Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Mártírságra jelölést megtiszteltetésnek veszem, és emelt fővel állok
a Szakhatósági Vizsgálat elé!

Éljen a Gondolat Szabadság!!!!yooker
"Martyrdom is the only way a man can become famous without ability"jjncaa
ez csak a gyávák gúnyolódása... 😉
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Nem tudom, minden gyilkoságot lehet nem kell megtorolni, de ami ennyire kegyetlen vagy ennyi emberrel végez annak már nem a szabadságvesztés a megfelelő büntetés, pláne nem ilyen körülmények között.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mivel az emberi élet SOKKAL fontosabb mint holmi kocsi ellopása, így igen. Aki embert öl, az ha sajnos nem lehet kivégezni
Vrijbloed
Ha ezt az ellentmondást feloldod a bosszú fogalmának használata nélkül, akkor jó érvet fogsz találni a halálbüntetés mellett.tomi-tomi
😀 Igazad van. 😀 Vrijbloed
Emelem kalapom!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mivel az emberi élet SOKKAL fontosabb mint holmi kocsi ellopása, így igen. Aki embert öl, az ha sajnos nem lehet kivégezni
Vrijbloed
Ha ezt az ellentmondást feloldod a bosszú fogalmának használata nélkül, akkor jó érvet fogsz találni a halálbüntetés mellett.tomi-tomi
😀 Igazad van. 😀
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mivel az emberi élet SOKKAL fontosabb mint holmi kocsi ellopása, így igen. Aki embert öl, az ha sajnos nem lehet kivégezni
Vrijbloed
Ha ezt az ellentmondást feloldod a bosszú fogalmának használata nélkül, akkor jó érvet fogsz találni a halálbüntetés mellett.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Azért van különbség 77 ember hidegvérű lemészárlása és 77 autó ellopása között. Ez nem mennyiségi kérdés...
A gyilkos rohadjon egy lyukban. Aki meg ellopott 77 autót felőlem TV-zhet egy börtönben.
Vrijbloed
És akkor te azt mondod, hogy ha valaki gyilkol, akkor rohadjon a lyukban, ha viszont nem gyilkol, csak tönkreteszi ártatlan emberek/családok életét, a béka segge alól még lejjebb nyomja őket, akkor nyugodtan kaphat kiváltságokat elvégre nem ölt?
fetomy
Mivel az emberi élet SOKKAL fontosabb mint holmi kocsi ellopása, így igen. Aki embert öl, az ha sajnos nem lehet kivégezni, az rohadjon egy koszos lyukban.

Nem mondtam, hogy kaphat kiváltságot. De gondolom ha börtönbe zárják, ott lesz TV is...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Kurva OEP miatt egy több milliós gépet kellett hurcibálnunk, ma meg nem működik. Valószínű az utaztatásban fasza magyar utakon szétment. 200 km utazok feleslegesen, dolgozni nem tudok, helyette a gyülölködőben kommentelek.diverdoc
útrahang?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kurva OEP miatt egy több milliós gépet kellett hurcibálnunk, ma meg nem működik. Valószínű az utaztatásban fasza magyar utakon szétment. 200 km utazok feleslegesen, dolgozni nem tudok, helyette a gyülölködőben kommentelek.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szóval, akasszuk fel vagy tekintsük rabszolgának. 2012-ben. Modern, előremutató, az emberiség fejlődését jól illusztráló megoldások.tomi-tomi
Ja mert 77 random ártatlan embert lemészárolni az kurvára kétezertizenkettő.
kaszo
Ma már nem tudom hány posztban, sorban és mondatban mondtam el, hogy nem az határozza meg a fejlődésünket, fejlettségünket (ne adj isten, méltóságunkat), hogy történik-e bestiális gyilkosság (történik), hanem a válaszunk.
Ha számodra az emberiség fejlődésének mércéje a gyilkosságok elkövetésének száma, módja, akkor ebben a témában nem tudunk miről beszélgetni. Nincs közös felület.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
...Black_Adder
Attól még, hogy te nem próbáltál enyhítést kieszközölni a büntetéseden, más még megteheti. És attól még senki nem lesz rohadék, hogy neki sikerül, míg neked, aki meg sem próbálta, nem sikerült 😊

A norvég kisfiú szülei engedékenyebbek, a másiké szigorúbbak. A norvég faszi szekrényt kért a pólóinak és kapott, egy eldugott orosz börtönben meg lehet a legdurvább kérés az, hogy naponta csak 15ször verjék szarrá az őrök, és abban sem engednek 😊

Egyébként ez a feltételeket diktál honnan van? Azt mondta talán, hogy vagy kap komódot, vagy nem hajlandó börtönben maradni? KÉRT valamit, és megkapta. Panaszt tett, vagy akármi az lényegtelen, de erősen kétlem, hogy itt feltételdiktálásról lett volna szó. Bár kétségkívül durvábbnak és felháborítóbbnak hat, ha ilyen megfogalmazást használunk 😊
több mint 11 éve
catattack 3 520
Bazmeg! Egyszerűen nem veszi be a gyomrom, hogy a FB-on kell családtagok haláláról beszámolni és reszvétet nyilvánítani...
Röhej! 😂
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
lehet én vagyok nagyon rossz ember, de nem örülnék ha az adómból sorozatgyilkosok életkörülményét javítanák. Ha már elveszik tőlem használják nemesebb célokra, segítsék belőle a rászorultakat, javítsák vele a hazám gazdasági helyzetét, az infrastruktúrát, stb...

nem tudom milyen a helyzet a magyar börtönökben, vagy h mennyit adóznak norvégiában, mindegy is, amit gondolok azon nem változtat.

ezen kívül meg pofátlanságnak tartom, h ő diktál/követel h mi kell neki. Ha gyerekként rossz voltam és büntetést kaptam a szüleimtől meg se fordult a fejemben, h feltételeket diktáljak nekik, hanem meghúztam magam...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Szóval, akasszuk fel vagy tekintsük rabszolgának. 2012-ben. Modern, előremutató, az emberiség fejlődését jól illusztráló megoldások.tomi-tomi
Ja mert 77 random ártatlan embert lemészárolni az kurvára kétezertizenkettő.
kaszo
2011.
És még egyszer: szerinted, szerintem, a világ normálisabb része szerint 77 ártatlan emberről van szó.
Breivik és a többi szélsőjobbos agyhalott szerint 77 bűnösről, a Munkáspárt ifjusági szervezetének tagjairól, a jövő politikai vezetőiről, akiken igazságot szolgáltatott, akiknek nem engedte, hogy a jövőben országa ellen tevékenykedjenek.

"Breivik közölte, hogy szerinte áldozatai nem voltak ártatlanok. A lemészárolt fiatalok a Norvég Munkáspárt ifjúsági szervezetének tagjai voltak, akik a gyilkos szerint "nem ártatlan gyerekek", hiszen aktívan dolgoztak a multikulturális értékek fenntartásáért. "

"Azt állítja, hogy a norvég etnikai csoport elpusztítása ellen harcolt, és ezt nem tekintheti senki törvénytelennek."

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Szóval, akasszuk fel vagy tekintsük rabszolgának. 2012-ben. Modern, előremutató, az emberiség fejlődését jól illusztráló megoldások.tomi-tomi
Ja mert 77 random ártatlan embert lemészárolni az kurvára kétezertizenkettő.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Ha így folytatódik a 77 legalább olyan kultikus szám lesz ebben a topikban, mint a 99.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért van különbség 77 ember hidegvérű lemészárlása és 77 autó ellopása között. Ez nem mennyiségi kérdés...
A gyilkos rohadjon egy lyukban. Aki meg ellopott 77 autót felőlem TV-zhet egy börtönben.
Vrijbloed
Nagyszerűen kifogtad a lényeget. Pont azt szerettem volna elmondani, hogy szerintem embert ölni ugyanaz mint kocsit lopni 😊 Köszönöm, hogy összefoglaltad helyettem 😉

És akkor te azt mondod, hogy ha valaki gyilkol, akkor rohadjon a lyukban, ha viszont nem gyilkol, csak tönkreteszi ártatlan emberek/családok életét, a béka segge alól még lejjebb nyomja őket, akkor nyugodtan kaphat kiváltságokat elvégre nem ölt?

Azt pedig továbbra sem értem, hogy aki szerint ez a norvég fazon luxusban él, miért nem kel útra, és szól az ottani rendőrségen, hogy tömeggyilkos. Nem kell annak lenni, csak azt mondani, hogy igazából nem is az a fazon tette. Itt szar az élet, nincs igazság, szegénység van meg 2/3, ott meg ingyen kapja a luxust. Hát nem egy idióta barom, aki nem megy oda az ingyen luxusba, hanem itt szenved a szarban?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Ezek mind legyenek igazak egy adócsalóra, betörőre, autótolvajra... ne egy 77 szeres gyilkosra.Hanni
Mert? A lényeg még mindig nem az, hogy szenvedjen, hanem hogy el legyen zárva. Mitől jobb aki ellop 77 autót? fetomy
Azért van különbség 77 ember hidegvérű lemészárlása és 77 autó ellopása között. Ez nem mennyiségi kérdés...
A gyilkos rohadjon egy lyukban. Aki meg ellopott 77 autót felőlem TV-zhet egy börtönben.
Vrijbloed
kivéve persze, ha 77 autód volt és azt pont mind elrabolták, pláne egy ember az összeset


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A Júdeai Nemzeti Front Öngyilkos Alakulatának!
Hülye buzik!
😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Mártírságra jelölést megtiszteltetésnek veszem, és emelt fővel állok
a Szakhatósági Vizsgálat elé!

Éljen a Gondolat Szabadság!!!!yooker
"Martyrdom is the only way a man can become famous without ability"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
süti!
bár az nagyon furcsa, hogy mint véleménytadó 'önkéntes párttag' és mint szakhatóság is részt veszel a kérdésben, de hát ugye a kétharmad az kétharmad
yooker mártírságának ítéletét hétfőre javaslom elhelyezni, majd akkor lefőnek mint a KV😛
tomi: és akkor is Fűrész, hidd el hogy erre gondoltál csak az agy-szem (érzékszerv)-izom koordinációd félrevitt a billentyű nyomkodásnál

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ezek mind legyenek igazak egy adócsalóra, betörőre, autótolvajra... ne egy 77 szeres gyilkosra.Hanni
Mert? A lényeg még mindig nem az, hogy szenvedjen, hanem hogy el legyen zárva. Mitől jobb aki ellop 77 autót? fetomy
Azért van különbség 77 ember hidegvérű lemészárlása és 77 autó ellopása között. Ez nem mennyiségi kérdés...
A gyilkos rohadjon egy lyukban. Aki meg ellopott 77 autót felőlem TV-zhet egy börtönben.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Mártírságra jelölést megtiszteltetésnek veszem, és emelt fővel állok
a Szakhatósági Vizsgálat elé!

Éljen a Gondolat Szabadság!!!!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
T. PS!
Mi az istenkegyelméből vett SZAKHatóság (SzentAntiochiaiKézigránátHivatalAdósság) figyelmen kívül vesszük ellenvéleményét mivel nem szentelvízbe mártott kölökkutyabőrön adta be, ahogy a szent eljárási jegyzék általános szerződési feltételeiben szerepel, lsd Mózes kőtábla kettő 13/b., az Ász. Kiffüggesztve a Menny Kapuján Balra. Tehát lesz szíves megadni az adószámát és a devizahitel kamatmennyiségét kettes számrendszerben. A Yokker Úrral szembeni eljárást természetesen, megnyugtatásul lefolytatjuk. F.ű.r.é.s.z.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
SzentAntiochiaiKézigránát Hivatal

Tárgy: Ellenvélemény

T. Júdea Népe Front!

Mellékelten küldjük Hivatalunkhoz a Júdeai Nemzeti Front-tól kelt mint fent érkeztetett Ellenvéleményét, mint érintetthez.



T. SzentAntiochiaiKézigránát Hivatal!

A Júdea Népe Front folyó hó kelt feljegyzésében említett "matematikailag teljes azonosságot mutat a háromból kettő esetéhez" kitétellel szemben a Júdeai Nemzeti Front nevében

E L L E N V É L E M É N Y-t

fogalmazunk meg.

Háromból kettő - mely művelet jogosságát, mi több szükségességét felettébb fontosnak tartjuk ebben a kérdésben - természetesen 1 (egy). Sem nem 2/3 sem nem 1/3. A szavazás eredményébe a szükséges számtani és az ennek megfelelő emberekkel történő művelet elvégzése után így csak Frontunk tagjának, nevezett yooker-nek véleménye számít. (Akit minden esetre előjegyzésbe vettünk, mint ügyünk mártírját.) Ennek alapján (még csak) kérjük, hogy Júdea Népe Frontjának felesleges és a fennálló renddel szemben lázító matematikai és szavazatszámlálási módszereit elítéljék, továbbá és valamint őket e magatartásuktól eltiltani szíveskedjen a magas Hivatal.
Amennyiben szükségesnek látják kézigránátjaik bevetését, ebbéli jogszerű cselekedetükben a Júdeai Nemzeti Front minden erejével támogatja.

PS
Ez kapd ki Fikusz Kukisz!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Melyik filmben programozta a sorozatgyilkos a szabadulókat, hogy folytassák működését?tomi-tomi
tán ez?
CopyCat Killer

 www.port.hu/tokeletes_masolat_copycat/pls/fi/films.film_page?i_film_id=2497yooker
Ez az, köszi!tomi-tomi
Akkoris mivezetünk demokratikusan, mer Sapkával megvan a kétharmadunk, úgyhogy amire te gondótál! Miremiremire?! Az a fűrész! sutianap
bocs, nem vettem észre, hogy te is beírtad már😀
a 2/3 az meg 2/3sapka
Azt nem csodálom! Csak X>3 lépéses feladványokban kommunikál.
Felhívom a T. Urak figyelmét, hogy ősi, szeretve tisztelt barátommal, a Giants szurkolóként (is) ismert yooker-rel együtt 1/2-1/2 arányban gondoltam a Tökéletes másolatra. S természetesen a Fűrészre.
A Gyűlést berekesztem.tomi-tomi
T. Uram! Felhívnám szíves figyelmét, hogy Ön gondolt, tehát az Ön becses feladata itt béfejeződött. A kitalálók pedig hárman voltunk, nem egy, nem kettő, semnem négy. Mindazonáltal az általunk egyébként nagyrabecsült Joker úr találata ugyanúgy egy, azaz egy darabot számít demokratice. De ezáltal, hogy úgymondjam kissebségben maradt egyedi véleményével. Mivel Sapek Úr volt szíves szerény nézetével megvilágítani az igazságot, mintahogy jómagam is tettem. Matematikailag ez teljes azonosságot mutat a hárombólkettő esetéhez. Tehát tételesen azt a konzekvenciát vagyok kénytelen levonni, hogy bármi is volt az eredeti, módosítók előtt megfogalmazott gondolata, most kénytelen lesz elfogadni a gyűlés által minősített többségben megválasztott eredeti fűrész- gondolatot. Mi azonnal hatályba is lépett. Ellenvéleményével megkeresheti a legközelebbi SzentAntiochiaiKézigránát Hivatalt. Tisztelettel vegyes szeretettel, az Ön többsége! Fidelj me mellényúlsz!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak