fordulok is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sétálóutca: előbb próbálsz menekülni a szembejövő biciklisek elől, aztán majdnem elüt a bekanyarodó tgk...Asbee
Miért menekülsz a biciklisek elől? Ő esik nagyobbat...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sétálóutca: előbb próbálsz menekülni a szembejövő biciklisek elől, aztán majdnem elüt a bekanyarodó tgk...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Fetomy, te nagyon nagy magyar vagy, esküszöm 😀

Sokan itt ekézik a zsidókat, arra viszont nem gondolnak, hogy itt MINDENKIBEN folyik zsidó vér? Hiszen a nagy özönvíz után 7 ember maradt a Földön, és az mind zsidó volt... Aztán ott van Ábrahám, a népek atyja és a többi...

JC6
Bennem pedig nincs zsidó vér. Ha lett volna is, már rég kiirtottam a disznóvágásokkor nagypapáéknál. kishaszi
Ez csak szerintem nagy öngól? :pjjncaa
Ezen mit nem értesz jj?😀 😉 Read between the lines😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Fetomy, te nagyon nagy magyar vagy, esküszöm 😀

Sokan itt ekézik a zsidókat, arra viszont nem gondolnak, hogy itt MINDENKIBEN folyik zsidó vér? Hiszen a nagy özönvíz után 7 ember maradt a Földön, és az mind zsidó volt... Aztán ott van Ábrahám, a népek atyja és a többi...

JC6
Bennem pedig nincs zsidó vér. Ha lett volna is, már rég kiirtottam a disznóvágásokkor nagypapáéknál. kishaszi
Ez csak szerintem nagy öngól? :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Fetomy, te nagyon nagy magyar vagy, esküszöm 😀

Sokan itt ekézik a zsidókat, arra viszont nem gondolnak, hogy itt MINDENKIBEN folyik zsidó vér? Hiszen a nagy özönvíz után 7 ember maradt a Földön, és az mind zsidó volt... Aztán ott van Ábrahám, a népek atyja és a többi...

JC6
Bennem pedig nincs zsidó vér. Ha lett volna is, már rég kiirtottam a disznóvágásokkor nagypapáéknál.
Antiszemita tudod-e MI? Anti-sémita. Kik azok a sémiták ? Sém leszármazottai.
Az anti pedig nem azt jelenti, hogy utálja, hanem, hogy más rassz, más tulajdonságokkal. Nem abból a vérből van. (de ha visszakanyarodunk a manapság rosszul értelmezett antiszemita szóhoz, akkor ez azokra vonatkozik, akik minden sémita népet gyűlölnek és azoknak csak egy kis része a zsidóság. Arról nem is beszélve, hogy a zsidók meg mindenki mást rühellnek magukon kívül, így aztán nincs is miről beszélni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Jól elbasztam ezt a félévet eddig, sikerült eddig egy azaz egy ZHt megírnom a 6 bukás mellé. Eredmény, 3 hétig még 2-3 ZH hetente, és még 2 grafika házi leadás is....
A legrosszabb, hogy igazából én vagyok a hülye, mert kurva sok időt elbasztam minden hülyeségre... De legalább a szakirány meglesz egyenesben.
tenorx
Karma...

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 545 — Vikings fan
Jól elbasztam ezt a félévet eddig, sikerült eddig egy azaz egy ZHt megírnom a 6 bukás mellé. Eredmény, 3 hétig még 2-3 ZH hetente, és még 2 grafika házi leadás is....
A legrosszabb, hogy igazából én vagyok a hülye, mert kurva sok időt elbasztam minden hülyeségre... De legalább a szakirány meglesz egyenesben.
tenorx
Én ma nem akartam bemenni elektrora mert nem tudtam semmit, ebből az lett hogy bementem és kb 1 mp után kizavartak puskázás miatt jiha 😊 Hülye vagyok én nagyon...Toca
Szerintem basszunk be. Ja nem, mert holnap is ZH.tenorx
10 kor végzek, 14ig bebaszunk, estére kijózanodunk és lehet készülni a ZH-ra 😊
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Jól elbasztam ezt a félévet eddig, sikerült eddig egy azaz egy ZHt megírnom a 6 bukás mellé. Eredmény, 3 hétig még 2-3 ZH hetente, és még 2 grafika házi leadás is....
A legrosszabb, hogy igazából én vagyok a hülye, mert kurva sok időt elbasztam minden hülyeségre... De legalább a szakirány meglesz egyenesben.
tenorx
Én ma nem akartam bemenni elektrora mert nem tudtam semmit, ebből az lett hogy bementem és kb 1 mp után kizavartak puskázás miatt jiha 😊 Hülye vagyok én nagyon...Toca
Szerintem basszunk be. Ja nem, mert holnap is ZH.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 545 — Vikings fan
Jól elbasztam ezt a félévet eddig, sikerült eddig egy azaz egy ZHt megírnom a 6 bukás mellé. Eredmény, 3 hétig még 2-3 ZH hetente, és még 2 grafika házi leadás is....
A legrosszabb, hogy igazából én vagyok a hülye, mert kurva sok időt elbasztam minden hülyeségre... De legalább a szakirány meglesz egyenesben.
tenorx
Én ma nem akartam bemenni elektrora mert nem tudtam semmit, ebből az lett hogy bementem és kb 1 mp után kizavartak puskázás miatt jiha 😊 Hülye vagyok én nagyon...
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Jól elbasztam ezt a félévet eddig, sikerült eddig egy azaz egy ZHt megírnom a 6 bukás mellé. Eredmény, 3 hétig még 2-3 ZH hetente, és még 2 grafika házi leadás is....
A legrosszabb, hogy igazából én vagyok a hülye, mert kurva sok időt elbasztam minden hülyeségre... De legalább a szakirány meglesz egyenesben.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
74. próbálkozásra most hajnalban sikerült végre emberrel is beszélni, mert a gépi szöveget már fejből tudom. Megígérték, hogy most igazán jönni fog a szerelő. Majd hívom őket két hét múlva újra...

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Digi telefonos ügyfélszolgálat áááá.
5perc mire eljutsz odáig, hogy lehetőséged van beszélni egy ügyintézővel, nyomja meg ezt a gombot írja be azt a kódot nyomja meg meg ezt a gombot, aztán meg benyögik, hogy minden vonal foglalt és legalább 5 percet kell várni. Komolyan felrobbanok.
Anyámhoz nem képesek egy hónapja kimenni bekötni a tányéros TV-t.Bazzani
Én annó így lettem UPC-s. Hetekig csak igérgették (pontosan majd 2 hónapig), hogy majd jönnek. Most a beltéri fogyott el, most a tányér, most terhes a szerelő kanárija...stb. Meguntam, bementem a UPC-hez, és másnap már néztem is.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi, de telórol nem igazán megy.
Főleg ilyen lassú nettel...

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Digi telefonos ügyfélszolgálat áááá.
5perc mire eljutsz odáig, hogy lehetőséged van beszélni egy ügyintézővel, nyomja meg ezt a gombot írja be azt a kódot nyomja meg meg ezt a gombot, aztán meg benyögik, hogy minden vonal foglalt és legalább 5 percet kell várni. Komolyan felrobbanok.
Anyámhoz nem képesek egy hónapja kimenni bekötni a tányéros TV-t.Bazzani
Írj nekik FB-n, ott is működik ügyfélszolgálatuk és az amennyire én tudom gyors és korrekt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Digi telefonos ügyfélszolgálat áááá.
5perc mire eljutsz odáig, hogy lehetőséged van beszélni egy ügyintézővel, nyomja meg ezt a gombot írja be azt a kódot nyomja meg meg ezt a gombot, aztán meg benyögik, hogy minden vonal foglalt és legalább 5 percet kell várni. Komolyan felrobbanok.
Anyámhoz nem képesek egy hónapja kimenni bekötni a tányéros TV-t.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
- Nagyszerű. Tehát mindenki zsidó. Tehát mindenki kiválasztott. Az arabok is. Nincs miről vitázni.fetomy
Vita lezárva 😊 😀 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal