Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
 hirek.msn.mainap.hu/kulfold/megorjiti-az-oroket-breivik-luxuselete-42161

de á...kaszo
Toca
Vajon ilyenkor mit éreznek a meggyilkoltak hozzátartozói? Bele se merek gondolni. Egy utolsó rohadék, és meg ő diktál. De ezek a nagyobb gecik, akiket be lehet palizni... :S
Vrijbloed
Egyébként azon gondolkozom, hogy tényleg ennyire egyszerű a norvég demokrácia vagy van itt más is ami miatt Breivik diktálhat ilyeneket.Toca
ennyire egyszerű

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
 hirek.msn.mainap.hu/kulfold/megorjiti-az-oroket-breivik-luxuselete-42161

de á...kaszo
Toca
Vajon ilyenkor mit éreznek a meggyilkoltak hozzátartozói? Bele se merek gondolni. Egy utolsó rohadék, és meg ő diktál. De ezek a nagyobb gecik, akiket be lehet palizni... :S
Vrijbloed
Egyébként azon gondolkozom, hogy tényleg ennyire egyszerű a norvég demokrácia vagy van itt más is ami miatt Breivik diktálhat ilyeneket.
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 hirek.msn.mainap.hu/kulfold/megorjiti-az-oroket-breivik-luxuselete-42161

de á...kaszo
Toca
Vajon ilyenkor mit éreznek a meggyilkoltak hozzátartozói? Bele se merek gondolni. Egy utolsó rohadék, és meg ő diktál. De ezek a nagyobb gecik, akiket be lehet palizni... :S
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
 hirek.msn.mainap.hu/kulfold/megorjiti-az-oroket-breivik-luxuselete-42161

de á...kaszo
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
 hirek.msn.mainap.hu/kulfold/megorjiti-az-oroket-breivik-luxuselete-42161

de á...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Mégis mi a faszomból épült az a kurva Red Bull autó, hogy egy ilyen ütközést kibírjon....miből bazdmeg??!!
a kurva életbeHabi
Nem is lassult sőt még gyorsult is. Én annyira próbálkozom megbarátkozni Vettelkével idén nem is vezetett már rosszul, de hogy a legjobb autó mellé még az utolsó 5 versenyen ilyen szerencséje is legyen ezt ne mveszi be a gyomrom. Toca
Ja, most is milyen mázlista volt, hogy ütközött, aztán mehetett a mezőny végéről felfele. Bezzeg a nagyon peches Alonso... Akinek ugye nagyon rosszul jött a safety car, meg akinek köze nem lett volna a dobogóhoz, ha Hülkenberg ki nem aprítja Hamiltont, meg magát is, de ez gondolom szintén pechnek számít Ferrari szempontból...

Kicsit erős a vörös szemüveg... 😀somoskovig
Hát ha te levezeted ebből a szezonból hogy Alonsonak több mákja volt mint Vettelnek ,én 1 hónapig Vettel siget hordok.
Azzal az autóval Webber is 2x végig jött a mezőnyön. Ráadásul nem jött végig hanem kimentek előle kurvasokan a boxba de ez mindegy. Nyilván jól kiszámolták a RBnél hogy ha így ütközik akkor még egyben marad az autó és gyorsabb lesz mint valaha...Toca
Mindkettőnek meg volt a maga peche és mázlija.

Alonsot kétszer kilökték, Vettelnek kétszer beszart a generátora, Vettel autója jobb volt, Alonso elől rengetegszer estek ki ütközések, műszaki hibák miatt (Hamilton megállásai, ütközései, Webber autóhibái pl.), amik ha nincsenek, akkor Vettel sokkal előbb nyeri a címet.

Majd ha egyszer unatkozom, akkor összeszedem, hogy melyik félnek hányszor volt mázlija/peche, nagyon meglepődnék, ha ez döntötte volna el a vb-t.somoskovig
Az döntötte el hogy a Ferrari a 3.legjobb autó max, de átlagba kb Lotus is lehet előtte volt míg az RB Neweynak köszönhetően az utolsó 6 versenyen gyakorlatilag érinthetetlen volt majdhogynem. Ha Vettelnek itt dobogókellett volna akkor dobogón van.
Tudom hogy nem ezen múlt,csak idegesít hogy az űr autója mellett ekkora makija van hogy telibecsapják aztán megy tovább mintha mi se történt volna...
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Mégis mi a faszomból épült az a kurva Red Bull autó, hogy egy ilyen ütközést kibírjon....miből bazdmeg??!!
a kurva életbeHabi
Nem is lassult sőt még gyorsult is. Én annyira próbálkozom megbarátkozni Vettelkével idén nem is vezetett már rosszul, de hogy a legjobb autó mellé még az utolsó 5 versenyen ilyen szerencséje is legyen ezt ne mveszi be a gyomrom. Toca
Ja, most is milyen mázlista volt, hogy ütközött, aztán mehetett a mezőny végéről felfele. Bezzeg a nagyon peches Alonso... Akinek ugye nagyon rosszul jött a safety car, meg akinek köze nem lett volna a dobogóhoz, ha Hülkenberg ki nem aprítja Hamiltont, meg magát is, de ez gondolom szintén pechnek számít Ferrari szempontból...

Kicsit erős a vörös szemüveg... 😀somoskovig
Hát ha te levezeted ebből a szezonból hogy Alonsonak több mákja volt mint Vettelnek ,én 1 hónapig Vettel siget hordok.
Azzal az autóval Webber is 2x végig jött a mezőnyön. Ráadásul nem jött végig hanem kimentek előle kurvasokan a boxba de ez mindegy. Nyilván jól kiszámolták a RBnél hogy ha így ütközik akkor még egyben marad az autó és gyorsabb lesz mint valaha...Toca
Mindkettőnek meg volt a maga peche és mázlija.

Alonsot kétszer kilökték, Vettelnek kétszer beszart a generátora, Vettel autója jobb volt, Alonso elől rengetegszer estek ki ütközések, műszaki hibák miatt (Hamilton megállásai, ütközései, Webber autóhibái pl.), amik ha nincsenek, akkor Vettel sokkal előbb nyeri a címet.

Majd ha egyszer unatkozom, akkor összeszedem, hogy melyik félnek hányszor volt mázlija/peche, nagyon meglepődnék, ha ez döntötte volna el a vb-t.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Mégis mi a faszomból épült az a kurva Red Bull autó, hogy egy ilyen ütközést kibírjon....miből bazdmeg??!!
a kurva életbeHabi
Nem is lassult sőt még gyorsult is. Én annyira próbálkozom megbarátkozni Vettelkével idén nem is vezetett már rosszul, de hogy a legjobb autó mellé még az utolsó 5 versenyen ilyen szerencséje is legyen ezt ne mveszi be a gyomrom. Toca
Ja, most is milyen mázlista volt, hogy ütközött, aztán mehetett a mezőny végéről felfele. Bezzeg a nagyon peches Alonso... Akinek ugye nagyon rosszul jött a safety car, meg akinek köze nem lett volna a dobogóhoz, ha Hülkenberg ki nem aprítja Hamiltont, meg magát is, de ez gondolom szintén pechnek számít Ferrari szempontból...

Kicsit erős a vörös szemüveg... 😀somoskovig
Hát ha te levezeted ebből a szezonból hogy Alonsonak több mákja volt mint Vettelnek ,én 1 hónapig Vettel siget hordok.
Azzal az autóval Webber is 2x végig jött a mezőnyön. Ráadásul nem jött végig hanem kimentek előle kurvasokan a boxba de ez mindegy. Nyilván jól kiszámolták a RBnél hogy ha így ütközik akkor még egyben marad az autó és gyorsabb lesz mint valaha...
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Mégis mi a faszomból épült az a kurva Red Bull autó, hogy egy ilyen ütközést kibírjon....miből bazdmeg??!!
a kurva életbeHabi
Nem is lassult sőt még gyorsult is. Én annyira próbálkozom megbarátkozni Vettelkével idén nem is vezetett már rosszul, de hogy a legjobb autó mellé még az utolsó 5 versenyen ilyen szerencséje is legyen ezt ne mveszi be a gyomrom. Toca
Ja, most is milyen mázlista volt, hogy ütközött, aztán mehetett a mezőny végéről felfele. Bezzeg a nagyon peches Alonso... Akinek ugye nagyon rosszul jött a safety car, meg akinek köze nem lett volna a dobogóhoz, ha Hülkenberg ki nem aprítja Hamiltont, meg magát is, de ez gondolom szintén pechnek számít Ferrari szempontból...

Kicsit erős a vörös szemüveg... 😀

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Mégis mi a faszomból épült az a kurva Red Bull autó, hogy egy ilyen ütközést kibírjon....miből bazdmeg??!!
a kurva életbeHabi
Nem is lassult sőt még gyorsult is. Én annyira próbálkozom megbarátkozni Vettelkével idén nem is vezetett már rosszul, de hogy a legjobb autó mellé még az utolsó 5 versenyen ilyen szerencséje is legyen ezt ne mveszi be a gyomrom.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Engem multkor a sparban talalt meg egy neni 16:00kor mikor epp orara igyekeztem, hogy engedjem mar elore mert lemarad a sorozata elejerol, en meg ugyis raerek. Es mikor nemet mondtam jott a szar szemet szemtelen fiatalok nem tisztelik a sieto nyugdijast szoveg.

KPval akartam fizetni , de kartya lett belole es meg visszarohamtam egy ragoert is csak hogy tenyleg geci is legyek.Toca
Ha igazán geci akarsz lenni kérj áfás számlát.
Termékenként külön, egyesével.Sobri Jóska
Mint emlitettem en is siettem , de gondolom ez nem jott at. Meg retardalt no miatt nem fogom a kedves penztarost szopatni mert nem ez a cél.Toca
Most vagy geci vagy, vagy nem.
Félmegoldások nem játszanak.Sobri Jóska
Újabb adat a Sobri világról,de én még mnidig nem abban élek, szerencsére 😊
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mégis mi a faszomból épült az a kurva Red Bull autó, hogy egy ilyen ütközést kibírjon....miből bazdmeg??!!
a kurva életbeHabi
Kettőt...
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Mégis mi a faszomból épült az a kurva Red Bull autó, hogy egy ilyen ütközést kibírjon....miből bazdmeg??!!
a kurva életbe


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Engem multkor a sparban talalt meg egy neni 16:00kor mikor epp orara igyekeztem, hogy engedjem mar elore mert lemarad a sorozata elejerol, en meg ugyis raerek. Es mikor nemet mondtam jott a szar szemet szemtelen fiatalok nem tisztelik a sieto nyugdijast szoveg.

KPval akartam fizetni , de kartya lett belole es meg visszarohamtam egy ragoert is csak hogy tenyleg geci is legyek.Toca
Ha igazán geci akarsz lenni kérj áfás számlát.
Termékenként külön, egyesével.Sobri Jóska
Mint emlitettem en is siettem , de gondolom ez nem jott at. Meg retardalt no miatt nem fogom a kedves penztarost szopatni mert nem ez a cél.Toca
Most vagy geci vagy, vagy nem.
Félmegoldások nem játszanak.

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Akkor ha jól gondolom, hozzánk a túra elején jársz mindig, mert legalábbis nyugodt szoktál lenni. 😊
Képzeld el 8+ órán át elviselni a tötymörgő vénasszonyokat, huu...Mikey
Ráhibáztál, ott indítom a kört mert az van a legközelebb 😊
De azért nálatok sem fenékig tejfel az élet, néha olyan sorok állnak az 1 darab nyitva tartó pénztárnál hogy rossz nézni.
Rataxes
Jah. De úgy nehéz, hogy gyakran 3-4 felé kellene menni egyszerre. Mert ugye nálunk nem külön eladók és külön pénztárosok vannak, hanem 2in1.
Aztán amikor csak hárman vagyunk egy műszakban úgy, hogy főpénztáros, műszakvezető, pénztároskodni nem tudó diák, na akkor van az hogy a sor végét nem is látod.
De hát ez van. Spórolnak a létszámon...
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Akkor ha jól gondolom, hozzánk a túra elején jársz mindig, mert legalábbis nyugodt szoktál lenni. 😊
Képzeld el 8+ órán át elviselni a tötymörgő vénasszonyokat, huu...Mikey
Ráhibáztál, ott indítom a kört mert az van a legközelebb 😊
De azért nálatok sem fenékig tejfel az élet, néha olyan sorok állnak az 1 darab nyitva tartó pénztárnál hogy rossz nézni.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Engem multkor a sparban talalt meg egy neni 16:00kor mikor epp orara igyekeztem, hogy engedjem mar elore mert lemarad a sorozata elejerol, en meg ugyis raerek. Es mikor nemet mondtam jott a szar szemet szemtelen fiatalok nem tisztelik a sieto nyugdijast szoveg.

KPval akartam fizetni , de kartya lett belole es meg visszarohamtam egy ragoert is csak hogy tenyleg geci is legyek.Toca
Ha igazán geci akarsz lenni kérj áfás számlát.
Termékenként külön, egyesével.Sobri Jóska
Mint emlitettem en is siettem , de gondolom ez nem jott at. Meg retardalt no miatt nem fogom a kedves penztarost szopatni mert nem ez a cél.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Nekem sajnos hetente jelenésem van a teszkóban, így segítek be muternak... Sőt, mivel mániája hogy átnézi mindig az aktuális reklámújságokat, ezért péntekenként többórás Tesco/Penny/Spar/Lidl túrát kell tartanom. Egy ilyen végén azért eléggé fel tudnak baszni a pont előttem tötymörgő vénasszonyok 😊Rataxes
Akkor ha jól gondolom, hozzánk a túra elején jársz mindig, mert legalábbis nyugodt szoktál lenni. 😊

Képzeld el 8+ órán át elviselni a tötymörgő vénasszonyokat, huu...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Engem multkor a sparban talalt meg egy neni 16:00kor mikor epp orara igyekeztem, hogy engedjem mar elore mert lemarad a sorozata elejerol, en meg ugyis raerek. Es mikor nemet mondtam jott a szar szemet szemtelen fiatalok nem tisztelik a sieto nyugdijast szoveg.

KPval akartam fizetni , de kartya lett belole es meg visszarohamtam egy ragoert is csak hogy tenyleg geci is legyek.Toca
Ha igazán geci akarsz lenni kérj áfás számlát.
Termékenként külön, egyesével.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Ha vesznek tolem DVD lejatszot is van az a penz...😀
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Engem multkor a sparban talalt meg egy neni 16:00kor mikor epp orara igyekeztem, hogy engedjem mar elore mert lemarad a sorozata elejerol, en meg ugyis raerek. Es mikor nemet mondtam jott a szar szemet szemtelen fiatalok nem tisztelik a sieto nyugdijast szoveg.

KPval akartam fizetni , de kartya lett belole es meg visszarohamtam egy ragoert is csak hogy tenyleg geci is legyek.Toca
De geci vagy.. 😀 És akkor most mi lett Isaurával??? 😀 😀apeszos
Azota azon gondlkodom mekkora piaci res hogy senki nem arulja olcson DVDn a nyugdijasoknak az Isaurat.
Kirakok majd egy hirdetest aztan milliomos leszek 😊Toca
Na látod. Már meg van az előnye is. De mellé a szolgáltatást is: megtanítani őket a DVD kezelésére.. 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Engem multkor a sparban talalt meg egy neni 16:00kor mikor epp orara igyekeztem, hogy engedjem mar elore mert lemarad a sorozata elejerol, en meg ugyis raerek. Es mikor nemet mondtam jott a szar szemet szemtelen fiatalok nem tisztelik a sieto nyugdijast szoveg.

KPval akartam fizetni , de kartya lett belole es meg visszarohamtam egy ragoert is csak hogy tenyleg geci is legyek.Toca
De geci vagy.. 😀 És akkor most mi lett Isaurával??? 😀 😀apeszos
Azota azon gondlkodom mekkora piaci res hogy senki nem arulja olcson DVDn a nyugdijasoknak az Isaurat.
Kirakok majd egy hirdetest aztan milliomos leszek 😊
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A fehérvári Interspar a legjobb. A pénztárosok felvételekol alapfeltételként szabják meg, hogy értelmi fogyatékosnak kell lenni, és minimum lónyugtatóval kell dolgozni, mert ha 1 termék / 1,5 perc sebességnél gyorsabban dolgoznak akkor valószínű rontják a bizniszt. Van 8 kassza, mindben ülnek, mégis garantált, hogy 15 percet minimum állsz a kasszánál.
több mint 11 éve
catattack 3 520
Alap, baromi vicces amikor az üres önkiszolgálótól 2 méterre ott a 10 emberes sor a kasszánál 😀
kaszo
Én elvből állok be a pénztárhoz!
Egyszer beinvitált egy hölgy az önkiszolgálóba....
-Nem köszönöm. Nem akarom, hogy egyszer ezért valaki munka nélkül maradjon. Nem fél attól, hogy kevesebb pénztárosra lesz így szükség?
-Jaj, fiatalember... Ettől nem kerül senki munkahelye veszélybe...
-Oké. Biztos az önök munkáját akarják megkönnyíteni...
😂
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Engem multkor a sparban talalt meg egy neni 16:00kor mikor epp orara igyekeztem, hogy engedjem mar elore mert lemarad a sorozata elejerol, en meg ugyis raerek. Es mikor nemet mondtam jott a szar szemet szemtelen fiatalok nem tisztelik a sieto nyugdijast szoveg.

KPval akartam fizetni , de kartya lett belole es meg visszarohamtam egy ragoert is csak hogy tenyleg geci is legyek.Toca
De geci vagy.. 😀 És akkor most mi lett Isaurával??? 😀 😀