Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Tessék:  www.beszamolok.com/lap/szexpartner_cimlap/index.php
Telefonálj, érdeklődj félóra-óráról.
Ezek nagyrésze nekem első osztályú (vagyis nem útszéli, aluljárós, alkalmi egyetemista 2-3-5ezerért).Sobri Jóska
na ilyenkor gondolhatja úgy jogosan az ember, hogy minden nő kurva 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
Meggondolatlan családalapítás, olcsó prosti, élhető Magyarország.
Nem is tudom, hogy sírjak vagy nevessek.
Lassan el fogok gondolkodni rajta, hogy a focis topikokon kívül van e értelme máshová is beleolvasnom.
Bazzani
Kemény szavak, bele se merek gondolni mi lesz ha így teszel.
Bocsi, ha nem mindenkinek az elszaporodás, a felelőtlen gyerekvállalás, a kesergés, a siránkozás, vagy besértődés, és örökös elégedetlenkedés, gyűlölködés az elsődleges.
Én csípek itt élni, és ahogy írtam, rengeteg dolog esetén rendkívül jó az ár/érték arány. Példákat is írtam.
Az meg, hogy a jó magyar csajok még olcsók is, csak hab a tortán.
De nem kell mindenkinek tortát választani, elismerem.
Mindenki azt eszik, amihez gusztusa van. Jóétvágyat!

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
Megint én leszek az opponens.
Rengeteg dolog Magyarországon iszonyat olcsó. Főleg szolgáltatások természetesen.
Én jobban szeretem a pénzemet élményekre, mint tárgyakra költeni.
A civilizált világban (vagyis nem belsőafrikára, távolkeletre gondolok), hol lehet faszán megvacsorázni igényes étteremben 10-15 euróból, hol kapsz első osztályú kurvát 20-30 euróért, mozi 5 euróért, koncert, színház 10-15euró, taxi Pesten bárhová 6-8, orvosi ellátás, és még sorolhatnám. (Sok ismerősöm él Angliában, pár az USA-ban, ott ezek nevetséges összegeknek tűnnek.)
Sobri Jóska
Bécsben egy 18 éves szöszi kurva 60 euróért vállal/óra.
Amadeus91
Meglepne. 😊
Bár kivételek mindig vannak.
hol kapsz első osztályú kurvát 20-30 euróért...Sobri Jóska
+ ezt egy "picit" alul mérted!
bár nem tudom Neked milyen az 1. osztályú ! 😉yooker
Tessék:  www.beszamolok.com/lap/szexpartner_cimlap/index.php
Telefonálj, érdeklődj félóra-óráról.
Ezek nagyrésze nekem első osztályú (vagyis nem útszéli, aluljárós, alkalmi egyetemista 2-3-5ezerért).

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Asbee: blablabla...
JC6: blablabla
Amadeus91blablabla
blablablaaaaaa...........
tudod mennyi magyar magántanár hirdet Bécsben. Amadeus91
ilyen hsz-t sem láttam még 😀 magasabb a lépcső, mint egy templomtorony 😀
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
persze, hogy nem kényszerít. Egyszerűen pofátlannak tartom viszont, hogy teljesen hülye, nyilvánvalóan átbaszós szöveggel, olyan gagyi termékekkel amelyeket mintha nagyanyám varna, ver át olyan embereket, akik szvsz nem olyan "buzik" a témában mint mi. Jogos persze, hogy nézzen utána mielőtt megveszi (devizahitel szindróma), de erre egyértelműen ráutazni, pláne felárasan, az azért arcpirító.Amadeus91
Na azt fontos volt ideírnod. Tényleg passzol a témához. Röhej.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bécsben egy 18 éves szöszi kurva 60 euróért vállal/óra.
Amadeus91
te már csak tudod 😀
JC6
hát ő én izé azért neeem, tegnap egy újsághirdetésben olvastam a metrón.Amadeus91
Az meg simán lehet, hogy magyar 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Bécsben egy 18 éves szöszi kurva 60 euróért vállal/óra.
Amadeus91
te már csak tudod 😀
JC6
hát ő én izé azért neeem, tegnap egy újsághirdetésben olvastam a metrón.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Bécsben egy 18 éves szöszi kurva 60 euróért vállal/óra.
Amadeus91
te már csak tudod 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Meggondolatlan családalapítás, olcsó prosti, élhető Magyarország.
Nem is tudom, hogy sírjak vagy nevessek.
Lassan el fogok gondolkodni rajta, hogy a focis topikokon kívül van e értelme máshová is beleolvasnom.

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A másik, hogy aki meggondolatlanul családot alapít, annak úgy megnőnek a kötelező kiadásai, hogy nagyon kevés az a fizetés/bevétel ami elég hozzá.
Dehát a legtöbb ember meggondolatlan, és nagyon kevesen terveznek pár hónapnál elöbbre.
Sobri Jóska
Csak hát vannak, akiknek épp a nagy család okozna örömet, és inkább sopánkodik a drága ruhákon, mint szomorkodik a gyermektelenségen.
Meggondoltan.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Bécsben egy 18 éves szöszi kurva 60 euróért vállal/óra.


Amadeus91
nekem nem elég ha vállal csinálja... 😛

A pénzes témához meg annyit hogy lehet hogy külföldi keresettel itt nevetségesek az árak de itteni keresettel már korántsem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
hol kapsz első osztályú kurvát 20-30 euróért...Sobri Jóska
+ ezt egy "picit" alul mérted!
bár nem tudom Neked milyen az 1. osztályú ! 😉
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Megint én leszek az opponens.
Rengeteg dolog Magyarországon iszonyat olcsó. Főleg szolgáltatások természetesen.
Én jobban szeretem a pénzemet élményekre, mint tárgyakra költeni.
A civilizált világban (vagyis nem belsőafrikára, távolkeletre gondolok), hol lehet faszán megvacsorázni igényes étteremben 10-15 euróból, hol kapsz első osztályú kurvát 20-30 euróért, mozi 5 euróért, koncert, színház 10-15euró, taxi Pesten bárhová 6-8, orvosi ellátás, és még sorolhatnám. (Sok ismerősöm él Angliában, pár az USA-ban, ott ezek nevetséges összegeknek tűnnek.)
Sobri Jóska
Bécsben egy 18 éves szöszi kurva 60 euróért vállal/óra.


kényszerít arra, hogy megvedd? itt ráadásul teljesen nyilvánvalóan látszik, hogy mi a hiba, nem egy elektronikai termék pl., ahol csúnyán át lehet vágni az embertjjncaa
persze, hogy nem kényszerít. Egyszerűen pofátlannak tartom viszont, hogy teljesen hülye, nyilvánvalóan átbaszós szöveggel, olyan gagyi termékekkel amelyeket mintha nagyanyám varna, ver át olyan embereket, akik szvsz nem olyan "buzik" a témában mint mi. Jogos persze, hogy nézzen utána mielőtt megveszi (devizahitel szindróma), de erre egyértelműen ráutazni, pláne felárasan, az azért arcpirító.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
Megint én leszek az opponens....
Sobri Jóska
hát ez most nem a jobbak közül való lett 😉

ezek amiket leírtál (pl. globális felső 10% ) vitathatalanul alátámasztott köztudott dolgok!yooker
Nem a spanyolviaszt akartam feltalálni, csak emlékeztetni, hogy a világ népességének minimum 90%-hoz képest jobb az életszinvonalunk, és nem 10ezres melegítőkön vagy 100ezres telefonokon múlik.

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Megint én leszek az opponens....
Sobri Jóska
hát ez most nem a jobbak közül való lett 😉

ezek amiket leírtál (pl. globális felső 10% ) vitathatalanul alátámasztott köztudott dolgok!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
Megint én leszek az opponens.
Rengeteg dolog Magyarországon iszonyat olcsó. Főleg szolgáltatások természetesen.
Én jobban szeretem a pénzemet élményekre, mint tárgyakra költeni.
A civilizált világban (vagyis nem belsőafrikára, távolkeletre gondolok), hol lehet faszán megvacsorázni igényes étteremben 10-15 euróból, hol kapsz első osztályú kurvát 20-30 euróért, mozi 5 euróért, koncert, színház 10-15euró, taxi Pesten bárhová 6-8, orvosi ellátás, és még sorolhatnám. (Sok ismerősöm él Angliában, pár az USA-ban, ott ezek nevetséges összegeknek tűnnek.)
Ez az egyik fele a dolognak.
A másik, hogy aki meggondolatlanul családot alapít, annak úgy megnőnek a kötelező kiadásai, hogy nagyon kevés az a fizetés/bevétel ami elég hozzá.
Dehát a legtöbb ember meggondolatlan, és nagyon kevesen terveznek pár hónapnál elöbbre.
Pont a héten volt egy komolyabb megbeszélésem, ahol szó volt 2014-es projektekről, és az egyik résztvevő, szinte büszkén mondta, hogy ő még azt se tudja jövőre mi lesz. No comment.
Lehetőségek mindenkinek vannak, vállalkozásra, elhelyezkedésre (persze nem érettségire, meg 8 általánosra gondolok), de az tény, hogy nem megy magától.
Én azt gondolom egyébként, hogy Magyarország világviszonylatban elég jó hely, élhetőség szempontjából globálisan simán felső 10%, csak éppen mindenki a top-hoz igyekszik viszonyítani, és nem a majdnem tele poharat látja, hanem azt, amiből kicsi hiányzik.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
kényszerít arra, hogy megvedd? itt ráadásul teljesen nyilvánvalóan látszik, hogy mi a hiba, nem egy elektronikai termék pl., ahol csúnyán át lehet vágni az embert


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
ha már az eredeti, nem eredeti téma:

 sport.vatera.hu/csapatsportok/amerikai_foci/nfl_reebok_oakland_raiders_jamarcus_russel_mez_s_1679204261.html

 sport.vatera.hu/csapatsportok/amerikai_foci/nfl_reebok_cincinatti_bengals_terrell_owens_mez_1678682138.html

a fehér T.O. mez a legjobb.

én ettől az eladótól akadok ki. Csálén, jó hogy nem fejjel lefele felvart dolgokkal hülyíti a népet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Manapság rengeteg a turi, tehát nagya verseny közöttük.Már elmúlt a régi koszos dolgok ideje.Igényes helyen, amelyik hosszú távon talpon akar maradni, mossák, vasalják, vállfázzák a termékeket.Csak azt gyűlölöm, amikor csak egy számmal nagyobb cucc kellene.Na, az szívás.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Nekem is van sok cuccom turkálóból.
Egy dolog amire kiadom a pénzt és nem veszek gagyit az a cipő.
Nyilván márkaboltban is van kamusi, de nagyobb az esély az eredetire.Bazzani
cipő az más tészta tényleg! szar ( pláne használt ) szóba sem jön , csuda dolgokat művelhet a gumitalpú, szellőzésmentes az ember lábával...

+ 3-4x annyit bír pl. egy Cat téli cipő , így meg már nem is annyival drágább!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Rablás folyik itt kérem szépen.Aztán csodálkoznak, hogy a Posta nem győzi hordani a cuccot külhonból.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sztem is rengeteg pénz 10ezer egy melegítőért de mondjuk annyit még talán adnék. Dehogy egy Nike pamut melegítőalsó magában 9rugó az kemény.
Meg pólók 7-8 ezerért...Bazzani
Ázsiában vettem a múltkor eredetinek mondott 😉
Nike melegítőt , kurva jó Dél-Amerikai focis varrással 6 ezerért , ránézésre , anyagára teljesen flottul kinéző és még a strapát is bírja azóta ! abból kiindulva hogy még a márkabolt sem garancia az eredetiségre és ott csak 20 ezer körül van egész jó boltnak mondom!

pólókat meg ha kevésbé finnyás az ember akkor Turkesztánból kell venni! 400-500 forintra jön ki egy és jobbnál jobbak vannak! de vettem már minőségibből 3000 ft-ért olyan szövetkabátot mint az új! vagy pulcsit 1500-ért nagyon tutit!yooker
Nekem is van sok cuccom turkálóból.
Egy dolog amire kiadom a pénzt és nem veszek gagyit az a cipő.
Nyilván márkaboltban is van kamusi, de nagyobb az esély az eredetire.

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Sztem is rengeteg pénz 10ezer egy melegítőért de mondjuk annyit még talán adnék. Dehogy egy Nike pamut melegítőalsó magában 9rugó az kemény.
Meg pólók 7-8 ezerért...Bazzani
Ázsiában vettem a múltkor eredetinek mondott 😉
Nike melegítőt , kurva jó Dél-Amerikai focis varrással 6 ezerért , ránézésre , anyagára teljesen flottul kinéző és még a strapát is bírja azóta ! abból kiindulva hogy még a márkabolt sem garancia az eredetiségre és ott csak 20 ezer körül van egész jó boltnak mondom!

pólókat meg ha kevésbé finnyás az ember akkor Turkesztánból kell venni! 400-500 forintra jön ki egy és jobbnál jobbak vannak! de vettem már minőségibből 3000 ft-ért olyan szövetkabátot mint az új! vagy pulcsit 1500-ért nagyon tutit!
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
lehet velem van a baj, de szerintem egy melegítőért még a 10 ezer is baromi sok, attól függetlenül hogy mindenhol annyi 😕kaszo
És 100e egy telefonért vagy tabletért? Bár nyugaton csak 40 ezer.
A ruháért is csak vagy 2 dodót kap a kis kínai gyerek.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sztem is rengeteg pénz 10ezer egy melegítőért de mondjuk annyit még talán adnék. Dehogy egy Nike pamut melegítőalsó magában 9rugó az kemény.
Meg pólók 7-8 ezerért...