Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Rablás folyik itt kérem szépen.Aztán csodálkoznak, hogy a Posta nem győzi hordani a cuccot külhonból.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sztem is rengeteg pénz 10ezer egy melegítőért de mondjuk annyit még talán adnék. Dehogy egy Nike pamut melegítőalsó magában 9rugó az kemény.
Meg pólók 7-8 ezerért...Bazzani
Ázsiában vettem a múltkor eredetinek mondott 😉
Nike melegítőt , kurva jó Dél-Amerikai focis varrással 6 ezerért , ránézésre , anyagára teljesen flottul kinéző és még a strapát is bírja azóta ! abból kiindulva hogy még a márkabolt sem garancia az eredetiségre és ott csak 20 ezer körül van egész jó boltnak mondom!

pólókat meg ha kevésbé finnyás az ember akkor Turkesztánból kell venni! 400-500 forintra jön ki egy és jobbnál jobbak vannak! de vettem már minőségibből 3000 ft-ért olyan szövetkabátot mint az új! vagy pulcsit 1500-ért nagyon tutit!yooker
Nekem is van sok cuccom turkálóból.
Egy dolog amire kiadom a pénzt és nem veszek gagyit az a cipő.
Nyilván márkaboltban is van kamusi, de nagyobb az esély az eredetire.

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Sztem is rengeteg pénz 10ezer egy melegítőért de mondjuk annyit még talán adnék. Dehogy egy Nike pamut melegítőalsó magában 9rugó az kemény.
Meg pólók 7-8 ezerért...Bazzani
Ázsiában vettem a múltkor eredetinek mondott 😉
Nike melegítőt , kurva jó Dél-Amerikai focis varrással 6 ezerért , ránézésre , anyagára teljesen flottul kinéző és még a strapát is bírja azóta ! abból kiindulva hogy még a márkabolt sem garancia az eredetiségre és ott csak 20 ezer körül van egész jó boltnak mondom!

pólókat meg ha kevésbé finnyás az ember akkor Turkesztánból kell venni! 400-500 forintra jön ki egy és jobbnál jobbak vannak! de vettem már minőségibből 3000 ft-ért olyan szövetkabátot mint az új! vagy pulcsit 1500-ért nagyon tutit!
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
lehet velem van a baj, de szerintem egy melegítőért még a 10 ezer is baromi sok, attól függetlenül hogy mindenhol annyi 😕kaszo
És 100e egy telefonért vagy tabletért? Bár nyugaton csak 40 ezer.
A ruháért is csak vagy 2 dodót kap a kis kínai gyerek.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sztem is rengeteg pénz 10ezer egy melegítőért de mondjuk annyit még talán adnék. Dehogy egy Nike pamut melegítőalsó magában 9rugó az kemény.
Meg pólók 7-8 ezerért...

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Undorító, hogy mennyire eldurvultak a márkás ruhák árai.
Cipőt akartam venni, de 15ezer alatt normálisat nem találni.
A melegítőket meg se mertem nézni...Bazzani
A tatabányai Hervisben hátul van egy fogas "kifutó termékek / utolsó darabok" megjelöléssel. Én ott vettem egy rohadt jó kis oldskool nike melegítőt 10 ezerért, de volt választék bőven (reebok, adidas, nike, stb. hasonló áron). Nemtom hogy más Hervis képviseletekben van-e ilyen...
Cipőt meg vsz. outletekben érdemes nézni.Rataxes
lehet velem van a baj, de szerintem egy melegítőért még a 10 ezer is baromi sok, attól függetlenül hogy mindenhol annyi 😕
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Undorító, hogy mennyire eldurvultak a márkás ruhák árai.
Cipőt akartam venni, de 15ezer alatt normálisat nem találni.
A melegítőket meg se mertem nézni...Bazzani
A tatabányai Hervisben hátul van egy fogas "kifutó termékek / utolsó darabok" megjelöléssel. Én ott vettem egy rohadt jó kis oldskool nike melegítőt 10 ezerért, de volt választék bőven (reebok, adidas, nike, stb. hasonló áron). Nemtom hogy más Hervis képviseletekben van-e ilyen...
Cipőt meg vsz. outletekben érdemes nézni.Rataxes
A Hervis jó ilyen szempontból, én hasonlóképp vettem kifutó modellként 1 éve egy Nike utcai cipőt 8ezerért


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Undorító, hogy mennyire eldurvultak a márkás ruhák árai.
Cipőt akartam venni, de 15ezer alatt normálisat nem találni.
A melegítőket meg se mertem nézni...Bazzani
A tatabányai Hervisben hátul van egy fogas "kifutó termékek / utolsó darabok" megjelöléssel. Én ott vettem egy rohadt jó kis oldskool nike melegítőt 10 ezerért, de volt választék bőven (reebok, adidas, nike, stb. hasonló áron). Nemtom hogy más Hervis képviseletekben van-e ilyen...
Cipőt meg vsz. outletekben érdemes nézni.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
Hihetetlen, hogy mennyire eldurvultak a férfi ruházati termékek árai... pc_x
már régóta nem vettem itthon ruhát (és ez nem azt jelenti, hogy egy sincs otthon), pár hete bementem egy Tommy Hilfiger üzletbe, az első póló árcédulájának láttán fordultam is ki... a TH farmerem kint 50$ volt, M.o.-n 30e


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Hihetetlen, hogy mennyire eldurvultak a férfi ruházati termékek árai...


több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Undorító, hogy mennyire eldurvultak a márkás ruhák árai.
Cipőt akartam venni, de 15ezer alatt normálisat nem találni.
A melegítőket meg se mertem nézni...Bazzani
 www.nikewebaruhaz.net/webaruhaz/nike-ferfi-pulover-s-410187-010/
ilyet vettem Skóciában kevesebb, mint egy hónapja, 28.80 fontért, 10095 forintot vett le a számlámról.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Undorító, hogy mennyire eldurvultak a márkás ruhák árai.
Cipőt akartam venni, de 15ezer alatt normálisat nem találni.
A melegítőket meg se mertem nézni...Bazzani
Deichmannban nézted már?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Undorító, hogy mennyire eldurvultak a márkás ruhák árai.
Cipőt akartam venni, de 15ezer alatt normálisat nem találni.
A melegítőket meg se mertem nézni...Bazzani
Mióta az olyan fasza helyeken, mint Kína, Bangladesh, meg Kambodzsa csak minden második héten lövetnek a munkások közé, azóta ők se hajlandóak egy marék rizsért 18 órát dolgozni. Utálom, amikor a diktárorok elpuhulnak.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Undorító, hogy mennyire eldurvultak a márkás ruhák árai.
Cipőt akartam venni, de 15ezer alatt normálisat nem találni.
A melegítőket meg se mertem nézni...

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kurva OEP miatt egy több milliós gépet kellett hurcibálnunk, ma meg nem működik. Valószínű az utaztatásban fasza magyar utakon szétment. 200 km utazok feleslegesen, dolgozni nem tudok, helyette a gyülölködőben kommentelek.diverdoc
útrahang?sutianap
urodynamia


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Mártírságra jelölést megtiszteltetésnek veszem, és emelt fővel állok
a Szakhatósági Vizsgálat elé!

Éljen a Gondolat Szabadság!!!!yooker
"Martyrdom is the only way a man can become famous without ability"jjncaa
ez csak a gyávák gúnyolódása... 😉
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Nem tudom, minden gyilkoságot lehet nem kell megtorolni, de ami ennyire kegyetlen vagy ennyi emberrel végez annak már nem a szabadságvesztés a megfelelő büntetés, pláne nem ilyen körülmények között.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mivel az emberi élet SOKKAL fontosabb mint holmi kocsi ellopása, így igen. Aki embert öl, az ha sajnos nem lehet kivégezni
Vrijbloed
Ha ezt az ellentmondást feloldod a bosszú fogalmának használata nélkül, akkor jó érvet fogsz találni a halálbüntetés mellett.tomi-tomi
😀 Igazad van. 😀 Vrijbloed
Emelem kalapom!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mivel az emberi élet SOKKAL fontosabb mint holmi kocsi ellopása, így igen. Aki embert öl, az ha sajnos nem lehet kivégezni
Vrijbloed
Ha ezt az ellentmondást feloldod a bosszú fogalmának használata nélkül, akkor jó érvet fogsz találni a halálbüntetés mellett.tomi-tomi
😀 Igazad van. 😀
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mivel az emberi élet SOKKAL fontosabb mint holmi kocsi ellopása, így igen. Aki embert öl, az ha sajnos nem lehet kivégezni
Vrijbloed
Ha ezt az ellentmondást feloldod a bosszú fogalmának használata nélkül, akkor jó érvet fogsz találni a halálbüntetés mellett.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Azért van különbség 77 ember hidegvérű lemészárlása és 77 autó ellopása között. Ez nem mennyiségi kérdés...
A gyilkos rohadjon egy lyukban. Aki meg ellopott 77 autót felőlem TV-zhet egy börtönben.
Vrijbloed
És akkor te azt mondod, hogy ha valaki gyilkol, akkor rohadjon a lyukban, ha viszont nem gyilkol, csak tönkreteszi ártatlan emberek/családok életét, a béka segge alól még lejjebb nyomja őket, akkor nyugodtan kaphat kiváltságokat elvégre nem ölt?
fetomy
Mivel az emberi élet SOKKAL fontosabb mint holmi kocsi ellopása, így igen. Aki embert öl, az ha sajnos nem lehet kivégezni, az rohadjon egy koszos lyukban.

Nem mondtam, hogy kaphat kiváltságot. De gondolom ha börtönbe zárják, ott lesz TV is...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Kurva OEP miatt egy több milliós gépet kellett hurcibálnunk, ma meg nem működik. Valószínű az utaztatásban fasza magyar utakon szétment. 200 km utazok feleslegesen, dolgozni nem tudok, helyette a gyülölködőben kommentelek.diverdoc
útrahang?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kurva OEP miatt egy több milliós gépet kellett hurcibálnunk, ma meg nem működik. Valószínű az utaztatásban fasza magyar utakon szétment. 200 km utazok feleslegesen, dolgozni nem tudok, helyette a gyülölködőben kommentelek.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szóval, akasszuk fel vagy tekintsük rabszolgának. 2012-ben. Modern, előremutató, az emberiség fejlődését jól illusztráló megoldások.tomi-tomi
Ja mert 77 random ártatlan embert lemészárolni az kurvára kétezertizenkettő.
kaszo
Ma már nem tudom hány posztban, sorban és mondatban mondtam el, hogy nem az határozza meg a fejlődésünket, fejlettségünket (ne adj isten, méltóságunkat), hogy történik-e bestiális gyilkosság (történik), hanem a válaszunk.
Ha számodra az emberiség fejlődésének mércéje a gyilkosságok elkövetésének száma, módja, akkor ebben a témában nem tudunk miről beszélgetni. Nincs közös felület.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
...Black_Adder
Attól még, hogy te nem próbáltál enyhítést kieszközölni a büntetéseden, más még megteheti. És attól még senki nem lesz rohadék, hogy neki sikerül, míg neked, aki meg sem próbálta, nem sikerült 😊

A norvég kisfiú szülei engedékenyebbek, a másiké szigorúbbak. A norvég faszi szekrényt kért a pólóinak és kapott, egy eldugott orosz börtönben meg lehet a legdurvább kérés az, hogy naponta csak 15ször verjék szarrá az őrök, és abban sem engednek 😊

Egyébként ez a feltételeket diktál honnan van? Azt mondta talán, hogy vagy kap komódot, vagy nem hajlandó börtönben maradni? KÉRT valamit, és megkapta. Panaszt tett, vagy akármi az lényegtelen, de erősen kétlem, hogy itt feltételdiktálásról lett volna szó. Bár kétségkívül durvábbnak és felháborítóbbnak hat, ha ilyen megfogalmazást használunk 😊