NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

30 feliratkozó

több mint 9 éve
konqueror 2 486 — ...
volt valami gedva csütörtök reggelenként amiből 9.-re, de annak már a nevét se tudom.Höri
pályázatírás?

nekem is vannak ismerőseim akik ilyenolyan dékánikkal rántották be a 3/3akat. mondjuk ha egyetlen tárgy választ el az áhított diplomától akkor gondolom megtanulsz mindent belőle

Filip (asszem így hívnak): még azt tudod csinálni ha dékánival nem megy, hogy újrafelvételizel, felvesznek, elismerteted az eddig megcsinált tárgyaid, és nekifutsz tizedszer is a külkereskedelmi lófasznak
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kilencedszer is megbuktam külkereskedelmi ismeretekből, a büdös kurva anyjukat. Fél év végén állítólag ki akarnuk rúgni, basszák meg.
Valami jó luxus diliházat nem tudtok mondani, ha esetleg itthonról is ki akarnának baszni. 😀TheMileHighCity
Melyik suliba jársz? Azért kilencszer megbukni valamiből nem kispályás mutatvány.Escalade
nanananana! 😀
én politológia1-ből nyolcadikra mentem át.
(fan fuct: politológia2-ből elsőre)

piackutatásból asszem 7.-re, meg volt valami gedva csütörtök reggelenként amiből 9.-re, de annak már a nevét se tudom.

több mint 9 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Kilencedszer is megbuktam külkereskedelmi ismeretekből, a büdös kurva anyjukat. Fél év végén állítólag ki akarnuk rúgni, basszák meg.
Valami jó luxus diliházat nem tudtok mondani, ha esetleg itthonról is ki akarnának baszni. 😀TheMileHighCity
Melyik suliba jársz? Azért kilencszer megbukni valamiből nem kispályás mutatvány.

több mint 9 éve
konqueror 2 486 — ...
mocsok madden

laptopon nem tudok rúgni, mert szar a billentyűzet, tök lassan reagál, elbaszódik a csík és így mindig pontatlan, kb FG nélkül játszok, puntok fele is szar, és sokszor az extra is kimarad :/ emellé még most az o-line is átjáróház volt, ellenfelem meg alap áthalad rajtam, mint kés a vajon 😕 végén meg olyanból dobok picket, hogy 2 WR-em között pattog, de egyik se képes megfogni
több mint 9 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
megvolt a 3/3as vizsga? elméletileg dékáni kérvénnyel mehetsz még asszem egyszer, ha megadja (meg szokták). de arra azért tanulj 😉

tuti van ilyen lehetőség. a témában Soldi a legnagyobb ász, aki egyszer "negyedikre vett fel egy tárgyat miután kirúgatta a tanárt" 😀 ezt azóta is emlegetem az esetleges vizsgakudarc után elszontyolodó university warrior ismerőseimnek 😛konqueror
A legutóbbira már tényleg tanultam, amikor volt rá időm, csak volt pár dolog, amiről azt hittem, hogy nem fontos, és kihagytam, és azokon ment el a kettes. 😀
Szerintem elkezdek edzeni az aluljáró-életre, először is kiülök a laptoppal az utcára. 😂

Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 9 éve
konqueror 2 486 — ...
megvolt a 3/3as vizsga? elméletileg dékáni kérvénnyel mehetsz még asszem egyszer, ha megadja (meg szokták). de arra azért tanulj 😉

tuti van ilyen lehetőség. a témában Soldi a legnagyobb ász, aki egyszer "negyedikre vett fel egy tárgyat miután kirúgatta a tanárt" 😀 ezt azóta is emlegetem az esetleges vizsgakudarc után elszontyolodó university warrior ismerőseimnek 😛
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
nem baj kicsi Eric. Te vagy a legokosabb fiú South Parkban
több mint 9 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Valami jó luxus diliházat nem tudtok mondani, ha esetleg itthonról is ki akarnának baszni. 😀

Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 9 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Gyűlölöm h június óta harmadszor megy ki a bokám :Sempty taxi
Járjál taxival. 😀 😂
több mint 9 éve
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 23 639 — Afrika Kupa tippelde bajnok
Gyűlölöm h június óta harmadszor megy ki a bokám :S

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 5 603 — Invisible man
Kedvenc, mikor a saját pénzemből akarnak meglepni ajándékkal :/

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Appalachian State Mountaineers 47 585 — No es importante
Nézek college meccset...fetomy
Erről van szó, make love topicba vele 😀JJ Tiller
Valahogy éreztem, hogy tetszeni fog 😀
Amúgy légy büszke rám 😛 Az első két hétből láttam a két OSU meccset, egy Cincinnati-t, egy negyed North Texast, az Alabama és a Nebraska week2-jét valamint a USC-Hawaii-t. Sajna az Oklahoma-FSU meccs előtt néztem meg a Bama-PSU-t, és közben kiírták az eredményét, úgyhogy arról így le kellett mondjak 😛

Amúgy előzetes terveim szerint heti 3 NCAA és 3 NFL meccset néznék mindenképpen végig, de eddig az arány 6(1/4)-1(1/4) az NCAA-nak 😛fetomy
nálam az a helyzet, hogy az nfl meccsek közben is inkább vetemedek egy ncaa mérkőzés ismétlésére vagy összefoglalójára 😊 azt meg össze se számolom mennyit néztem meg 😀

jut eszembe: Riley Dodge-t visszarakták QB-nak, most már no. 2. a depth charton 😊

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
fetomy 9 003 — Törölt Felhasználó
Erről van szó, make love topicba vele 😀JJ Tiller
Valahogy éreztem, hogy tetszeni fog 😀
Amúgy légy büszke rám 😛 Az első két hétből láttam a két OSU meccset, egy Cincinnati-t, egy negyed North Texast, az Alabama és a Nebraska week2-jét valamint a USC-Hawaii-t. Sajna az Oklahoma-FSU meccs előtt néztem meg a Bama-PSU-t, és közben kiírták az eredményét, úgyhogy arról így le kellett mondjak 😛

Amúgy előzetes terveim szerint heti 3 NCAA és 3 NFL meccset néznék mindenképpen végig, de eddig az arány 6(1/4)-1(1/4) az NCAA-nak 😛
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Appalachian State Mountaineers 47 585 — No es importante
Erről van szó, make love topicba vele 😀

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Baszódjon meg a tízjardos.... Egész nap nem megyek rá a kurva nfl-es oldalakra, hogy ne tudjam meg a rektes ravens meccs eredményét, hog ymajd letöltöm a meccset és megnézem, de nem lehet, mert a fasszopó oldalon minden fent van, csak a kibaszott ravens nincs... Eddig bírtam, leszarom. Nézek college meccset...fetomy
Huhh... Nem tudom mit írtál a második két sorban (lelőtted-e a végeredményt), de szerencsére időben kapcsoltam és nem olvastam végig 😀 Én épp most nézem felvételről, nem esett volna jól egy spoiler így a második fél előtt 😊Rataccess
Nincs spoiler 😊 Direkt nem írtam, hátha valaki még nem látta 😛
több mint 9 éve
Rataxes Philadelphia Eagles 9 781 — Eagles fan
Baszódjon meg a tízjardos.... Egész nap nem megyek rá a kurva nfl-es oldalakra, hogy ne tudjam meg a rektes ravens meccs eredményét, hog ymajd letöltöm a meccset és megnézem, de nem lehet, mert a fasszopó oldalon minden fent van, csak a kibaszott ravens nincs... Eddig bírtam, leszarom. Nézek college meccset...fetomy
Huhh... Nem tudom mit írtál a második két sorban (lelőtted-e a végeredményt), de szerencsére időben kapcsoltam és nem olvastam végig 😀 Én épp most nézem felvételről, nem esett volna jól egy spoiler így a második fél előtt 😊

több mint 9 éve
Baszódjon meg a tízjardos.... Egész nap nem megyek rá a kurva nfl-es oldalakra, hogy ne tudjam meg a rektes ravens meccs eredményét, hog ymajd letöltöm a meccset és megnézem, de nem lehet, mert a fasszopó oldalon minden fent van, csak a kibaszott ravens nincs... Eddig bírtam, leszarom. Nézek college meccset...
több mint 9 éve
briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 6 581 — StuG Life
de jó, hogy bedagadt a vádlim, annyira örülök neki így meccs előtt.... nem érdekel, azért is játszok holnap, akármennyire is fájHurka
pain is temporary, glory is foreverbriareos
Vagy ott Vicodin 😛JayB
Hurka nem bóditja magát 😛
csak gomezzel

több mint 9 éve
JayB Green Bay Packers 5 705
de jó, hogy bedagadt a vádlim, annyira örülök neki így meccs előtt.... nem érdekel, azért is játszok holnap, akármennyire is fájHurka
Vagy ott Vicodin 😛
több mint 9 éve
konqueror 2 486 — ...
classic idézet 😊

Hurka, jobbulást
több mint 9 éve
briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 6 581 — StuG Life
pain is temporary, glory is forever

több mint 9 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 033 — 28-14
de jó, hogy bedagadt a vádlim, annyira örülök neki így meccs előtt.... nem érdekel, azért is játszok holnap, akármennyire is fáj

több mint 9 éve
én két dologtól dobtam ma hátast, mindkettő az elszállt árakkal kapcsolatos
- most lesz kész az új gépem, gondoltam tisztességes állampolgárként beruházok mellé egy Win 7-esre, erre látom, hogy a Home Edition bolti ára 60ezer (!) forint...
JJ Tiller
nem él már a felsőoktatásban résztvevőknek a Microsoft Campus programja? Régen párezerért adták a legális XP-t meg office-tatapapa
királyság, rémlett valami nekem is még a korábbi fősulimból, de még mindig él az akció 😊 3000 ft a Win 7 + Office csomag :cool:

több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 485 — #neverpunt
én két dologtól dobtam ma hátast, mindkettő az elszállt árakkal kapcsolatos
- most lesz kész az új gépem, gondoltam tisztességes állampolgárként beruházok mellé egy Win 7-esre, erre látom, hogy a Home Edition bolti ára 60ezer (!) forint...
JJ Tiller
nem él már a felsőoktatásban résztvevőknek a Microsoft Campus programja? Régen párezerért adták a legális XP-t meg office-t

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
miiiééért jön vissza a g.ci allergia hogy b.szódna telibe az egész... :verymad: